Džīsasa klons
+7
Atradu rakstu, kur aprakstīts, ka Turīnas līķautā esot atrasti asiņu paraugi, no tiem ekstraktēts DNS. Tagad zinātnieki plānojot klonēt pašu Jēzuliņu. Viens krievs labi komentēja:

Нам что, евреев не хватает? На фига ещё один?

earth-chronicles.ru/news/2012-01-18-153...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
+5
Gan jau kāds mājlops vien sanāks.
+1
man ir labāka doma .... klonējam Ādija onkuli ...
+1
Raksturu jau nonoklonēsi, tā kā tas viss ir pilnīga huiņa
0
Deviņdesmito vidū, kad es no Tukuma rajona biju nosūtīts uz valsts skolēnu bioloģijas olimpiādi, mēs ģenētikas sekcijā (tā laikam to sauca) plaši diskutējām par Ādija klonēšanu, jo tolaik klonēšana bija nākusi modē kā baisā nākotnes perspektīva. Diemžēl izrādījās, ka ikkatrs organisms ir pakļauts arī videi un audzināšanai, ar gēniem vien būs par maz.
+7
Tātad jaunajam Ādolfiņam vajag mājskolotāju. Kur palika :metal: ?
0
Ta nu gan safanojušies klonēt... Vatikāns takš ar visām savām ekstremitātēm ir pret klonēšanu, šito viņi nemūžam nepieļaus, sak, nav tā dieva griba, u.t.t. :D :D :D
+6
Vatikānam jau taisni vajadzētu būt par Džīzasa klonēšanu, jo tā kā reiz būtu tieši visīstākā bezvainīgā ieņemšana — bez seksa radīts Džīzass! Atliek tikai nolīgt kādu Mariju par surogātmāti.
+2
Skaidrs, ka klons pēc rakstura un pārliecības utml. nebūs identisks savam gēnu donoram, bet izskata ziņā vismaz tad varētu rast skaidrību, kāds tad Hesuss īsti izskatījās. Ja vien tāds tiešām būtu bijis, un ja nu tiešām Turīnas līķauts būtu autentisks, ja vien uz tā atrastās asinis tiešām būtu Hesusam piederējušas...
+3
noklonēt un možmiegt velreiz ... hohmas pēc
0
^ Vārds «hohma», starp citu, ivritā nozīmē «gudrību» :D
-1
"Tātad jaunajam Ādolfiņam vajag mājskolotāju. Kur palika :metal: ? "

es gandrīz nokritu no krēsla smejoties, plus 100
+2
bet nu jā, kā rāda tādas jomas kā psiholoģija un socioloģija, tad cilvēka veidošanos ļoti stipri ietekmē vide un audzināšana, ģimene kā primārās socializācijas faktors un visādas institūcijas kā skolas un pulciņi kā sekundārais. pirmais nodrošina, vai bērns jutīsies nozīmīgs, vai būs entuziastisks, vēlēsies socializēties ar vienaudžiem, vai varēs uzņemties kontroli pats par savu dzīvi un uzskatiem (ko nomāc pārmērīgas rūpes, jo vecākiem laika gaitā jāļauj bērnam uzņemties atbildību pašam par dažādām lietām), savukārt bērnudārzi, skolas, utml, nodrošina cilvēka iekļaušanos sabiedrības radītajās sociālajās normās, sistēmā. šie faktori un to saistība baigi daudz maina. šos faktorus arī ļoti ietekmē vide, visādi kulturālie, garīgie, finansiālie apstākļi, utt. tā kā tas klons varbūt izskatītos līdzīgi, bet ko 21. gadsimta Jēzus darītu un kāds būtu - tas būtu jocīgi, bet nu viņš noteikti nebūtu tāds, kāds bija trve nultajos gados. ko tas cilvēks vispār domātu, ja zinātu, ka ir radīts, lai citi varētu pablenzt uz to, kā izskatījās Jēzus, man arī bail iedomāties...
+1
Neticami, bet uzraksts, ko es meklēju angliski, ir pat latviski atrodams:

www.flickr.com/photos/girts/131359...
+1
Tak sen jau šis uz sienām rotājas.
+3
Uzklonēs Antikristu.
-1
Nu mazajam Ādolfam vajadzētu tēvu, kas iebīdītu pareizajās sliedēs, iedodot pa galvu!
0
..ar ēveli >:P
+1
Kārtīgi izskolot glezniecībā, lai nav ar huiņu jānodarbojas?
0
ak Shekelgruberi, Shekelgruberi...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas