02. sept, Melnā Piektdiena: Sezonas Atklāšana
+9
piektdien, 02. septembrī,
klubā "Melnā Piektdiena" sezonas atklāšana
koncerts - kodiens - piedzīvojums -

Diseim
www.draugiem.lv/diseim

Opifex
www.draugiem.lv/opifex

Relicseed
www.relicseed.com

Frailty
www.myspace.com/frailtymetal...

Katalepsija
www.draugiem.lv/katalepsija...

Rock & Metal Karaoke
rockmetalkaraoke.com

air guitar / dj / kāds pārsteigums

vairāk info sekos..
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
labi, ka MP nav nomirusi... (varbūt ka tur būšu...)?
+3
Bļā… jau vasara cauri… paskrēja, maita, nemanot.
-8
Jaaizvelkas

FCUK vasara jau gala besi ara, tik superiga vasara nav bijusi, tik daudz festi, party ka nevienu gadu...
0
Opifex un Relicseed 2. septembra pieprasītākas bandas ja jau divos pasācienos močīs.
0
Dzirdēju, ka Opifex vienā vietā tomēr nespēlēs. Bik pa tālu laikam punkts J no punkta R.
0
te detalizēts lasāmgabals, turpat arī skatāmgabals:
metalshow.lv/?section=home&lang=...
+6
Nu tad līdz ar jaunās rudens/ziemas koncertsezonas sākšanos izpildīsim visi testiņu!

If Your Child is a Gothic, Reform Through the Lord!

Listed below are some warning signs to indicate if your child may have gone astray from the Lord. Gothic (or goth) is a very obscure and often dangerous culture that young teenagers are prone to participating in.

The gothic culture leads young, susceptible minds into an imagined world of evil, darkness, and violence. Please seek immediate attention through counselling, prayer, and parental guidance to rid your child of Satan's temptations if five or more of the following are applicable to your child:

-Frequently wears black clothing.
-Wears band and/or rock t-shirts.
-Wears any odd, silver jewelry or symbols. Some of these include: reversed crosses, pentagrams, pentacles, ankhs or various other Satanic worshipping symbols.
-Shows an interest in piercings or tattoos.
-Listens to gothic or any other anti-social genres of music. (Marilyn Manson claims to be the anti-Christ, and publicly speaks against the Lord. Please discard any such albums IMMEDIATELY.)
-Associates with other people that dress, act or speak eccentrically.
-Shows a declining interest in wholesome activities, such as: the Bible, prayer, church or sports.
-Shows an increasing interest in death, vampires, magic, the occult, witchcraft or anything else that involves Satan.
-Drinks alcohol.
-Is suicidal and/or depressed.
-Cuts, burns or partakes in any other method of self-mutilation. (This is a Satanic ritual that uses pain to detract from the light of God and His love. Please seek immediate attention for this at your local mental health center.)
-Complains of boredom.
-Sleeps too excessively or too little.
-Is excessively awake during the night.
-Dislikes sunlight or any other form of light. (This pertains to vampires promoting the idea that His light is of no use.)
-Demands an unusual amount of privacy.
-Spends large amounts of time alone.
-Requests time alone and quietness. (This is so that your child may speak to evil sprits through
meditation.)
-Insists on spending time with friends while unaccompanied by an adult.
-Disregards authority figures; teachers, priests, nuns and elders are but a few examples of this.
-Misbehaves at school.
-Misbehaves at home.
-Eats goth-related foods. Count Dracula cereal is an example of this.
-Drinks blood or expresses an interest in drinking blood. (Vampires believe this is how to attain Satan. This act is very dangerous and should be stopped immediately.)
-Watches television or any other corrupted media sources. (Ask your local church for proper programs that your child may watch.)
-Plays videogames that contains violence or are of a role-playing nature.
-Uses the internet excessively and frequently makes time for the computer.
-Makes Satanic symbols and/or violently shakes head to music.
-Dances to music in a provocative or sexual manner.
-Expresses an interest in sex.
-Is homosexual and/or bisexual.
-Pursues dangerous cult religions. Such include: Satanism, Philosophy.
-Wears pins, stickers or anything else that contains these various phrases: "I'm so gothic, I'm dead", "woe is me", "I'm a goth".
-Claims to be a goth.

If five or more of these apply to your child, please intervene immediately. The gothic culture is dangerous and Satan thrives within it. If any of these problems persist, enlist your child into your local mental health center.

~St. Mary's Catholic Church "
+2
sūds...Es nesaprotu, kur skatās mani vecāki...:(
+8
-Demands an unusual amount of privacy.
-Disregards authority figures; teachers, priests, nuns and elders are but a few examples of this.
-Misbehaves at school.
-Misbehaves at home.
-Watches television or any other corrupted media sources.
-Expresses an interest in sex.

Izskatās, ka esem dirsā - 100% pusaudžu ir "goth".
+4
+ dj Raitis Sametis
( nekādas lirikas, karametāliski izglītojošā mūzika )
+4
-Eats goth-related foods. Count Dracula cereal is an example of this.

Kā nākas, ka man bērnībā nebija Drakulas kellogsi? Mammu? :(
+2
"Shows a declining interest in wholesome activities, such as: the Bible, prayer, church or sports" - pašas veselīgākās un derīgākās aktivitātes.
+6
""Pursues dangerous cult religions. Such include: Satanism, Philosophy."

Filozofija ir ļoti bīstama "kulta reliģija", tas tiesa. Liek domāt, taču... Bīstami.
+1
+1
Pasākums draugiem.lv:

www.draugiem.lv/ev/18355774/...
+3
+ dj Raitis Sametis
( nekādas lirikas, karametāliski izglītojošā mūzika )

^^^
Raitis Sametis un bez lirikas ??? Tad tas noteikti nav Raitis Sametis!
+1
darba piedāvājums vienam vakaram:

vajadzīgs Rock&Metal Karaoke vadītājs uz vienu vakaru, kurš vai kura, spētu aizvietot ģimenes apstākļu dēļ netiekošo Deathperado kungu.

prasības: labas komunikācijas spējas, labas runas dotības, atraktivitāte, dziedāt, daiņot, ziņģēt, izklaidēties rock&metal izpausmēs.

pieteikties šeit: rockmetalkaraoke.com/
+2
Huh.... es ar Valdi runāju, ka varēsu novadīt, ja... pagaidāme vēl izskatās, ka varēšu.
+1
^
cik vispābā prasi kā DJ par vakara vadīšanu? Cenā ir iekļauta arī aparatūras noma un tml izdevumi?
+1
:D
+6
Es prasu alu. Lai rīkle strādā un uz skatuves justos omulīgi. Šitas vairāk ir vaļasprieks, nekā profesija.
-3
Absolūta taisnība - es zēvelēšu kā dj iesākumā... ja sātans nepārskries pāri ceļam. Jau eju uz mežu gatavot apgriesto koka krustu, hail!
0
+3
Jāsaka, veltījumu koncerts ir Latvijas Radio2.
-2
labs vasaras noslēgums:)
+3
Interesanti, ka šis pasākums ierindots pie braucieniem. :D Neaizmirstams izklaidējošs brauciens ar dvuļu tramvajā?
0
OK. Sarīkosim. Būs alkotramvajs :D
+2
Nu tad padodiet ziņu, cikos un kur pulcēšanās uz alkotrambi.
0
^^^ steiga, steidziņs :D
0
*a, bļa :E
0
Ko?
0
njā...sen nav braukts pamatīgā pālī ar sabiedrisko...
0
pie radio nama moš? tur, kur galiņš 6. trambulim, piemēram, ap sešiem, septiņiem. Valdiņš varētu uzrakstīt uzstāšanās secību, varbut?
0
Prasiet Pelikānam, neesmu iedziļinājies
+1
Pirms došanās savā pirmajā Eiropas tūrē, kas sāksies jau šī gada septembrī, pašmāju metālisti RELICSEED ir sagatavojuši ieskatu sava nākamā, pēc skaita otrā albuma saturā, kas gaidāms 2012. gada vidū. Dziesmas pirmatskaņojums būs dzirdams divos koncertos 2. septembrī:

--- Klubs „Melnā Piektdiena” – Sezonas atklāšanas pasākums. RELICSEED uz skatuves kāps ap pulksten 23:00. Ieeja 2 Ls; sīkāka informācija www.draugiem.lv/ev/18355774/....

--- Klubs „Urbix Rock Style” Jelgavā – „Back to School party”. RELICSEED spēlē ap pulksten 2:00. Ieeja 1,50 Ls; sīkāka infomārcija www.urbixrockstyle.lv

Jaunākā skaņdarba audioieraksts publiskajā telpā parādīsies 6. septembrī, un ar šo muzikālo materiālu grupa ir atšķīrusi jaunu, līdz šim neatklātu lappusi savā radošajā darbā. Jāpiebilst, ka RELICSEED savus klausītājus turpmāk uzrunās lielākoties angļu valodā.

www.munidraugi.lv/music/10004150/news...
+1
19:00 durvis / uz skatuves Raitis Sametis
20:00 Diseim
21:00 Katalepsija
22:00 Frailty
23:00 Relicseed
00:00 Opifex
01: 00 Stagnant Project
2:00 Rock un Metal Karaoke

+1
+ ir sagatavotas vismaz 2as piepūšamas ģitāras, ja būs vēlēšanās air guitarot.
+2
nu tad vācamies, tramvaja dzērāji??
+2
Народ стал больше пить?
www.youtube.com/watch?v=4XahXwm0bxA...
0
Kāds āls būs no krāna?
0
Pasākums bija ok, bet radās viens jautājums - kapēc tādas grupas kā Relicseed un Opifex vispār vēl kaut kur aicina?
Flaying cepuri nost, baigi labi.
Vairāk neko nedzirdēju.
+20
Šonakt MP Flaying varēji redzēt tikai sapnī. Manīju tur dažus guļam :D
0
Pasākums bija zajebišče, biju jau riktīgi noilgojies pēc MP. \\m/
+5
Pasākums pa pirmo. Als gan iesūkāja un Piebalgas, protams, pirmais beidzās. Katalepsija ar katru uzstāšanos kļūst arvien labāki. Frailty bija lieliski, kā iearasts. Relicseed mauca pa pirmo, jaunie gabali labi - anglenes izmantošana tik pastiprina līdzību ar Metallicu. Opiflex bija OK, bet mani garlaiko. Stagnant Project nav ne vainas bet tik moderns Thrash man īpaši netīk.

Nax es pēdējā brīdī izdomāju līdz šancei ar ričuku braukt un pēc Lauvas Nama viņu savākt 7:30 ... menti 1.36 promiles konstatēja. Nīkulīgs daudzums, protams. Pašam kauns.
0
Strāpi ar dabūji?
0
riten ne konfiscēja? Vispār būtu labi, ja MP kaut kur varētu riteņus atstāt, savādāk ārā pie trepēm ķedēt tomēr bik bailīgi...
0
un vēl, brauci pa ielu vai ietvi? t.i. ja min pa ietvi arī štopē? :)
0
labākais koncis kopš rotting christ, sšķiet. ir vnk superīgi, ka var pēc 10iem vilkties ārā un meklēt paslēptos alkoholus. :)))) Diseim bija superkūl un šķiet, ka apmeklētākais koncis viņiem, katalepsijas laikā nācās iet ārā, Frailty bij ideāli, Relicseed kādu 1 dziesmu noklausījos un tad jau gāju prom.

strāpe jau no 1.5, šķiet ir...
0
"Nax es pēdējā brīdī izdomāju līdz šancei ar ričuku braukt un pēc Lauvas Nama viņu savākt 7:30 ... menti 1.36 promiles konstatēja. Nīkulīgs daudzums, protams. Pašam kauns. "

kādā veidā viņi tev tās promiles konstatēja, ti, kāpēc viņi tevi stādināja? varbūt pastāsti arī citiem, ko nedrīkst darīt. esmu dzirdējis no daudziem, ka menti piesienas, kamēr brauc ar riteni, bet ar mani tas, paldies jēzum, nekad vēl nav noticis, gribētu arī nākotnē izvairīties.
+7
Nu Bleidam jau tas izskats tāds provocējošs - matains, bārdains, smaidīgs un vēl brauc ar velo.
Katrs kārtīgs likuma sargs to uztver kā uzprasīšanos uz pārbaudi:D
+6
Kā ta - ja tips, kas izskatās pēc rokera, nez kāpēc brauc ar riteni, tad ir skaidrs, ka viņš ir pālī :D
+1
Es īpaši šos nevaktēju, tāpēc nepamanīju ka pēc Mūkusalas ap';la pie bijušās Straumes šie ņemas. Stādināja gandrīz visus autiņus. Pirmo reizi mento noštopēja.

Braucu pa brauktuvi, kā vienmēr. Strāpi ar dabūju - Ls80 + Ls11 par testu.
0
^^^^^^^^^
Ak jel, kam gan negadās 4os naktī sajaukt Frailty ar Flaying, pārāk daudz vienādu burtu nosaukumos :D
Pardon.
0
a par testu jāmaksā tikai gadījumā, ja tas uzrāda, ka esi šmigā vai kā? Parasti taču visiem šoferiem dod pūst trubā un maksāt par to neliek.
Vai arī runa ir par alko uzrādīto līmeni asinīs nevis izelpā?
0
Pozitīva testa gadījumā tas jāapmaksā. Runa par izelpu.
+5
viss pareizi, par riteņiem un mopēdiem viss tāpat, sākot no 0,2 un 0,5 promilēm.
bet nu točna kauns, murgonim toreiz bija vismaz 2,41 :D
0
ai, ja ''Lauvas Namā'' nebūtu alēnu paņēmis, tad vispār pat līdz promilei neizvilktu moš
-1
Vnk vajadzēja nokāpt no riteņa un stumt to ;-)
p.s. Nevar būt tā, ka ieraugi CP purns purnā.
0
^ ja ir šmigā, tad var būt :D
0
nu man sekoja toreiz vispār. :D
+2
Interesanti, vai kāds jelkad ir pieķerts braucam pālī ar 3-riteni?
0
Tāda solīda izmēra 3-riteņi, ar kuriem pieaudzis cilvēks vispār var pabraukt, jau retums pie mums, ja neskaita tūristu rikšas.
+1
Zem kādām 3 promilēm braukšana ar spārīti (tā taču sauca veco padomju trīsriteni?) varētu likties visnotaļ loģiska un pašsaprotama.
0
Sauca Spārīte-3.
0
Tjā, tikai grūti realizējama, ņemot vērā, ka normālam tēvainim braukšana ar tāda izmēra rīku prasa diezgan nopietnu koncentrēšanos un koordināciju.
0
Pie 3 promilēm kājas no pedāļiem pastāvīgi slīdētu nost, arī nosēdēt būtu pagrūti.
0
Vispār man bija jautājums. Kas notiek ja riteni stumj (garām CP)?
0
Atkarībā, ar cik promoilēm stumj...
0
promilēm
+5
A kas notiek, ja mašīnu stumj garām CP?
+1
Intar, pārformulēšu. Iereibušam gājējam, ja nemaldos ir cits pants (mīkstāks).
0
Baigā piepūle ir, vot :)
0
Intaram varētu 20000003489257539847128475... plusiņus ielikt. :)
0
Gājējam droši vien ir pants par atrašanos pālī sabiedriskā vietā. Bet ja mašīnas stūmējs kvalificējas par gājēju, tad iznāk, ka ceļu satiksmē piedalās autombīlis bez vadītāja O_o
0
Mašīnas stumšana bez vadītāja pie stūres nav aizliegta ?

Bet atgriežoties pie tēmas - pēc Frailty tautas palika 3x mazāk - laikam uz pēdējiem transportiem aizdesoja.
0
Par pasakumu:
Pa pirmo, viss bij zupper labi -sezonna atklaata godam,pat es bik iepakoju.
Maajai pa durviim ieveelos ap 7 no riita...
0
Nu ko- koncertu atcerējāmies grāmejot, bet šmigas gan!
+2
P.S. Uzslava Gintam par lielisko skaņu - ne reizi neradās sajūta, ka kautkas par skaļu vai klusu. Opiflex bija savs skaņotājs, pārējiem nepiefiksēju.
+2
Par skaņu pilnīgi pievienojos! Cepuri nost!

Tātad secinājumi. Mani ļoti iepriecināja Frailty virzīšanās uz ātrāku un sarežģītāku mūziku. Tāda sajūta — i pašiem kur izplosīties, izspēlēties un izdziedāties, i faniem kur riktīgi pačkas izkratīt! Tajā pašā laikā pa vidu ielikt lēnākus gabalus no pirmā albuma un EP — nu tas ir atbilstoši visiem setlistes sastādīšanas likumiem: līdz ar to tautu efektīvi uzvelkoši gabali (sākumā) — atslābinoši (vidū ar vecajiem gabaliem) — un visbeidzot atkal uzkurbulējoši beigās. Šī formula attaisno sevi vienmēr!

Katalepsija progresējusi kopš pavasara, neapšaubāmi. turklāt viņu skatuves tēls, lai arī izsauc replikas par «Apbedīšanas biroju KATALEPSIJA», paliek prātā. Protams, šī mūzika arvien ir tendēta uz padsmitgadīgām vēnu NEgriezējām, bet arī pārējiem ir kur aci un ausi piesiet.
+7
Ja uzstājas Katalapsija un Frailty vienā pasākumā, tad uz pasākumu jāņem antidepresanti, kā arī pie ienešanai aizliegtajiem priekšmetiem jāpievieno žiletes. :D :D :D
+1
Jājā, Desper. Tikai neaizmirsīsim — kurš, rōzā pūsli ģitāras formā pa skatuvi staipīdams, to pasākumu vadīja? :D
+1
Bija rēcīgs moments, kad airģitāristam nācās apraut soliņu viducī, lai piepūstu štrumentu :D
+1
Es aizvietoju antidepresantus :D
+1
A, atcerējos - vai Katalepsija nevēlas padalīties ar dziesmas "Dvēselīte" ierakstu? Šis ir tas gadījums, kad kavers ir labāks par oriģinālu. Šermuļi gāja pār kauliem.
+1
Tātad vēl daži vārdi par pārējām grupām. Diseim dalībnieki katrs atsevišķi par sevi rāda klasi un spēlē patiešām profesionāli. Tomēr dziesmas izklausās drusku par vienveidīgu (tātad to var labot visai vienkārši, jo stulbumu vai neprasmi ārstēt ir grūtāk!).

Relicseed demonstrēja savu jaunāko veikumu. Dziesmas smagākas, drūmākas utt., lai arī vienubrīd izklausījās pēc baigās Panterizācijas. Tā kā bez Metallicas kavera jamie laikam dzīvot tomēr nav spējuši, tad pozitīvā iezīme — kaverēšanai ņēmuši Blackened no … And Justice For All, kas ir laba (ne-banāla) izvēle (kaut arī kaverēt Metallicu — daži to pašu par sevi nosauktu par banālu izvēli).

Par Relicseed jauno skaņu izlobījās šāds secinājums: pašreizējā skaņa ir ārēji agresīvāka, tomēr vecās dziesmas latviešu mēlē bija ar lielāku iekšējo niknumu. Ej nu sazini, kā grupa tālāk attīstīsies — kaut nu nenoklīstu kādā radošajā tupikā! Kā arī jāsecina — ja kādreiz Metallicā sāks mainīties ne tikai basists, tad Hetfīldam maiņa jau ir izaugusi! ;)

Uz Opifex nepalikām, jo šī grupa kaut kā šogad jau ir daudz dzirdēta. kas, protams, nekādā gadījumā nemazina viņu nozīmi un vispārējo atzinību par viņu spēles prasmi, kompozīciju izstrādātību un atmiņā paliekošo skatuves tēlu!
0
^^ Jā "Dvēselīte" riktīgi zosādu izsita. \\m/
+4
^^ OT: Eh, ak tad Relicseed tomēr izklausās pēc metaļikas, ja? Es, kad jau visai labā omā no šamiem ( šķiet vokālista) pirku disku un atvainodamies, ka scēnai pēdējos gadus īpaši nesekoju (un tā), teicu, ka man šamie brīžam dikti Metallicu atgādina. Uz ko man tika īgni (tagad saprotu, ka ironiski) atbildēts, ka tā tas arī esot, ka tie, kas no scēnas neko daudz nesaprotot, saklausot līdzības ar Metallicu.
Ta-DĀ!
0
Arī vārdā neminamā kungs bija pagodinājis pasākumu ar savu klātbūtni.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas