NECKBREAKERS BALL IV Varšavā, 17.11.2011.
+2
DARK TRANQUILLITY
ELUVEITIE
VARG
MERCENARY
GURD
OMNIUM GATHERUM

www.neckbreakersball.com/news.html

Ieeja: 120 zloti ~ 21 ls
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Starp citu, tas, kas tai linkā rakstīts attiecībā uz Death Angel kancelēšanos, nesen noskaidrojās - šiem būs tūre ar Testament, Anthrax un Exodus (ja pareizi atceros).
+1
Ja Anthrax vietā būtu Forbidden vai OverKill, tad sauktos ''Small Four'' ;)
0
Kādam vispār ir doma aizbraukt?
0
NEĶERBEĶER FESTS, hehe
0
Laikam jau melodesa nav vairs tik lielā cieņā kā pirms gadiem 10.
0
Laikam gan, jo nepazīstu nevienu, kas brauc uz šo pasākumu.
0
Vells, uz šo gan gribētos.
0
nav jau tur nekā TĀDA, lai spertos uz Varšavu un par visu kopā kādus Ls50 maksātu.
+1
Kā kuram. Manai gaumei tur ir 4 grupas, no kurām 2 ir pēdējo gadu top-20.
0
Tā kā pirmās divas pāris reizes redzētas, bet iespēju redzēt pārējās (izņemot Gurd, par kuriem nav ne jausmas, kas par zvēru) mierīgu sirdi esmu laidis garām, tad nu esmu kā kurš ;)
0
Skatījies esmu vienu, vēl divu muzicēšanas fonā esmu relaksējies citādi :) Bet arī bez tā visa es no teikti esmu "kā kurš", jo standarta melodesa galīgi vairs necepī.
0
Es Mercenary gribu redzēt. Ar noteikumu, ka spēlēs gabalus no 11 Dreams.
0
WOA 2008 divus tikai nospēlēja. Tie, protams, bija tie labākie no visa seta, taču kopumā ar nebija ne vainas.
0
Manai gaumei tur arī ir četras grupas, no kurām vienu tiešām gribētos redzēt, tā kā Ls 50 jau nu nebūtu bēda. Mercenary gan tāds nekāds palicis un droši, ka prezentēs lielākoties tikai jauno materiālu.
0
Mercenary toreiz nokavēju ieilgušā veikalgājiena dēļ, tā jau būtu skatījies. Nedomāju, ka vairāk kā 2-3 dziesmas no jaunā spēlēs. Gan jau labi apzinās uz ko tauta cer.
0
Varg varbūt varētu paskatīties, ja tāda iespēja sagadītos, kaut vai tāpēc, ka man simpatizē metāls vācu valodā.
0
Mercenary @ MOR 2011
1.World Hate Center
2.The Endless Fall
3.The Follower Play
4.In Bloodred Shades
5.The Black Brigade
6.Through the Eyes of the Devil
7.In A River Of Madness
8.Firesoul
0
Starp citu, tā īsti necērtu, ko jūs tādu īpašu ''11 Dreams'' esat atraduši - man viņš neliekas īpaši labāks par pirmajiem / nākamo.
0
Man arī :) Vienīgais, kas reāli patīk ir "The Hours That Remain".
0
11 Dreams - Mercenary labākais albūms. Viss ir ļoti vienkārši.
0
Neesmu jau šos īpaši klausījies - albumu / dziesmu nosaukumi pilnīgi neko neizsaka.
0
Man neviens cits Mercenary albums nav spējis ieinteresēt, bet 11 Dreams viss ir notrāpīts tieši tā kā vajag. It kā jau izteikti neatšķiras no citiem viņu albumiem (vizmaz, kas bija pirms un pēc tā), bet tajos kaut kas it kā pietrūkst, kaut kas tā nesapas.
0
Tieši to pašu ko Intars uzrakstīja par "11 dreams', es domāju par "The Hours Thet Remain" ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas