SUTAS BALSS 2011
+5
Piektdiena, 26. augusts 17:00 – 28. augusts 04:00

Jaunaluksnes Sprīdīši, Jaunalūksne 4301, Latvija
cena 10ls

“A” skatuve 26. augusts

19 00 The Afternoon

20 00 CanZone

21 00 Inokentijs Mārpls

22 00 Rūsa

23 00 Inquisitor (lt)

24 00 Ceremonial Perfection (ee)

01 00 Opifex

02 00 Helid

“B” skatuve 26. augusts

19 30 Arkādija

20 30 Putna Galvas

21 30 LMNH

22 30 Stage Divers

23 30 MotoriuM

24 30 Krovi

01 30 Charisma

02 30 Stagnant Project

“A” skatuve 27. augusts

14 00 The Golden Rivet

15 00 B-Sea Surfers

16 00 Melanna

17 00 Rebel Riot

18 00 Enema Express

19 00 Unholy Fables (ee)

20 00 Sekhmet (cz)

21 00 Skyforger

23 00 Sound Machinery

24 00 Wildborn

01 00 Asthma

02 00 Thou Shell of Death (ee)

“B” skatuve 27. augusts

14 30 Aizvaidži

15 30 Trauksmes Stāvoklis

16 30 The Bloody Dolphin

17 30 The Solid

18 30 Konservētie Stringi

19 30 The Next Ones

20 30 The Barners

21 30 MadFish

22 30 U-13

23 30 Totenkopf

24 30 NightStar

01 30 SnoBrand

02 30 Pareidolia
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Kopumā taisni prieks, ka šis festiņš ir pāraudzis savas ska/punk bārkšsaknes un laidis pamatīgu, dziļu mietsakni dziļāk pazemē!
-13
Skatos - atkal Skyforger. Vai ir kāds pasākums šogad, kurā šamie nepiedalās (izņemot popsīgos festus)?
+7
tas jau labi ka piedalās:)
+4
Vispār jau Skyforger šī būs tikai otrā metāliskā uzstāšanās Latvijā šogad. Tas tak nav daudz, gada limits.
+5
MotoriuM vēl dzīvi?
0
Konservētie Stringi. psc
+2
kāds domā braukt>?

doma rīkot autobusu!
+9
Itin smieklīgs atgadījums sakarā ar vēl nenotikušo SB 2011.

Stāvu ar vienu džeku FonoFestā pie steidža, skatamies konci. Piecilpo klāt divas meitenes un dala SB flaijerus. Paņemu rokā, paskatos, saku - reku' jums Enema Express ierakstīts divreiz, katrā dienā pa reizei.

Džeks man blakus (viņš arī Enema Express basists) saka: "O, forši, spēlēsim divreiz, ja? Bet vispār jau mēs kādu laiciņu esam izjukuši..." :D

+1
Es braukšu!

Tikai tāpēc, ka no pēdējās reizes, kad tur biju, neko daudz neatceros - dzērām, draugs pie skatuves ar spilvenu galvā ļurinājās un es ... es neko. Kosmoss. :)
+3
^^ varbūt tā tikai viņš domā, ka izjukuši.
+1
Ej nu sazin kas tur vispār būs, jo Totenkopf saka, ka netaisās kratīties tik tālu, lai uzspēlētu 2. dienā 23:30 uz B skatuves :D
+2
Var atkrist, cik vien uziet. Kaut vai Skyforger. Galvenais tak ir redzēt, ēēē... Aizvaidžus? o_O
+3
^^^ pateikuši čalim, ka izjukuši, bet viņa vietā pupaino paņēmuši ;)
+1
Mājaslapā parādījies sekojošs ziņojums: sutasbalss.1w.lv/91-transports/...

Tiem faniem, kuriem nav sava transporta, uz festivālu no Rīgas un atpakaļ tiks organizēts speciāls autobuss!

Izbraukšana notiks 26. augustā (piektdien) pl. 14.00, satikšanās benzīntankā „Trest” (Satekles iela 2).
Atpakaļ uz Rīgu autobuss dosies 28. augustā (svētdien) pl. 12.00
Vienas vietas cena abos virzienos ir 10 LVL (letāk un ertāk, kā ar sabiedrisko transportu).

Rezervējiet savu vietu uz autobusu JAU TAGAD piezvanot uz tel. +371 27 086 038 (Vladimirs) vai rakstot uz e-pastu: estragons@inbox.lv
+4
"Skatos - atkal Skyforger. Vai ir kāds pasākums šogad, kurā šamie nepiedalās (izņemot popsīgos festus)?"

jā, daudzi
+2
Varbūt te r kāds/kāda, kas domā braukt uz turieni un kam ir auto vadītāja apliecība, un kas būtu ar mieru pasēdēt pie ruļļiem?
+4
Zārk! A kas pa vāģi? Katafalks, ja pareizi saprotu? ;)
0
Zark - check e-past vai PM
+2
ja kas visi festi paliek popsiņi, Sutas Balss vienmēr ciena rock mūziku.
Skyforger ja kas tiešām tikai otrais koncis, viens bija Saldus Saulē kur protams bija apdalīti ar spēles laiku Sutā 2 stundas drebinās
0
cik īsti bgiļete maksā? 10?
0
10 biļešu servisā, uz vietas 12
+2
Dell - atbildēju uz PM.

Dethecrator - tuvu.. :) Ja grib, tad kādus zārku tur toč var iebīdīt.
0
Tiek pārdotas 3 ieejas kartes uz Sutas Balsi.

Cena 7 ls. Interesentiem PM uz e-pastu - zaarks@gmail.com
0
kāds nezina, kā ir ar grādīgo dzērienu iekšānešanu? šodien dikti izbrīnījos, kad dabūju zināt, ka zvērā tas pat ir pavisam legāli normālā daudzumā. mājaslapā kaut kā viss ir, ē, pa caurumu...
+2
Kādreiz šādu festu apmeklētāji par to galvu nelauzīja...
-32
Jobans kardas - festivals riktigs :gaters: - aizbraucu tikai tapec ka comi aizvilka + vel paspaidiju (zem smaga pala) kaut kads pavieglas, labi ka ipasi natceros kadas vinam bij, jo cik no rita uzmetu aci :doh: :lox:

Nesaprotu kapec tur sevi pozorija SF?
Uz tas sapuvuso koku kaudzes kapjot virus un skana un skana - ak mans velns, salidzinosi (tas tas pats kas salidzinat dienu ar nakti) ar nesen notiku LT festu (kilkim zaibu), kada tur bij skana, salidzinosi ar siem :lauki: veidojumiem, es pat nevareju saprast vai tur vispar ir tumbas.

Festivala novertjums 2/10 - viens par sava tauta, otrs - satikta sen neredzeta tauta.
-27
^ uz aizmirsu piemetina, tikai tagad atgrieos in home :emo:
-26
VOT GIBILI :doh :hahahaha: :vientulnieki: :drocilas: :taukaini_mati: :minusisti: :hahaha:
+24
:bomzis: :hahaha: :nevar: :aizbraukt: :hahaha: :uz: :labakiem: :festiem: :hahaha:
+3
vot nesaprotu: citās tēmās šis pats :metal: jūzeris raksta normāli un sakarīgi, a šite…

Kāds kardināls Pajāts viņam iekodis?
+15
un tieši kurā tēmā viņš ir ierakstījis kaut ko sakarīgu?
+6
mjā, ja tā padomā…! Tiešām nekas baigi sakarīgs vai vismaz interesants nebūs manīts.

Nu tad izskaidrojums — aiz lietotāja :metal: slēpjas nevis kāds kardināla Pahjāta sakostais, bet gan pats Pajāts!
+9
Vienīgā tēma, kurā metāls ir daudz maz nozīmīgā daudzumā saņēmis plusiņus, ir "smieklīgas bildītes". Attiecīgi - plusiņi, ko viņa vietā ir nopelnījis kāds cits, veidojot bildi.
+5
Es teikšu tā - клевая тусовка и дико адский угар, например.
MotoriuM FTW! \m/
-11
UUUUUUU jauns MISUSITU rekords :hahahaha: (02.31)

Eu Helvij muti :agenskalns:

Man gan rada ka viss vairak + ir dabujusi si man karteja super tema:
/forum/122475-nu-bunģieri-kāds-šitā-māk

vienigais kas mak seit uztaist jedzigu temu kura spej tik pari 100 postiem esmu ES.
+4
Skaņotājs šajā festā bija jāpakar aiz pautiem un kārtīgi jānoslāna. Tāpat arī gaismu "meistars".. Un 2 krutie stagehandi arī jāpiemet klāt.. Bet.. par spīti sūdīgajai skaņai es kolosāli pavadīju laiku. Arī laika apstākļi bija teicami visas 3 dienas. Tiešām vasarīga sajūta.

No muzikālā viedokļa festā nebija nekas tāds īsti manai gaumei, bet pāris grupas palika atmiņā ar savām performancēm. Pārsvarā ziemeļu kaimiņi.

Kopsavilkumā varu pateikt, ka pavadīju kolosālu nedēļas nogali pēc smaga darba mēneša. HHC alus gan nebija baudāms.. vismaz pirmie divi. Pēc piektā jau bija ok.
0
Kas tā par šķirni ?
-6
Es pasaku to pasu ko Zarks, bet minusti jau ieraugot manu slaveno metal uzreiz MINUS MINUS MINUS, a un zel ka es sev nevaru ielikt minusu ta jau butu 27 :aiwa:
+2
Viņi tur lācplēsi un vēl kaut ko tirgoja.. man liekas, ka Līvu Bet to alu es dzēru tikai 3. dienā, tā kā pārāk labi neatceros.

Metal, neķer kreņķi. Par cik sev iemīnusot nevari, tad palīdzēšu.
-7
Thanks, bet joprojam redzu tikai 26 :aiwa:

Ak velns kads ari (normals cilveks) to suslu pirka - mes jau laicigi iepirkam 1 kasti bauskas tumsa un 10 litrus izleja brengula, protams, sapratam ka esam aizsavusi garam jo alus jau bidzas ap 5 no rita, labi ka uzpeldeja kads laukis ar kaut kadu 40 gradigu visiti, izvilkam lidz ritam, pec tam ar taxi un maximas karti pec alus uz maxima.

Tai bufete es gaju ar likumu nevienu sant tur neatstaju, ne par paiku, kur nu vel leto smigu.
+7
runājot par grupām, kuras spēlē visos festivālos (Lash minēja Skyforger (kas, imho, galīgi tā nav)) man prātā nāk Inokentijs Mārpls, kas tik tiešām ir visos (gandrīz) Latvijas +/- rokmūzikas festivālos (es gan neuzskatu, ka tas ir obligāti slikti).
+4
...blaaviens tu esi taads :daunis: :tratata: :hahaha: :plavnieki:
+4
+iemācies skaidri rakstīt :skola:
+4
:D
+3
"Eu Helvij muti :agenskalns:" lasot šito jau gribēju teikt, ka kādam ir apnicis būt veselam :D :D :D
+7
Kā tajā vecajā aņukā:

Viņš runāja tā, it kā viņam būtu līdzi rezerves žoklis.
-3
OOO dirsa lideju komanda ar vel eksiste, domaju ka ta jau sena vesture :mhihi:

Ko ta jau esi aizmirsis sakersanos Agenskalna, paris gadus atpakal?
:skola: istais kas runatu par skolam :lol:
+1
...atvaidzini man atmiņu :lol: :tratata:
+1
t.i. ''atsvaidzini"
+3
treumetal bez lokālā idiota, kas nemāk komatus un garumzīmes lietot, būtu kā cirvis bez kāta :metal:
+5
:metal: pasauks vārdā neminamo un pizdec mums visiem :D
+2
^tikai ne to!Tā būtu baisa kombinācija!
+3
Varētu filmu uzņemt ...

www.youtube.com/watch?v=TRE7gINaS5o...
+3
Pag, a Sutas Balss šajā tēmā ir domāts kā festivāls vai kā daiļrunīgs lietotāja "metal" raksturojums, jo nu man sāk likties, ka "metal" arī varētu būt tā pati "Sutas Balss", kas festivāla nosaukumā piesaukta.
+2
nē, :metal: ir vārdāneminamā draugs no drošības policijas. par to liecina klaji maldinoša profila bilde, pārākuma sajūta par pārējiem utml. Bigij, bano nost- starp mums ir spiegs :D
0
Spiegs te reti ko ieraksta
+2
Ēēēēēē,a kas tas metal tāds i?
+2
:) Dzelzsgriezējs uzreiz atcerējās savu aicinājumu — sen nevienu :metal: nav sagriezis :D
+1
Nekas,talantu nenodzert.
-3
Nu nu ka ta tev tik isa atmina (zali tak nepipe) pat gipsi staigaji.

un IBIO kas tas par :lashara: varda neminamais - nepisiet man klat savus taukaino matu pieguletajus :lol: :gay:

EEE Dzelza kungs kad atkal dzeram :aiwa:
-1
uzraksti draugos,pateikšu ;)
+1
...tu tiešām esi galīgs muļķis? :D :D :D
Ģipsī esmu staigājis tikai tad kad uztaisīju avāriju ar moci.
Nejauc mani ar kādu no saviem pudeles brāļiem!
+3
A kas tam metal tā par aiwu?
+4
Ā, starp citu, atgriežoties pie diskusijas sākotnējā temata - cik tā skatos pozitīvos un negatīvos iespaidus par SB, principā nepatīk tiem, kam trūka glamūra, profesionālas skaņas un kā tur vel ne. Kas nav pozeri, tiem bija ugārs bez kompromisiem!
+1
^^ tādi pati, kā shura
+2
Laikam Mašai Kulaciņai jauni segvārdi...
+4
Manā bērnībā Aiwa bija pašu lētāko Ķīnas elektropreču brends. Ķipa pleijeris, radioaparāts un tamlīdzīgi. Dažam acīmredzot tā ir tāda bērnības trauma (ar maģi pa bieti dabūjis laikam), ka vēl tagad Aiwa katrā teikuma galā.
-7
Ha tu tak zini ka tadu loliku portalus neizmatoju.

Da labi saprotu ka negribi izpozorot taukaino matu ipasnieku prieksa, paprasi Zenam vins zinas par kuru gadijumu ir runa :aiwix:

Ja ja :lox: rit uztaisisu tofiku un beidzot apskaidrosu kas ir kas - fantazija te strada daziem uz kuts pusi :doh :shura:
+12
Meklēju tulku. No lohu uz latviešu valodu.
+4
Vecīt tu tik tiešām esi totāls pamuļķis!Man nekad nav bijis ģipsis...
...tik tā viena reize!
Es jau viņam vakar prasīju!Viņš pats nesaprata par ko ir runa! :D
Labāk pasaki kas tu esi!

Un tiešām iemācies rakstīt! :)
+4
A tu tāds varonis tik šeit esi???
+5
Es arī gribu zināt, kurš sīkpirdis uzdrīkstās mani un citus dēvēt par taukaino matu īpašniekiem!
+5
tam utuvanagam droši vien skauž, ka viņam mati neaug, tik vien ir kā nikcname :metal:
0
Toč, kautkāda trauma šim matu sakarā.

Šomēnes mati pārvarā ledainā ūdenī mazgāti - tas nebija šķerslis.
+5
Mazgāji -> značit bija taukaini :haha:
0
Fūūū - paldies Dieviem - man matu uz galvas (izņemot bārdu) nav. :D Laikam vajadzēs :metal: sodīt pie gadījuma par mutes brūķēšanu :pizdi: :)))
0
+4
werwolf, kad tu pēdējo reizi kādu sodīji nevis tikai runāji par to? :) /neņem ļaunā, vnk man tas liekas smieklīgi, ko tad visi matainie taisīs vienam bērnelim linča tiesu? tak lai viņš sēz savās biksēs un attīstās, nekur tālāk par zvērā un :aiwu: viņš savā dzīvē netiks- ar to arī netīro matu cilts var viņu draudzīgi apsveikt :D
+2
Pēdējo reizi sodīju vaņkas pie savas būdas Teikā - apmēram pirms mēneša, tā bija noriebušies, ka uzšāvu bez vārda runas ;) Bet nu par :metal: runājot - ar pirkstu tak pakratīt vajag audzināšanas nolūkos. :)
+3
Pārdodu sūdu dakšas un lāpas!
-6
Varonis ta varonis, kurs tikai (caur 1 cilveku) mekleja palidzibu, pie manis, lai aizstav no nepilngadigajiem :agenskalana_trigada:

Un ko te parejas tirgus tantes jaucas ieksa, laiks vai nu uz skolu vai uz centralku - zivju paviljonu, ierautis zivju biznesa, apkalojot rengedajus.
+5
hmm, šeit jau parādās asprātības pazīmes, un zināms vārdu krājums!
+4
Neko nezinu tādu...tiešām tu kļūdies.
Runājot par pārējiem-viņi nesaprot no kurienes šeit ir uzradies tāds "intelekta līmeņa cilvēks"!
Tev pašam nav kauns par to ko šeit raksti un kā raksti?
Tavi šie teksti šeit liecina par tavām prāta spējām...laikam esi kārtējais kam dzīvē neiet,bet nekas tak.Labāk aizej līdz veikalam un nopērc savas :semenes_tratata:, apsēdies mājās savā "pārdomu krēslā" un padomā lābāk par to- ko tu esi darījis LV labā!
+10
Izņēmu ķeksi, lai palasītos, kas tas :metal: par putnu, ka tik daudz jezgas apkārt. Veči, tas ir trollis klasiskais. Dumji dirsīs, mēģinās aizskart, vicinās savas smagās interneta dūres, bet uz klopi neieradīsies :(
+3
Bet nu ar savu vārdu, izteikumu iekālošanu metal paspējis jau te aplipināt daudzus...
+4
Un es gribēju kaut ko par festu izlasīt..
+3
Ja uzmanīgi ieskatās, tad starp diršanos un alko sarunām var pat kādu komentāru par festu ieraudzīt.
+1
Kristiana, tu man patīc, mums ir ļoti daudz kā kopīga.
+4
5 burti jūsu vārdos ? :)
+3
... kas turklāt veido zīmīgu vārdu - "krist" :D
0
Jāprecās, te bez variantiem.
+3
Daudzsievība Latvijā nav atļauta...
+1
Neonz — pēc Irēnas teiktā nopratu, ka tu esot precējies!
+4
pēc Irēnas vai pēc Intara teiktā? :D /skatīt iepriekšējo komentāru/ :D
-6
Labi labi, lai jau paliek ka tu doma Helvij... (tikai esmu no tiem daziem, kas zin ka bij)

Un tu :ezel: :bananan: :interneta: :karavirs: skaties ka nepakriti un nepaliec bez zobiem.

Labi tiekamie MP atklasana.........
+2
Te jau vairāk izskatās, ka metal ir vai nu Bibika (vārdā neminamā ) stiprā dzimuma draudzene, vai arī pats mazgadīgo karalis ir reinkarnējies, tik ar visām pieturzīmju un mīkstinājumu zīmju lietošanas prasmēm.
+1
vienīgā grupa, kura man lika palikt skaidrākam bija'' thou shell of death'' pirmo reizi dzirdēju, bet kārtīgi parāva
+3
Par pasākumu ir divejādas attieksmes, bet noliedzošie ir ļoti lielā mazākumā.
Skyforger sniedza neaizmirstamu tur pat vai divu stundu koncertu.
Dziedot, muzicējot tika panākts patriotisma jūtu uzjundījums - nemaz nesarunājot, pūlī parādījās visu Baltijas valstu karogi.
Es kā organizators izsaku Lielu PALDIES Skyforgeriem, ka arī pieticīga lauku skatuve nebija par šķērsli sniegt tik spēcīgu koncertu un protams visām pārējām grupām par
kopēji radīto pozitīvo atmosfēru . Arī “A” skatuves skaņotājiem un gaismotājiem, kas uz ierobežota strāvas stipruma veiksmīgi veica darbu, un skaņas pietika visiem.
Protams arī faniem par draudzīgo un saliedēto atbalstu.
Bet to tumbu un giču kura tika nosperta no B skatuves veicīgi noliekat atpakaļ, var anonīmi.

0
Skaņas daudzums ta moška pietika, bet apskaņots tika ļoti slikti.
0
A kāds iznākums no organizatoriskā viedokļ... — vismaz pa nullēm izvilka?
+4
Cik dzirdēju, tad organizētājs pārsvarā esot bijis pamatīgā pālī. :)
-2
pa nullēm jāizvelk, jo es uz 40 koncertiem samaksātu varbūt vairāk nekā 150 Ls nu tik apmēram mīnusi man personīgi, darbs gan ieguldīts, bet nesudzos par stilīgu tusu man jāmaksā, jums 10-12 ls man nieka 160ls taka nekas traks nav banku miljoni un airbaltik lidojumi, viss tusīgi piknikīgi un stilīgi, sutas balss paliks ar vien stiprākās muz un dzīvģitāru draivu un metālu zeme, Liepājā ir rock??? Alūksnē mūsu nav tik daudz bet te ir rock, un man pajāt kādā stilā močī giču vai kāju drebini uz uz2w mums besī ka LV neesot rock brigāžu ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, mums liepājas credo, līvi uin vēl kautkādi sev deguna cēlāji ko saprotot no rock, mēs viņusuzskatām par popsīšiem , ja mūs apdirš par undergr, vai harcor, ta mēs neatsakamies no metāl skaņas kuru nu jau vairs nekur nevar dzirdēt. un ar popsīgu vaimanāšanu un sīku beibīšu pivilināšanu vārgumu un sūdīgu draivu var cerēt uz slavu radio2 bet ne sutas balsī
0
Koa? o_O
+5
Izskatas ka organizators joprojam ir pali :lol:
+1
Ja pastās uz jamā profilbildi, tad redzams, ka jams vnk nekad nav skaidrā!
+4
pālī organizatori un protams sb jo neslavu celt ir katrs gatavs lai tik visādi burbuli un sūda beatle attēlotāji un lauzītas netonī mocītas beibītes un gejiņu sīkvaidējuma balstiņas jāklausās, un sutsbalss bliezēji esot pālī, mums pajāt! kaut pālī vai kā bet mums ir sava nopstāja lai vaid un čīkst gejiņi sīkbalstiņās izpatīkot, mēs vēl darīsim lietas nevis vaidēsim kā iglesio
Vienmēr pālī, un beidzam dirst
metal, esmu pamanijis ka Tev patīk apdirst metāla cilvēkus, vai Tu slepus ar austuņām zem segas klausies reiniku, iglesio, un eirovīziju, var būt ka pat novaja volna
-14
tu LAUKI - zini ko man patik apdirst - LAUKUS, NEVEIKSMINIEKUS un LASHARAS.

Pirms tu vispar ko raksti (domats - inerneta) - paprasi lai mammuks tev izlabo un to savu GATERA FESTIVALU vari nolaist sausaja HAVAJA :lauki: :lol:
+4
metal, ja jau slēpies aiz tik kruta nosaukuma tad nu pasmirdi vēl, mani var visur atrast pat kā dzīvu cilvēku, un ja man tīk taisīt rock tusu savā pagalmā tas ir vairāk nekā tava anonīma pļurkstēšana
un ja esi city tad tur ar kā maza pele nosprāgsti kamēr lielie riots tev skriemeļus grauzīs
taka nesmirdini rock vīriem attieksmi un ej uz portāliņiem kur apdiršana ir vērā ņemama vērtība
mums galīg nepis tavas neveiksmes
+2
organizēju pirmo līdzīg kā norvēģi baznīcas dedzināšanu, interesenti ok, sazvanāmies 26176197
tas būs labs tuss...
+2
^ K-kāds pilnmēness laikam nāk, jo viens Artjoms paralēli Purnagrāmatā organizē šovakar zikurāta celtniecību Purvciemā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas