Lūsis
-21
Iedomājieties joki - Lūsis negribot ar mani pārgulēt. Neskatoties uz to, ka viņai nav regulāra seksa. Bet nu gan jau nekur neliksies!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
Tu neesi Mikijs Rurks, bet, paga, nebēdā, tūlīt sameklēšu klipiņu ar pamācību, kā pierunāt sievieti uz anālo seksu.
+2
Nu jums te tēmiņas:)
+6
Neregulārs gan esot.
+2
+4
Kautko ļaudis mēļoja par to, ka Lūsim nestāvot uz Neonu... Tātad tā ir taisnība :D
+1
neviens jau negrib
+4
Visriņķī viena vienīga maucība... :)
-1
Vispār tak 5dien Neonz Komētu grābstija. Lai uksējās ar to! :D
0
Vecīt, tu esi atpalicis - sestdien ar pavisam citu sūcās :D
+4
Es visur klāt ar svecīti nestāvu :p
+4
kas vispār ir regulārs? var jau būt regulāri ar intervālu reizi pus gadā.
+7
Un vispār lielās kā zirgs sili piedirsis- āaa man nedod, bet ganjau... nu pzc! pazors kautkāds! Nu ka nedod, tad jāiet mežā spraust dobumā, pie pūcēm!
+22
ja neesmu spējīgs nolenkt meiteni, tad ar to nelielos, kur nu vēl vainu uzvelt meitenei un vēl publiskot faktus par viņas dzimumdzīvi, memļaks un lohs.
+1
*izlasa tēmas pirmo komentāru, padzeras tēju, izlasa vēlreiz pirmo tēmas komentāru, padzeras tēju* wtf... :D
+3
^^
pilnībā pievienojos...
kas te kāds, nespējnieku klubiņš...?
+7
Bерная рука,
Cпаси ты дурака...
+1
Akdies, tauta, daļai no jums ir smagas problēmas ar pārāk nopietnu dzīves uztveri svētdienu vakaros!
+9
Tēmas sakarā atcerējos vecu teicienu - Nav sievietes, kuras nedod. Ir vīrieši, kuri nemāk paņemt...
+5
sludinājums ss:

"Ātrā Neonālā Palīdzība - palīdz neregulāra seksa gadījumos''
+16
...un atkal viņš atrod vainu citos. Vēlme publiski apspriest citu cilvēku dzimumdzīvi tik tiešām ir smaga problēma.
+7
Neoanālā.
+7
a Lūsis, skatos, īpaši nepārdzīvo, ka Neonz publisko datus par viņas dzimumaktu (ne) regularitāti.
Iespējams, ka pat uzjautrinās.
A tu, Neon, ja tev sieviete neiedod, tātad neesi pelnījis.
+2
Vienkārši Lūsi vajadzēja palūgt iedot:) Vai, tā kā Lūsenei patīk salīdzinoši fakti iz vēstures dziļas, tad nopamato, kāpēc tev vajadzētu dot un to salīdzini ar Staļina un Hitlera onkuļa attiecību pilnvērtību, kas kulminēja II Pasaules karā, grupņikā paņemot lielāko daļu pasaules iedzīvotāju :)
+4
Ļoti atvainojos visiem par šo stulbo trollingu! Mēs ar Lūsi bijām labi uzlāpījušies un tobrīd tas šķita baigi labais joks.
+1
katrā jokā sava daļa patiesības :)
+5
Alkohola reibums - vainu pastiprinoši apstākļi. :)
+2
Sanāk, ka šodien pēcpusdienā vēl aizvien biji labi uzlāpījies? :D
+3
nu uz paģirām taču tā gribēšana ir izteikta :)
0
Būs jau jāpiedod. Neonzam šķita, ka tas ir pārākais pēcpāļa prikols un viņš to gribēja mums visiem pavēstīt.
+1
Jā, tā ir tāda ļauna pēcpāļa prikolu īpatnība - šķietamība, ka arī trešajām tas liksies kaut kas nereāli rēcams.
+7
Tā jau ir - tie, kas skaidrā, nesaprot tās lieliskās un neatkārtojami uzjautrinošās idejas, kuras rodas dzērušās galvās. :(
Neonz, ieliku tev plusiņus, kaut nedaudz tava statistika atkopsies, jācer.

Oficiāls paziņojums, āpši:
Iedzerām ar Neonzu svētdien, un kaut kādā sarunas sakarā es viņam saku: "A es ar tevi nevarētu pārgulēt, jo ļoti cienu tavu sievu; tas nekas, ka man šobrīd seksa maz". Neonz saka: "o, es šito ierakstīšu trjūmetālā!" Es saku: "A jā, būs rēcīgi!" I vot ir skazki kaņec.
0
Nu jā, izlasot ievadkomentāru, likās, pa zemi vārtīšos. Vai šāda vilšanās nav vēl ļaunāka?
+3
Es principā aizrijos, kad izlasīju pirmo ierakstu. Tomēr jāuzmanās, tēju dzerot un lasot truemetālu vienlaicīgi.
0
^ Tā var sanākt diezgan nepatīkama kombinācija. Aizrīties nav patīkami, bet vēl nepatīkamāk būtu izšaut pusverdošu tēju caur degunu.
+1
Viesuli, tu laikam ar sen nedabūjs, ka neatšķir grābstīšanos no bučas uz vaiga :P
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas