Morbid Angel - Illud Divinum Insanus 2011
0
Morbid Angel -llud Divinum Insanus - iznāk 6.jūnijā!
www.youtube.com/watch?v=m-lq8HNGnEo...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tu saki?

Rādās, ka Morbid Angel būs lauzuši tradīciju un kā singlu izdevuši albuma labāko gabalu.

Bet kalabasņiku cienītājiem gan jau patiks.

www.amazon.com/gp/product/B004ZZIT...
0
ExistoVulgore totāli pēc hypokrīzes izklausās,man taā šķiet.
+2
Jaa, morbid angel - itka kruti, bet, blin baigi garlaiciigi
+5
nu, te jau var gūt krietni labāku priekšstatu. Spriediet paši.

www.youtube.com/watch?v=7aivCrKtHGE...
+1
Kadas jusu domas pec šī "treilerisa"?
Manuprat galigi kakains..
0
Diez, vai šī albūma producente nebija D. Vincenta kundze?
0
D. Vincenta kundze: Trey, could you plz make those songs so everything sounds boring and like shit?
Trey Azagthoth (with Goofy voise): Uuhu!!!

isāk sakot, pagaidīsim pilnu versiju un tad varēs gānīt un meklēt sakarības...
0
Drīzāk jau kaut kā tā:

Mrs. Vincent: Trey, these songs sound boring and like shit. Plz do somethingabout it.
Trey Azagthoth: Hmm, I think I could try to make them sound like gabber...
0
Pēc sempla tā īsti pateikt nevar , bet es netieku skaidrs, kāpēc visām tām super duper krutajām blicēm ripuļa nosaukums jādod latīniski. Es nez , varbūt tas izklausās baigi ļauni un tumši , bet nu paiet zināms laiks, kamēr var izburtot caur vārdnīcu, kuru vēl jāatrod, ko īsti tas nosaukums nozīmē un tad vēl jāizštuko , kas ar to ir domāts
0
Nu tā vismaz ko jaunu ar iemācies.
0
^^ kurām tad ? Atskaitot ''Zos Kias Cultus'' nekas nenāk uz sitiena prātā.
0
Uz sitiena atceros gorgorotu un dark funeralu pēdējos veikumus.
0
nu blekuha, tas ir atsevišķs stāsts. tur anything goes, pofig, ka vārds ir no vinnija pūka...

www.youtube.com/watch?v=al0t9FHiQU8...
0
^^ nezinu tādas. :D Par ''super duper krutajām blicēm'' tak gāja runa.
0
Labi, sapratu ! :D

Vēlreiz pārgremoju un laikam tomēr palikšu pie Blessed Are the Sick , kas pagaidām vienīgais no viņu veikuma tā no sirds patīk.
0
-Covenant- un -Gateway to Anihilation- ir labi.
+3
Morbidi nolēmuši dejugrīdas patricināt:

Morbid Angel - Destructos vs. The Earth (Combichrist remix)

www.youtube.com/watch?v=jElCPYN1fu4...
0
.. turklāt kārtīgi patricināt ... otro gabalu (pirmais ir intro) klausoties bija pilnīgs WTF - kautkāds Industrial. Nākamajos arī Desa parādās, bet buņģieris kā tāda bungmašīna klapē. Ja pāris dziesmās nebūtu smuku soliņu (Existo Vulgaro un I am Morbid), tad būtu pilnīgs sūds. No tucāra vēl 3-4 dziesmas ir. Pārējais ķipa Death Metal, bet dižu vajadzību pēc tādas desas nejūtu.
0
Deathperado būs starā, es tā jūtu. Normāla deju mūzika :D

Tā ir, tā death metal desa ir samērā neizteiksmīga, neskaitot soliņus, bet tā tuc-tuc desa arī tā īsti no vienas reizes enoklikšķēja. I Am Morbid gan lipīgs (kaut prasts) gabals, jau no pirmās reizes. Šito varētu ar aliņu rokā raut līdzi.
0
A tas tiešām ir Morbid Angel? :D
0
Nu ir jau ir :D Raksturīgie rifi un sōliņi jau parādās, balss arī atpazīstama :D
0
Bez Sandovalam laikam ka vairs ne ...
0
Pag, kurš no viņiem bija tas, kas tucāru klausījās - Azagthoth vai Sandovals?
0
Tuc Tuc Klausās Azagthoth nu jau laikam kadus gadus 8 :) man jau bija tada aizdoma ka taisīs kaut ko līdzīgu kas viņam pins MySpace profilā :(
0
Wow, kas par reliktiem te parādās :)
0
Interesanti, kad bija pēdējais Lcf posts? :D
+2
^ šodien, plkst. 14:40
+1
Nu kāds laiks jau būs pagājis :D
+1
No MA Feisbuka:

Morbid Angel
‎"I think all the REAL fans of this band understand that already. We don't check into the scene to see what the scene people accept or don't accept" Trey Azagthoth, Decibel Magazine July 2011

"I'm basically just trying to explore music and push boundaries and create something new, which is something we've been doing anyway" Trey Azagthoth, Decibel Magazine July 2011
0
Laika mašīna darbībā !
0
Tu to par Lcf atgriešanos vai Azagthoth delūzijām, ka šitas, ko viņi te ir sacepuši, 2011. gadā skaitās kaut kas new un boundary pushing?
0
... Pārklausījos reizes 5-6 To Iludu, bet tāda sajūta, ka pie vainas ir Vincents ar saviem fetišiem un Genitourtures ... 90% fani ir jau pie insulta :)
+1
I Am Morbid man iepatikās, bet pārējais gan ne. 10 More Dead vēl tīri tā nekas, bet ar kaut kas līdz galam īsti nav.
+1
Kaut kur skapītī man stāv Morbid Angel — Laibach Remixes vinils, kurš iznāca jau 1994. gadā. Gan jau ka daudzi to ir dzirdējuši, it īpaši jau nu vecie trve fani. Tā kā tieši viņiem vajadzētu būt vismazākajam pārsteigumam par Morbid Angel noslieci uz industrijas skaņām… ;)
0
Youtubē daudzi pat tik sašutuši ka skatoties tā var izsmieties ... Albuma raksturojums - Morbid Angel's St. Anger, citur Rambid Steingel :)
0
Tieši tā Laibach izrādās patīk Gan Sandovalam, gan azagthotham ... tāpēc jau tādi remiksi bija 1994 gadā, toreiz gan tas vēl skanēja ar % attiecību 80/20 par labu Death metal, tagad izskatās otrādi :(
0
Intar, es to par: ''Trey Azagthoth, Decibel Magazine July 2011''
0
Par to, ka jūlija numurs? Nu tāc vič skaitās. www.decibelmagazine.com/
0
ne vienu reizi vien ir varēts novilkt albumus, kas oficiāli iznāk tikai pēc pāris mēnešiem. Bet ka var izlasīt žurnāla numuru, kas vēl pat lāgā nav sarakstīts līdz galam — vot, tas jau ir kaut kas! ;)
+1
Nu nez man jau patīk, vismaz ar visiem jaunajiem elementiem, nav tik vienmuļš.
Fīreram gan nepatīk :>

www.youtube.com/watch?v=i8ZpJ4lvEs8...
0
Abet Autopsy jauno es klausījos, klausījos... nav slikts, bet tā īsti nepielīp. Vinu gan var droši teikt - vokāls ir ekselents tur.
0
Jaunais Pestilence Doctrine salīdzinoši ir pat ļoti ekselents Death Metal (rekomendēju), Patrick Mamelli arī tik pat izcils, kā līdz šim bija Azagthoth, tikai bez pozerismiem :)
0
Ko tu domā ar pozerismiem? Sūdu jau arī viņš ir spēlējis (c-187)
0
C-187 ir blakus projekts atšķirībā no MA, vismaz pietika prāta nebojāt brendu, nemaz jau ar tik slikts nav tas C-187
+1
Jaunais Pestilence ir absolūts mēsls, sevišķi salīdzinot ar iepriekšējo veikumu, pāris garlaicīgi rifi katrā dziesmā, dažreiz nedaudz paglābj situāciju. Izklausās, ka džeki nopirkuši sev 8-stīgu ģitāras un priecājās kā skan zemās skaņas. Patrik, paklausies kā skan šitā, un tagad šitā nots, paturam = dziesma gatava. Ja šito grib uzskatīt par ekselentu death metal, tad jāpaceļo laikā uz 1984, moš tad.
0
Jāsaprot jau arī tas ka ta'kā bija teiksim 89-93 vairs nebūs nekad, labi ka vel cep tematiku nevis eksperimente ar kaut ko tādu pret ko vienmēr ir Mataiņi :). Ja Spheres bija 10/10 tad protams Doctrine 6/10 bet iepriekšējais bija vēl sliktāks.
0
~90% mūsdienu mūzikas ir mēsls.
+1
^ 95, vismaz.
0
Un atlikušie 5 ir pārsvarā pateicoties jau saražotām vērtībām.
0
Trey Azagthoth izklāstījis savu EXTREME MUSIC FOR EXTREME PEOPLE skatījumu
Links: www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
+1
Latvijā droši vien tāds koncerts izdotos, nu tādā ziņā, ka uz to neaizietu mazāk kā uz metāla konci. Kaut gan pašreizējā situācijā tas nekāds lielais nopelns ar nebūtu, ņemot vērā vidējo konču apmeklējumu.

Es tikai nesaprotu, kāpēc tāds superduper open-minded džeks kā Azagthoth nespēj pieņemt vienkāršu patiesību - varbūt daudziem, atšķirībā ņo viņa, vienkārši nepatīk elektroniskā mūzika kā tāda. Tipa trū open-minded džekiem ir jāfano par visu pēc kārtas.
-1
Vispār tā ideja, ka metāls ir kruts tāpēc, ka tas ir kaut kas ekstrēms, un tāpēc jebkas cits, kas ir ekstrēms, arī automātiski ir kruts, ir tāda diezgan trula, manā skatījumā. Es neteiktu, ka men metāls patīk tikai tāpec, ka tas ir EXTRĒMI!!11 Tas vairāk piestāv pusaudžiem, nevis vīriem virs 40.
-1
Šitas i baig labais, pizģec kā viš bļauj - ģīms galig sarkans!
0
Amīšu pumpaiņiem Metāls ir bigais protests pret pastāvošo iekārtu un mietu pilsoņu kultūru. Man tas ir muzons, kurš man patīk.
+3
Jūs vairs sevi no malas neredzat. Metāls IR extrēmi un, runājot datoristu terminos, šis parametrs ir aktīvs neatkarīgi no tā, vai jums patīk konkrētais metāls vai nē. Tātad jums patīk extrēma mūzika. Tas neizslēdz, ka var patikt arī daudz pieradinātāka un maigāka skaņa, stili utt. Tākā metāls tiek klausīts gadiem, jums vairs tas nešķiet nekas tipa extrēms. Bet tas ir. Pārbaudīt to var aizbraucot uz laukiem un kādā zaļumbalē uzlieciet kādu savu mīļāko ierakstu... reality check, tā teikt.
Tātad apgalvojums, ka extrēma mūzikai, neatkarīgi no instrumenta izvēles, būtu jāuzrunā, it kā nemaz neliekas tik tups. Vienīgais, ka kā jau labi dresējams dzīvnieks, cilvēciņš ir pieradis pie ģitāriņām un bundziņām un tekstiem par beigtu gaļu, ja ko var izšķirt. Tie stili, ko Azagtots min, ir reāli agresīvi, nu nav tur zoles un growli... bet emocija tur ir. Ļoti nāktos piepūlēties viebt seju stāvot kādā jungle/industrial koncī, lai nesāktu raustīties kājas...
Bļin, un vispār jums dažiem vajadzētu ārā iziet pauri izvēdināt... Šitas džeks ar savu "trulo" attieksmi savulaik pabīdija metāla mūzikas robežas tā, ka joprojām tas ir aktuāli un dzirdams katrai trešai extreme metal bandai... un tāpat pārspļaut nevar attieksmes ziņā. Stagnācija metāla mūzikā ir baigākā... tieši dēļ pārspīlētās "true" attieksmes
0
Paklausījos biku tos Terrorcore un kas tik tur vel nebija, skaņas jau nu griezīgas dikti ... Man robeža laikam ir Drumcorps jeb Aaron Spectre (biju De uz vinja + Gemghis Thron + Behold... The Arctopus) ... kaut gan arī DROKZ Sneakertweaker nav peļams, protams teksti ar metālu smiekligi :)
+2
Zyanide, taisnība jau tev ir, es nekur arī neesmu teicis, ka minētie žanri nebūtu ekstrēmi. Es vienkārši nedodu ne plika graša par kaut ko tikai tāpēc vien, ka ts ir kaut kas ekstrēms. Arī kantrī atskaņojot anormālā skaļumā iekšas vibrēs un ausis džinkstēs.

Stagnācija... ir protams, bet vai akurāt tā ka baigākā? nemaz jau tik traki nešķiet. Elektroniskā mūzika gan attīstās straujāk un plašāk, bet es pieļauju domu, ka tur līdztekus mazāk stingriem rāmjiem lomu spēlē arī pati tā padarīšana, ka katrs entuziasts var kaldināt savu skaņu arsenālu viens pats kā grib, neispringstot par grupas sastāva novākšanu, noturēšanu, mēģināšanu utt.

Runājot par tēmu, morbīdu jaunākā ripuļa problēma jau nav tajā, ka tur ir dažas dziesmas ar mca mca ritmiem, bet gan tajā, ka neatbilstoši autoru uzskatiem, tas vairs nav nekas robežas bīdošs un jaunu zemi apgūstošs, turklāt nedz klasiskie, nedz jancīgie gabali nav tā kā ahūnie šedevri, maigi izsakoties.
0
Nu nav šedevri... bet es nekad nepiekritīšu tam, ka mjūzišns, ja viņš ir tipa vienā žanrā izsmēlies, ir norakastāms vai tas met ēnu uz viņa iepriešējiem veikumiem, kā tas visspilgtāk ir noticis ar Metallica. Ja MA grib taisīt fjūžinu ar kaut kādiem trans elektroniskajiem žanriem, bet nojauš, ka viņus neņems končos ne metālistu production ne īsti tie paši elektronisti, viņš uzsāk diskusiju, mēģinot izšūpot šo domāšanu. Tas, kā spurojas pretī metal scēna, ir dīvaina nedrošības pazīme, manu prāt, kas drīzāk šobrīd arī saistāma ar vispārēju mūzikas biznesa ienākumu kritumu un pliku badīgumu.
+1
Nedrošība? Jā, Tev taisnība. Es galīgi negribēs viendien aiziet uz metal konci mellajā piektdienā, bet tur man pretī kaut-kādi "progresīvie" jampamiņi no skatuves šķūrēs kaut kādus sūdus.
0
A kas tur ko šūpot ? Sensenos laikos jau šūpāja Fear Factory, Meathook Seed, Covenant, Mortiis u.c.. No jaunākiem The Monolith Deathcult smuki tucāra ritmus ar Desu mūziku sajauca.

Man Noise, Drone utml. liekas ekstrēmi, jo tos mēslus ilgāk par pāris minūtēm nespēju noklausīties.
+1
sūds ir tad, ja kāds pasniedz ģešovu haltūru kā mākslu... sūds, piemēram, tika stumts Nile koncī, kad spēlēja pirmie ar stikla aci. Es nejutos glābts no sūda, tikai tāpēc, ka tie spēlēja ģitāras. Bet tie trakie elketroniskie mēdz būt ļoti dusmīgi un pārliecinoši.
Ai ko tur, metālisti ir tik konservatīvi, ka pat noēdīs tos, kas ne tādus tkreklus valkās... par ko mēs te runājam. Iešu uzlikt sveci apgrieztu kājām gaisā uz Glena Bentona altāra.
A par MA... jebkurā gadījumā tas ir drosmīgi, jo risks ir pazaudēt visu...
0
Šodien parakājos pa netu nedaudz nopietnāku recenziju meklējumos, kā tikai niknu fanu rakstītās. Garīgais atkal uz nulli nobruka, tā kā pat negribas neko sliktu rakstīt, jo labu nav ko... Varbūt vienīgi, ka MA ar šito eksperimenta haltūras albumu savus fanus ir pamatīgi piečakarējuši visā pasaulē.

Tā kā: Better not mention this failure not to popularize it!
+1
nez, man pat ar otro reizi šis albis diezgan labi iepatikās, un pie tam, MA savus fanus gadiem ilgi ir apdāvinājuši ar savu īpašo mūziku, kāpēc, lai neuztaisītu kaut ko savādāku, viņi tak Jānim, Johanam, Džonim nav neko parādā, kur nu vēl piečakarējuši.
+1
nu lūk, reliģiozie ir klāt, sāk dedzināt cietos diskus, kas satur MA jauno albūmu. Man recenziju nevajag, man arī tīri labi patīk jaunais. Ja šitādu izdotu kādi iesācēji - jā spēks, kruta, tāds spiediens utt. Bet MA, phe... ja nav šedevra... tad "fani" spļauj virsū...
+1
Pieradi, jeb noticēji? :D Tā jau savulaik daudzi arī pie tā paša tagad šai sakarā daudz piesauktā "St. Anger" esot pieraduši. Un daži pat viņu par baigi labo albumu atzīst!

Es vienkārši to negribu - Kaut kā pārāk ne MORBID-ANGEL-isks tas albums ir... Pārāk daudz tā eksperimenta, bet pārāk maz tiešām interesanta materiāla. Nav man vēlmes ar dzeltenām brillēm uz R.ZOMBBID RAMMSTANGEL reiva pasākumu doties. Pie tam, nu ir taču jau bijuši industrial death metal varianti - praktiski visi 90-tie no tādiem jokiem sastāvēja, gan eksperimenti ar hardcore tehno ritma bītiem metālā - tas pats CORONER "Grin" uz tādiem ir balstīts - un jau pirms vairāk kā 15 gadiem. Tikai tas albums par grupu nelika teikt neko sliktu. Tāpat bija tīri interesanti savulaik veiktie SAMAEL mēģinājumi to visu ielikt savā black/dark žanrā - un man SAMAEL vēl joprojām ir viena no mīļākajām brigādēm, neskatoties uz visai krietno elektronizāciju. Bet šito albumu es tomēr gribēt saukt par visai raupju brāķi. Kas, neskatoties uz tur gaidāmo rezultātu tomēr tika reklamēts kā labs albums, kaut vai paskatoties uz to pašu "Nevermore" singlu. Kur vēl cerīgāku death metal grandu jaunā, sen gaidītā albuma reklāmu?
Tagad domāju - interesanti viņi tos gabalus tgad taisās arī koncertos spēlēt, jeb balstīsies uz savu klasiku un jaunajiem death metal ievirzes gabaliem? Interesanti, kurš pie viņiem spēlētiem reivos? :D
+3
noklausījos jauno albūmu...

manuprāt, prātīgāk ir vērtēt šo cepumu kā atsevišķu dziesmu kolāžu, nevis mēģināt vilkt kaut ko kopā. katrā dziesmā ir labi un slikti motīvi, un attiecīgi tie ir tikpat labi vai slikti savīti kopā. Piem., dziesma Radikult ir mēsls, taču šim mēslam ir apmēram 3 vietas, kas skan izcili. Blades for Baal, Beauty meets Beast ir ļoti labas, tas pats jāsaka par 10 More Dead. Slavinātākā dziesma Nevermore ir draņķis salīdzinot ar šīm trim. Too Extreme atstāj vienaldzīgu, Destructos vs the Earth ir nereāls kaut dīvains kaplis :D Albūmu var vērtēt 50/50, bet saukt to par MA St. Anger arī nebūtu īsti korekti (kas plaši tiek darīts netā), jo St. Anger bija mēsls no A-Z, kamēr MA spēj piedāvāt vairākas ļoti labas dziesmas. Jāpaklausās vēl, varbūt kādas citas domas nāks prātā.
0
Tā kā cepiens par Illud Divinum Insanus nerimst un nerimst, druscīt savilku kopā visvisādus viedokļus (pārsvarā savējo, protams) un uzcepu k-ko līdzīgu recenzijai ar'.

karametals.lv/albumi/42/Illud_Div...
+1
Man tas viss ir no sērijas: ''Liela brēka - maza villa''.
0
Bez tam — nu kā gan lai vispār novērtē ciparos faktu, ka vieni no Floridas miroņmetāla pamatlicējiem 20 gadus vēlāk nolemj sākt rakstīt industriālo metālu?!

^citāts no recenzijas Karametālā. tam seko jautājums - kur tur ir, ibiorio, industrial?? pāris neveiksmīgu tucituci dažās vietās, un tas ir industrial? Precīzāks raksturojums šiem iespraudumiem ir death metal ar minimālu elektronisku piedevu, bet industrial nekādā gadījumā.
0
Ko sauc par Industrial - man arī Rammstein nekāds Industrial nešķiet (standarta gičas / bass / dzīvās bungas un dabīgs vokāls). Taustiņu daudz tik. Bet tā jau saukā.
+1
beidzot laikam pilnībā piekrītu e. kungam. man šis liekas viens no labākajiem MA albumiem un pieliktās industrijas iezīmes ir tikai zīme, ka viņi iet uz priekšu, nevis stāv uz vietas, kā lielākā daļa ''veco'' grupu.

bet par albūmu kopumā - tas liekas tāds spēcīgs domination turpinājums un visās dziesmās ir vērojamas vecās labās MA iezīmes un viņu mūzikas valoda un stils. teksti ir tieši tādi kādiem tiem jābūt, viss pa pirmo zorti. šķiet, ka pozitīvā ziņā viņi pat Deicides veikumu pārspēj (lai arī kā es viņus nedievinātu).

un par to salīdzinājumu ar trakuma altāriem un pretīgo svētumu - neaizmirsīsim, ka blessed are the sick albūmā ir 4 instrumentālie gabali un visi taisīti ar sintiņu pa lielamm, pie tam, tā albuma dziesmas ir 2-3 min aptuveni garas, kā to vispār var salīdzināt? ja salīdzina, tad, manuprāt - Domination - šitais albūms un zaibis Vincents ir atgriezies.

ja būtu jāvērtē, tad dotu 9 no 10.

0
"Ko sauc par Industrial"? Par industrial mūzikā man šķiet sauc tādas muzikālās izpausmes, kur vairāk vai mazāk dominē skaņas no industriāliem procesiem. Karoč, skaņa no karotīšu ceha varētu būt industriālais muzīks. Pielikt tik kādu tuc tuc vai žik žik - nu tā lai bik interesantāk un var pašeikot ērsu - un gatavs.
0
Tas tak skaidrs, ka Industrial Metal ar Industrial ir tikpat maz kopīgā cik Gothic Metal ar Gothic ...
+1
+1
Hitlers atkal ārdīsies :D
0
^ Šķiet, ka ne tikai Hitlers! :D

Vispār, kad Fear Factory sen atpakaļ izgudroja šo principu — pēc albuma izlaišanas vēlāk izlaist arī remiksu EP vai pat LP, tas bija oriģināli. (Skapītī stāv Burn 12" ar Dino auogrāfu, palielīšos.) Kad to pašu sāka darīt arī KMFDM, bija OK — piemēram, remiksu albums «KRIEG», kas iznāca pēc aiziepriekšējā albuma «Blitz», bija pat oriģinālāks un baudāmāks (jo ar negaidītības elementiem) nekā sākotnējais materiāls. Bet nu vai tagad pilnīgi visām grupām tagad tā vajadzētu darīt…? Var jau būt, ka Morbid Angel tas palīdzēs — ja ne gluži reanimēties to fanu acīs, kas jūtas ai-cik-mēs-nodoti, bet varbūt paplašināt auditoriju gan. Tik nez, uz kādu pusi?

Bet paši Fear Factory tieksmi remiksēties jau sen atmetuši…
0
Nav ko gudri muldēt, paklausies pašus remiksus. Nezinu, kas remiksēja FF, bet te ir tik daudz spēcīgu vārdu un tādā koncentrācijā, ka... nu tas, ja kaut cik orientējies tumšās/smagās elektronikas skatuvē (Laibach, Project Pitchfork, Tamtrum, Kriss Pols (lol), Igorrr, Synapscape, Combichrist, utt.) sajūtas, vienvārdsakot, moōrbēd -
0
šitais albis riktīgi spārda, nav ko dirsties
-1
mincīt, nav runa vairs par albūmu, bet par remiksiem, bet padirsties vajag, citādi tu iedomājies, ka tev viss ir atļauts. turpmāk klausi vecākos, tev tomēr ir 10 gadu mazāk pieredzes un sajēgas, kā nevajag

IEVILKT: ej.uz/morbidremixes2012...
0
kāpēc tādas problēmas, ja nepatīk šis morbidu albūms ? Un, Tu tik turpini ar viņu uzbāzties.
Tev tak paliek vairāk, ko klausīties, pa visiem, tā sacīt. >:)
-1
Jopcik, ja kaut kas patīk, man gribas dalīties (lai visi redz, kāda man kruta gaume), kur tu esi audzis? Tavi vecāki bija Sibīrijā?
0
sibīrijā jau arī ar gaļu dalījās droši vien.
0
tad sadalies un izčabi.
Neprasīsi cik man kā tīneidžerim ir gadu ?
0
Tev ir kādi 25-30, nu un

ej.uz/morbidremixes2012... izčabu
0
Divreiz izlaidu pa riņķi, diezgan garlaicīgi tie remiski.
0
Biju gaidījis ko labāku, vismaz spriežot pēc treileriem jūtūbā. I`ll stick with original
0
Vispār šitais remiksu albums ir drusku labāks, salīdzinot ar tiem, ko KMFDM vienmēr izlaiž pēc katra «regulārā» albuma iznākšanas. Kāpēc? Tāpēc, ka šeit remiksēt dots tiešām bezmaz pašiem labākajiem industriālo novirzienu māksliniekiem, nevis (atšķirībā no KMFDM) tiem, kas lielāki čomi. Līdz ar to rezultāts ir labāks.

Totiesu dīvaini ir tas, ka lielākoties ir remiksētas I Am Morbid, Too Extreme un Destructos vs. the Earth/Attack, it kā citi gabali albumā nemaz nebūtu. (Četras no oriģinālajām dziesmām remiksētas nav vispār, lai arī remiksu albumā ir veseli trīs CD.)

Personīgi pavilka tie gabali, kas iespējami atšķīrās no oriģināla — vairāk industriāli un mazāk metāliski. Konkrēti — Skolda versija par Profundis — Me Culpa un Nachtmahr variants par Destructos vs. the Earth/Attack, kā arī Pitchfork versija. Citi remiksi arī pavilka, protams — minētie vienkārši visvairāk.
0
Varbūt joka pēc vakarā būs jāpamēģina remixiņi paklausīties, jo retails, ja pirmo reizi iegāja kaut kā iekšā, tad tagad pat līdz pusei nav izturams.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
skru
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas