Okupē apokalipsi!
+7
Trauma Moralis un Kastete piedāvā: Okupē apokalipsi!

Divas pašmāju pagrīdes grupas - trauma moralis un kastete - dodas minitūrē pa Latvijas pilsētām, ieskandinot jauno, viltus apokalipses un vispasaules alkatības gadu.

Katru gadu atrodas gudri pseidopareģi mesijas un pesteļotāji, kas sola pasaules galu. Visiem skaidrs, ka 2012. nebūs pasaules gals šī termina klasiskajā izpratnē. Tiesa gan, pasauli iznīcinās cilvēku alkatība un finansiālo Babilonas torņu krišana. Tāpēc aicinam tevi okupēt apokalpisi, nākt un iztrakoties končos, pirms cilvēci sašķaida haoss, bailes un masu psihoze!

Trauma Moralis ir vecākā joprojām aktīvā grind grupa Latvijā. Aizvadīti vairāk nekā 100 koncerti visā Eiropā, un šovasar grupa devās 2 nedēļu garā tūrē Meksikā. Latvijā grupa manāma pietiekoši reti, tādēļ nelaid garām iespēju ! Kastete ir raw-hardcore trio, kas rībina notis vecās cietserdes skolas manierē, un no pagrīdes cehiem izlien tikai īpašos gadījumos.

Četru koncertu sērija norisināsies 23. decembrī Jēkabpilī klubā "Kontrabass", 29. decembrī, Rīgā, klubā "NabaKlab" (kopā ar DEHYDRATED GOAT) , 30. decembrī, Jelgavā "Melno cepurīšu Balerijā", noslēguma koncerts būs 5. janvārī Valmieras klubā "Chill Inn".

Grupas var paklausīties:
www.myspace.com/kastete
www.myspace.com/traumamoralis...

Afiša:

jjekabsons.files.wordpress.com/2011/12/kstt_trauma...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Hm, šitais pasākums nāk virsū, rekur Nabaklaba info arīdzan: www.nabaklab.lv/zinas/t/9822/...
0
Šis pasākums ir jau šovakar, ja nu kas. Pie kam Nabaklaba priekšnieks laikam tā pavairāk atmaidzis pa svētkiem — ieeja vispār pa brīvu.
+1
Cer alū ietirgot vairāk kā biļetēs.
0
Gan karametals.lv gan nabaklab.lv ir maldinoša informācija. Dehydrated Goat spēlēs 3 nevis 5 dalībnieku sastāvā.
0
^ Vispār jau mums patīk grupas, kur katru reizi ir savādāks dalībnieku skaits. Var pat derības slēgt, cik dalībnieki šoreiz būs uz skatuves — vai kuri :)
0
Lol, šādā skaitā esam jau kopš (šķiet) pavasara a varbūt arī agrāk, nū pēdējais pasākums kurā kazas spēlēja 5 cilvēku kombo bija 1. Metala Fantadroms. Kopš tā laika esam trijatā un tādēļ arī vairaki jautā vai nēsam izkaltuši pavisam! Nesen piedavāja pamalt šajā pasākumā un padomājām, ka pofig vienu konci var arī šādā šķidrā komplektā uzspēlēt, nākamā uzstāšanās gan būs tikai tad, kad būs dabūts pilns sastāvs un visi visu mācēs, yo! Nez kad tad notiks.

Un vispār bez tukšas muldēšanas. D&G līdz šim ir bijis ļoti stabils sastavs, ja neņem vērā pašus pirmssākumus kad bunģieri un gičisti nu ļõõti bieži mainijās! Bet tad arī nebija nekādas spēlēšanas kādai plašākai publikai. Es nezinu, moš pa visu šo pastāvēšanas laiku ir bijuši kādi 3-5 pasākumi kuros neesam bijuši pilnā sastāvā un 2 koncerti kuros esam bijuši ar aizstājējiem! Vienkārši tas uzsvars uz to, ka šovakar spēlēsim 5 dalībnieku sastāvā ir tik bezjēdzīgs, tie kas DG zin tie zin cik mēs esam vai bijām un tie kas nezin tiem tapat neinteresē cik mēs esam vai arī cik lielā sastāva šodien spēlēsim :)
0
Šovakar būs bungmašīna :) ?
0
Bungpleijeris :D
0
Dolce & Gabbana
0
Nu man reāli interesē paklausīties mūziku — pajāt, vai tas ir Dainis, kas tur spēlē, vai Gatis.
+4
Pajāt Dainu un Gitu \m/
0
Izjāt Dainu un Gitu?
0
Izjāt Pajātu.
0
Kārumnieks :D
+1
heh, trauma moralis atkal nedzirdēju. laikam jau nebiju pārāk tendēts uz viņu klausīšanos tobrīd.... bet DG nospēlēja pietiekami izklaidējošu setu arī trijatā, bet vakara atklājums un attiecīgi nagla man bija Kastete. Attiecīgajai scēnai neesmu sekojis līdz jau gadus septiņus vismaz, bet bija patīkami dzirdēt, ka vēl joprojām mums ir grupas, kas grib un var spēlēt kārtīgu hardcore punk. Vīri jau gan ar nebija nekādi zaļie, dažs labs manīts ne vienā metālbandā vien, vismaz ģitārists/vokālists un bundzinieks/vokālists točna.

Nu ja, un tā alus salonā iesāktais vakars beidzās ar ievērojamu žvinguli :D
+6
Publika bija kolorīta – tostarp arī nemirstīgais panks Peksis. Pie skatuves stāvēja kāda savdabīga gotiska būtne, kas aktīvi hedbangoja, bet vienā brīdī atmuguriski (!) kā varde apkrita uz muguras, atplešot kājas... un tā vairākas reizes :) iespējams, savdabīgs veids, kā pievērst uzmanību
+1
Frogings?
0
Intara un Kvislinga novērojumi precīzi :) Mums vēl jautrību izraisīja Atūdeņotajiem grupas sastāvs: vokāls, ģitāra, bass un telefons.

Kastete tiešām bij atklājums — par spīti urlīgajam vizuālajam paskatam, mūzika aizķērās prātā.
0
īsi mati tagad skaitās urlīgs paskats?
0
Inters čoto ņepoooal :D
0
Īsi mati + tetovējumi + lētas džinsenes + maiciņas, manuprāt, ir gan urlīgs paskats :D
+1
+ nosaukums ...
0
Ā, nu pareiz, Dethecrator kā basists, tik uz basistiem laikam skatās :D Varēji gan kā žurnālists arī uz ģitāristu skatīties.

Bez tam, kādi tad jūsuprāt izskatās trū hārdkōristi? Bez vismaz viena augstāk uzskaitāt pazīmēm atbilstoša paskata dalībnieka, šķiet, reti kura gruntīga hc banda iztiek.
0
Intar, es brīvajā laikā klasisko mūziku uz ģitāras un akustisko folku arī spēlēju šad un tad, šur un tur :) Bet vispār man tā Kastete varen gāja pie dūšas, jo parasti hc un punk gabali izklausās šausmīgi vienveidīgi, bet te bija, kur ausi piesiet (un vienlaikus pilnīgi piekrītu, ka cietserži par mums varētu ar pilnām tiesībām teikt to pašu — ka bleķis priekš cilvēkiem «no malas» stipri vienveidīgs iraid).
0
par Bleķa vienveidīgumu kategoriski piekrītu ;)

līdz trū HC autfitam šortu pietrūka

redzēju tikai daļu no Kastetes, un sākumā domāju, ka šie ir Trama Moralis, jo pasmagi kapāja
0
Nū beidz, BoD, fakts, ka atrodas bleķis, ko tu vari klausīties un pat kas patīk, pretstatā vispārējai anti-bleķa nostājai, jau pierāda, ka tas nav vienveidīgs. Es personīgi teiktu, ka bleķis ir visdaudzveidigākais no metāla subžanriem; tā kā to vieno vairāk ideoloģija un attiecīgā estētika nekā songwritinga kanoni, variantu, kā izpausties, ir stipri daudz.
0
izņēmumi apstiprina likumsakarību :)
0
Te ir bišku garāks rakstelis par pasākumu, bet sakarā ar karametāla pārtaisīšanu nav garantija, ka links darbosies: karametals.lv/blogs/urinterapija-...
+8
Tu pasākuma laikā vai aŗī apraksta veidošanas mirklī biji kautkādas narkotikas salietojies? Nē es jau nenosodu, bet publiski izteikties lidojuma momentā nav īpaši pareizi! Lai vai kā ''nedaudz'' piekoriģēšu tos murgojumus. Dehidrētie visi 3 nabā bija jau kādos 20:30 veseli 2 no tiem jau bija nedaudz pirms 20:00. Līdz uzstāšanās sākumam mums nebija jausmas kuri mēs spēlēsim, kāds organizatrors saka, ka otrie, trauma saka ka pirmie, vienvārdsakot bardaks, beigas sanāk kazas pirmās kastete otrie un trauma pēdējie. Principā secība bija pat ļoti pareiza, jo jau mēģinājumā pirms konča sapratam, ka mūsu performance sūkās spalvainu dirsu, nevarējām saspēlēties ar MP3, vokālists kā reiz kkādu saaukstēšanos dabujis un mikrafonā skan kā vārīts ebreja loceklis, gičai stīgas nebija mainītas kautkādu pusgadu kā minimums, un visu laiku bija čujs ka tik kautkas nepārsprāgst. Jebkurā gadijumā līdz kādiem 8 vakarā domājām, ka vispareizākais būtu bijis ja būtu pateikuši ka ne sūda mēs tajā koncī nespēlēsim kas arī būtu bijusi vispareizākā rīcība no mūsu puses. Kāds biezs vārds jāpiemin par skaņu''māsteru''. Tas taču ir kautkāds pizģets ja tu dari tadu darbu kas tev nepatīk vai neinteresē, atceros viņu kad kazas spēlēja DEPO kad meistars performances laikā dzer kautkādu dzerienu un lasa grāmatas, kad strādāju dailes teatrī kolēģi to vīru aŗī bija jau iepazinuši un par viņa darba metodēm diezgan regulāri ierēca. Ceturtdien nabā viņš maz sagaidija 2. gabalu? Manuprat kā sākumā pagrieza kloķus lai skaņa kautkāda ir tā arī pazuda kautkur. Es nezinu kā kazas skanēja zālē, nezinu kā skanēja kastete, bet traumas laikā kad biju pie skatuves skaņa bija drausmīga, kautkas čarkstēja un krakšķēja, bet protams atbildīgās personas vietā pie skaņu pūlts stāv viens pats kresls. Zajebis, par ko viņam vispār maksā? Vadu tīšanu? Vietas aizņemšanu? Jebkura gadijumā esam beidzot visu noskaidrojuši varam kāpt uz satuves. ĀĀĀĀĀ mūsu 4 dalībnieks bija MP3 PLEIJERIS NEVIS TELEFONS IBIO. Neesam hipsteri vai urļaki lai telefonu lietotu šādām vajadzībām. Tatad līdz kādai 3. dziesmai domāju nu i nah pišam nost no steidža jo apkaunojums ir tik milzīgs, ka štukoju kur uz tās skatuves var paslēpties lai cilveki neredzētu kāda sūdā es piedalos, lai vai kā tas viss tika izlabots līdz kautkādai 4. dziesmai kad atklajās, ka pleijeris ir jāpagriež klusak un uz pūlts japagriež skaļāk lai vienkārši tā pūlts nepistos arā. Zajebis, viss atrisināts tikai sirsniņa joprojām sāpēja ka sākums bija tik sūdīgs. Par kasteti neko nevarēšu pateikt, jo alus dzeršana un huiņas mūldēšana tajā mirklī šķita saistošāka nodarbe. Trauma Moralis kā parasti man šķiet viena episki laba dzīvā blice, ierakstus man klausīties besij, bet konči vienmēr ir aizraujoši, komunikācija ar publiku, attieksme viss tieši ta kā man patīk, kaurāts kā parasti piepisies viss ta ka vajag. Meitenes gan tādas kautrīgas nāk uz grainda konci un pat pupus parādīt nevar :( Būtu skaņotajs pildijis savus pienakumus un novācis to krakšķoņu viss būtu bijis lieliski. Sīks pārsteigums kazam bija tas ka uz latviju bija atbraucis mūsu leibla čuvaks, tiesa gan mūsējie krieviski runā sūdīgi lai neteiktu vairak un man iepazīšanās un komunicēšana ar jauniem cilvekiem nepatīk un nepadodas un pašam koijotam izskatijās, ka bija pārak liels žvingulis lai komunicētu angļu mēlē tādēļ arī tas izvērsās visnotaļ lielā feilā.

Pie reizes atļaušos šeit iminēties ja nu gadijumā te ir tādi cilveki kā es kas galvenokārt palasa un pasmejās par kautkādiem random sviestiem ko daži uzraksta un paši raksta tik tad kad nevar vairs izturēt kā piemēram šajā gadijumā Dethecrator saraksta aplamu buļļukaku. Tad joprojām meklējam bundzinieku, kas māk turēt ritmu, ja nemāk tad māk rīkoties ar metranomu, ir maķenīt lielāks šķīvju sets par standartā pieņemto, kardana esamība nav obligāta, bet tad ar vienu kaju jāpamanās izdarīt tik pat daudz kā ar divām kājām, nav problēmas ar higienu, patīk un interesē muzjaka ko mēs spēlējam nevis vienkarsi atspēlē un aizpiš mājās, jāpatīk pupi nevis locekļi ja tas ir džeks un var patikt abi ja ir skuķis. Graindojoša meitenbe varētu būt episki. Sazināties ar mums var dehydratedgoat@gmail.com telefonus šeit gan nekādus nelikšu. Novēlu laimīgu un panākumiem bagātu 2012 gadu truemetal.lv lietotajiem, ceru ka neviens to nesagaidīs ar kautkādām STS un neizpisīs sev acis ar paštaisītu pirotehniku!
0
Kastetei skaņa gan bija OK, citus neskatīju, bet ir tak tautas ticējums: "Ja NabagKlabā pie pults Kurlais sēž, tad labi galda futbols spēlēsies un alus dzersies!"
-2
Ja ir tādas atsauksmes, tad mans apskatiņš bija izdevies! :D

P.S. To, ka skaņa nebija riktīgā pirmajos trijos gabalos, no zāles manīt baigi nevarēja — viss bija normāli, mums no sejas plats smaids, alus rosināts, nezuda!
+2
Da pohui par skaņu, tā piedzērušā bunģiera lažošana izraisija kaunu un to raustīšanos pamanija visi kas bija bija pie filmas :D
+2
Kastetei parādījies klipiņš: nofilmēts priekš pagrīdniekiem pirmklasīgi, un dziesma ir pavisam savdabīga: sākas kā Hēgeļa filozofijas pārstāsts hc ritmos, bet uz beigām dziesma pēkšņi kļūst lēna, domīga un instrumentāla. Itin kā paši būtu aizdomājušies par to, ko iepriekš izbļāva divos pantiņos… Kopējais iespaids — necerēti labs.

www.youtube.com/watch?v=L-Xos9pv9ek...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas