Tēvijas laikmets
+13
Varbūt kādam arī šeit interesē:

"Tēvijas Laikmets" ir jauns radioraidījums ar video tiešraidi, kas veltīts vēsturei bez cenzūras un klišejām. Klausies radio NABA 93,1Mhz, un skaties www.ustream.tv/channel/tevijaslaik... otrdienās, plkst. 16:00

Sociālajos tīklos:
www.facebook.com/groups/223038781084...
twitter.com/tevijaslaikmets...
www.draugiem.lv/tevijas.laikmets/...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
"Tēvijas Laikmets" kopā ar prof. Kasparu Kļaviņu un Andri Geidānu. (27.09.2011)

vimeo.com/29773679
0
13.12.2011 - Par holokaustu Latvijā.

vimeo.com/33644024
0
Interesants raidījums par t.s. "Bezvaras laiku" Latvijā:

vimeo.com/34096425
0
"Tēvijas Laikmets" 10.04.2012 - Latviešu aristokrātija

vimeo.com/40143485

Iesaku noskatīties/ noklausīties, ļoti interesants raidījums.
+3
0
Šoreiz vienkārši citāts: "Raksta autors laikam slikti gulējis vai arī sorosītu naudu visu nakti skaitīja"
+1
Es tik tā, informācijai.
0
Pēc skandalozā sižeta uz laiku slēdz "Radio Naba" raidījumu "Tēvijas laikmets"

nra.lv/latvija/70304-pec-s...

:@
+1
kā man tos žīdeļus žēl..taisni vai asaras birst...tā vien prasās kādu kompensāciju par pārinodarījumiem šīem iedot...
+5
Citēšu Skaju Pētera komentāru šī raksta sakarā, manas domas pilnībā sakrīt:

"Atkal latviets stāv ar noliektu galvu un cepurīti rokā žņaudzīdams pie kungu durvīm, gatavs izkalpoties un pierādīt, ka ir labs vagars pret saviem tautiešiem.
Ja šis būtu pro maskavisks raidījums ar impērījas atbalstu, neviens neceltu ne čiku ne grabu par vienpusēju vēsturi un naida kurināšanu a ļa latvieši SSieši un fašisti garā!
Šitā liekulība..."
0
Vakar ka reiz noskatijos Eternal Jew, ja pareizi nosaukumu atminos. Ebreji ne par mata tiesu nav mainijusies, kadi tie tika ateloti 1940 gada filma, tadi tie ir ari sodien.
+2
Bušs, nevar nepiekrist. kārtējā pakaļas bučošana ir notikusi :( nu skumji
0
Cerams, ka taisnība šoreiz uzvarēs. Iepriekšējos raidījumus (gandrīz visus) var noskatīties/noklausīties šeit:

vimeo.com/user8228688/videos...
+2
Jau pēc pirmajiem raidījumiem likās, ka agrāk vai vēlāk kādam nepatiks. Fakts, ka viņu "bazars" ir mazliet "jāfiltrē", bet nu slēgt tāpēc, ka tiek skaidri runāts par lietām ir pilnīgs absurds. Bet nav jau nekāds brīnums, mūsu valstī jau danco pēc citām stabulēm.

Ē, man vakar bija trūmetāla jubileja. Jāapsveicās ar kādu jēgera kausu :>
+4
Šodienas "Panorāmas" sižets:

www.youtube.com/watch?v=zNYQ6o9IZWQ...

+1
Šeit arī "skandalozais" raidījums:

www.youtube.com/watch?v=YW64_mz1Y9E...
+12
Eriks Stendzenieks‏ @E_Stendzenieks

Pēc Latvijas vēstnieka sūdzības uz laiku slēdz Vīzentāla centru.
0
+4
Sakarā ar pret ebrejiem vērstu terora aktu - krāsns spridzināšanas popularizēšanu, Izraēlas vēstniecība pieprasa aizliegt "Skroderdienas Silmačos"
+3
Noklausījos liktenīgo raidījumu. Čaļi pretendē uz "patieso vēsturi", bet tai pašā laikā stāsta, ka Vasilijs Staļins esot kritis vācu gūstā. Nu smieklīgi.
Lapas kungs gan ir interesants stāstnieks. Bet neļāva viņam runāt un ļoti jau centās piedabūt pie "žīdu jautājuma". Tik vien izvilka kā pie 1941.gada izvešanas redzētos "ebrejus ar naganiem" un karagūstekņu nometnes priekšnieku Kornbaumu, kurš Lapam neko ļaunu nedarīja. Es domāju, ka viss, ko viņš stāstīja, ir tīra patiesība, bet nevaru noturēties nepieminējis, ka 1941.gada izvešanā parāva arī 1789 ebrejus (1949.gadā gan nevienu. Warum?)
vip.latnet.lv/lpra/strukturanaliz... (Skat. 6. Etniskais sastāvs)

Es neko tādu aizliedzamu raidījumā nesadzirdēju. Bet tas tikai iegūtu, ja raidījuma vadītāji būtu klusējuši, un ļautu runāt Lapas kungam.
Tas viss tikai manuprāt.
+2
da ne jau tur tiek atspoguļots kaut kāds ebreju kopējais viedoklis, tas ka šitie pidarasi kontrolē visādas struktūras ir fakts, bet ir pietiekami daudz žīdu, kam arī šitais viss besī. diemžēl viņu viedoklis nav īpaši skaļi dzirdams, turklāt tauta jau pavelkās uz visiem šitiem antifašistiem.
0
^ Vasīliju Staļinu sajauca ar ar otru bračku, vecāko - Jakovu Staļinu, kurš krita vācu gūstā.
0
Hm, nu vispār cipari paliek cipari: 1941. gada deportācijās ebrejus izsūtīja tāpat kā citu tautību piederīgos. Statistiski bija pat lielāka iespēja izsūtītam, ja tu biji ebrejs, nevis latviets.

Par ko daudzi, domājams, pat varēja būt pateicīgi padomju varai, jo — paliekot Latvijā, jau divus gadus vēlāk Rumbula bija garantēta…
+1
^^ Jakovu Džugašvili
0
^ Nu jā, ja gribam būt precīzi. ;)
-1
Nevar saprast — izdevusies paralēlā vēsture vai arī interesants fakts, par kuru būtu vērts palasīt vēl kaut ko

www.wintersonnenwende.com/scriptorium/english...
+6
Tēvijas Laikmeta komentārs.

www.youtube.com/watch?feature=playe...
+3
Lielisks, īss, kodolīgs un patiess komentārs. Lai veicas raidījuma autoriem!
0
www.youtube.com/watch?v=_J...
.
+2
+3
Protests pie Izraēlas vēstniecības:

www.youtube.com/watch?feature=playe...
0
bet ārā jau neviens neiznāca, vai ne?
+3
Pie vēstniecības zvigājot pīpāja pāris kadri, bet speciāli ārā protams, ka neviens neiznāca. Toties redzētas sejas no DP gan klejoja pa orbītu apkārt :) Kā arī policists cītīgi nofotogrāfēja visus gājiena dalībniekus.
0
Sic transit gloria mundi:

www.delfi.lv/izklaide/slavenibas...
+2
Uzvilku sārtas apenes - kautkā netā; uzvilku melnas - ar nerullē; tagad baltās pastaigāšu.
+4
Padzēros alu, bet nespēdams pavērt pietiekami plati čakras vaļā, turklāt mani varētu sākt uztvert kā lētas dziras pļupētāju, padzēros vīnu, bet kautkā nepavilka, pārāk gejiski kautkā, da ij uz aristokrātu nepavelku, tad ķēros pie šerija agrās pēcpusdienās, bet sapratis ka mani sāk uztvert kā britu mājsaimnieci, pievērsos rumam. Nesajutu sevī tomēr pirāta dzirksti un pārmetos uz tekilu, pat sombrero iegādāju. Bet dēļ samaitātās tekilas dzeršanas piekopšanas, meksikāņi mani tomēr neuztvēra kā savējo, tādēļ pievērsos senajam šņabja kultam un sapratu ka tas ir tas īstais un vienīgais. Ar šo dziru es vienmēr atradīšu radniecīgu dvēseli un lai cik man grūši būtu vai priecīgi, ap mani vienmēr pulcēsies dažnedažādi ši patiesā kulta cienītāju. Taisni brīnums, cik daudz es agrāk tādus nepamanīju. Pat ja mani dēvēs zaimojošos vārdos, citiem nesaprast cik dziļa jēga tamī kultā slēpjas.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas