Moonsorrow, Ensiferum, Metsatöll. EST. 15.Okt
+9
Spinefarm 20. Anniversary Show

Moonsorrow, Ensiferum, Metsatöll,
+ Kiuas, Crimfall, No-Big-Silence and nevesis

15.Okt

Rock Café
Tartu maantee 80d
10112 Tallinn
Estonia

www.rockcafe.ee/kava/event/spinefar...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
O, jau iepostēts. Kādam ir doma braukt?
0
atvedat Ensiferum uz MP
0
Jebaaaal !!! Kiuas un Crimfall vien ir braukšanas vērti !!!
0
Alkobusu mēģinās organizēt ?

Sākums 20:00. Biļete EUR10. Par velti būtībā.
0
Bitīt matos , 10EUR , mmm Moonsorrow , varētu pat padomāt par braukšanu.
0
I wants it. Really.
0
jebkurā gadījumā uz šito brauksim - ja vajadzēs, paši mikriņu uzbliezīsim.
0
Jau iepriekš piesakos uz kādu no vietām šajā busiņā.
0
tas 10 Euro bij pirmās 100 , kuras jau izgrabtas

www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika...
laigan arī 16E ir lēti
0
Ja tic saitam , tad arī par 13Eiro vēl ir. :)
0
cik atceros no kāda cita brauciena, tad no LV tajā saitā nevarēja biļeti dabūt.
+12
Rit būs infa par braucienu un biljetes cenam priekš LV braucējiem...
0
Shameless bump.
0
hm, +8 - sanāk, ka jau 8 brauktgribētāji ir ?
0
Devītais.
0
Desmitais!
0
vienpadsmitais
0
Tā kā šo tūri, kā izskatās, organizē Spinefarm Records, tad ir cerība, ka varētu būt arī ieraksti dabonami uz vietas par normālām cenām!
+4
Taks. Transports + biļete = 25Ls. info: estragons [at] inbox.lv
0
Wunderbar!

Viskijs jau iepirkts arīdzan :)
+1
Fiksen jāsalasen nauden..
+1
Rādās, ka es un Fatduude arī būsim braucēji, vismaz es noteikti! Šitāds pasākums! Jēee!
0
Metsatöll laikam vēlas gāzt Skyforger no Baltijas Metāla troņa (ja nav jau to izdarījuši) - 2.novembrī nāks klajā viņu piektais albums Ulg. Neliels ieskats:

www.youtube.com/watch?v=9dAjYbQ5_lg...
0
Igaunijā jau pavisam noteikti ir. Kā ir ārzemēs, hvz.
+1
^^ Vai gāšana no troņa būtu saistāma ar izdoto albumu skaitu? :D
SF gan šobrīd ir 6 albumi.
0
Pēc 2003.gada Skyforger izdevuši 1.5 albumus, bet Metsatoll - 5. Šo pagājšgada ripulis bija visšvakākais, bet tāpatās labs.
0
Nu, kas ar busu?
0
kas, kas ? būs buss. ko tev vēl vajag ? visdrīzāk, ka 12:00
0
respektīvi 12:00 +/- 1,2,3h ?
0
diezvai ''-'' ...
0
Izbraukšana pl. 12:00
0
No kurienes?
0
Gan jau, ka no Tresta.
0
Confirmed - no Tresta
0
Nu tad rītdien tiekamies tur!
0
jocīgs jautājums, Henesy - es ne reiz no citas vietas neesmu nemaz braucis. Kautgan, pirms gadiem 5 laikam bija no ZA vienreiz.
0
Bļe.. It kā piķis sakasīts , bet tad galīgi pa nullēm sanāk. Smaga izvēle , pāris nedēļas paikōns vai Moonsorrow.
0
Kāds noteikti jau tur ir bijis , a cik alus tur piķo ?
0
^ sold out
0
^^ alus izstrādājums maksāja ap Ls2, cik atceros. Gan jau tagad būs kādi EUR3.
0
Ā, nu tad tāpat nespīdētu , neko , gan jau kādā festiņā paspēšu šamos redzēt, ja neieliks paralēli atkal kaut kādus grandus.
0
Nu ko, kas vēļ iesildās priekš brauciena? Man Brenguļi ribās un pašlaik tiek lakts Bulleit Bourbon.
0
Cienījot mūsu ziemeļu kaimiņus kā rītdienas koncerta mājvietu, tiek patlaban piebeigts Vana Tallinn!
0
izdzertie dzērieni jāuzskaita ?
0
Noklausoties to BOD ielikto Metsatöll, pirmās asociācijas izdzirdot pirmos akordus man bija ar SKYFORGER Kurbadu:D
0
SUKA!!!!!!!! Kur es biju aatraak ? :@:@::@
+1
Ārpus truemetal, es minu?
-2
Gada padirsiens pidari ble :@
0
Kādu izpakaļoja. :(
+1
bij zajebišče !

pirmie kapāja Kiuas no ~20:45 - tāpēc pusi neredzējām, jo pārāk ilgi pie Štokmaņa notusējām (bla, kas tur par aliņu izvēli - mūsējais savus Timmermaņu zaptsūdeņus pa Ls2.50 var saspraust sev visos caurumos) - bija labais. Nākamie spēlēja Crimfall, bet tā kā sākumā nenojautu par otras skatuves esamību, tad ar pusi neredzēju. Šie ar bij labi, tik skaņu tur bija pakaļā - baigi dobjā.

Mooonsorow ļoti spēcīgi noblieza - daudz labāk nekā Bruķikā. Bija gan tik kādas 5 dziesmas (pa 45min). Tālāk uz mazā steidža ducināja Nevesis, bet skaņa neradīja vēlmi iet tuvāk klausīt. Sekoja vakara TOP gripa Metsatoll (Musari un visi citi uz šo bungu komplekta kapāja) - kas spārdīja biezu dirsu.
No Big Shit laikā pūtināju kājas un testēju Saku jaunos alus - Praha ir prasts lāgeris bez garšas un smaržas; Dublin - salkans tumšais bez kādas līdzības stautam vai porterim; Manchester gan bija ok - pat eila piegarša bija manāma.

Par hedlaineriem izliktie Ensiferum šo gudu attaisnoja pilnībā - labākā uzstāsanās, kāda no šiem redzēta.

Visi prieki beidzās ap 3. Sūdīgi, ka nebija nekāda tematiskā stafa un vispār ar merču bija pašķidri - diski tik Metsatoll bija.

-1
Pff , tik nenopietni - 45min. moonsorrow , tad jau nav ko škrobīties, ka neaizbraucu.
+2
Vismaz vecpilsētu nedaudz apskatīju pēc apmēram 20 gadu pārtraukuma. Škrobe ka fočikus neļāva ienest, diemžēl lieks plakanais ko iestūķēt kabatā nebija. Klubs jau nu tīri foršs, apmēram līdzīgs Sapņu fabrikai. Pīpētājiem vēl bija jāšķiras no papildus eirika lai varētu staigāt ārā.
Pasākums kopumā bij labais, publikas diezgan daudz (nezinu bet kāda štuka varēja būt). Uz ko braucu (Metsatoll un Moonsorrow) pilnībā attaisnoja manas cerības, Crimfall arī bija tīri sakarīgi, par Ensiferum sajūsmā nekad neesmu bijis, tā kā viss štokos.
+1
Klubu drīzāk ar Salamandru vai Klubben var salīdzināt - vismaz balkons līdzīgs, tik plašāks
+1
''diemžēl lieks plakanais ko iestūķēt kabatā nebija''

vāks, tik sen nebiju šo terminu dzirdējis. :D
+3
Es tā no konteksta saprotu, ka viņš domāja fočiku - ziepju trauku; tu gan jau domāji mazo merzavčiku :D
+2
Pasākums bija ūber labs. Pats brauciens uz turieni bija super jautrais — šitā jokojusi un smējusies sen nebiju. Koncerts man patikās ļoti, spranda vēl joprojām sāp. Škrobe par tik mazu merčenu izvēli — būtu zinājusi, ka būs tik maz, būtu Štokmanī sapirkusies vairāk aliņus...
+6
Bija baigi ok. Brauciens, pilsēta, koncis un atmosfēra
Netīšām piesavinājos vienas meitenes šalli, kura izskatījās kā mana. To sapratu tikai tad, ka biju jau pie mājām (un pēc tam, kad nopūtu ielu pāri trestam)
Paldies par foršo pasākumu visiem
0
^^ joki gāja vaļā no WOA braucot mājup - šeit jau tā - niekošanās ...
+1
Koncis bija pat necerēti labs. mSPW var droši škrobīties tālāk, jo Moonsorrow gandrīz stundu blieza (pirmais un pēdējais gabali no jaunā albuma, Sankarihauta, Kivenkantaja un vēl viens laikam no vecajiem, jau piemirsu), kopumā ideāli. Metsatoll arī vareni nodārdināja. Speed-vikingi Ensiferum varēja izvērsties pusotras stundas garumā, pēdējo albumu laikam praktiski visu nospēlēja - bija afg.
0
tad nedaudz ar laika piefiksēšanu esmu kļūdījies
0
Nu ko tad musoru gadījumā maina 15 minūtes - pusdziesma :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas