Vaacu melo death grupu!
+2
Visi,kuriem ir kkaada pieredze un ambiicijas metal muuzikaa rakstiet vai zvaniet 28281520!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Lai veicas!
+10
A kas par melīgo Vācu grupu ?
0
man ar bija pirmā doma, ka te būs kaut kas par vācu melo death grupu kaut kādu :D
+5
Vācu mello nāves grupa? Afrika für Affen, Europa für Weisse :D
0
melodic - death metal patrioti atsaucieties...
0
Vēlu veiksmi. Šajā žanrā uztaisīt kaut ko, kas skan labi un neskan kā jau simtreiz pirms 10-15 gadiem dzirdēts, ir dikti grūti.
+1
Ja entie gadi, kopš nezināmas šī žanra grupas apeju ar līkumu. Zināmās ar parasti nepriecē.

A kas mums šajā stilā ir ? ~ Preterntural, Synodic ... hm, vēl kautkas bija, laikam.
0
Neskatoties uz žanra solīdo vecumu, mani vēl var paķert ar melodeath (sevišķi somu, zviedru).
Tagad aktuālās ir modern melodic death metāls, lai gan viss visai nosacīti. Lai veicās.

p.s. "mums" ? Vai somi un zviedri nav mūsu? ;-)
0
Es nez kāpēc uzreiz iedomājos par Hypocrisy
0
Savā ziņā tagad vispār ir grūti kaut ko uzštancēt, kas būtu kaut cik savs mūzikas interpretējums.
+1
^ kad tas ir bijis viegli?
0
Bet Hypocrisy jau pēdējā laikā nepriecē. Kas ta vēl paliek no ārzemniekiem ? Amon Amarth un Illdisposed šogad bija labi.
0
No 2011 man patīk:
Dreamshade - What Silence Hides
Omnium Gatherum - New World Shadows

0
Ā, pareizi, OG bija pārsteidzoši labs.
0
^^ Deceased, ibio!
0
Bet tas jau nav Melodesa. Turklāt kakucis.
0
Jā, pat man, kam melodesa ne visai tuvs žanrs, nospēru OG tīri tāpēc, ka man pirms gadiem 4 bija viņu albums. Un iepatikās jaunais. Pats biju diezgan pārsteigts par šo faktu.
0
^^ kas tad tas ir, stylewise?
0
Vaitad nebija trešdesa ?
0
Ā, vispār pēc Motorhead ar blastbītiem (šur un tur) izklausās. Neesmu drošs, vai zem Melodesas īsti var pabāzt.
0
It kā ir, bet diezgan melodisks - vismaz jaunākos laikos. Protams, pēc skandināvu/ somu melodesas tas neizklausās gan.
0
Bet tas būtu dīvaini, ja Deceased spēlētu pēc skandināvu stabulītes.
p.s. vispār jaunais Deceased veikums man patika, bet tomēr "13 frightened souls" paliek favorīts.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
edgarsrakovskis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas