Balss
+3
Lūdzu veltiet pāris sekundes un nobalsojiet par logotipu Nr. 5 ja patīk. Ja nē, tad par gaili...
Links: www.ltv1.lv/lv/konkursi/21-augu...

P.s: Ja muzeju naktī kāds dodās aplūkot Saeimas ēku, tad pirms spridzekļa nolikšanas iemet savu žetonu par piekto, ja patīk!

Paldies par ziedoto laiku!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
ok, nobalsoju par gaili. tāpēc, ka tas vislabāk patika, protams.
+1
Logotips Nr. 2 pēc paprikas izskatās.
0
tam nr5 viss buutu labi ja ne tas sarkanais taisnstuuris, bet ok
0
Viņi tāpat paņēma vājāko no 4 iesūtītajiem. Varēja tur lenti likt utml, bet uz šito necerēju necik
0
"Logotips Nr. 2 pēc paprikas izskatās."

Drīzāk pēc chilli + jalapeño.

Vispār man tā īsti nepatīk neviens.
-1
arī nobalsoju par gaili - spēcīgs, emocionāls, liesmans un daudz izsakošs logotips!
+6
Vispār gaiļa logotipam ir visai zīmīga nozīme. Tipa, tas nekas, ka Latvija tika pataisīta par gaili, toties esam brīvi un neatkarīgi:)
0
tur laikam var balsot cik reizes tik uziet...šodien jau 1x nobalsoju, tagad ejot caur trūmetāla linku atkal balsošana aktīva. Pamēģināju iekopēt linku googē, tad atvērt caur to un atkal balsošana ir aktīva..interesanti
0
Jautri, es ar pa gaili nobalsoju, jo tas ir tāds jautrāks!
-1
+ tas gailis uzvar!
0
bērnu zīmējumi šķiet iecienīti Latvijas atribūtikā..jubilejas lats ar cūciņu 1Lacs, barikāžu šī gada simbolika, tagad gailis
+2
Nesaprotu, nafig vienmēr un visur jābāž tie bērnu zīmējumi - lai zīmē saviem konkursiem un padarīšanām.
+1
Tas ir tāpat kā zīdaiņu vai kaķu purniņi - daudziem iestājas afekta stāvoklis un sākas uķipuķi uķiķaķi - cik jauks un mīļš utt. utjp..
0
pfff, tas gailis vienkārši ir labākais, nevis tur uķi puķi. nākamao vietu dotu tam, kur ir kamoliņš ar 20.
0
kaut kāds šarms tais bērnu skricelējumos ir, tīri rokraksta ziņā
0
Ir kas ļimonus par Maļēvina kvadrātu nomet ...
0
Negribu nevienu personīgi aizvainot, bet tie logo (visi) ir pilnīgs sūds.
+1
aha, man ari nepatik, un ja es nevaru uztaisit pat tadus.
0
biju vakar Saeimā, nobalsoju vēlreiz par gaili >:)
+1
ja nu kāds nesaprot pašsaprotamus simbolus (nu vismaz tā lapa jau skaidrojumu nepiedāvā), tad gaiļa astes 4 krāsas simbolizē Vidzemi, Latgali, Zemgali un Kurzemi >:)
+1
Man tas nebija pašsaprotami.

Sēliju atkal uzmetuši ?
+1
tas laikam bija ironiski domāts
+1
kas ?
+1
Tas par tiem novadiem jau vispār ir tam gailim klāt rakstīts.
+1
"tas laikam bija ironiski domāts"

tas, ka tas varētu būt pašsaprotami. tas bija domāts, ka stulbi, ka tajā lapā nav paskaidrojuma, nevis, ka tas tiešām varētu būt kādam saprotams, lol.
0
"Tas par tiem novadiem jau vispār ir tam gailim klāt rakstīts. "

jā, bet tajā lapā taču nav iespējas bildi palielināt, līdz ar to nav iespējas to izlasīt.
+1
^^ runā kā tāds deputāts ;)
0
Man vislabāk patīk 3. logotips. Par to tad arī nobalsoju. Gailis ir labs, bet neiederas kopā ar pārējiem logotipiem. Manuprāt, vajadzēja taisīt atsevišķi - skolnieku darbus un studentu darbus.
0
lol, viņam arī nav jāiederas kopā ar pārējiem, atlasīts jau tiks tikai viens
0
Es jau arī negribu nevienu aizvainot, bet liela daļa no squad stila sadaļas darbiem ir tikpat lieli mēsli. Es vismaz zinu, ka mans logucis bija sūdīgākais no iesūtītajiem četriem un privātajam klientam tādu tāpat nenodotu.
Un par lapu: ja reiz liec klāt analytics, tad sadaļas pārsauc pēc nosaukumiem

Bet liels paldies visiem, kuri nobalsoja par piekto!
+/-/ neapaskaužu to, kurš to gaili vektorizēs, bet otrā vieta un 150ls arī nav slikti. Danke vēlreiz
0
"jā, bet tajā lapā taču nav iespējas bildi palielināt, līdz ar to nav iespējas to izlasīt."

E? Tiesa, iespējas bildi palielināt nav, bet es izlasīju. Diez vai es tam būtu pievērsis uzmanību, ja nebūtu par to runa aizgājusi, bet nevajag akurāt dirst, ka nav iespējas izlasīt :P
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas