Sveiciens visiem metālistiem!:)
-19
Apsveicu ar vasaras iestāšanos. Tad nu izbaudīsim šo vasaru tā pa riktīgam.
Laižam uz KŽ un citiem labiem pasākumiem kurus vērts apmeklēt!:)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-14
:*
+6
zāģi, rādi pupus!
-8
+1!
+5
vēl viens dauns:(
+2
Vai mums nenāktos atbildēt uz šo sveicienu katram jaunā tēmā?
+2
kad parādīs pupus tad arī spriedīsim dauns vai nedauns!
0
Vai iespējams izveidot (auto)tēmu, kur, jauns lietotājs piereģistrējoties uzreiz parādās are savu message. imho būtu mazāk mīnusu.
0
zāģītis tu vel , ne zāģis
+6
That's fukking fukk. Bi te kādreiz tāda sendija, vai kas tāds. IP sakrīt, ja nu kas.
+1
Kas ta tas, jauna tēma — un nav saistīta ar dzeršanu!
+1
^Kā ta nu nav - "vasaras izbaudīšanu pa riktīgam" var vienā mierā sasaistīt ar acu aizliešanu..!
+8
Sveiciens visiem Matkules un Tirzas iedzīvotājiem.
0
Konfūcija mācības loģikas paradokss:

Vasaru nevar izbaudīt bez acu aizliešanas.
Acu aizliešanu gan var izbaudīt i bez vasaras.
0
es īsti nesapratu, par ko man -13, bet nu uztaisiet -30, lai man rādās profilā kā mīnusotākais komentārs vienkārši komentārs ar buču bezjēdzīgā tēmā. riktīgais trvemetal racionālisms
+1
-12
+3
rakstīt bučas laikam nav trve. :D
+3
te pupus ciena :P
+1
bļed, un tagad man pieplusoja par spīti :@
+1
Mincīt, tu man sāc atgadināt kaķi Loo, kad tas palika nikns...rebjata davajate zhitj druzno! :-)
-4
:@
+2
Acīmredzot nevajaga bučināt visu pēc kārtas - tas nepāvērtīsies par princi ar pimpi.
0
Vot vot. Tas man cilvēkos patīk. Visnevainīgākā tēma spēj visvairāk izbesīt.
0
Jaukiņi
+1
ja big uggam šī tēma tik tiešām nepatiktu, viņš to sen jau būtu izņēmis ārā
+2
"Visnevainīgākā tēma spēj visvairāk izbesīt." - tas jau arī tiek pārvērsts par šādu tēmu galveno nolūku - izlādēties uz kādu, vai tas būtu bobijs, lil sendija, darkspell, vienalga.
+2
www.dabasdati.lv/lv/

Vēlos informēt, ka ir sākusies arī ošu pļavraibeņu vasara. Tā ka, ja, baudot vasaru pa riktīgam, sanāk nospiest kādu taureni vai noķert zivju sačokā vai varbūt nejauši nofotografēt, apsaverieties, varbūt ir īstais 2011. gada laureāts. PILLUM!
+1
^ es pagājušo nedēļ iestājos blusu un knišļu vērotāju klubā. Rīt jāiet uz apmācībām, ja kādam interesē, tad pastāstišu šeit kā būs gājis
0
^^ nesapratu, uz kādu adresi man tās bildes jāsūta?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
LaurisPo
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas