FRAILTY second album "Melpomene" Official Trailer
+18

www.youtube.com/watch?feature=playe...

beidzot sagaidijām:)

Patiešām kvalitatīvs un gaumīgs video:) mūzika arī skāista un kā vnm labs vokāls:)

Paldies, Frailty
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Ceru ka drīz varēs tikt pie tā albūma:)
+1
Labiņš, labiņš video. Vienkāršas un nedārgas lietas arī var būt trāpīgas un noderīgas! :)
+2
Spirta dzinējs darbībā :D
0
Citējot BigUgga "pārāk daudz pidarasīšana apkārt", bet lai izdodas! :)
+1
^ piekrītu, forši, bet drusku par klišejisku
+4
pārāk jau nu emmmm... amatieriski... nekādas pēcapstrādes, nekādas noskaņas.
Un nevajag stāstīt ka video ir labiņš, kavlitatīvs un gaumīgs tikai tapēc ka muzons labs un banda spēcīga. Kvalitatīvs tajā visā ir tikai bilde, kura bez pēcapstrādes diemžēl neatstāj vajadzīgo iespaidu.
Bet albums būs spēcīgs, tas 100%.
+1
man tieši patika noskaņa, viss tāds balts un auksts - drūms:) un tā kapa rakšana arī inčīga:)
+9
LOL, neglaudīsi pa spalvai, dabūsi mīnusu :D
-8
tā nu tas ir:)
+3
Apstrādāt video - tas tik dārg tik dārg.
Sapist (apstrādājot) - jebkurā laikā :)
+6
Ha, ir nācies rakt kapu īstenībā, turklāt tieši tādā laikā kā pašlaik — dziļos mīnusa grādos un klucī sasalušā zemē. Tajā brīdī nemaz nav mierīgu pārdomu pilns ģīmis!
+11
Sapisušies galīgi ar savām pēcapstrādēm ... katrs losis savas bildes fotožopē līdz riebumam. Jāturas tuvāk pie dabas, ibio. Turklāt šitas ir zemgrīdas blices treilerītis, nevis MTV klips ar zeltzobainiem nigeriem.
+2
Hmm, laba ideja par zeltu. Vajadzēja ātrāk par to iedomāties.
+3
^^ pričom tur sapisušies, vienk. manuprāt ja dara tad dara kvalitatīvi līdz galam un tam nav nekāda sakara ar zemgrīdu vai mtv nigeriem. viss sāls ir attieksmē. Nu neizskatās ka šis būtu ļoti pārdomāts un noslīpēts projects. Vairāk izskatās pēc tāda "pofig kāds, ka tik ir" - un tāda nu i tā attieksme ar kuru lepoties jau nu nevajadzētu :D
+3
Nu nekas traks, iedos Tontoonam lai saķīlē. Kling klang, esam klāt ar video.
+1
Jau pirms skatīšanās zināju, ka Tontonam visdrīzāk nebūs taisnība, vai arī jābūt tiešām kaut kam drausmīgi lētam.
Priecājos, ka nav sataisīts tajā krāsu stilā, kur viss ir tāds ēnains un dažas krāsas speciāli pārsātinātas, tā ka sniegs izskatītos dzeltens un cilvēku sejas zaļganas.
Ko tad tu var baigi apstrādāt? Salikt pilnu ar tādiem kadriem kā uz 2:34 ? Daudz palēninājumu/pātrināju...
+4
Smaids izpletās pa ģīmi, ieraugot, kas galvenajā lomā. :)
+4
^ pats cienīgtēvs, baķuška :D

dzeltenu sniegu bez kādas pēcapstrādes varēja sataisīt
+2
Man jau ar liekas, ka noskaņas ir pietiekami tā, kā ir.
+3
^^ zaļus ģīmjus jau ar' :)
0
zināju, ka kāds pateiks par dzelteno sniegu ...
0
nu, katram jau sava izpratne par to kas ir glīši un kas ne :D
-1
Nu klipaks, jā, viennozīmīgi uz ātru roku sastrēbts. Ideja jau laba.
No pirmās reizes īsti nesanāca piesmēķēt džekam.
Nozagto kapos lāpstu vismaz aiznesa atpakaļ? :D
0
Muzika ideāla. Klipiņš labs! Runājot par apstrādi, tiešām šad tad līdz kaklam viņa! Tikai ar pirmo skatu albūma vāciņš necepī.
Nu, lai metāla pasaule saturās pēc šīs relīzes!
+1
par vāciņu es piekrītu:)
0
^^ tas ir klasiskais attaisnojums kad rociņas nav dastrādājušas līdz galam :D
Vāciņš gan tāds neraksturīgs, redzēs ka ar saturu ies kopā.
+1
EP arī bij kapu tēma (krusts)
+3
Klipa veidošanas laikā kādu relikviju neizrakāt ar` ?

Par klipa kvalitāti kā tādu spriest būtu grūti , vismaz objektīvi un adekvāti , bet nav jau ne vainas , vienīgi dažiem laikam baigi prasās, lai viss fōns ir pēc iespējas tumšāks , lai viss ir tajā "night-mode" , nu karoče, lai ir dooms, jo saule/gaismā - nu nē , tas jau nu nekādi nevar būt dooms.
+1
Vāciņš uz Folku velk ;)
+4
Vāks uz stoner doom ahūni velk
+9
Kādreiz man baigi nepatika Frailty. Ne tāpēc, ka grupa slikta, bet tāpēc, ka doom kā tāds vairs pilnīgi neinteresē.
Bet - tikai līdz brīdim, kad ieraudzīju, cik sirsnīgi Edmunds hedbengo ar ģitāru :)

Un šeit nu vispār ir pienācis brīdis, kad klipa skaņu celiņš ar savu intensitāti mani nospieda kā vardi. Sasodīti izteiksmīgie savā vienkāršībā rifi, šī maniere, no kuras dveš kaut kāda īpaša nepiespiestība apvienojumā ar pārliecinātību, intensitāti un mēķtiecīgu smagnējību - veids, kā panākt oriģinalitāti, kuru vajadzētu apgūt ak, cik daudziem klišeju atražotājiem no Latvijas smagās muzīkas skatuves... Death/black vokāls, kurš jau tā nospiedošo atmosfēru sakāpina līdz pilnīgam neprātam un nokaitē smadzenes līdz baltkvēlei...
Fukkin' hell, es vienkārši sāku justies lepns, ka mūsu valstī ir šāda grupa!
Un, kas man īpaši patīk - pie tekstiem netiek slinkots. Pēc pirmā albuma man vienīgais jautājums bij - kas ir tekstu autors?? Šeit atkal redzams, ka puiši kārtējo reizi nebaidās būt poētiski, nosaukums tāds pacilājošs, vecās skolas majestātiskajās tradīcijās. Šie prot to lietu nodarīt, un nebūt pliekani.

Citādi, es kā atceros vienu grupas Autumn Clan dziemas tekstu... Hvz, kas tā par grupu, bet nu šito pērli esmu iegaumējis, lai gan disks sen iznīcināts - tā ir trauma uz mūžu:

You're the one I adore
but I can't find you anymore
I'm hunting you there in the night
in the forrest you will hide...

Bļāāāāģ... Lūk, iemesls, kādēļ es ienīstu doom metal...

Bet par pašu Frailty treileri pat teikt kaut kā neko negribas. Visa kritika, kas še bijusi, ir pamatota, un pareizāk šie darītu, ja to fiģiku mudīgi no YouTube izdzēstu ārā. Kad grupa ir sasniegusi tādu līmeni, ka gribas šiem vienkārši teikt paldies par to, ka viņi ir, un nodēvēt par janajiem doom'a flagmaņiem, kam nekādi My Dying Bride šodien, varbūt, pat tuvumā nestāv (tā grupa vispār vēl eksistē?), tad labāk, varbūt, aprobežoties ar video no mēģu telpas, nekā bojāt tik grandiozo iespaidu par grupu ar atklātu amatierismu labas ieceres izpildījumā.
Kaut gan labāk tā, nekā kā kādam Sovvaļnīkam, kuram gan producenti, gan 163 profesionāli klipi, bet saturs...
Bet nu man jau tik un tā nekādas jausmas par tām datorlietām un apstrādēm, tā ka šī ir tikai tukša vāvuļošana - fīdbeks no potenciālā klausītāja. Tam jau tādi arī domāti - reitingu celšanai caur interneta piediršanu :)
0
tekstu autors bija Edmunds, ja nekļūdos

pēc viena fragmenta MDB nolīdzināt takā pāragri, kautgan MDB pēdējais ripulis bija nīkulīgs
+3
Interesi par MDb pazaudēju jau gadus 10 atpakaļ, kad šie sāka vairāk pievērsties "blood, wine & roses" tēmām. Mošk arī norm grupa, bet nu kaut kā nav priekš manis tas viss.
Šai ziņā pēdējais Frailty EP man jau patika krietni vairāk par MDB, lika mazdrusciņ saausītes death/doom virzienā, kuru jau sāku uzskatīt par mirušu. Nē, nu ir jau lērums krietnu fjunerāļdūma grupu... Tomēr tas nav tas, death/doom tomēr lustīgāks.
Metālam tomēr jābūt kā metālam, lai brutalitātes netrūkst, un var nagus pret grīdu piesist, skūto pakausi izkratīt un visādi citādi izpildīties.
Šis fragmentiņš ļauj cerēt, ka Frailty spēruši vēl vienu maziņu solīti muzikālā ekstrēmisma virzienā. Lai nu nojautas piepildās, un progress šai virzienā neapstājas.
Jo lielākā daļa death/doom grupu vairāk strādā pie atmosfēras kāpināšanas, nekad tā arī neļaujot mums līdz galam izpriecāties par to, cik kačājoši un brutāli tomēr var būt šie lēnie rifi... Lūk, kur tā Frailty unikālā loma un vadošā pozīcija manā skatījumā varētu būt.
Vairāk, vēl vairāk brutalitātes! :)
0
Stej broooūtal! >:)
+4
Vispār doom tiek maz klausīts , nu cik nu Paradise Lost skaitās(gan saldie, gan ne-saldie) , bet kaut kur uz pc vēl stāv tā izlase ar tiem doomeriem, ko kaut kāds tur žurnāls vai kas tur publicēja(bija tēma). Vēl aiziven šķiet, ka starp visiem tiem čehiem , poļiem un her viņ zin kādiem vēl Frailty ieblieza vislabāk.
+2
^^^ es gan parasti Frailty ar Novembers Doom sliecos salīdzināt, kuriem pēdējie albumi ir ļoti labi.
0
^ šito Bigijs gan diez vai par komplimentu uzskatīs :D
0
Hehehe, jā, it sevišķi par pašu pēdējo :D
0
Pats pēdējais bija OK, bet līdz iepriekšējiem nevilka. Vispār, pirmie divi būs kautkad jāpaklausās - MA baigi ceļ šos gaisā, bet man pirmais likās žēla MDB kopija. Par otro neko daudz neatceros, bet ar nepatika.
+4
Tāks, šodien iet gaisā Melpomene. Kur es varu nopirkt vai paklausīties?
+2
legāli:

paklausīties / nopirkt albuma digitālo versiju:
rīt pa nakti, pēc ĢIT, būs: frailtymetal.bandcamp.com

nopirkt albumu kompaktā diska formātā:
o3.o3.12 Melnajā Piekdtienā, koncerta laikā / dienu pēc - mūzikas veikalos

0
Rīt uz Ģertrūdes ielas teātri:)
+1
šodien.
0
20:00
+3
Ev, kurš jau ielicis jauno albiķi torrentos ? :D:D Nelietis.
0
Droši vien tas, kurš pirmais tika pie CD/dig versijas :D

rutracker.org/forum/viewtopic.php...
+5
Kāpēc te nav nopublicēts šis treileris:

www.youtube.com/watch?v=QgSSOnlevMI...

5 acis!
+4
Kad klēpī pucē zābakus - tad toš ar gāzeni jānošaujas.
0
Dūms un nakts, kad pilnīgi kluss... mmm
0
^^ dies pas pucināt savādāk...
+1
Izskatās, ka zābaku pucēšana varonei tiešām nav ierasta lieta. Droši vien tam ir jāatspoguļo stress un nelabās domas, kas maisās pa galvu.
+10
saskaņā ar LR Centrālās statistikas pārvaldes datiem zābaku tīrīšana, turot tos klēpī, ir 3. izplatītākais pašnāvības iemesls Latvijā.
+6
kopumā iespaids par albūmu ir ļoti labs, daudz savādaks nekā iepriekšejais. Lēns drūms un melodisks. Muzikāli nav pārāk smags bet akcents likts tieši un emocionālo:)
Patiešām ļoti patīkams skanējums!
Paldies Frailty:)
+6
par smagumu gan nepiekritīšu - varbūt ir salīdzinoši daudz mierīgu vietu, bet "ļauno" un smacējošo ir vairāk. Kopumā, skanējums ir oriģinālāks un savdabīgāks. Pēdējais instrumentālis ir kārtīgs mamuta orgazmatrons!

Pasākums vakar bija pa pirmo - torte garda, tuss un āfterpārtijs rullēja!
+1
par video runājot, šķiet ka nomočīts tika Resnais, ne ?
+2
Neredzēju gan, ka kāds tur būtu ticis nomočīts. ģīmi uz bildes jau katrs māk sašvīkāt.
+1
Vēl jau nez, kas nomočits un vai vispār nomočīts...
0
Paklausījos iekš bandkamp - manai ausij likās, ka nedaudz par maz ģitāru smagnes un bungu skaldnes.
0
+13
Reku viens heiteris rutrekerī ierakstījis:

уныло.. это было бы скучно даже в 95м году

Tikko ieslēdzot, es arī te klausījos, klausījos ar garu ģīmi, neizprotot, no kurienes šitik atmiņu piepeši uzpeld par tiem laikiem... Nu, varbūt ne gluži par '95, toreiz man bija 14... Bet drusku vēlāk, kad, tuvāk 2000-ajam, pirmoreiz ieinteresējos par to, kas tad ir tā lēnā huiņa ar nosaukumu doom, un starp maniem pirmajiem ierakstiem glaunajā cd, nevis kasešu formātā aizvien vairāk sāka parādīties Anathema, My Dying Bride un Paradise Lost ripuļu par sūri, grūti pelnīto, skopo aldziņu, kas allaž tika aizsūtīta visādiem pagrīdes meilorderiem.

Par laikiem, kad apkārt vēl bija draugi, kuri vēl interesējās par ko vairāk, nekā "ēst, dirst, karjera", un kas šitā pat dienišķajai maizei atrāva to latiņu, lai tikai palielītos pārējo puiku priekšā ar mīļākās grupas jaunāko ripuli.
Klausījos, brīnījos... Ne pa labi, ne pa kreisi, maitas - ar milimetra precizitāti '95 gads! Ņipāņaaatna... Doom metal grandu mūzika elegantākajās proporcijās un ideālākajā sakārtojumā...

Viena dziesma, otra... Tas pats...
Bet, kad uz kompozīcijas "Underwater" beigām pieķēru sevi spiedzot aiz sajūsmas... Un orgasms turpinājās visu "Onegin's Death" skanēšanas laiku...
Piepeši, pār manu viepli uzausa smaids.

Paga, paga, vecīt... :)
Bet vai nav tā, ka Frailty mūsi vienkārši izsmalcināti aptinuši ap pirkstu?
T.i., es domāju, katrs, kurš nav pilnīgs idiots, tomēr sapratīs, ka Frailty, neskatoties uz to, ka viņi ir pagrīdes puiši no vienas no tizlākajām valstīm pasaulē, tomēr jau ir pietiekoši spējīgi kapeņu ballīšu muzikanti, lai spētu ierakstīt visādiem čišs-pišs specefektiem, virtuoziem vipendroniem, taustiņu un sieviešu vokālu grēdām, da kaut vai metalcore elementiem piebāztu albumu...
Abet - nē!...

Mēdz teikt, ka divreiz vienā upē iekāpt nav iedomājams.
Ierakstīt šitādu albumu - tas ir apmēram tas pats, kas šodien izlaist death metal ripuli, kas spētu kaut vai atdarināt, ja ne turēt līdzi Šuldinera pēdējo dienu veikumiem... Tas vienkārši nav iespējams...
Bet Frailty tomēr izdevies radīt laika mašīnu un iekāpt tajā.

Piznes, "Thundering Heights" vienkārši izsmērēja mani pa grīdu.

Šitais nav albums tiem, kuri, līdzīgi tam krievam, steidzas tiesāt pēc pirmās dziesmas. Nav albums bling-bling-čušs novatorismu cienītājiem.
Šitais ir ripulis civlēkiem, kuri zinājuši, ko šeit grib.

Saprotu, šodien cilvēki ir sekli, virspusīgi idioti, nevienu neinteresē nekas vairāk par naudas pelnīšanu, un uz kapiem neviens negrib virināt.
Tāpēc šis albums, iespējams, negūs plašu rezonansi.
Šis ir albums no tiem laikiem, kad cilvēki, jauni būdami, sēdēja pie atskaņotāja, paralēli nenodarbojoties ne ar ko, pat ne ar diršanu internetā, un baudīja un iedziļinājās...
Šodien mūziku neviens vairs tā neklausās. Šodien visi ir veci.
Tomēr, lai gan nav vairs tās meilorderu andergraunda mentalitātes, dažs vēl atceras tos laikus, un viņam, iespējams, šis albums kļūs par gada ierakstu.

Ej tu nost... Visu slavētais "The Cemetery Of Colossus" tiešām ir kas netdzirdēti grandiozs. Ne tikai priekš letiņu grupas. Ipāķ, kas par solo.

Neko teikt, veči, glauns albums, glauns.
Nostrādāts līdz pēdējam, un piedomāts itin pie visa.
Es jau tur augstāk rakstīju par iespaidīgajiem teksitem, kas šai grupai allaž bijuši raksturīgi. Paldies, ka atkal nelikāt vilties.
Un tā reizēm sastopamā foršā cilpas fīča, ka albuma beigas skan kā jauns sākums, un, uzliekot atskaņotājā replay, tas aiziet pa otram lāgam, ka neparko negribas apstādināt.
Nekur piesieties. Pat bildēs Frailty izskatās tik labi, kā nekad :)

Atsevišķs paldies māksliniecei par albuma noformējumu. Vāciņš

Rets albums, t.i., reta parādība feinšmekeriem. Šito nav iespējams nedz ar atzīmi novērtēt, nedz iebāzt kādos kritikas rāmjos.
Nu gluži kā ar "Shades Of God" - gluži vai gribētos šo Frailty disku likt pie tās pašas kategorijas.
Nevar teikt, ka nevarētu labāk vai sliktāk. To nav iespējams kritizēt. Vienkārši - vai nu tu esi tajā visā iekšā un kaifo par to visu, kā ir, neatkarīgi no ģitāru smagmes vai bungu skaldnes, vai arī paej garām.

Pardon par manu verbālo caureju. Vienkārši patīk man šitāda mūzika :) Jau padsmit gadus dikti patīk. Un te - pašmāju grupa ierakstījusi kaut ko tieši priekš manis. Gribot negribot jākļūst sentimentālam.
Šito es tagad kādu laiku klausīšos katru dienu, kā vecajos laikos, kad ierakstu kolekcija ierobežoja.

Nekādus pienācīgus ditirambus no sevis nespēju izspiest, tāpēc vienkārši pie iespējas nobalsošu par šo ierakstu ar savu mazo Latvijas rubli.

Paldies par darbu!
+3
Pardon par drukas kļūdām... Cītīgi un aizrautīgi klausījos :)
T.i., vāciņš ne tikai old-skool stilistikā, kā patīkams mājiens par bakk to the roots, bet arī idejiskais tā saturs dikti patika.
Jo vairāk kalusos un pētu visu, jo vairāk patīk.
+4
grupa droši vien teiktu "Paldies, ļoti Patīkami, nāc uz koncertu sestdien, saskandināt!"

www.metallibrary.ru/articles/reviews/85...

www.metallibrary.ru/articles/reviews/85...
+4
Oi -

paldies par labajiem vārdiem. tas aizkustina un motivē kaut ko darīt tālāk. priecāsimies redzēt Jūs koncertā sestdien!
+1
Tiešām labprāt aizkratītos tos 250 km līdz Rīgai, lai reiz pabaudītu tik sirdij tuvu, klasisku doom skanējumu arī dzīvajā, taču, kā par nelaimi, visu nedēļu vaļojos, bet sestdien bargā šance... Doom'a cienīga neraža.
Atliek laimīgajiem ticējiem novēlēt līksmi nosvinēt pasākumu, un aizrakstīt Pelikānam cerībā uz kādu CD un T-kreklu.

P.S. Paldies Mr. P. par recenzijām - sasodīti trāpīgas, iesaku izlasīt katram. Kārtējo reizi apliecina, ka ne tikai pašmāju fani spējīgi to visu novērtēt.
0
Cold Sky labs gabals.
+1
eu vispār tiešām baigi labs albums, tagad pagriezu, tāds jaudīgāks nekā iepriekšējie >:(
+3
Sāku laikam nožēlot savu apņemšanos neklausīties albumu, kamēr nav sestdien iegādāta taustāmā versija par taustāmu naudu… :D
0
Vot, tāpēc es arī iesaku novilkt vispirms, lai koncī lielāks ugārs pie pazīstamā(kā)m dziesmām tresīt ^^

Pēc tāda pamatīga tresījiena, sekojoši arī oma būs augstāka, un tad jau tas disks tāpat iegādāsies pieklājības/pateicības pēc.
0
p.s. Man visvairāk iegrieza pēdējā dziesma ("Milža kapi"), patiešām episki <3
+1
"Milža kapi" ir nudien episks. No mudīgākajiem gabaliem Eternal Emerald visvairāk aizķērās.
0
Puse dziesmu jau sen pazīstamas, tā ka nav tik traki.
+1
Starp citu, domāju, domāju, kam līdzīgi skan Cold Sky sākuma rifs, un izdomāju - tas tak Rotting Christ!
+8
Vāciņa sakarā gan man sakāms tas pats, kas par Necilvēku, Kurbadu, u.c. - Melpomene godam turpina savulaik Heresiarh aizsākto Anatomiski Apšaubāmo, lasi, neglīto latvijas metāla CD vāciņu tradīciju! Tā distrofiskā dāma uz kapakmenc gan neliels atpakaļkāpiens no Kakājošā Āža sasniegtajiem augstumiem ir, bet cerība uz to, ka lv metāl skatuves pārstāvji turpinās mūs iepazīstīnāt ar dažādu vietējo mākslinieku pērlēm, nevaid mirusi. Kas būs tālāk? Pieprasu aktu!
+3
Pliknes jau ar savulaik bija visādiem Sanktimoņiem un Neglīteņiem. Sanktimoņu gadījumā es ilgi jo lilgi biju domājis, ka tas ir kaut kas līdzīgs zirga galvai, un to, ka tur ir bābiets, atklāju tikai pēc vairākiem gadiem, izlasot recenziju metālarhīvos, kur autors vērsa uz to uzmanību :D
+2
nubla, tas ir pisdec tā pateikt par ''Eternal Suffering'' ... Freida tētiņš tev zoofīliju čista piešūtu :D
0
Frailty - Thundering Heights -
www.youtube.com/watch?v=vcw2RhFSauw...
+1
draugos FRAILTY mūzikas lapā tika uzdots jautājums -" Kura dziesma jaunajā albumā ir Tava iecienītākā? "

ko saka trūmetālisti?
+1
es saku to pašu, ko 28. februārī, plkst. 23:25
+3
Rullē gabals, kur Bigijs aiziet pačurāt. Bet visvairāk ieper tas, kura laikā var arī kārtīgu pohu-kluci izvirpot !
+5
Tāks, sākam recenzēt šīgada metāla ražu, kas līdz dotajam momentam sakrājusies; iesim cauri visam pēc kārtas, šobrīd zem mikroskopa — karametals.lv/zinas/sakam-recenze...
+1
Diezgan orģināla recenzija:)

un kā vienmēr lasot šīs recenzijas raudiens nāk...

Līdz 5 oktobrim jaiegādājas ūdens izturīgu skropstu tušu:D
+3
aces slapjā vietā ieaugušas? uzreiz var redzēt, ka "Verdzene Izaura" nav skatīta.
0
^ To jau mūsu jaunatne neatceras… un labi, ka tā!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas