cilveeks peec buutiibas ir meesl
0
ko nu tur "evoluucijas un dziivaas radiibas kronis "
censhaas apguut kauko un izdziivot un vairoties ,jaa nu pac ariitaadc esmu pashsaglbaashanaas instinkts liek teikt ka nee cilveeks valda , bet kaa ir iisteniibaa...........?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
instinkti. citam tie ir attistitaki citam ne... cilveks jau ir sausmigi trausls, taka nav jau liela filosofija...
0
oi-polloi, labriit! Renesances laikmets beidzaas jau pirms cik gadsimtiem?!
0
cilveeks ir mutaacijas radiits kljuudains atzars meerkakju evoluucijaa - kaukas taads kas ir cilveex shodien noteikti nevar buut ietilpinaams dabas plaanos
0
vot jaaaa nu tas ir taa jaa :D
bet ko nu vairs cilveeki suk !laigan pasham ir kaadi tuvi cilveeki tomeer atrasties starp vinjiem biezhi jau saak apnikt
0
nezinu,vai cilveex ir meesls,sevi kkaa negribaas par taadu nosaukt.bet zinaams ir viens-cilveex ir vieniigais dziivniex kursh masveidaa var nogalinaat savus sugasbraaljus. man riebjas cilveece kaa taada.daudz daudz ljaunuma.mees pashi vairojam tikai naidu un ljaunumu censhoties aizstaaveet un celt sevi labaakos apstaakljos(izdziivoshanas... instinkc) tiktaal,ka tas jau traucee dabasliidzsvaram.dazjreiz mani sugas braalji ar savu neizmeerojamo stulbumu,vienaldziibu un egoismu nokaitina tiktaal,ka attopos kaa zveerinata mizantropikje.bet tas arii ir stulbi,vismaz man.es pati arii esmu kaza un maita dazjreiz,taapat kaa visi paarejie.vienkaarsji ne tajaa vietaa un laikaa.
0
:D
0
kas?
0
Cilveeks valda, un civilizaacija aug - jee. Padomaajiet cik inchiigi buus paluureet, kad viss aizies pa pipeleem. Buus pilns ar piseliigajaam zjurkaam - kjiinieshjiem un nigaam. Un paveerot, ko noziimee vaards paarapdziivotiiba - kaa ir, kad uz zemes vairs nav vietas. Jee
0
nu ko juus braucat virsuu savai sugai arii citu zveeri savaa starpaa kaujaas un killero nost arii znachit vinju sabiedriibaa ja to taa var saukt arii pastaav urlas pareizie parastie mirstiigie un alternatiivie paaraak dazaadas ir smadzenes taapeec arii rodas visaadi naidi un meesli un vispaar ja taa paveertee veesturi kad tad nav savaa starpaa kaavushies ir vienkaarshi normaali ljaudis un ir arii daudz daudz urlu bet padomaa ja nebuutu cilveeks kas tad to metaalu speeleetu meerkaji dzungljos vai?
0
Oi-polloi veel laimiigaaks (starpcitu)
0
paarapdziivotiiba nenotiks, saules sisteemaa veel ir shaadi taadi objekti ko kolonizeet.
0
venēra piem.
0
Bet vinji jau pa to saules sisteemu nepaarvietojaas. Jau vinu pashu mazu suudainu robotinju nespeej bez probleemaam aiztransporteet liidz marsam, a juus jau runaajat par regulaariem autobusu reisiem =)
0
varbut ar laiku jau buus!
0
Nekas nebuus. Viss iet uz galu.
0
nu ja jau iet tad kadelj skaitities? tapat nomirsim pirms visa baigaam! un sheit nonakam pie sledziena ka viss ir bezjedziigs
0
mees dziivosim muuzhiigi. netici-- paarbaudi.
0
bleakness, šodien, plkst. 15:04
nu ko juus braucat virsuu savai sugai arii citu zveeri savaa starpaa kaujaas un killero nost arii znachit vinju sabiedriibaa ja to taa var saukt arii pastaav urlas pareizie parastie mirstiigie un alternatiivie paaraak dazaadas ir smadzenes taapeec arii rodas visaadi naidi un meesli un vispaar ja taa paveertee veesturi kad tad nav savaa starpaa kaavushies ir vienkaarshi normaali ljaudis un ir arii daudz daudz urlu bet padomaa ja nebuutu cilveeks kas tad to metaalu speeleetu meerkaji dzungljos vai?
ko tu vispaar gvelz kaadu metaalu ? te nau runa par metaalistiem urlaam vai"skiniem" vai citiem cilveeki ir paraziiti un vinji ir apmeeram 5 reizes par daudz kretjiki taadi
0
blje kursh teica ka cilveex ir dziivniex? NAV - dziivnieki ir normaali ekosisteemaa ietilpstoshi un simbiotiski to uzturoshi biomehaanismi - a te peekshnji paraadaas cilveex un visu sapish, piedirsh, izlieto, nogalina un pakljauj savaam zemiskajaam vajadziibaam un beigaas pasaka YO PEACE!! suuds vien ir
0
yo piis destroy
0
yo the world iz mai propertii!
0
yo i rull over universe piis
0
loogiski !
nafig vel jaaraksta !
te viss saprotami !
visi meesli !
visi miizelji, visi piizdas(vecenes)
pimpji (vechi)
aknas, nieres, taarpi, smadzenes, nervi,
galu galaa cilveeks ir galjas maiss !
tik pameegina kaads apstriideet manu viedokli , tadbuus pieree !
es esmu meesls, jo es kakaaju
vai pieleca ?!
pizdaboli
0
jeeeeeeeeee
0
ko jeeee
jaaklis esi ?
kas vispar ir jaaklis ?
es domaaju tas kas jaajas , pishas, draazhas, untt
galugala es arii pishos,.
0
pilniigi pareizi.......vaikaukaa taa
0
aamen
0
intresants cilveeks esi !
vai peec dabas, buutiibas filozfs ?
ko dari, kas esi,
gadi, augums, svars....

man takaa galja beidzaas leduskapii,
dereetu kautko svaigu
0
tu esi iists?
0
tas bija olai
un tu kas ?
0
olai vistas vai skudras vai savai?
0
mauka piizdainaa
0
jee piis
0
heh...da ne jau cilveex tas meesls,bet dziive vinju par taadu izveido...
0
bet kursh rada apstakljus konkretai dzivei?
0
cilweeku rasi wajadzeetu saukt par idiotu rasi.. naawi winjiem wisiem!! Stulbaakie radiijumi pasaulee!! es runaaju arii par sewi ieskaitot..
0
pats trakaakais ir kapitaalisms it seviski tikko no sociaalisma izkaapushai valstij
0
vienkaarshi vajadzeetu saakt domaat par cilveeku skaita ierobezhoshanu nopitni gjimenee ne vairaak kaa 2 beernus utt
0
tev ir taisniiba bet to jaatiecina uz kjiinaam utml jo tur pa daudz eiropa jau peec savas buutiibas mirst aaraa tas nav tikai latvijaa
0
kjiina jau ir manliekas ka likums ka ne vairaak kaa 1 beerns bet indijaa vinjiem ir cita ticiiba cita pasaules uztvere un taadeelj vairojaa cik tik var
0
taaapeec arii peed laikaa laikam kaujaas un shaujas aktiivaak dziivnieki arii viens otru slaktee kad pa daudz ir un kas tad ir cilveeks tikai gudraaks dziivnieks
0
Ziniet ko?????????????/
0
Ai neko!!!!!!!!!!!
0
man patiik buut cilveekam.
0
Matainos jau gruti butu par cilvekiem saukt
0
Latviešu teika:
"Dieviņš uztaisīja cilvēku ar vienu aci, vienu ausi, vienu roku un vienu kāju un teica: "Labu redzēt, labu dzirdēt, labu darīt un labus ceļus staigāt", tad viņš atlaidās zālē un piemiga. Tamēr atnāca Velns un uztaisīja cilvēkam otru aci, ausi, roku un kāju un teica: "Sliktu redzēt, sliktu dzirdēt, sliktu darīt un sliktus ceļus staigāt." Kad Dieviņš pamodās, viņš iepūta cilvēkam dzīvību un palaida pasaulē. Kopš tā laika cilvēks nav ne īsti labs ne slikts, gan labu, gan sliktu dara, tāpēc arī piedzīvo gan priekus, gan bēdas."
0
emo :) ikdienaa tas wiss atkariigs no iespeejaam dariit labu/ljaunu (nu jaa es zinu, stulbi jeedzieni :D). kaadas tev rodas wairaak?
0
Cilveeks visu izniicina.Arii gariigaas veertiibas, patiesas juutas.Ar gadiem cilveece kljuust aizvien ljaunaaka.Cilveeki pieliidzinaas robotiem.Pasaule lejup sliid un pie visa vainiigs cilveeks.Dumjaakais no dumjaakajiem radiijumiem.Un muusdienu cilveeks vispaar ir kroplis.Tik daudz ljaunuma, naida un dusmu un to visu izgaazj paar citiem.Cik daudz ir cilveeku, kas visaa shajaa murgaa speej saglabaat labestiibu un nepakljaujas citu spiedienam?
0
labas zaales ir alus un pofigisms uz visu kaukaa vieglaak tad vismaz paliek dziivot jo suudi jau producee suudus taalaak no vieniem suudiem meegjinot tikt aaraa sataisaas citi un veel jo lielaaki
0
Cilvēki ir būtnes, kas ar lepnu smaidu sejā, arvien pieugošā tempā, zāģē zaru uz kura paši sēž. Un ir ar mieru darīt visu, lai tikai netraucēti varētu turpināt, līdz tas lūzt.
0
2 sinigunde

mazaak raksti taadus tekstus un pati centies saglabaat labestiibu ;)
0
Man nav nekaadu probleemu saglabaat labestiibu.Vienkaarshi skumji noskatiities, kaa cilveeki sevi pashi grauj.
0
Es domāju, ka ir laiks pasaules iznīcībai.
Galvenais iemesls: Pacifisms. Risinājums: Masu pašnāvība.
Sviests... vēl standartizētāku tēmu nevarēja izdomāt?
0
shii pacifisma versija gan skaneej labi bet tai tavai masu pashnaaviibai jau neies viss pagasts klausiit
0
Gan jau, gan jau; No sākuma jāieborē visiem tie murgi:
"Jūs, tauta, mēsli esat - garīgās vērtības iznīcinat, ļauni esat palikuši, tas nekas, ka tā ir jau ir bijis vienmēr, jo karus, kas bija tik pat nežēlīgi, tikai pirms gadiem 2000 mēs atcerēties negribam, nēēē! Mēs esam gudri pacifisti, mēs zinām, ka mūsdienu cilvēks ir cūka, kas jānokauj! Tāpēc visi tagad taisat masu pašnāvību!"
Manuprāt, šādam ūber-argumentētam tekstam vajadzētu pārliecināt visu pasauli izdarīt masu suicīiju. Tikai varenajiem "cilvēku nīdējiem" (lasi - tiem, kas saka "cilvēki paliek arvien ļaunāki") derētu rādīt visiem pēmēru, jo Jūs, dārgie, neesat ne sūda labāki par pārējiem.
0
cilvēce iet uz galu paši sevi iznīcināsim bet man vienalga
0
re kādas aktuālas un pasaulīgas tēmas tika cilātas agrāk.
0
Es gandrīz vai pilnīgi piekrītu, izņemot par to mēslu. Pēc būtības 10 kubikcentimetri organisko atkritumi mūsu māmuļai Zemei ir daudz vērtīgāki par 1 cilvēku. Pēdējais Cilvēks = mēslu fabrika. Pārcilvēks = vēl tikai nāk.

/me nāk
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas