Skyforger, Auļi, Relicseed, Diktatūra(LT)
+22
Noraus jumtu 2012. gada 16. martā, Sapņu Fabrikā, Lāčplēša ielā 101, Rīga
Cenas: no 3 Ls
www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/muzika...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vēlāk pa Ls5
+4
afigeķ. kas tā par cenu??? tik maz nemaz netaisos maksāt!!!
+1
Čaļi laikam ņēma vērā ''draudzīgās'' Sakņu Fabrikas dzērienu cenas un nolēma tās nedaudz kompensēt.
+13
Ož pēc nacisma gļoŗifikācijas! :D
+2
Oŗgaņizjeta ņacizjma gļoŗifikacia!!1
+1
Eifrhāme arhī būse uz koncerhte?
+6
Jā, cena ir diezgan antisemītiska.
0
Ka tikai pie ieejas nelasās «antifašistu» pūlis, tad būs jautrība! ;)
0
Nu redz' - 100%, ka tā nav sagadīšanās! :D
+1
Varētu jau ar' kādam antifašistam seju un vakaru sabojāt. Kāpēc ne? :)
+2
… ar saukļiem — mēs esam pret komunistiskā totalitārisma atdzimšanu! :D
+1
Vai arī lai nepiesien nekādu nacionālā naida kurināšanu - "За веру, царя и отечиство!" :D
0
Svētā Jēzus tāfele un okeāna burbuļi! Būšu!
0
Biļetes 5 LS.
0
Fiksi gan. Gardeguņi laikam iesaistījās. Ai, bet vismaz tagad nav jāiespringst, ka nepaspēs lētās nopirkt ;)
0
Hm, tik pēc divām dienām jauns ieraksts:

Biļetes - nav!
-2
čo za herņu? es uz šito lēto netikšu?
+2
^ Pats tak tā gribēji :D

"murgonis667, aizvakar, plkst. 07:52
afigeķ. kas tā par cenu??? tik maz nemaz netaisos maksāt!!!"
+4
Jū, riktīgi gardeguņi... Pirms gāju pirkt biļetes, biju labais tēls un apzvanīju cilvēkus, kuriem varētu par šo būt interese, bet kuri vēl par pasākumu nebija dzirdējuši. Rezultātā nopirku biļetes sev un vēl 10 cilvēkiem - visi ir 100% braucēji.

Mamma un paps uz šo arī brauks, hehe :)
+2
būšot arī krekli ar pasāciena simboliku.
www.youtube.com/watch?feature=playe...
-4
Te var dabūt haļavnās biļetes uz šito pasākumu
dra.lv/gGxICZ sekojot lapai draugos
twitter.com/enkurs_lv/status/17... sekojot lapai twitterī
0
+ biļešu cenas pakāpsies uz krietnu augšu nākamnedēļ!
0
^ak tad "pakāpsies uz krietnu augšu"... ;)
0
Bet tak augšai i jābūt krietnai.. Ja švaka - neizturēs
+2
doloi Dombrovski, pat uz Skujfordžer biļetes dārgākas paliek, a ko ta pa sāls cenas kāpumu brīnīties

jānopērk būs kāds fjūčers par koncerta biļešu cenu, jānohedžejās tā teikt, lai 16.martā nav nepatīkamu pārsteigumu
0
^ Mjā, te laikam cita neviena ocija nav, kā tikai pirkt šonedēl, jo vismaz parastajiem ļautiņiem tādu fjūčeru nedabūt.
0
piecīts normāla cena uz šo pasācienu, nav ko gaudot. Domāju, ka dārgāk nepaliks.
Jāiet ir, rādās būs labs apmeklējums >)
+1
^ Tak skaidri un gaiši ir pateikts, ka paliks dārgāk.
0
nu cik tad dārgāk? kautvai 7 vai 10..vienalga cilvēki ies.
+3
jā man nebūtu jāstrādā es kautvai pa 10ls aizietu:D
+2
Nebūtu vācijā,pat pa 15 aizietu :D
0
Desper, tavējie «namordņiki» pie manis, Lords Vovčiks atdeva. Piektdien dabūsi.
+2
Super! Varēšu atkal pozerēt :D
+1
Būtu Vācijā, pa 3 aizietu + biļete + muguras masāža.
Žēl, ka neesu Vācijā.
+2
Būtu zirgs, aizjātu, žēl, ka nav zirga.
0
Būtu zirgs - gulētu stāvus.
0
Būtu ķēve — arī gulētu stāvus.
+1
Būtu zirgs - dirstu āboļus.
+5
būtu kapietis - virinātu brasā
+5
Būtu kurmītim riteņi - būtu metro.
0
16. marta Sapņu fabrikas lielkoncerta "Par Latviju" afterparty notiks klubā A Nice Place!
Līdz agram rītam rībinās DJ Dāvis B (Rock/Metal/LV mūzika) Klubs vaļā no plkst 20:00
ieeja bezmaksas / Nice Place, 2 Citadeles iela, Rīga 1010, Latvija

0
vai Nabaklab:

Itself (Brazīlija)
www.myspace.com/itselfdeath...

+ tba
0
Kaut kur ir apskatāma, uzzināma uzstāšanās kārtība?
0
Ceru, ka būs: Diktatūra, Auļi, Relicseed, Skyforger. Vai tiešām sāksies 19:00 ir cits jautājums.
-2
Tavā vēlmju sarakstā es gribētu Auļus ar Relicseed vietām samainīt.
-1
Bleids tuvu patiesībai par secību
+1
Un es? :))
+10
Domāju, ka Skaji būs pirmie un spēlēs ~25 minūtes, un pēdējie būs Diktatūra ar 2 h šovu. Ārzemnieki, kā nekā.
+2
Skatoties, cik ilgas pauzes starp grupām - Kasparam ar Mazo jāļauj bišku atpūsties ...
0
19.00 – Auļi
20.15 – Diktatūra
21.30 – Relicseed
22.45 – Skyforger

Stikla traukus, griežamos, duramos, pif paf priekšmetus ienest aizliegts, līdzi ņemt ar nevajadzētu.
Karogu un labu noskaņojumu, cīsiņus gan derētu, ziepīšfotoaparātus izmantot drīkstēs, profesionālā foto-video tehnika - tikai akreditētajiem žurnālistiem vai mediju pārstāvjiem.
0
plattt, Auļi paši pirmie ;(
0
Tas droši vien, lai tie, kam metāls neinteresē, var šos noklausīties un tīt prom. Godīgi sakot, Auļi man šķiet gana lieliski mazās devās, bet laikam nevienu viņu uzstāšanos, kas bijusi ilgāka par pusstundu, neesmu līdz galam izturējis. Tāpat arī neesmu pārliecināts, vai to vienu albumu, kas man no viņiem nopircies, esmu kādreiz vienā piegājienā no A līdz Ž noklausījies.
0
Iespējams ka tā. Diktatūra jau ar nav nekāds Metāls. Varbūt grib pamazām ausi līdz Skajiem apradināt :D
+1
Tā ir ar tiem Auļiem. Pāra dziesmas dzīvajā var noskatīties, bet tad apnīk.
0
0
+ aknu noregulēšanas pasākumi dienu pēc

17.03. Rīga / MP / Sanctimony + Profane Omen (Somija) + Huskvarn + SiaRadikal + Rebel Riot

17.03 Liepāja / Fontaine / Relicseed / The Factor / Itself (Brazīlija) / dj Otto
0
^^^ kada tur "jauniba", Vilkai ir no vinju pedeja albuma!
0
Kādreiz, kad pirmoreiz padzirdēju šo nosaukumu, domāju, ka Diktatūra ir Ģiktatura un nāk katrā ziņā pilnīgi noteikti no Baltkrievijas.
+3
^ rekur šitais te Gods Tower solists, kā viņu tur, intervijā teica: "ģiktatura mazdai!" :D
+1
Skyforger pirmo reizi Dienas rīta tiešraidē - par mūziku un politiku!
Skyforger muzikālās aktualitātes, leģionāru vieta Latvijas vēsturē un valodas jautājums - tas viss jau rīt, Dienas rītā pl. 9.00!

www.diena.lv/diena-tv/dienas-rit...
0
Alus maksās kā parasti? Cēsinieks 2 LS ?
0
+ būs maizes no Sviestmaižu Studijas
+1
t.i. kā parasti, Sakņu Fabrikā būs bez alus jāiztiek
+2
maize, ūdens un skaifordžers
0
Uz vietas tikai kautkāds cēsu, ja?
Vajag kaut kādā veidā iedabūt iekšā savu alu.
+2
^ caur rīkli
+2
ielej dūdās un nes tik iekšš!
www.tvnet.lv/muzika/intervijas/4...
+3
Ejkatupagaisu, cik tam bābietim (Dienas intervijā ar Skyforger) ir lieli pupi! O_O
+4
Oh, mythago jauns fans uzradies :D
+1
^džeki intervijā acis vien zibināja:)
+1
^
bērniņ, sumpurnīt, nākmreiz pabrīdināšu, lai ieķer validolu jau savlaicīgi. To skaitā, šovakar ejot uz Sapņu fabriku.
0
Lai neaizietu beztēmā - kā jums ideja, ka Skyforger varētu Positivus festivālā spēlēt? Es ar abām rokām par, būtu tā kā Roskildē, kur totālā popsa kopā ar smagajiem.
0
Pārdodas viena biļete, pirkta vakar 7 LS +1 statikā. , uz fabriku iesim plkst. ~19.00 tur arī varētu notirgot biļeti, cena 5LS. Ja kas zvanīt 27794423
0
^^Par Poziķivu-gan jau daudzi pirmo reiz dzirdētu SF un krasi mainītu savas domas par šāda veida mūziku.Jau pieminētais Rabarock veiksmīgi savieno dažādas grupas.Un laikam tāda megapopsa tur jau gluži nav...
0
Test
+3
Tātad es ne vienīgais piefiksēju, ka Džeina tai Dienas rītā ļoti labi izskatījās.
0
^^^ Rabarock jau skaitās rokfestivāls, un principā visas bandas tur spēlē kaut kādu ģitārmūziku, kaut arī tas vieglākais gals var būt visai popsīgs.
0
Pārdodu 2 ielūgumus uz šo pasākumu. Cena 10 Ls par abiem kopā.

Salīdzinājumam: vienas biļetes cena pasākuma dienā — 8 Ls.
0
Kontakttālrunis: 26365414
-1
Domāju ka SF nav vērts smērēties ar kautkādu HIV Positivus. Un man tajā diena.lv tikai 3 minūtes parāda. Nevar būt ka tā ir visa intervija??!??!?
+1
^ 20min ~
+2
0
Es arī tirgojos - ir 1 lieka biļetīte. 5 Ls. rinalds@integry.net vai 25977725
0
Ko ta tā, Rinald?
0
Et tu, Rinald?
0
Domāju, ka iekšā tikšanai man pietiks ar vienu biļeti ;)
0
Hehehe, nu ja :D

Bet intervijā abi vīri tādi baisi samiegojušies. Bet nekas, kurši beigās sadeva pa pakaļu!
0
Pārdodas viena biļete, pirkta vakar 7 LS +1 statikā. , uz fabriku iesim plkst. ~19.00 tur arī varētu notirgot biļeti, cena 5LS. Ja kas zvanīt 27794423 UP
0
nopirkšu divas biļetes, vēlams ne pa dārgo, jo tos tāpat varēs nopirkt pie ieejas.
26497959
0
Reku tak augšā i kā reiz divas.
0
tās ir pārdotas
0
Ātri gan :D
0
izskatās, ka būs biezs
0
Jakas būs kur nolikt ?
0
Mana biļete vēl ir pieejama, tā kā, ja kādam vajag, tad lūc zvant...
0
man arī
0
Skaji ar Reliņiem labi nospārdīja ! Skaņa pa pirmo šoreiz bija.
+8
Diktatūra skanēja pēc cieta burkāna uz neasas rīves. Šis pasākums bez viņiem varēja iztikt.
+2
Tas tak tāpat bija skaidrs - tik žēl, ka, šo nedzirdēšanas labad, nācās arī Auļus upurēt Gambriniusam ...
0
^^ nevis varēja iztikt, bet viņi visu kapitāla sačakarēja. Pēdējo tracku laikā tikai pietrūka Laura Reinika un Martas Kukarānes, kas kniksīti taisot piedzied kādu lipīgu bekvokālu, bet sāka ar pretenzijām uz kaut kādu ugly thrashu :D

paradoksāli, bet man liekas, ka auļi nospārdīja vairāk nekā skaji un reliņi. koncerts - ja ignorē leišus, bija super.
+1
PAsākums pa pirmo, Auļi iepēra tīri sakarīgi, nebiju gaidījis tādu azartiu no šamo puses. Diktatura, cik noprotu, nebija pilnā sastāvā, bet skaņa jau nu tam vokālistam bij pārkruķīta, ka ne visai otro giču varēja dzirdēt, tāpat kaut kas ar bungām čakarējās utt, bet bij klausāms, it sevišķi tādai šedevri, kā Alaus puta. Jap Relicseed beidzot dzirdēju, un nejutos vīlies, kvalitatīvi, interesanti un publiku it sevišķi paķēra ar Dzimtās valodas kaverversiju. Skaji, kā jau parasti, vakara nagla, šoreiz priecēja izteikti kvalitatīvā skaņa, bet no šamiem laikam tik kādas četras dziesmas dzirdēju un ta bij jātinās mājās..!
Vakars par velti zemē nomests nebija :D
+2
A, tkai man visnotaļ interesanti bij pavērot Bobiju, kas ar šo pasākumu apmeklēja, kaut kāda lielāka matainā sabiedrībā, jo neviens cits jau nu laikam nebūs bijis tik tizls, lai varētu sajaukt ar bobijuxxx
0
jap,skaņa šoreiz bija laba,pārmaiņas pēc varēja sadzirdēt visus instrumentus :D
citādi ar ne vainas,vienīgi paskatoties rindas pie bāra,pēc alus pat nemēģināju tikt.
btw,kurā strēlnieku versijā ir atrodama tā "karā bāliņš jāja"? man ar kaunu jāatzīst,ka dzirdēju pirmo reizi.
0
^^^
nezinu, kā pārizdotajos CD vai LP tagad, `Karā bāliņš jāja` bija iekļauta Latviešu strēlnieku kasetes formātā.
+4
Par pasākumu
tautas, kā jau paredzēju bija daudz (kā vecos laikos, tas patīkami)
Relicseed kā ierasts, ar ugāru. Kovers Dzimtā valoda man nevisai patika, kkā par daudz lieka smaguma tur bija, bet nu apskurbusī un iekarsusī publika bļāva līdzi un visi jutās laimīgi. Par Virgu tomēr neviens labāk šo dziesmu nevar nospēlēt (bet ne tur tā fiška un nav tas arī vajadzīgs).
Jebkurā gadījumā sen nebija plosītas un grūstītas cilvēku masas steidža priekšā. Veselīgs pasākums, ja saglabā modrību un nedabū ar kādu elkoni vai pakausi pa muti.
Skyforger- publikas (arī manējie) mīluļi. Bez viņiem šis pasākums nebūtu iedomājams. Skaņa man šoreiz kkā nepatika. Klausījos no dažādiem rakursiem.., nu nebija jaudas līdz galam. Varbūt alkohols un no trokšņa nogurušās bungplēves vairs nespēja adekvāti rezonēt? vvz....Uz Kurbada prezentāciju (2010g.) skaņa iekš Sapņu fabrikas bija daudz, daudz labāka.
Pasākumam dodu 8/10 balles :)
0
ielieciet tak kāds kādu normālu recenziju, lai man kaut asara nobirst par to, ka nebiju.
0
''Bāliņu'' pirmo reiz dzīvajā dzirdēju. Vēl viņš bija vienā izlasē. Konstatēju, ka man nemaz nav tā gabala - nācās novilkt. Zobena dziesmas bonusus ar pie reizes būs jāuzrok.
+2
Nu koncī arī skaju kasetes formāta ierakstus varēja iepirkt pa 4 LS laikam, tā jau merčendaisingam cenas bij nomestas, žēl, ka nebija stringu ar skyforger uzrakstu, būtu kādu kasti iepircis, gan sev, gan meitenem :D
0
Ideja par Skaju stringiem jau sen klejo apkārt ...

Ā, Reliņi kkādu Prādvēderu koveri nomauca - visai dīvainu. Izskatījās, ka daudziem iepēra - laikam tas, ka dzirdēts oriģināls nospēlēja savu lomu (es neesmu dzirdējis).
+1
Ja jau ir ziepes, tad kāpēc nevarētu būt stringi?
+1
Mercha cenas bij normālas, vienīgi nebija ko ņemt, jo pa lielam albumi, plates un krekli jau sen iegādāti :) beigās paņēmu uzšuvi pa 2 lati, lai būtu iemesls savākties daudz daudz uzlīmes, ar kurām aplīmēt ledusskapi daudz daudz.
+4
Labāk smukas biksītes, nevis stringus. Apnikuši stringi, ne pārāk ērti un arī ne katram dibenam piemēroti. Uz biksītēm var arī vairāk uzdrukāt, nevis mēģināt uz priekšējā trijstūrīša iespiest mazu logucīti ^^
+3
Tikai tagad attapos :D

"Uz kariņu bāliņš jāja" ir "Latviešu strēlnieku" kasetes formātā un pārizdotajā CD (vismaz krievu CD Maximum variantā). Vispār interesanti, kāpēc no tās dziesmas, kas zināma arī kā "Sarkan' daiļa roze auga" šie ir izņēmuši tikai tos 5 pantiņus.

Kaut kā iepriekš nebiju pamanījis, ka dažs labs Auļu gabals ir principā tucinieks, tik uz dzīviem štrumiem spēlēts. It kā jau albuma nosaukumam "Etnotranss" vajadzēja raisīt tādas aizdomas... Bet bija labi, iespārdīja, ka maz nelikās.

Diktatūra bija diezgan nožēlojami, vairāk pēc kaut kāda kolhoznieku šlāgera izklausījās. Nezin, ko patiesībā šie tur dziedāja tai pēdējā (nevajadzīgi garumā izstieptā) gabala piedziedājumā, bet izklausījās pēc Großmutter, par ko uzjautrinājāmies.

Relicseed nogāza ļoti labi, bet kaverus gan varēja vietām samainīt. Dzimtā valoda bija tāds emocionāls pacēlums, kas pēc tam atkal noplaka. Piekritīšu arī, ka šajā kaverā varbūt to lieko smagumu nevajadzēja.

Skaji, kā ierasts, bija lieliski, dziesmu izvēle arī bija visai dazāda, Bigijam par lielu prieku "Kauja pie Saules" albums ar netika aizmirsts ;) Skatos, ta ļaudis slavē skaņu - varbūt pie vainas bija vieta, kur stāvēju - labajā pusē, bet Egona ģitāra bija krietni par klusu tajā sānā. Varbūt otrā sānā bija otrādi.
0
Es ar tiktiko pamodos >:) Afterpārtijs ar bi uz goda!
+2
Kreisajā sānā Egona giča bija perfekta. Tik šķiet, ka Kasparam pāris vietās kkas noklājās ar skaņu.

P.S. Intar, Peķka rāda piemēru ... (giggle)
0
Dzimtā valoda bija nevajadzīgi sasmadzināta un metallicizēta, toties patika, ka publika nodziedāja. Nedaudz sajutos kā dziesmu svētkos.
0
Es laikam vienīgais, kam Diktatūra nelikās galīgi šķērsām. Neesmu gan liels šīs apvienības fans un pēc būtības jau arī neiederējās pasākumā, bet centās kā varēja un bija tīri ok. Koncertprogrammas "uzsmadzināšanai" bija arī Obtesta "Auka seniems dievams" koveris. Galvenā Diktatūras fiška gan slēpjas tekstos, kas nav īsti eksportprece.

Relicseed dzirdēju pirmoreiz, bija ok.

Skyforger, protams, vakara nagla un ļoti patīkams pārsteigums arī man bija plašā "Kauja pie Saules" pārstāvniecība reperturārā. Ja vēl "Svēto Ugunskrustu" būtu nobliezuši, tad vispār transā būtu =)
0
reper-tur-ārā, mheh
+1
Tā..nu par konci.Ar noskaņu.Doma laba bija.Gāju jau es uz forgeriem,nemaz jau tik bieži nespēlē Latvijā,bet labi,ka aizgāju laicīgi.Jāsaka godīgi,ka ieraudzīju Auļus pavisam savādākā gaismā.Vai nu viņiem kas mainījies domāšanā,vai mūzikā,bet paņēma uz visiem simts.Jebkurā gadījumā jau ar pirmo akordu dabūju TĀDU enerģijas lādiņu,kas pietika visam vakaram.Jāsaka godīgi,ka leiši pēc Auļiem bija galīgi nekā..Ja Auļi pacēla noskaņojumu un prasīties prasijās Skyforger,tad leiši nokāva visu.Nu neko darīt. ļoti jācer,ka Auļi turpinās tādā pašā garā un viņus varēs redzēt ne vienā vien karamūzikas festā....

Skyforger kā vienmēr bija spēcīgi,bet kaut kas..nu palika gaisā karājoties.Laikam būs jāpiekrīt citiem komentētājiem un negribīgi jāsaka,ka Auļi šoreiz iespēra pamatīgak.Bet varbūt tas tikai man tā.Be jebkurā gadījumā visu cieņu Skyforger bandai.You are my favorite till end!!!! Nekas nav aizmirsts!!!
-3
Cik nu pēdējos divarpus gadus Auļi klausīti - tāpat vien spēlē vislaik, šaubos, ka piektdien kas savādāks bija - bet neredzēju
+3
Par Auļiem jāpiekrīt, ļoti spēcīga uzstāšanās. Skyforger vienīgi pēdējo dziesmu izvēle bija tāda dīvaina (IMO). Relicseed un Diktatūru dzirdēju mazāk, bet arī viņi vērtējami vairāk ar + zīmi.
+1
+4
Patika rinda pēc alus. Tagad zināšu, kā psrs laikos stāvēja pēc desas :/
+1
Patika, ka varēj test ārā. Nebi jāmokās ar Diktatūra un Statoilā rindu ar' nebi.
+1
Auļi / Diktatura te:
www.rocknphotos.com

Relicseed / Skyforger turpat, drusku vēlāk
0
Nuja, laba opcija - aizvilkt līdz Staķikam vai Eirovīnam ;)
-5
To Blade of Darkness....Tipisks letina komentārs..Redzējis neesmu bet tāpat huiņa...cmon vecīt,pirms komentē,noskaties nevis velc paralēles ar kādām vecām atmiņām.
+2
No kurienes tu rāvi, ka jamais domā, ka huiņa?
-4
BladeOfDarkness, vakar, plkst. 15:32[Link] [Profils] [–] [+] -4

Cik nu pēdējos divarpus gadus Auļi klausīti - tāpat vien spēlē vislaik, šaubos, ka piektdien kas savādāks bija - bet neredzēju
+3
^ Moš pārlasi kārrtīgāk pirms komentē?
tipisks letiņš :D
+2
^^ tad sanāk, ka tu domā, ka līdz šim Auļi huiņu spēlējuši...
+1
^ ^^ ^^^ jūs a kā kārtīgi latvieši, izkasīties par neko :D bet skaidrs, ka bleida koments bija ar kaut kādu ne-pozitīvu emocionālu kontekstu.

p.s. trīs dienas pēc tusa ar pilnu pārliecību varu teikt, ka auļi bija piektdienas vakara hedlaineri, drusku iekabinot skajiem.
-2
Relicseed - Dzimtā V.
vimeo.com/38697686
+3
^^ jūs lasīt nemākat ? Kā man vēl uzrakstīt, ka Auļi pēdējos pāris gadus spēlē stabilā līmenī / stilā, lai es arī šos neredzējis apšaubītu, ka šoreiz kautko ir mainījuši kardināli un iespēruši vairāk nekā citas reizes ?

''ne-pozitīvu emocionālu kontekstu'' - tas ir pizģec šitā pateikt ...
0
+2
Labi,davai beidzam uz nots,ka es saku sorry bleidam un viss kartiba.Karoc,koncis bija zveraa,skaji un auli rulle...:))
0
un te atkal:
Relicseed / Skyforger:

www.rocknphotos.com/
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas