17.feb.MP LatMet. Gada Balva
+13
Piektdien, 17. februārī klubā "Melnā Piektdiena" jau trešo reizi tiks pasniegtas Latvijas Metal Mūzikas Gada balvas par sasniegumiem Latvijas metālmuzikā 2011. gadā.

Nobalsot par saviem favorītiem no līdz 15. februārim varat šeit: ejuz.lv/metal

Koncertā uzstāsies vairākas balvām nominētās grupas, no kurām kā pirmā dalību pasākumā apstiprinājusi MALDUGUNS,
www.last.fm/music/Malduguns...
www.draugiem.lv/malduguns/...

kā arī īpašie viesi -
Lietuvas Black Metal grupa LUCTUS.
www.facebook.com/pages/Luctus/967738...
www.last.fm/music/Luctus...

Pasākumu vadīs un muzikālo noformējumu nodrošinās Deathperado.

Sākums 20.00, klubs atvērts no pl. 19.00.
Ieeja Ls 2

Informācija tiks papildināta!

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
varbūt ir zināms cik cilvēku iesaistijās balsošanā pagaišgad?
+4
Dēļ LUCTUS jau vien būs jāaizvelkas! Nav jau tā, ka thrash/black MP vai Rīgā vispār regulāri spēlētu.
+3
Par gada vokālistu nav daudz jādomā — Fauns! (Viņš gadījienā nav dabūjis jau iepriekš balvu?) Par gada labāko jauno grupu ierakstīju Sun Devoured Earth: nav joka lieta vienatnē gada laikā izlaist 7 post-black-ambient ierakstus (no kuriem divi ir pilnmetrāžas albumi) un dabūt līgumu ar ārzemju izdevēju, pie kam sakarīgu. Par pārējām bija gan jāpadomā.

Vai šai anketai nebūs arī angliskā versija? Igauņu un leišu metālisti jau pasūdzējās, ka gribot nobalsot, a ne vella nesaprotot…
0
Runajot par Sun Devoured Earth - cepuri nost, bet tas "leibls" gan vien tads kaktu kantoris ir :)
+3
^ Tas leibls, lai arī mazīš, ir izlaidis Black Boned Angel, Blut aus Nord, Der Blutharsch u.c. ierakstus — manuprāt, nav slikta kompānija, kurā trāpīt vienam 19-gadīgam Aizkraukles vienpatim, kurš pat uz Rīgu braukt atsakās :D
0
Pag-pag... tad te laikam ir iestajies kads "misunderstandings" - kas tad vinjam tagad ir tas leibls - vai tad ne Handmade Birds?!
Un tur nekas nav saistits ar Albinu (DerBlutharsch) ...
0
Tas pats jau ir — Handmade Birds Teksasā. Der Blutharsch plate ir reissue, nevis pirmizdevums. Vēl viņiem tur ir Pyramids albums un Pyramids/Nadja splits utt. Diemžēl Sun Devoured Earth 4CD izdevums, maita, jau ir izpirkts. Atliek klausīties uz soundcloud.
+1
Oki, paldies, es jau parakos un klusi sminu zem usam, man nav ko komentet - palieku pie sava "kaktu leibls" :):):)
Bet jebkura gadijuma - lai chalim veicas :)
+4
^ Kā ta — lai apdirstu kādu, visu ko var teikt: te viņš albumu nav izlaidis, te izlaidis par daudz; te ar kaktu leiblu sadarbojas, te atkal izpārdevies, sadarbojoties ar kādu lielāku kantori; te par daudz sesijmūziķus piesaistījis, te atkal neko nav piesaistījis :D

Ko lai balso par gada labāko koncertgrupu? Te varianti ir vairāki…
+3
2010.gada labākā grupa: Skyforger,
2010.gada labākā jaunā grupa: Rebel Riot,
2010.gada labākā koncertgrupa:: Preternatural,
2010.gada labākais albums: Skyforger - Kurbads,
2010.gada labākais vokālists: Jānis (Flaying),
2010.gada labākais mūziķis: Guntars (Rūsa).

2009.gada labākā grupa: Frailty,
2009.gada labākā jaunā grupa: Grondh,
2009.gada labākā koncertgrupa: Sanctimony,
2009.gada labākais albums: Frailty, EP "Frailty",
2009.gada labākais vokālists: Marko Rass (Lassie the Cat, Solaris),
2009.gada labākais mūziķis: Deniss Denisenko (bass, Sanctimony, Preternatural, Trendkill Method).
+1
Par labāko jauno grupu skaidrs, uz labāko koncertgrupu ir divi stabili kandidāti - gribētos tos arī uz labākās grupas titulu bīdīt, bet, manuprāt, labākā grupa ir tā, kurai ir labs albums un labi koncerti dotajā gadā bijuši, bet šīm divām albumu nav ... Albumus vēl reizīti jāpaklausās, bet nav jau diža izvēle. Ar vokālu puslīdz skaidrs, bet par mūziķi nav ne jausmas. Laikam būs jāturpina par jau ierasto balsot.
+6
Nobalsoju par Irive, Dark Nexus, Grondh, Unholy Satan un Raitis Sametis. Citas nemaz nezinu
+2
p.s. ASV mērogiem arī 'kaktu leibli' ir vērā ņemami, nereti krietni pat vairāk par dažiem labiem eirodinozauriem
+3
Nūū, BoD, nezinu, vai koncertgrupai akurāt jābūt ierakstu izdevušai attiecīgajā gadā. IMHO mierīgi var būt viens bez otra - šajā gadījumā. Piemēram, OverKill konci skatot/klausot, vai ir bijusi kāda nozīme, vai tur ir svaigs albums apakšā vai nav? (neņemot vērā loģisko faktu, ka līdz šejienei atkuļas tikai albuma popularizēšanas tūres ietvaros, un tas atstāj nelielu iespaidu uz setlisti).

Garu diršanu koncentrējot: es labākās koncertgrupas kategorijā vēlēšu par to grupu, kuras konceti ir mani visvairāk priecējuši.
+1
^ izlasi manu komentāru vēlreiz, tikai šoreiz skaidrā :D
+1
āā, ok. :D
+3
Valdi! Kā ta būs ar anglisko aptaujas anketas variantu? Būs? Kā jau minēju, kaimiņzemju maitaiņi arī grib pabalsot par tiem mūsējiem, kurus dzirdējuši.
+3
Kaut kā stulbi sanāk, ka no vienas IP var balsot tikai vienreiz. Neons, rupucis, nobalsoja no mājām nevis no darba, un man vairs neļauj balsot.
0
Gan jau, ka Neonam ir kāds proksis zināms :)
+2
Manā pārraudzībā i kādas 100+ IP :)
Bet ir arī nežēlīgs slinkums :(
+2
zizii, ja baigā škrobe, tad no mājām tavā vietā varu nobalsot

2011.gada labākā grupa: SIA Radikal
2011.gada labākā jaunā grupa: Katalepsija (Catalepsia),
2011.gada labākā koncertgrupa: SkyForger,
2011.gada labākais albums: Malduguns - Pēddzinis
2011.gada labākais vokālists: Fauns (Malduguns, Grondh),
2011.gada labākais mūziķis: Lauris Polinskis, bungas (Frailty, Malduguns, Apēdājs).

SIA Radikal iebīdīju ar piespiešanos - šo albums ar „Pēddzini” paspēkojās, arī dzīvajā labi, kaut gan tā attieksme tāda jocīga reizēm un tikai 1 vai 2 reizes redzēju šos dzīvajā šogad, bet cita kandidāta īsti nebija, jo, kā jau minēju, „labākai grupai” vajadzīgs labs albums un labi konči…

Frailty un Katalepsija dzīvajā bija ļoti labi, bet Skaji KŽ iepēra visvairāk, arī BA bija vieni no labākajiem. Akustiskie seti „Barikāžu atcerē” un „Alā” smuki paķēra, tāpat 18.novembra koncis.

Par mūziķu spējām ir maza izpratne, tāpēc jau tradicionāli balsoju par klopesmonstru Lauri.
+3
Tāks, lieta sekojoša. Līdz balvai palicis maz, tāpēc es sāku apcerēt priekš ielikšanas Karametāla saitā visus balvai nominētos albumus — tādas kā recenzijas saistībā tieši ar šo apbalvojumu. Tā teikt, savilkt kopā pagājušā gada ražu. Bet, tā kā laiks palicis pamaz, gribētu aicināt vēl kādu gribētāju noformulēt savas domas par kādu no albjiem. Gatavs ir apskatiņš par Burned In Blizzard (vajadzētu parādīties šonakt) — Whiteout un Solaris baismīgi-garā-nosaukuma-... vēl rakstīšu par Dislocation — Sagul un abiem Sun Devoured Earth pilnmetrāžas albumiem. Kurš var par vēl kādu uzmest personīgās domas/vērtējumu uz tādām 3 rindkopām?
+1
Reku būs par Burned In Blizzard albumu: pats pēdējais iznāca, pašā decembra galā, tāpēc apcerēts kā pirmais no nominētajiem. karametals.lv/zinas/jaunajos-zark...

0
^ iekš Nile ir polifoniska dziedāšana? Tas man ir jaunums.
+1
^^ iekš Nile ir dziedāšana ?

Es gan savā naivumā uzskatīju, ka polifoniskā dziedāšana ir ķip šitas:

www.youtube.com/watch?feature=playe...
0
^ ne obligāti - vienkārši izsakoties, polifoniskā dziedāšana = daudzbalsīga dziedāšana, tādā ziņā, ka dzied atšķirīgas (parasti harmoniskas) meldijas, vārdi un temps var neatšķirties. Jebkurš kora gabals derēs par paraugu. Un jā, Burned Blizzard to lieto, bet Nile gan tur ņe pričom.
+2
uuu, superīgs Savatage gabals, jānovelk albis, kas sen nav klausīts
0
^^^ Labs! \\m/
0
Tāks, sākam likt iekšā apskatus par albumiem, kas nominēti Metāla Gada balvai.

karametals.lv/zinas/kaut-kas-par-...

+1
Par Dislocation — «Sagul»: karametals.lv/zinas/straight-outt...
+1
Dzied circenītis Aizkrauklē: karametals.lv/zinas/dzied-circeni...
+1
kamēr salāpīs kāda hakera nedarbus ar karametāla lapu, te ziņa no trakmetālista Raita.

"Karametals.lv pasniegs savu speciālo balvu 17.2.12.

Karametals.lv balva tiks pasniegta – Mūzikai!
Karametālam! Tādam: kas ar kara cirvjiem dod pa pieri un reizē ceļ saulē Latviskumu.
Kārtīga mūzika – ir lieta izredzētajiem, kāds esi arī Tu!

Un 665 reizes varam un varam būt tajā apokalipsē, kur zem melnās velves dzimst jauna skaņu māksla.

Balva reāla – saņēmējs reāls.
Tikšanās vieta reāla.
Esam visi "Latvijas Metal Mūzikas Gada" vakarā."
0
Kādi hakera nedarbi? Man tur viss izskatās normāli.
0
Neon, tur ir kaut kas čupā. Nevar normāli rakstus ielikt. Rādīties ta rādās, bet arī secība rakstiem greiza utt, turklāt blogu sadaļa ta ir, ta nav.
+3
Programmē pret sauli... Programmēt nejēdzat...
+3
Hakeri parasti neko nehakerē tā, lai nevarētu rakstus ielikt. Drīzāk vai nu programmētājs salaidis ko dēlī, vai lietotājam rokas līkas.
+4
un parasti programētājs ar līkām rokām kā likums piesauc otro variantu.
+2
Kā likums tā tas arī IR! :)
+1
Nu tas jau tikai likumsakarīgi, ka pirmais piesauc otro. Ja es izprojektēju līku / nepārskatāmu / neprognozējamu ceļu, tad ir lielāka iespējamība, ka kāds no tā nobrauks nost, nekā ja ceļš būtu taisns / pārskatāms / prognozējams.
+9
Labākā jaunā grupa: Burned In Blizzard
(Nominēti: Begotten / Burned In Blizzard / Stagnant Project)

Labākais vokālists: Fauns (Malduguns, Grondh, Nekroterror U.C)
(Nominēti: Fauns (Malduguns, Grondh, Nekroterror U.C), Jānis Boļšaks(Sanctimony), Edgars Rakovskis (Relicseed))

Labākais mūziķis: Lauris Polinskis (Bungas, Frailty, Malduguns, Apēdājs)
(Nominēti: Gustavs Terzens(Sia Radikal), Lauris Polinskis (Bungas, Frailty, Malduguns, Apēdājs), Sergejs Pečnikovs (Dry Decay, Ģitāra))

Labākā koncertgrupa: Sia Radikal
(Nominēti: Skyforger / Sia Radikal / Sanctimony)

Labākais albums: Malduguns «Pēddzinis»
(Nominēti: Solaris «The Truth Can Only Be Learned By Marching Forward», Malduguns «Pēddzinis», Sia Radikal «Monokarš»)

Labākā grupa: Skyforger
(Nominēti: Frailty / Skyforger / Sanctimony)

Balva par mūža ieguldījumu Latvijas metal mūzikas attīstībā: Raitis Sametis.
+2
itin demokrātisks sadalījums, man domāt. Katrā zinā visās nominācijās vinnētāji ir pelnījuši atzinību. Mani gan nedaudz izbrīna, ka Sacramental neparādījās nevienā no divām nominācijām, kur šie varētu trāpīt - kā live un kā jaunā banda.
0
Balsojot par jauno bandu, par Sacramental tupi aizmirsu (tas pats live kategorijā, bet šos tik 2x dzīvajā esmu redzējis).

Liels prieks, ka Lauris beidzot dabīja balvu. Labākā grupa un koncertgrupa ir mainītās vietās 9nekā manā balsojumā), bet tāpat patīkami. Līdz šim nevienā Gada Balvā mani favorīti nebija tik plaši apbalvoti.

Par koncertdaļu runājot - Stagnati stagnēja, Helid garlaikoja (izņemot soliņu daļās). Luctus bija labs, bet pēc kādām 20min sāka garlaikot un šo atpakaļuzsaukšana sajūsmu neradīja.

Priecē arī, ka mans alus pa nedēļu mainījis garšu uz labo pusi ...
+1
Pohuj, es balsoju par Sameti.
+2
nu jā Malduguns tgd koncertēs ar jaunu grupas dalībnieku: - Sameti.
+3
ta jamo jauno vokālu izkonkurēja sametis? a to nedzird nekādas atsauksmes kā ta i?
0
jaunais voc?
+2
Jaunais MALDUGUNS vokāls ir labs. Pa kādu toņkārtu zemāks par Faunu, bet kopējā amplitūda neatpaliek, tā uz ausi likās. Dzied tā kā ierasts dzirdēt MALDUGUNī, bet saglabā savu individualitāti. Skatuviskais sniegums - ņiprs un aktīvs. Ar jauno vokālu MALDUGUNS nav kļuvusi ne par matu sliktāka, vokāls vienkārši ir cits, saturs un enerģētika necieš itin nemaz. Un publika 2x sauca MALDUGUNI atpakaļ, tā kā tāvakara publikai MALDUGUNS arī nebija kļuvusi par kaut ko citu tikai vokāla maiņas dēļ. Tā kā viss turpinās.
+2
Es neparko nebalsoju.
Tusiņš bija labais. \m/
0
^^kautko tu te auzaas konkrēti sabrauci censdamies saslavēt jauno sastāvu. pēc būtības kā skatītājam no tevis prasīt laikam būtu par daudz.
0
nēnu, gan jau ka ir ok, bet kautko objektīvāku gribētos dzirdēt
+1
easyget.lv/muzika/read/44811/...

Man patik easyget.lv piegājiens - fotogalerija
0
+2
Neizmirsīsim, ka pasācienā bija vēl balvas...
----------
Īpaš balvu no Karametals.lv kā Gada Karmetālīgākā grupa ar Kermetālīgāko albumu saņēma grupa „Malduguns”.
--------------------------...
Savas īpašās balvas pasniedza arī P3LICAN:

Balva par mūža ieguldījumu Latvijas metal mūzikas attīstībā – Raitis Sametis.

Balva par aktīvo Latvijas metal mūzikas atbalstu un izglītošanu – Imants Liepiņš (Deathecrator)

Balva par gaišāko mūzikas klubu ar labākajiem bārmeņiem un šefpavāriem – kluba „Melnā Piektdiena” kolektīvs.

Balva par gada ražīgāko un noslēpumaināko mūziķi – Sun Devoured Earth.
Diemžēl, kā jau savas nominācijas cienīgs, mūziķis nebija ieradies, ja viņš vai kāds, kam ir tas gods viņu personīgi pazīt, šo lasa, lūdzu, sazinieties caur p3licanmosh@gmail.com.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas