o3.o3.12 Frailty / Albuma Koncerts
+17
sestdiena, o3.o3.12
20:00
klubs "Melnā Piektdiena"

Frailty jaunā albuma "Melpomene" prezentācijas koncerts

viesi: Life's Edge (Lietuva) un Talbot (Igaunija)

vakaru sāks: dj Zebra
vakaru beigs: dj Sinisters

ieeja: 4lvl

vairāk info sekos.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
Iesildīs MDB?
+12
Ja izturēs atlasi :P
0
beidzot:)
+9
Frailty piedāvā ieskatu sava jaunā albuma Melpomene materiālā.
Video autors - Jānis Krivāns.
Albums iznāk 24.02.2012.

Albuma prezentācijas koncerts 03.03.2012., klubā Melnā Piektdiena.

www.youtube.com/watch?v=Lmcu2l2liGw...

Informācijai:

www.facebook.com/FrailtyMetalOfficia...
www.myspace.com/frailtymetal...
www.draugiem.lv/frailty
+1
izklausas jau baigi labi!
0
Sestdien, o3.o3.12
klubā "Melnā Piektdiena" 20:00
Frailty albuma "Melpomene" prezentācijas koncerts

Frailty ir doom/death grupa, kas 24. februārī izdod savu jaunāko albumu – sengrieķu traģēdijas mūzas vārdā nosaukto - „Melpomene”.

Ieskats „Melpomene” saturā: youtu.be/Lmcu2l2liGw...
Draugiem: www.draugiem.lv/frailty
amerikāņu spiegošanas lapa: www.facebook.com/FrailtyMetalOfficia...
videokrātuve: www.youtube.com/user/FrailtyMetalOf...

Viesi: Life's Edge (Lietuva) un Talbot (Igaunija)

Life’s Edge ir grupa no Lietuvas, kas spēlē melodisku death/doom metal, kas šajā pasākumā prezentēs arī savu debijas Ep „Left In Despair..”
www.myspace.com/lifesedgeofficial...

Talbot ir igauņu duets, kas spēlē psihodēlisku, trokšņainu un eksperimentālu mūziku, ko varētu saukt gan par doom, gan drone, gan mamut doom duo, gan eksperimentālāku žanru jaukumu.
talbot-music.com/

Vakaru sāks: dj Zebra
Vakaru beigs: dj Sinisters

Ieeja: 4 Ls

Vairāk informācijas:
www.draugiem.lv/ev/18377208/...
www.melnapiektdiena.lv/events/03032012...
p3licanwebzine.blogspot.com/

plakāts, ko iekabināt sociālajās vietnēs:
www.melnapiektdiena.lv/uploads/posters/200...
+4
Sīkums, bet patīkami - arī Metalstorm.net pie jaunajiem albumiem parādās FRAILTY - www.metalstorm.net/events/new_releases...
+1
+3
Frailty & Tvnet.lv konkurss:
trīs jautājumi, trīs pareizas atbildes, mazliet veiksmes = Albums+Ielūgums 2x personām uz sestdienas koncertu.

www.tvnet.lv/muzika/konkursi/106...
0
+1
Nah, es gan pagaidīšu līdz momentam, kad dabūšu iegādāt CD.
+2
Tas arī būtu variants... pagaidīt un iegādāt, lai pēc tam tāpat noripotu un klausītos mp3 :))
+1
^ es tā arī daru, pēc iepirkšanas, darbā klausos mp3, bet diski mājās putekļojs + pēc tam, kad mans dēlēns tika klāt pie manas disku kolekcijas sapratu, ka tā bija pat ļoti laba ideja :)
0
Nefolk, es konvertēju uz Apple Lossless formātu (saukts arī ALAC kodekss), kam galā ir .m4a. Salīdzinājumā ar vinilu, protams, sūkā, bet kompaktdiskam tur līdzi daudz maz. Protams, ja novelk mp3 no kaut kurienes (piemēram, Nefolka ieliktā linka ar Morbid Angel remiksiem), tad visa šitā spekulēšana pie anālās atveres.
+2
Haha, tu tikai neapvainojies, bet tev jāzina, ka kā apple formātu lietojošam hipsteram tev nepiestāv tualetes epiteti un jebkāds žargons, kas saistīts ar anatomiskajiem procesiem. Mp3 ir tīmeklī daudzreiz un daudzviet ērtāk ieguldāms formāts, man ir nācies šitādus m4a fūbārā konvertēt atpakaļ uz mp3, jo ne diskā ierakstīsi, ne pakaļu noslaucīsi, atvainojos par marginālo leksiku. Jāuzliek nu tad tas nospertais Frailty tagad :]
0
Piekrītu, ka ar mp3 apmainīties vai kaut kur ievietot ir daudz parocīgāk. Pašlaik jau ir runa par to, ko sev lietošanai izmanto. Un pavisam konkrēti — Frailty jauno albumu pēc noripošanas sūtīt citiem netaisos! :) Vispār sūtu failus tikai tādām personām, par kurām zinu, ka nevar atļauties nopirkt to CD vai failu.
+2
Hmm, uz šo pasākumu beidzot būs jāaizvelk sava pakaļa un jāpaklausās pa ilgiem laikiem arī labs muzons, būs tieši kā radīta iesildīšanās pirms gaidāmā Skaju konča :)
+1
Igauņi arī solās braukt daudzgalvainā skaitā, kādus pāris mēnešus nav bijuši Rīgā un apmīzuši man poda malu. Turklāt braucēji būs nevis tipiskie doom fani, bet vairāk no «manējā» gala (bleķinieki, tb). Tā kā Frailty iet slava pa priekšu!
+3
^ tu grib teikt, ka bleķinieki i malmīži?
+4
Gandrīz visi no tiem, kam pimpis biksēs, ir malmīži, jautājums tikai iekš tā, ka vai pēc sevis tās malas sakopj. :)
+1
Paceļ brilli un mīž bēdu nezinot, ta ta nu maģija...
+1
vajag kā man viens čoms teica - tu vienkārši notēmē un mīz uz malas!
+4
Pēdējo reizi, kad igauņi pie manis palika uz veselu nedēļas nogali, tad man jau beigās bija jāsāk citēt senlatviešu sakāmvārds — «Zivs un ciemiņš trešajā dienā sāk smirdēt.»
+3
Ja paceļ brilli un mīž, tad apmīž poda malas, nevis brilli, tik vien ar tā maģija :D
+4
lai mīž izlietnē !
+2
Bet dzīvokļos/mājās mēdz būt tie ar visu ko apvilktie poda vāki, kas paceļot negrib īsti labi turēties vertikāli, bet negaidīti mēdz krist atpakaļ lejā ar visu brilli. Turklāt kā likums - ne jau uzreiz, bet tad, kad process jau sākts. Tur drošāk tomēr atstāt to brilli zemē un tad mēģināt būt maksimāli precīzam.
0
Es reiz ar jahtu uz Gotlandi ceļoju, vot tur bija zajebišče mīzt - tāda vidēja šūpošanās un poda vākam nav krampītis ar ko to nofiksēt vertikālā stāvoklī. Sanāca mīzt ar celi pieturot poda vāku, ar vienu roku turēties pie sienas un ar otru notēmēt krānu, lai daudz maz precīzi trāpītu podā. :)
+1
Būt lējs pār bortam
+1
Būtu vēl pakaļ lējienam aizgājis. :)
0
^ ja jau bi vidēja šūpošanās, tad normālu sauszemes žurku tā var vidēji iešūpot jūŗā :)

Bet ar to maksimāli precīzo trāpīšanu jau arī visas problēmas netop atrisinātas - strūklai kaut kāda izkliede veidojas jebkurā gadījumā, plus vēl rikošeta šļaksti - tā ka drusku apsmidzināt apkārtni sanāk šā kā tā.
0
^^^
Dethecrator :un apmīzuši man poda malu......

Jānodrošina, lai strūkla tek vienā kārtā, nevis divās (vai pat trijās), kad pipelei gals salipis, tad trāpīs podā.
to tad arī centies igauņu draugiem nodrošināt. Kādā veidā? nu hvz..izdomā.)
+1
Jūtu, ka tūlīt taisīšu jaunu tēmu forumā — «Igauņu apmīztā poda mala un kā ar to cīnīties»!
-2
Domāju, ka vajag plašāk - «Apmīztā poda mala un kā ar to cīnīties»!
+1
Tikošeta šļaksti ir vairāk tāda moderno podu problēma. Padomju podiem (nu tiem pašiem, kam kaka krītot netaisa sļakatas, jo neiekrīt lielajā ūdenstilpnē) kaut kā šķiet tie rikošeti kaut kā rikošetojās pa iekšieni.

Ja sadalās divās daļās, var mēģināt tēmēt pa vidu un cerēt, ka abas aizies taisni katra gar savu malu, bet tomēr iekšpusē.
-3
"Gandrīz visi no tiem, kam pimpis biksēs, ir malmīži, jautājums tikai iekš tā, ka vai pēc sevis tās malas sakopj. :) "

esi veicis pētījumu? vismaz man līdz šim trāpīt it kā nav bijušas problēmas...
+2
^^ nezin gan, no vecmodīgajiem podiem ar horizonālo sūdķērājdaļu gan jau atšļakstās ne mazāk.
+3
^ Mincīt, tu tak esi strīpains astainis. Kas ta tev ko nepamīzt — puķu dobē trāpīt nav grūti! A mums, cilvēkiem…
+3
Kad es biju jauns pusiītis,
Es iemīzu pudelē'i,
Nu es esmu vecs palicis -
I spannītī nevarēju.
0
Rikošetē jau vienmēr, bet no virsmas, uz kā rikošetē, ir atkarīgs, kādā leņķī rikošetēs.
+2
Šobrīd top jauna zinātne — urīna ģeometrija jeb mīzalu ballistika. Dabūs vēl Šnobeļa prēmiju šķidrumu dinamikā.
0
Noobel prēmij var dabūt, tas gan.
0
Var piesēst pie doktora disertācijas tehniskajā mehānikā.
+2
Veči tak nepiesēž šaj disciplīnā!
0
Ig Nobel prīze par šādu pētījumu būtu gana reāla.

P.S. "tehniskā mehānika" - kas tas vēl tāds? ir arī kāda citāda?
+2
Apelsīniskā?
0
Bija man techniskajā koledžā tāds izcili pretīgs priekšmets.
0
Vai tik tā nebūs bijusi teorētiskā mehānika?
0
Nē, toš techniskā bija - to murgu es vēl joprojām labi atceros. :) Edz ku būs definīcija:

"Vienkāršāko teorētiskās mehānikas, materiālu pretestības un mašīnu un mehānismu teorijas zināšanu kopums, ko izmanto mehānikas vienkāršāko uzdevumu risināšanā ikdienas dzīvē."

Tiesa, es tur neko vienkāršu nesaskatīju. :)
0
Werwolfam taisnība - ir tāc priekšmec - tehniskā mehānika. Arī es esmu ar to saskāries, un tas tiešām ir Kaukas Baigs!

Wewolf, pilnai laimei tu aizmirsi pieminēt Termodinamiku :D:D:D Un pie reizes pasniedzēju ar... :D Ja es pareizi atceros.
+2
Materiālu pretestība bija pizģec !

Eu, bet ja jau tādas problēmas trāpīt podā, tad kāpēc vienkārši nepiesēž ? Vai arī bail, ka tad krāns sačervelēsies un nokritīs no šādas zaimošanas ?
+2
Ir gadījumi, kuros urīna ģeometrija spēcīgi darbojas pret urinētāju. Piemēram, vējains laiks... Mīzt(un arī vemt) aiz borta ieteicams tikai mierīgos laika apstākļos. Ja jūrā ir viļņi, tad vienlaicīgi ir arī vējš. Šis vējš atduras pret bortu, un spītīgi nāk gar to augšup. Labākajā gadījumā ir iespēja izlietos škidrumus daudzmaz vienmērīgā kārtā dabūt uz ģīmja un apģērba, sliktākajā - sastādīt tiem kompāniju borta ārmalā un pēcāk viļņu apskāvienos...
Ar attiecīgu promiļu skaitu poda malu(brilli) nolaistīt ir vieglāk nekā divus pirkstus... Tad arī grīda mēdz piedalīties pasākumā. Visiem pa reizei gadās. Tomēr jautājums ir aktuāls ar to, cik (ne)lopiski esam, lai pēc sevis satīrītu.
Visai savdabīgas diskusijas Frailty albūma koncerta gaidās... :D :)
+1
ļoti normāli, ņemot vērā ka daļa tautas laikam negrasās aiz sajūsmas piemīzt bikses koncerta laikā, tamdēļ arī ir vērts apspriest šādas te lietas, a vosj, noderēs.
0
Laikam tas, kas, kas Jurčikam tehniskā mehānika saucās, man bija pirmajā kursā zem vienkārši mehānikas nosaukuma. Tālāk jau nāca advancētāk sadalīts - teorētiskā mehānika, būvmehānika, materiālu pretestība, un visu iepriekšminēto apkopojums - būvkonstrukcijas. Tehniskā termodinamika arī kaut kur pa vidu bija. Un jā, tā vienkāršotā (tehniskā) mehānika bija tiai ziediņi salīdiznot ar šitiem te. Būvkonstrukcijas, lai arī sūrs priekšmets, jau bija samērā praktiska padarīšana, kur daudz kas balstījās uz empīriskiem koeficientiem un SNiPiem.
+1
tiem, kuri regulāri apmīž poda malu un cieš no tā, kā arī cieš viņu līdzcilvēki; var piedāvā šādu risinājumu- apsēžaties un tad čurājiet... varbūt palīdzēs.
0
^ BOD jau ar' piedāvāja šo risinājumu. Nupat iedomājos, ka, varbūt, var izlīdzēties arī ar šļūtenes gabalu, kura otrs gals iesniedzas podā iekšā, tikai diametru attiecīgu jāpiemeklē... Labāk resnāku, lai necieš... ,bet palīdz. Ar noteikumu, ka nav nekas pret šļūtenēm. Var arī katrs savu šļūtenes gabalu lietot.

Šī diskusija arī atsauca atmiņā pāris aņukus ar nelieliem ''rugājiem'', bet tās, - atbilstošajā sadaļā.

Vispābā, sūūc ar visām poda malām. :) Galvenais, lai Frailty koncertā Laba Skaņa un atmosfēra!
+1
Bija jau izgudrotas tādas kā vienreiz lietojamās papīra šļūtenes tieši šādam nolūkam, atceros , ka deviņdesmitajos kādā mo vācu kanāliem demonstrēja. Laikam gan lielu popularitāti nav iekarojušas.
+1
Visas šitās apsēšanās un šļūtenes ir kaut kāds pōzerisms. Kārtīgam džekam ir savas strūklas vadāmība jātrenē! (nu un, saprotams, arī satīrīt aiz sevis nenāktu par skādi, ja reiz šmuce gadās)
0
Var jau uz poda tā labi tālu apsēsties (nu, tā lai mugura pret skalojamo kasti atspiežas), noliekt krānu starp ciskām maksimāli uz leju un tad laist bez uztraukumiem par poda malām. :)))
0
Neonz, a ko darīt, ja pie promilēm vienas strūklas vietā rādās divas, vai trīs? :D
+1
^^Varbūt tāpēc ir tie, kas kāpj uz poda ar kājām? :D
0
Vēl jau ir tāda parādība kā rīta stienis, kas stipri saržģī mīšanu no rīta, kad esi un aizgulējies un jāsteidzas :D
+2
Mīšana rīta stieņa laikā - lūk, kur iespēja pierādīt augstāko pilotāžu strūklas vadāmībā... ! :D
0
Par divām strūklām jau augstāk risinājumu minēju. Ar trijām jau līdzīgi, tikai pieaug sarežģītība un apgriezti proporcionāli tai - izredzes uz veiksmīgu galaiznākumu poda saimniecei.
+1
Ja vien džeks nesirgst ar fimozi vai nav kāds nierakmenis vai kas cits mīzeļkanālā iesprūdis, nekādām divām vai vairāk strūklām nevajadzētu tā kā rasties. Tas, ka rādās divas, jau ir cita lieta :D
+2
Dažreiz jau gadās, ka krāna atver nezkapēc aizlīp un tad jau tās divas un vairāk strūklas rodas. :)
P.S.
Kungi, esat ievērojuši, ka trūmetāla dāmas nez kapēc šajā tēmā neko neraksta? :D
+1
Samērā ekstravaganti- sākās ar FRAILTY, beidzas ar mīzieniem... ;)
+1
Tavs kolēģis Dethecrator pie vainīgs ar saviem igauņu dzērājiem :D
0
Lai gan nekas neparasts, attiecīgajos pasācienos - jādzer alus ar neizbēgamu "atliešanu" ;)
+1
^^^ Tu gribi, lai bez tēmas: «Igauņu apmīztā poda mala un kā ar to cīnīties» rodas vēl otra padziļinātas izpētes cienīga tēma: "Problēmas ar ciskām jeb kā veiksmīgi pačurāt pustupus" ?
0
Runājot par kāpšanu ar kājām uz poda, atsauca atmiņā kādu gadījumu, kas būtu komisks, ja nebūtu tik traģisks. Respektīvi, kāda lielgabarīta dāma (man vizmaz šķiet, ka minēta bij dāma, bet tam principā nav nozīmes), kas ar mīlējusi uztrausties ar kājāmuz poda, to kārtējo reizi izdarījusi, kad nokārtošanās laikā pods nav ievērojamo svaru izturējis un sadalījies - abas puses nolūzušas, aizmugurē pa visu atstājot asu, vertikālu spicumu, uz kura tad nu šī ar visu savu masu uzsēdusies... Neatceros, vai iznākums bija letāls, bet nu skaidrs, ka sekām bij jābūt nopietnām.
+1
Jā.... kādas nu tēmas kuram ir tuvākas ;) Es gan dodu priekšroku ar trakmūziku saistītām...
0
^ Vai ta neatceries «Fekalizatoru»? Baigais hits bija. Un tagad Dehydrated Goat ir dziesma «Urīna terapija» vai kaut kā uz to pusi.
0
Varētu parādīties kluss jautājums - vai kāda mūzikas banda ar albumu nosaukumu "fekalizators" varētu dabūt kādu nopietnu investoru tālākai darbībai?
0
Pilnīgi ticu, ka Eirovīzijas pasākumā tādai iedotu mūsu žūrija pirmo vietu.
0
0
jē, helihopters \m/
0
Life's Edge tingel tangelis
www.youtube.com/watch?v=VoG-AlzrXl0...
0
Neskatoties uz visām podu nedienām,
ES NĀKŠU!

^.^
+3
pirmie 30x laicīgi ierodoties, kopā ar biļeti tiks pie viena maza audioštrunta
0
saorganizējamies uz kādu padzeršanu pirms konča varbūt?
+2
aizej uz Brasu pavirināt
0
es jau intaram piedāvāju, nesaprotamu iemeslu dēļ šis atteica.
0
Kapietim vajadzēja !
+1
nu es īsti nezinu kā piedāvāt, ar kādiem vārdiem, saproties. es jau to ''virinātāju'' slengu nemāku.
0
Un es tipa māku?
+1
es jau tev pa vienkāršo prasīju.
+3
Pirms šitā pasākuma kapi jau būtu īstā vieta, kur ievir..., tfu, iedzert.
0
Pašreiz zināms tas, ka koncerts tiešām varētu sākties visai precīzi - ap 20:00
Un spēlēšanas secība izskatās šādi:
1.Talbot
2.Life`s Edge
3.Frailty
0
ui jopcik, talbot astoņos? ta jau jāmočī :O
0
žēl, ka truemetālisti nav hipsteri, tā varētu te lasīt no aifona rakstītos iespaidus/atsauksmes pa taisno no konča
0
^ A ku ta pac biji, ka nebiji? Talbot jau kā reiz tavai gaumei atbilst!
0
Priekš atsauksmēm no konča nevajag jablofonu.
Bet es tad laikam varu pirmo atsauksmi iebakstīt,kā mājās nokļuvis.
Talbot tika veiksmīgi nokavēti,bet pieņemu ka tāpat nebūtu pa manai gaumei.
Lietuvieši no sākuma visnotaļ garlaikoja,bet pēdējās 3 dziesmas tīri tā neko.
Frailty kā vienmēr labi,beigu instrumentālais klucis vispār episks.Man vienīgi Thundering Heights no jaunā albūma prasījās.
Par alu neko nezinu,biju pie stūres :D
Ā,cilvēku visnotaļ daudz priekš šāda koncerta.
+2
Jej koncis bij labs
Talbot man likās dikti eksotiski...2 džeki močī. Pirmo reiz tik tuvu bungas redzēju..tas dzeks pie bungām baigais malacis:) skanēja labi.
Life`s Edge arī bij ok melodiski. Man ļoti patika tieši taustiņi.
Frailty protams bij vakara nagla:) Nospēlēja lieliski ar atdevi un publika ar bij atsaucīga un salīdzinoši padaudz:) Dikti gaidiju šo konci un beidzot arī sagaidīju.

PALDIES, Frailty par lielisko albumu un koncertu:) :*
0
^^
Tad jau Tu nogulēj, jo Thundering Heights bij otrais, pēc wendigo.
0
Pag, man liekas, ka otrais bij tas emerald ekāviņtur.
0
Pirmais bija Wendigo, tad Thundering Heights un pēc tam Eternal Emerald.
0
Cold Ethernal Wendigo Sky Doomed Emeral CCCooollossusss Pain Scarlet Unterwaßer Heights of Damnation \m/
0
Tad mana vaina :D
0
Frailty vakar bija kārtīgs spārdeklis, leiši tīri tā neko, cik nu no kluba durvju otras puses dzirdēju, Talbot priekš manis pilnīga huiņa.
+5
Mani gan Talbot pavilka tā ne pa jokam. joprojām apbrīnoju džekus, kas divatā (vai trijatā) uz skatuves var sataisīt tādu ārprātu.

Leiši neuzrunāja ne muzikāli ne ar savu bļaustīšanos pa klubu.

Frailty bija tieši tik naglaini, cik viņiem vakar vajadzēja būt!
Patika skaņa, patika noskaņa.
Nepatika stīvā publika, lai gan klausītāju daudzums bija ļoti iepriecinošs vakar.

un vispār - liels paldies par pasākumu gan mūziķiem, gan visiem tiem, kas strādāja pie tā no otras puses.
0
man ar tad Talbot klucis otrpus durvīm klausoties neiespaidoja

ar Lifes Edge ir kā Tolks teica - sākumā pagairlaicīgi, beigās labāk, bet nu pietrūkst šiem kārtīgu gāzēju

Frailty kā jau Frailty - garlaicīgi lieliski, kā ierasts :D
+1
P.S. tā kā Murgoni koncī nemanīju, tad jau labu pavirināšanu saorganizējis ...
+1
nu vispār jau nekas nesaorganizējās, tāpēc aizbraucu uz me''gi un labi pavadīju laiku ar grupasbiedriem. :)
+1
pag, ja pirms konča nevar iekapāt, tad uz to nav vērts iet, ja ?
0
nu es negribēju viens vnk iet, jo man frailty nav tik tuvi sirdij, lai ietu izbaudīt mūziku, kura ir tāda pati kā vēl miljons citu grupu ar novembers doom un my dying bride priekšgalā.
0
tas ir arguments :D
+1
Tātad par pasākumu. Ierados agri, pērkot biļeti pat leišu grupas CD "Left in Despair" bonusā dabūju (Diez citiem bija tas pats vai cits?). Tie brāļu Igauņu dīvaiņi gan man nebija diezko pa ausij, laikam tādēļ, ka bundzenieka formula piegriezās jau pēc 15 minūtēm... Leiši sagādāja negaidītu pārsteigumu, saku lielo PALDIES par disku! Kā nokapāja Frailty - domāju, ka tur nav ko daudz piebilst, vakars izdevies!
0
''P3LICAN, vakar, plkst. 10:54
pirmie 30x laicīgi ierodoties, kopā ar biļeti tiks pie viena maza audioštrunta''
+4
Koncerts bija afigenna labs!
Talbot nomočīja superīgi — tas bundzinieks tā kā tāds lācis miglā... Artūrs arī bija sajūsmā par šiem.
Lifes Edge — izgāzās konkrēti — ilgi skaņojās, a jēgas no tā nekādas (jo ilgāk skaņojas, jo sūdīgāk skan?) un viss tas pozerisms — tipo mēs te baigie stāri, dziediet mums līdzi, tik' kā padziedāsi, ja vokālu knapi dzird... un taustiņus dzirdēja tikai tad, kad tie vieni paši skanēja. Ak jā, leiši bija tik garlaicīgi, ka gandrīz aizmigu viņu laikā. Mājās noklausīšos viņu disku, varbūt nedzīvajā skanējumā būs lielāks prieks šos klausīties.
Frailty — idritvai, ku labi nospēlēja! Bigijs laikam bija izdzēris tieši to ideālo daudzumu alus, lai viņa balss skanētu super spēcīgi un growlīgi! Visi muziķi nodeva skaisti. Pat nezinu, ko lai vēl pasaku... Bija zajebis!
+4
likšu te saīsinātu atsauci, jo garo te, domājams, tāpat neviens nelasīs.

Talbot redzēju sesto reizi dzīvajā, šoreiz gan pieklājīgi nokavējot, bet tiešām apbrīnoju šos džekus, kas divatā prot tik krutu experimental doomu spēlēt, bet nu garo gabalu no viņu lieliskā EP "Tundra" dabūju noklausīt. Ļoti žēl, ka kaut kādu organizatorisku feilu dēļ viņi dabūja spēlēt otrie, jo ir tik tiešām nožēlojami tas, ka igauņu labākā doomerīšu banda 'iesildīja' otro grupu, kuru apzināti nesaukšu vārdā, jo tas ir taču vienkārši kaut kas drausmīgs. Kaut kāda ilga skaņošanās, lai atspēlētu kaut kādu prastu, klišejisku, drausmīgu, sliktas skaņas detuhu pat laikam veselu sešu cilvēku sastāvā. Gāju divas reizes ārā pa plaušām močīt, bet viņi kā nebeidza, tā nebeidza. Cilvēki arī kaut kā no viņiem prom negāja, lai gan stāvēja kā īsteni sālsstabi (šķiet, ekstrēmākais mošs bija liega galvas šūpošana, bet nu nebiju jau visu koncerta laiku redzeslokā) Pēc vai pirms tam tie lohi vēl valkājās pa klubu un sēdēja pīpētavā, kaut ko bauroja un bļaustījās, žēl, ka neviens viņus nenošāva, haha (šaušanu sakarā - man ļoti patīk last.fm domubiedru grupa 'I really hate U2, but wouldn't go as far as to wish them dead'. Tad jau bija laiks Frailty, patika skatuves noformējums, labi izskatījās tas jaunais albuma ģīmis zilās gaismās. Nu nospēlēja kā jau Frailty - kvalitatīvi, forši, Cemetery of Collosus beigās riktīgi labi noblietēja. Pat būtu gribējies, lai ir visas dziesmas kā jaunajā albumā, bet tā jau forši, ka bija arī 'es zinu tavas sāpes, mincīt'. Ģitārista vokalizēšana ļoti uzteicama likās. Par oriģinalitāti nezinu, bet noteikti viena no kvalitatīvākajām un spēcīgākajām LV metālbandām.
+2
ā un tā džempera mētāšana bija smieklīga, haha, Ugga vēl tur šķietami rūkšanu vienā brīdī dabūja izlaist, kamēr sēja džemperi sev apkārt, tas bija tāds experimental avantguarde koncerta moments :D forši tomēr, kad saplānotos šovos ir kādas izlecošas spontanitātes
+1
Hehe, jā, vispābā, kas tā pa zaļo jaciņu tika sviesta uz skatuves (vai vellsviņzin no kuriens nokrita)? :D
0
būtu labāk krūšturi lidojuši :)

nez, man leišu skaņa likās OK - visu varēja dzirdēt. Ar Detuhu gan šiem nav nekāds sakars.
0
nu, dooms jau nu tas arī nekādā veidā nebija. manuprāt, ļoti sūdīga detuha. bet nu labi, nevarētu teikt, ka es īpaši ilgi viņus klausījos :D
+5
FRAILTY nav veltīgi lējuši sviedrus ierakstu studijā. Rezultāts ir lielisks. Bigija ''zelta rīklīte'' arī šoreiz skanēja lieliski! Manuprāt, ''taustiņus'' varēja pašvaki dzirdēt(varbūt tas speciāli tā?) - tikai dziesmu klusākajās vietās. Vienkārši, es ievēroju, ka meitene pie sintezātora arī ņēmās ar atdevi, un tas attiecas ne tikai uz moshing, bet arī uz enerģisko taustiņu spiešanu. Jebkurā gadījumā, FRAILTY sniegums bija Ļoti Baudāms.
Par abiem iesildītājiem runājot, manuprāt, nekas ievērības cienīgs. Bet tas ir subjektīvais viedoklis.
+2
Poga mošoja spēlējot taustiņus ?!
+1
tak Poga vienmēr i purinājusies cik var. Cits jautājums, ka šo parasti neredz
0
mauprāt, taustiņi šoreiz bija ideālā skaļumā - kāreiz, lai radītu noskaņu, nevis pārmāktu visus pārējos ar akordiņiem.
+1
skaidra lieta, ja uz cilvēku nepalaiž gaismu tad jamo īsti neredz.
+8
Iespējams, FRAILTY savu simpātisko taustiņnieci speciāli nomaskē, sak, lai nenovērš publikas uzmanību no galvenā - no mūzikas :) Paši taču koncertā pie skatuves diezgan bieži dzirdējāt publikā saucienus ''Poga''! Poga mošoja cik var - ja viņu pašu redzēt bija pagrūti, tad viņas garie mati reizēm parādījās arī skatuves apgaismotajā daļā :) Vēl ievēroju, ka tad, kad spēlēja FRAILTY, bija viens pagarš laika sprīdis, kurā bārs bija pilnīgi tukšs no apmeklētājiem... Līdz šim neko tādu iekš MP nebiju manījis :D:D
0
Vairums jau arī tieši uz Frailty gāja:)
+2
drīzāk gan visi :)
+1
^ Ne obligāti, jo Talbot arī vieni paši būtu pietiekams iemesls iet uz konci. Life's Edge gan, cerams, līdz nākamajai reizei kaut ko uzlabos savā priekšnesumā!
0
Dethecrator, kā tad šoreiz tev īsti izgāja ar igauņu viesiem un tavām labierīcībām un labierīcību malām? Kā nekā, šī nianse tomēr bija aktuāla tēma šajā tēmā. Par tevi un FRAILTY mums jau skaidrība ir :D :D
+1
Starp citu, jāuzteic FRAILTY arī par iznācienu uz ''atkārtot!''. Piemēram, HYPOCRISY Salamandrā(2005.) toreiz noignorēja publikas vēlmi šos dzirdēt vēl.
0
Jā, manu vispārējo cieņu un respektu pret Frailty diez vai ir vērts slēpt :) Bet par poda apmīšanu — cik viena riebīga replika par podu spēj iesēsties prātā! :D Šoreiz nebija tik pārdzēruši jēgu, tāpēc arī mazmājiņa pēc tam izskatījās pēc tualetes, nevis atejas.
+1
Trekni Kapu Svētki - koncerta apskats te:
karametals.lv/zinas/trekni-kapu-s...
(p.s. Talbot Rīgā bija, liekas, jau trešo reizi+maijā kopā ar sludge/stoner/bouner/post Mp atkal)

te viens video:
www.youtube.com/watch?v=vcw2RhFSauw...

bildes drusku vēlak.
0
bļin lēnāko mošpitu palaidu garām ;(
0
^^^ Nav korekti salīdzināt Frailty ar Hypocrisy.
0
bija lēnais moshpits atkal?
0
Nesanāca jau nekas no tā mošpita, trūka atbalstītāju (par mošpitu runājot, to laikam drīks t uztvert arī burtiskā nozīmē).

Par iznācienu uz "bis" jeb "encore" runājot - ir jau grupas, kas tādu nepiekopj principiāli. Cik sapratu, tad arī Frailty ir pie tām pieskaitāmi, bet šoreiz gan tika pieļauts izņēmums. Liktens gan nebij lēmis, un stīga Edmunda ģitārai pārtrūka jau pašā bonusgabala sākumā.
-3
tā bij zīme.
+1
Tip visiem tīt nost? :P
0
Tip labs darbiņš kas padarīts :)
0
''Par iznācienu uz "bis" jeb "encore" runājot - ir jau grupas, kas tādu nepiekopj principiāli.'' Interesanti, kāpēc tās grupas tā rīkojas, kas tie par principiem? Izņēmums varētu būt spēlēšanas laika limits.
Tad iznāk, ka FRAILTY šoreiz iespītēja liktenim, jo Edmunds bija atpakaļ, pirms Bigijs paspēja ierūkties, ja pareizi atceros :)
0
nepareizi atceries, Edmunds bij atpakaļ uz pašām beigām lai soliņu nospēlētu.
0
"Par iznācienu uz "bis" jeb "encore" runājot - ir jau grupas, kas tādu nepiekopj principiāli. Cik sapratu, tad arī Frailty ir pie tām pieskaitāmi, bet šoreiz gan tika pieļauts izņēmums. Liktens gan nebij lēmis, un stīga Edmunda ģitārai pārtrūka jau pašā bonusgabala sākumā. "

protams, ka liktens nebija lēmis, jo pēc milžu kapsētas jau arī nemaz īsti neprasījas kaut kas vēl.
+3
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Intars
BigUgga
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas