10.06 Lietuvēns / 11.06 LV Wacken Metal Battle Fināls
+16
divdiennieks:

piektā diena, 10.06 Melnā Piektdiena / durvis: 19:00 / skatuve: 20:00 / ieeja: 2ls
Lietuvēns - pirmspēdējā sagatavošanās vasaras festivāliem un ražas svētkiem:
DISEIM / KATALEPSIJA / FRAILTY / MALDUGUNS / ..

sestā diena, 11.06 Melnā Piektdiena /
Latvijas Wacken "Metal Battle" vietējā konkursa fināls:
durvis: 19:00 / skatuve: 20:00 / ieeja: 2ls
RELICSEED / FLAYING / SACRAMENTAL / SANCTUM / TOTENKOPF / OPIFEX

Reģionāla fināla uzvarētājs dosies uz Vāciju pārstāvēt Latviju un piedalīties starptautiskajā finālā, kas notiks Wacken Open Air festivāla laikā 2011.gada 4-6 augustā, kur grupas no vairāk nekā 30 dažādām valstīm cīnīsies par galveno balvu. Šīs galvenās cīņas laimīgo uzvarētāju gaida kontrakts ar metāla ierakstu kompāniju.

Grupu sniegumu vērtēs neatkarīga žūrija, kuras sastāvā ir iekļautas personas, kas darbojas Latvijas smagas mūzikas lauciņā. ( Deniss Denisenko (kluba „Melnā Piektdiena” pārstāvis, Jānis Jansons (mūzikas veikala „Randoms” darbinieks un metāla kustības aktīvists, Raitis Sametis (metāla mūzikas žurnālists ar stāžu, www.karametals.lv, Intars Berķis (metālmūzikas karsējs, aktīvākais 2010. gada fans)

Pasākumu vadīs plaši zināmais DJ Deathperado

vairāk info sekos, palaid muti!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Scheisse... pēc piektdienas nakts vēl sestdien uz skatuves jārāpjas.... :D
+3
Un vēl dirsa, ka Metalšova nebūs ... reku, grābj teltis un mauc uz divdiennieku !
0
A kā vērtēs ? Saliks grupas pa vietām no 1-6 un tad summēs vai pie litra ķirbjus kasīs un prātos, ko vislabāk uz mataiņu eirovīziju sūtīt ?
0
Pajautā Intaram, viņš i žūrijā :D
+3
"Mataiņu Eirovīzija" :D :D
0
Jā, Latvijas smaggrupu atlase, kuru tad sūtīt uz lielpasākumu :D
+4
piektdienā tik tiešām jēdzīgas grupas savāktas.
+9
Ceru, ka mani mēģinās uzpirkt :)
0
Man pills skapīts ar kukuļiem, jāsāk ķeksēt ārā un rindot, he he he :)~
0
neatkarīgajai žūrijai garšo neatkarīgs labi izturēts viskijs :D
-8
bļag!!!!!!
0
ō, forši — «Maitaiņvīzija»! Bet kur ta GRONDH pazuduši no saraksta??? Pirms šitā pasākuma pārcelšanas tak vēl bija dalībnieku listē…
0
Tak nupat vēl tapa spriests, ka Grondh meklē gitarastus.
0
Yep, bet es tā kā sapratu, ka šie braukt uz Dāniju taisījās uz nākamo mācībgadu… nu tad tomērt laikam jāsecina, ka šie ir aizlaiduši jau tagad…
-6
GRONDH meklē ģitāristus!.
Jo abi ģitāristi iegāza visu grupu gan ar savu pārcelšanos uz Dāniju, gan attieksmi vispār, gan ar konkrētu uzmetienu atsakoties spēlēt wacken metal battle (konkrēti Artis Dukaļskis, ko jūs ziniet kā Doku). Dēļ atsevišķu cilvēku ambīcijām, kas nepieņem atvainošanos un piekāš to, par ko viss sastāvs ir sapņojis kopš dibināšanas brīža, nav jēgas apstāties. GRONDH turpinās sludināt pārcilvēka ideoloģiju arī turpmāk, diemžēl ne šoreiz, bet nākotnē jau citā sastāvā.
+10
Ble, tādu grupu sapisāt... :(
0
10.6. + NightTales
+1
visas grupas, kur kāds ģitārists aizbrauc tapetes līmēt priekš načaļnikā vai sēnes kaplēt īrijā, ir sapistas????
+5
nu principā jau ''Jo abi ģitāristi iegāza visu grupu'' un ''tas, ka helvijs iegāž visu grupu,nenozīmē, ka visi tādi ir'' neizklausās diez ko nesapisti.
+3
Vispār, abi ģitāristi nevarēja iegāzt VISU grupu - tikai tās Trūmetāla sastāvdaļu ...
-18
murgonis667 - Neuzskrien man virsū :)
-18
Ko jūs mani mīnusojat...tas nav domāts negatīvi :)
+3
pohuj.. mīnuss! :@
+10
mhm, izrādījās, ka 2 izredzētie tomēr nebija pārcilvēki >:(
+2
apgrieztajam krustam divi gali un katram sava taisnība, kas tālāk, rādīs laiks.

"Balstoties uz pēdējo mēnešu notikumiem, apkārt klīstošajām baumām un publiskajā interneta vidē paustajām negācijām varam vien izteikt nožēlu ka nākas ķerties pie šādiem paziņojumiem. Diemžēl nav citas iespējas kā kliedēt apkārt klīstošās valodas un viest skaidrību visā šajā nepatīkamajā situācijā.
Ir taisnība, ka abi Grondh ģitāristi uz neilgu laiku dodas prom mācībās uz ārzemēm, bet pamest Latviju neviens netaisās un mūziķi vēlas turpināt savu darbību tepat Latvijā, agrāk vai vēlāk.
Tapēc tieši šobrīd noris spraigs darbs ierakstu studijā ar topošo Grondh debijas albumu. Skumji ka viss ir tā ievilcies, bet pēdējie pāris gadi grupai ir bijuši smagi. Tapēc tagad, ar gandarījumu, varam iepriecināt klausītājus ar to, ka darbs pie albūma beidzot virzās uz priekšu un, ja nenotiks nekādas zīmīgas aizķeršanās, tas varētu nonākt līdz klausītāju ausīm jau šā gada beigu pusē.

Diemžēl, savstarpēju domstarpību dēļ, attiecībā uz grupas nākotni, ir šķīrušies ceļi ar mūsu vokālistu Throner. Jāpiebilst arī tas, ka tiesības uz grupas nosaukumu nenonāk viņa rīcībā, jo viņš nav nedz nosaukuma vai logotipa, nedz nevienas dziesmas vai lirikas autors. Savukārt uz albuma ierakstu ir pieaicināts sesijas vokālists, kura vārdu gan līdz albuma izdošanai paturēsim noslēpumā.

Grupas vārdā novēlam Throner veiksmi turpmākajā darbībā un ceram uz jūsu izpratni un atbalstu!
Ar cieņu, Grondh"
+9
Riktīgi trve black kašķis :D
-2
Tagad tik viss sāksies!!!

...sesijas vokālists ir FAUNS :)
+2
^ a kas ta cits vēl? o_O
-14
Sākumā jau to visu gribēja "doks",bet viņam ir tik pretīga balss kas smok nost joprojām ,ka samīzās ,ka nenomētā ar akmeņiem :D
+3
Savulaik deviņdesmito sākumā nosaukumu «Līvi» kā preču zīmi reģistrēja Grodums.
-10
NU
+8
Jā, uz pīāru strādā kā meistari. Ja tik vēl būtu atbilstoši ieraksti.
-14
Abbath (Immortal) sings "Popeye"
www.youtube.com/watch?v=v0MpoCZ4nN0...
-5
+2
Ibāl, nu toč konflikts kaut kāds. Pilnīgi jau par grupas tiesībām aizgāja runa, tas atgādina lielo kašķi gorgorotos. A kuram tad sanāk tiesības uz grupas nosaukumu - tā nosaukuma autoram vai logotipa izstrādātājam ? Ja nosaukuma autoram ,tad jau es varu pretendēt uz tādām tiesībām.
0
^ tad tik kāp kašķa katlā iekšā >:)
+1
^^ kāds vēl konflikts ?
+1
Metal Battle
+1
Nē, te vēl pa vidam ir Grondh battle.
+2
Tu gribi teikt, ka Grondh nav metal?
0
Metal ir pārāk virspusēji šajā gadījumā, es konkretizēju :)
-3
Iedomāsimies radio DJ, kas ziņo:

«Wacken nacionālajā atlasē spēlēs RELICSEED / FLAYING / SACRAMENTAL / SANCTUM / TOTENKOPF / OPIFEX un GRONDH! Pag… nu jā… bet vispirms būs pusfināls un razborka: Kuram ir tiesības saukties par Grondh?!»

jebkurā gadījumā gribētu aicināt — papriekš lūdzu padomājiet, vai tagad šķelšanās ir vajadzīga…? :(
+1
Par kādu šķelšanos ir runa ? Grupa nomainīja vokālistu - tas arī viss ...
0
tā arī varbūt tas patiesībā ir, tik no malas izskatās, ka būs diemžēl kašķis… :(
-15
Es iznīcināšu Grondh...+ vēl ģitāristu pirkstus :)
-9
mSPW-pieder grondh nosaukums un logotipa autors ir Artūrs Grīnbergs
+11
^ nav vel apnicis raudāt ?
-14
Tev nav apnicis dirst?
+1
Dirst līdz nāvei neapnīkst.
+3
NU jā, dažiem ar savu aprobežotību pietiek ...
+6
Šodien veikalā Randoms notika uzstāšanās seciibas izloze.
Rezultāti ir sekojoši:

Relicseed 20:00 - 20:30
Opifex 20:45 - 21:15
Flaying 21:30 - 22:00
Totenkopf 22:15 - 22:45
Sanctum 23:00 - 23:30
Sacramental 23:45 - 00:15

0
Ai, sasodīts, kur Sacramental vēlu...
-7
vai es gaījumā neko nejaucu un Relicseed spēlē ar finiera bundzinieku? Kāds tad vēl wackens, jomajo. Vnk, a kāda jēga, ja piedalās grupa, kurai nav bunģiera?
-6
vai es gaījumā neko nejaucu un Relicseed spēlē ar finiera bundzinieku? Kāds tad vēl wackens, jomajo. Vnk, a kāda jēga, ja piedalās grupa, kurai nav bunģiera?
-5
sorry par dubli...
+1
Finiera bundzinieks ir krietni vien labāks par preskartona bundzinieku.
+3
Zyanide, varbūt iepriekš noskaties / noklausies grupu, palasi info un tad pļūti pa sienām ?

relicseed.com/lv/band/andrejs/...
+7
10.06.11 MP Lietuvēns

19:00 durvis / kukuļa nodošana par ieeju
19:30 otrais alus
20:00 NightTales
21:00 Katalepsija
22:00 Malduguns
23:00 Diseim
00:00 Frailty

afterparty: piepūšams bundzinieks
0
ooo,diseim beidzot normālā laikā ielikti. moš beidzot saņems pelnītu publikas daudzumu. :)
+6
00:00 tiek piebeigts četdesmitpiektais alus un uz skatuves uzrāpo Frailty >:)
+1
Gribēji teikt - uznes Frailty.
+2
Kāta - mēs jau nav TIK švaki pulveri >:)
-9
pēc darba sanāks extreēma ballīte:)
+3
Opā, atkal sākas mīnusu likšanas svētki dažam (ne)labam :D
+5
Kam ballīte, kam divdiennieks ar pārvākšanos pa vidu...
Redzēs, varbūt, ja labi būs atlaists, varēs mēbeles ar dvašu stumt...
0
NU paga paga... sakrita virsū. Relicseed bundzinieks vispār ir LV? Runa ir par to, nevis par materiālu no kā viņš izgatavots. Vnk kaut kur ausu galam dzirdēju, ka viņi špēlē uz fonogrammas, jo nav bundzinieka.
Mājaslapā jau skaisti viss, tādi centīgi, kārtīgi puiši...
0
ir LV, parīt kapās.
retu reizi sakrīt, ka nav LV, tad ar kapā ar piepūšamo.
+4
10.06 Lietuvēns update:

končerto beigās mošnijs afterpārtijs ar METAL KARAOKE un Deathperado!
tīriet zobus, skalojiet rīkles, aurot, maurot, daiņot, rūkt, ķērkt & visādi citādi orāli izklaidēties gribošie.
+3
Izskataas, ka Grondh meegjina piesaistiit sev uzmaniibu ar visaadiem attention whore cieniigiem panjeemieniem. Kaa reiz teica kaads cilveeks: miiliet muuziku sevii, nevis sevi muuzikaa.
HAU
+4
Vaita ? Vismaz šajā topikā neviens no esošajiem Grondh dalībniekiem nav izteicies.
+2
>>tīriet zobus, skalojiet rīkles, aurot, maurot, daiņot, rūkt, ķērkt & visādi citādi orāli izklaidēties gribošie

labais.
+2
Orālās izklaides šajā gadījumā ir DZ&DZ
-4
ahh, Frailty atkal noteikti trijos naktī sāks... vai arī dēļ tā, ka ir tas kaut kāds Wacken konkurss, tik tiešām tiks ņemti vērā tie noteiktie laiki?
+1
Wacken konkurss ir vispār nākamajā dienā :D
-3
paga, labās grupas vienkārši uzspēlē, bet kāda no tām tur uz Wackenu? nu vienalga, es domāju par to, cikos reāli varētu uzstāsties Malduguns / Frailty - vai var ticēt sarakstam.
0
Laikam dzer alu saulītē... Piektdienas un sestdienas pasākmi nav saistīti savā starpā, ja nerēķina to, ka notiek MP un skan metāls. Piektien vienkārši koncerts + dzeršana + karaoke, sestdien vienkārši Wackenvīzija + dzeršana.
0
Un kas attiecas uz labajām grupām, kuras nepiedalās WMB - kas gribēja, pieteicās, kas ne - ne.
0
flaying nav labā grupa?
0
Vaidzētu tā kā sākt gatavoties vakara pasācienam... tikai garlaicīgi vienam lakt. :(
+1
+2
"šis pasākums ir paredzēts kā novārtā pamesto metālistu iesildīšana festivāliem kaimiņvalstīs un Eiropā."

Ak, nabaga novārtā pamestie metālisti... :(
+1
I'm on TV!!! (net.lv)
OOHH YESSSSSS! :D

Huh,heh, paķēr divu brālīšu, bet izstās, ka soundčeks mums nesanāks. Intar? >:)
0
Reku arī iekš apollo: www.apollo.lv/portal/fun/articles...
+1
Ok, es esmu vljoprojām pillā un domāju, ka šodienas laikā tas arī nemainīsies :D

Pasākusm bija foršs un maķenīt sūtīgs, vienīgi par maz apmeklēts.... laikam, kā jau parasti. Mūsu mīļie metālisti jau nevar savas kuslās miesas atraut no sēžamajiem un atnākt uz MP....

Un Bigijs nebija tālu no tā varianta par rāpošanu uz skatuves :D
0
Vata bij tik traki? Man tā neizskatījās. Nu kā jau šis pirms tam teica - skatuve nav domāta, lai uz tās skaidrā kāptu :D

Bet pasākums bija cienījams, vienīgi škrobis bišķi par skaņas kvalitāti, kas šoreiz krietni piekliboja. Vienīgi Frailty bija jēdzīga skaņa. Moš tā kā super hedlaineri aizņēma visus kanālus uz pults? :D bet brīžiem sabalsojās tīri vai industriāls skaņas spēks.
+2
Jū - tādi ir tie Frailty noteikumi - pārējās grupas pultī drīkst izmantot tikai līdz trīs kanāliem :) Bet vispābā, uz skatuves ar nekas neskanēja - vismaz manos monitoros bi patīkams klusums.
+1
nu jā,man jau likās zajebis koncerts, sen nebiju mp apmeklējis (nu,sen - 2 mēnešu,tas jau laikam maz skaitās,bet pohuj.)

nightales nespēju klausīties un aizgāju ieliet tukšajā vēderā alu, katalepsija - īstenībā jau baigi forši,bet man līdzīgi kā ar HG sāk palikt - drusku apnicīgi, taču šoreiz bija neeticams uzrāviens pašā sākumā, nu tāds UHHH, ķipa tā kā beidzot banda, kuru visi zin nu ies un uzspēlēs kādu visiem zināmu dziesmu. tas man ļoti patika , ceru, ka tā būs arī nākamajos končos, šī duha gan pazuda līdz ar elektrību un neatgriezās vairāk.
malduguns - forši, bet īsti neko nevarēja saprast, un nevar vainu uz apskaņotāju novelt, jo, cik sapratu, bija korifejs, kurš pavēlēja. mošīņš arī pavilkās, bet līdzīgi kā ar katalepsiju - visu izturēt nevarēja, apnika.
DISEIM!!!!! AAAAAAA!!!! SSSSSSSSSSSSSSSPĒKS !!!!. kā jau parasti, ideāli nospēlēja. to, kāpēc uz viņiem bija 10 vai 15 cilvēki, īsti nesaprotu. un nav jau vairs runa par gaumi, bet gan kvalitāti.

Frailty ļoti garšīgs alus bija. redzēju kā sāka krāmēties.
0
jā, un par sarunu frailty laikā - beidzot izdomāju, Intar - Malduguns ir populārā grupa. tas ir apmeŗam tāpat ka' zatlers un bērziņš no saeimas viedokļa skatoties.
0
bet tā tā pasaule ir iekārtota un tur neko nevar izdarīt.

www.youtube.com/watch?v=FPrCY-uD_ZE...
+2
Sacramental vnk norāva jumtu MP un pelnīti uzvarēja. La nu veicās turpmāk.
+2
Nu ko, izmantošu iespēju un pirmais paziņošu par rezultātu.

Visi būs pārsteigti, ka uz WOA 2011 brauks...

...
...
...
Sacramental!!!!

Džeki norāva jumtu un pārsteidza pilnīgi visus. MP zāle sen nav redzējusi tik daudz smaidošas sejas!

Sacramental rocks! Jāiet draugos pietekties par fanu....
0
Mordred, i hate u.
-1
Sūds.
+2
šitas man atgādināja, kas ir laime :)) Malači, puikas :)
+2
Stulbi, bet es biju ieplānojis sacīt par Sacramental uzstāšanos tieši tos pašus vārdus, ko Mordred un Deathperado jau pateica - norāva jumtu. Šādu notikumu pavērsienu, šķiet, neviens nebija gaidījis, bet nu tiešām, pelnīta uzvara. Jāuzteic arī pārējās grupas, jo slikta nebija neviena, un principā četras labākās manā personīgajā vērtējumā bija visai tuvu līdzās.
0
Rīts gudrāks par vakaru. Čaļi tiešām nopelnīja pareizi.
-1
Yep! Sacramental — Rockin' like it's 1984! Vienīgi grupas nosaukums ne pārāk saskan ar stilu, bet to jau var pamainīt — rakstīt kā SACRA/MENTAL vai tml.
+1
jāsaka, šitik kolorīta grupa, tik negaidīti noraudama jumtu, stipri vien atviegloja žūrijas izvēli! :) Citādi tiešām būtu pagrūti izvēlēties, jo katrai no pārējām grupām bija savas stiprās puses. Bet tieši Sacramental bija precīzi kārtībā visi elementi: gan «paķerošas» dziesmas, gan izcila komunikācija un tautas uzkačāšana, gan precīzi salikta setliste. Plus vēl vienkārši labi spēlē.

Vērtējot pēc punktiem, Sacramental uzvarēja ar jūtamu pārsvaru — 40 punkti. Slava Rēzeknei!
-2
<object width="400" height="224" ><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="movie" value="www.facebook.com/v/224718460889542"... /><embed src="www.facebook.com/v/224718460889542"... type="application/x-shockw... allowfullscreen="true" width="400" height="224"></embed></obj...
0
www.facebook.com/#!/video/video.php?v=224718...
0
Kāpēc, ja linkā ir izsaukuma zīme, kaut kas nogļuko? Bigij? :)
0
Apsveicu Sacramental arii no savas puses :)
0
Cik sapratu no sava veca komenta - /forum/122481-heaven-grey-albuma-falling-mist-prezentācija#comment178117 - banda OK. Laikam gada laikā labi progresējuši. Lai veicas.
0
bildiņš no Lv Wacken by Raitis Sametis:
foto.inbox.lv/funeral665/mp_11061...
0
Tie Sacramental ir krievi? Muzīks jau tīri smuks, bet akcents vājprātā griežas ausīs.
+1
Starp dziesmām runāja normālā latviešu valodā (ne tā kā fūrija no D-pils). Rēzeknē jau krievu vispār mazāk nekā Daugavpilī — etniskie latgaļi daudz.
+2
Pēc pieejamajiem Sacramental ierakstiem nevar spriest par viņu koncertuzstāšanos - pilnīgi divas dažādas lietas, kā nakts pret dienu. Un runāja skaidrā latviešu valodā.
+1
Es jau nestrīdos, pašreiz esmu tikai ierakstus dzirdējis un angļu izruna pamatīgi sabojāja priekšstatu par bandu pat tādam, ar muzikālo dzirdi neapveltītam subjektam, kā man.
0
Tātad: šitais rakstiņš papildināts ar maniem novērojumiem:

karametals.lv/zinas/566/latvijas-...
+3
kopš kura laika Airbourne ir trešiņš ?
0
fail
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas