LV bandu veikums 2011
+8
Sakarā ar ikgadējo Lat. Met. Gada Balvas pasākuma tuvošanos (17.feb.) mēģināju apkopot pašmāju grupu pērn izdotos ierakstus. Lūgtum papildināt, ja esmu ko palaidis garām :)

Burned In Blizzard - Whiteout
Dislocation - Sagul
Grondh - Necilvēks
Malduguns - Pēddzinis
Nycticorax - Anima Tenebrarum
Relicseed - Domestic Devil
SIA Radikal - Monokarš
Solaris - The Truth Can Only Be Learned By Marching Forward
Sun Devoured Earth - Good Memories are the Hardest to Keep
Sun Devoured Earth - The Sunshine Always Fades
Trendkill Method - Affective Arousal
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ja EP skaitās, ne tikai pilnie albumi tad Man vēl ir šitāds:

Helid — Chapter 1: Lost Between the Lines EP (metālkōrs, pie kam normālā paveida)
un Sun Devoured Earth ir arī kādi pieci EP un spliti iznākuši pa pagājušo gadu :D
+4
^ Bļe, vārds «man» uzrakstījies ar lielo burtu. Varbūt turpmāk tā arī darīt? :D
+6
jū, vajag vēl visādus titulus piekabināt. ... Es, nekolords Dethecrator, augstākais sala sakostās karaļvalsts Mēnessgaismas bruņinieks, Ačgārnās baznīcas altāra sargs, ...
0
"nekrolords"
0
''izrūnīto krustu apsēklotājs''
0
Es, Blade of Darkness, elles tesmeņu spaidītājs un slaucējs, apsēstais virusoloģijas emisārs un augstākais nesvētā dzēriena dzinējs, esmu nolēmis ...
0
Būtu labi, ja kāds kaut ko arī pa tēmu piebilstu, jo no manis te nekas labs neiznāks.
0
«Mēs, Melnās Mesas Celebrētājs un Pagrīdes Pavēlnieks Valdis I, pavēlam un pieprasām turpināt domāt, vai šajā tēmā nav vēl kāds pagājušā gada veikums aizmirsts!»
0
Ja Solari pie Metāla skaita, tad jau arī Soundarcade un Vic Anselmo var piemest klāt ;)
+3
Hm, krustu izrūnīšana — tā varētu būt krustu aprakstīšana ar rūnu zīmēm! ;)
+1
Soundarcade "Daughters Of Moalestia" bija 2009. gada, liekas, šīgada jaunais nāks tikai februārī, smuka digipaka-krusta formātā, prezentēs dubultā - kopā ar Tesa jauno.
0
ui, sajuka - jo šie Nabaklabā kkādu priekšklausīšanu taisīja
0
^ Nabaklabā bija decembra sākumā uz Nabas svētkiem priekšieskati Soundarcade albumā.
0
^albuma priekšspēle
-1
Intervija ar Terzenu par visu ko, ieskaitot pagajušā gada darbību Radikāļiem: www.tvnet.lv/izklaide/tv_radio/4...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas