CSN (jautājums auto braucējiem)
0
Vai kolonnas apbraukšana (pa pretējo joslu) ir agresīva braukšana?

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Apbraukšana pa pretējo joslu ir apdzīšana. Apdzīt vairākus jampampus tip neesot labi. Man šķiet, ka piepisties var.
+1
Iz LAPK:

"149.4 pants. Vispārīgo ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšana

Par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā:

1) vairāku tādu citu citam sekojošu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu izdarīšana, kas saistīti ar ceļu satiksmei bīstamu vai traucējošu situāciju radīšanu;

2) transportlīdzekļa vadīšana tādā veidā, ka tiek izdarīts ceļu satiksmes noteikumu pārkāpums un radīti traucējumi vienmērīgai transportlīdzekļu plūsmai vai tiek ignorētas pārējo transportlīdzekļu vadītāju intereses (vairākkārtēja braukšanas joslu maiņa apsteidzot, vairāku sastrēgumā esošu vai kolonnā braucošu transportlīdzekļu apdzīšana pa pretējā virziena joslu vai apbraukšana pa sabiedriskā transporta joslu, ceļa nomali, ietvi, gājēju ceļu, velosipēdu ceļu vai citām vietām, kas nav paredzētas transportlīdzekļu braukšanai, u.tml.), —

uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no piecdesmit līdz divsimt latiem. "

Tātad skaitās.
+1
Man te nesen gadījās mazs piedzīvojums. Zināju, ka Rīga-Bauska ceļu remontē, bet nedomāju, ka būs tāds pamatīgs korķīs (tas bija svētdienas vakarā). Gaidu 5min, 10min, 15min. Man garām paiet pasažieru buss, vel daži vieglie. Kolonna lēnām virzās uz priekšu. kad beidzot redzu sev priekšā visas (!) sarkanas uguntiņas, es ilgi nedomādams uz pretejo joslu un nobraucu vismaz 1000m uz priekšu. Wow.
Paveicās, bet vai tiešām? Tagad visas valsts teritorijā notiek remonta darbi un kas zin kas būs rīt ...meklēju atbildi :-)

Tikko atradu, agresīvas braukšanas pazīmi:
"vairāku stāvošu vai lēni braucošu transportlīdzekļu apdzīšanā pa pretējā virziena joslu"

+1
Ar CP strīdi mazi, bet, OK, turpmak centīšos ievērot visu vadītāju intereses.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas