Google+ ielūgumi
+2
Man (šobrīd) ir Google+ ielūgumi, kāds vēlas?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
vienu uz tolxter@gmail.com varētu
0
danke
0
1 varetu

portativais_dators@inbox.l...
0
Nu atsūti man a, ja nav žēl - jurisb@truemetal.lv
0
Pasakos!
0
eininsh@gmail.com Būtu super.
0
Paldies!
+2
kam viņi ir vajadzīgi ?
0
Iečekosim chrisx@inbox.lv
+1
^^ gūgle taisa savu zociālo tīklu, pagaidām reģistrācija tikai ar ielūgumiem. Ķip doma jamajiem ir feisbūku izdrātēt, es gan dikti apšaubu, vai sanāks.
0
Par to izdrātēšanu, man šķiet, Gūgeļs atkal nedaudz visu mēģina sasteigt - sejgrāmata tagad jau ir tā kā uz viļņa ar savām over9000 spēlēm un figņu, kas tur visus tā pievelk .. Nav jau gluži kā ar Feisbuka ienākšanu laikā, kad tā vien prasījās maispeisu norakt zemē, lai tas nesmirdētu.

P.S.
Ja vēl ir ielūgumi, tad lopa_kungs[zīme]inbox[pun... arī vienu varētu iemest - paskatīties un tā
0
0
mmmm ja vēl ir ielūgumi tad uz apkodies@gmail.com
0
sent
Man G+ liekas baismi labāks par draugiem un sejgrāmatu.
0
Paldies par ielūgumu!
Tagad, uz pirmo acs uzmetienu patiešām neizskatās tik sūdīgs, kā biju gaidījis ... Žēl tikai, ka es tur viens kā pirksts esmu, bez draugiem un sabutiļņikiem.. Q_Q
0
Vēl neesmu izpētijis, kas tur un kā.
0
nu tad man arī vajadzētu chaukrapalis@inbox.lv
vismazs kaut kur būšu no paša sākuma :D
0
danke!
+6
Truemetal-, hehehe, ņem un mīnuso bez smacīgiem ielūgumiem! >:)
+12
Niki: nekros, Diarētiķis, werewolf, daemon dawn…

Epasti: chaukrapalis@inbox.lv, apkodies@gmail.com, lopa_kungs@inbox.lv…

Izklausās, ka šiem vajadzētu apvienoties nevis sociālajā tīklā, bet gan antisociālajā tīklā!
0
un jēga ? "kārtējais" soc tīkls. Lielā sajūsma pēc laika pāries un būs G-
+2
^ Kapēc es ar visādiem mītiski ļauniem radījumiem esmu vienā maisā sabāzts? :/
0
"Nav jau gluži kā ar Feisbuka ienākšanu laikā, kad tā vien prasījās maispeisu norakt zemē, lai tas nesmirdētu."

bet Maispeiss JOPROJĀM nav noracies zemē! tā vietā man te lika reģistrēties, kad gribēju paklausīties kaut kādas grupas vairāk nekā vienu dziesmu! un joprojām pie lēnākiem netiem ielādējas pusminūti. tad jau tas pats draugiem.lv music krietni labāks un funkcionālāks. tikai nesaprotu, kāpēc vairs pie profiliem neparādās mūzikas grupas, kurās attiecīgie cilvēki darbojas ;*(
0
eu man ar atsūt !

man tur jābūt - esmu visos zociālajos portālos ar visādiem feikprofiliem. labas vietas dažādai zondāžai
Jānis Bērziņš Jr., Yana Plevakova, Tiffany Tucker ir tikai 3 no maniem 15 feikprofiliem. G+ arī steidzami tāds nepieciešams - izdomāju būšu John Smith
+1
^^ to tagad pie ''intereses'' var redzēt. Man vairāk kremt, ka dienasgrāmatu sadaļu sapisa.
0
Draugos agrāk varēja likt tagus klāt pie dienasgrāmatas ierakstiem. Tad man bija 300 līdz 500 skatītāju katram ierakstam, jo visi meklēja pēc tagiem, pāris reizes bija pat 1000 lasītāji. Tad novāca tagus kā sugu, un lasītāju skaits nokritās par kārtu. Reti kad pēc tam pārsita simtu. Kopš tā laika ar savu «ziņu aģentūru UTT» pārvācos uz Dienas.lv blogu sadaļu, un atkal ir kārtībā. Tā kā vienkāršošana ne vienmēr notiek pareizajā virzienā… Cerams, ka Gūgle nepieļaus tādas kļūdas, lai gan vienreiz šie ar sociālā tīkla veidošanu jau aplauzās.
0
Tagus neizmantoju - man tas skatītāju skaits pie kājas - visādu ''svešo'' viedoklis visai paralēls. Besī, ka neredz kuri pēdējie dienasgrāmatu ieraksti tikuši pie jauniem komentāriem - no galvas atcerēties, cik kur bija komentāru, liekas visai sviestaini - turklāt atkrīt iespēja izcelt vecu tēmu
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas