Tele2 na fu bl cy*
+4
Jamiem konkrēti kas atsprādzis :D

Pierunājāt, eju meklēt citu operātōru šīs huiņas vietā.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Mieru, tikai mieru!
0
kas ta tik traks atgadījās ?
0
Hz, "nekas neiet" :D
nu jau labu laiku.
+6
Vai tik TELE2 nesponsorē arī Positivus. tad Positivus sakarā pateikšu arī ko nelabu.
Festivāla teritorijā aizliegts ienest:
pārtikas produktus, alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus;
---v *izdu to komerciju!!
0
+2
creative, a Tevi dikti piš tas sūda fests?
0
Elektrība? Viņi ko? Ākstās? :O
0
TELE 2 saka LETAi, ka elektrības trūkums pie vainas. Sola stundas laikā sameistarot. Dīvaini gan…
0
Esmu pret ekstremālu komerciju ( kad no visiem un par visu plēš naudu ).
+2
''nobildē savu sūdu, ietvīto bildes linku ar šādu tagu #sūdspositivus un laimē 2 ielūgumus uz positivus '11 festivālu salacgrīvā

05:32 AM Jul 14th from web''
+10
BNS nevar uzzināt, kas noticis ar Tele2, jo nevar viņus sazvanīt... :D
0
Jāsūta izsūtāmais ar vēstuli, kā senos laikos:)
0
Laikam krīzes iespaidā nolēma ietaupīt uz rezerves elektroapgādi. :)
0
Gan jau paši Tele2 lieto citu operatoru :D
0
Populārākais operators - nerunā vairāk kā 1 000 000 iedzīvotāju. :D
0
TOP limeņa vadītāji lieto vairākus mobilo sakaru operatorus.
+3
Iz Twitter'a

"Ja es strādātu LMT, tad šobrīd visiem izsūtītu sms ar tekstu "Mūsu tīkls darbojas. Neko, tikai priecājamies. :) /LMT/"
+3
LMT ftw
TELE2 wtflolpwnd
0
Čoms no Lietuvas ( cik saprotu no Viļņas) arī raksta ka šiem nedarbojas gotiņa.
0
Intars, šodien, plkst. 16:25
Gan jau paši Tele2 lieto citu operatoru :D

T2 darbiniekiem ir pieejami citi, lēti tarifi salīdzinājumā ar publisko piedāvājumu. Tos lmt nepārspēt.

Bet nu izgāšanās pamatīga. Redzkā uz rezerves iekārtām "ietaupīja: :D
0
vai man česiņ!! ko nu? biju uzticīga telei arī laikos, kad viņa regulāri kārās augšā. tad nu sīkas nedienas katram gadās. ko tad darīt, katru reizi kad neiet kāda mājas lapa dzēsties ārā???
+3
Tā nav mājas lapa. Mož man jāzvana uz 112, lai aptur mani sitot urlas nahuj?
+1
:doh: ta tak telle2 akcija - "klusums" :aiwa:
0
Man LMT :)
+1
@ ShIzzz: tarifi ta tarifi, ar tarifiem neko neiesāksi, ja viss tīkls aizgājis pa pipelēm.
+2
Hahaha, labs par to akcija :D
+3
akcija labā :D

Intars: es ta globāli/vispārīgi domāju :)

Nu LaMaTa ar nav nekāda svētā govs un rītā visi darbinieki ganjau paģiraini staigās - tomēr tele pienācīgi izgāzās, lai par to glāzītes pacilātu :D
0
Svētā govs vai ne, taču man ar viņiem n-to gadu laikā sevišķu problēmu nav bijis. Jā, kaut kur laukos var atrast vietas, kur zona švaka, taču, cik pazīstu Tele2 lietotājus, viņiem šī problēma ir vēl lielāka.
0
Nu man piemēram regulāri zūd zona Imantā, runājot ļooti bieži ir tas zilbju pazušanas efekts (neatkarīgi no vietas), tech supports, ja izdodas sazvanīt, tad jālēkā. Vienīgais, tie dauņi jau tāpat neko nerubī kā tikai restartē phone un tu pats vainīgs. :E

Eat my fat one!
0
Tak maini tad operatoru, cipari jau tāpat +/- visiem vienādi jāmaksā.
0
Man 7-8 gadu laikā ar LMT praktiski nekādu problēmu nav bijis.
0
nu, man arī ar tele2 līdz šim nekādu problēmu nav bijis, tagad arī izskatās, ka viss kārtībā, nevajag jau pārspīlēt
+3
a kompensāciju ahūno izgudrojuši, visu nedēļas nogali sūti sms un runā par brīvu TELE2 tīklā :D pesec, sms nah nesūtu un tele2 tīklā tāpat runāju par brīvu, ta man no tās kompensācijas ne silts ne auksts... juden.
-2
ko tad tu gribēji? lai tev puķes ar kurjeru uz mājām atsūta? :D
+5
nebūtu jau slikti, lai gan muciņa alus būtu garšīgāk kā puķes.
-1
To kompensāciju gan jamie īsti žīdisku izdomāja. :)
+4
vienreiz kādam kaut kas uz dažām stundām nosprādzis, tad ta liela muiža. Salaboja ātri vien. Ja uz divām stundām būtu Rīgas HES dambis pasprucis vaļā, tad gan būtu, ko uztraukties, piemēram! :)
0
^ Šobrīd nekas dižs nebūtu, jo ir jau līmenis nolaists.
+1
Pareizini 4h ar 1miljon

miljons iemeslu kāpēc... :D :D :D
0
Kurzemē nav zonas, aizkrauklē, ogrē un jelgavā :D
0
Manā ciemā LMT nojauca savu lokālo torni (staciju?), sakarā ar to, ka atradās uz objekta, kurš pieteicās sabrukt. Biju jau aizmirsis kā ir, ka nevar pazvanīt, pirms tam neveicot rituālas kustības zonas meklējumos.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas