Intervija ar Edgaru Felkeru (bungas - Kastete, Collide u.c.)
+5
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ehh, Toskānas vīns.. siekala saskrēja
+2
Vispār prasījās jautājums, kā tad nonāca no straight edge līdz tam Toskānas vīnam.
0
Q: Tavs skatījums uz bungām – kas ir labs brends, kas ir labs skolotājs?
Kur dabūt labus kociņus, plēves, statīvus?
A: (īsumā) HVZ un principā neinteresē...

pisec :)
0
Ūja, tāda jau nu nebija viņa atbilde.
+5
džeks spēlē trešu, bet pēc pārliecības hc, bonusā vēl vegāns.
atceros- vēl 90to beigās Valmierā sāka parādīties hc grupas, kas nedzēra, nepīpēja, veģetārieši, vārdu sakot veselīga dzīvesveida piekritēji (moš ar seksu ar nenodarbojās? DD)
Man tomēr grūti saprast šos sterilā dzīvesveida piekritējus.
Nu kā var atteikties no sulīgas karbonādes?
+1
^ … ar tumšo alu!
0
^ Zyanide

Tā ir īstā tr00 attieksme - vienalga, vai klapē omes zaptes grāpi vai ziloņkaula karkasa ribas, kas apvilktas ar vaļa peņa ādu un ekstrēmiem uzrakstiem rotātas. Svarīgākais ir gūt prieku no tā, ko dari, un ja sanāk pašam, patīk arī citiem, tad tā ir veiksmes atslēga. Zīmoli, brendi, autoritātes un pozēšana ar to visu lai paliek tiem, kas sviedrē mēģu telpas gadu desmitiem, no turienes nemaz ārā neizlienot
+4
nu bungas no vaļa peņa ādas tomēr arī būtu diezgan true...
+4
… un spēlēt ar kaltētiem liellopu dzimumlocekļiem. Bet šitais to nedarīs, jo ir vegānu buņģieris.
+6
Nu par tām bungām jau džeks neteica, ka pilnīgi poh, uz kā klapēt. Teica, ka neseko līdzi trendiem, galvenais, lai pašam patīk, kā skan. Jo ir tādi, kuriem obligāti vajadzēs nopirkt un iztestēt 2012.gada Limited Edition Šurumburum šķīvjus tikai tāpēc, ka tie ir tikko iznākuši, kaut arī veco skaņa totāli apmierināja. Līdzīgi kā ar tiem, kas skrien pēc aizvien krutākiem viedtālruņiem. Tipa "jaunais iPhone ir par pusmilimetru plānāks - must have! :O".

Vispār šīs intervijas ar vietējiem smagā lauciņa arājiem ir dikti laba lieta, man tīk, ka sāk jau veidoties tāds kā arhīviņš, ko pēc gadiem noteikti būs vēl jo interesantāk palasīt. Paldies, P3LICAN.
+5
true true... vaļa penis... Jūs man lūdzu parādiet to ierakstu, kur kāds ir ar kaltētām ģenetālijām iespēlējis sitot pa kaltētu ziloņa rear end? Nu izņemot ja jūsu kolekcijā ir Dambis un kādi folkmaniaki ;P

Tas takā man paprasītu - kādas dāmas tev patīk labāk? - A man pohren, ka tik pasē dzimums "sieviete" un nekaujas. Pagrozu, kāmēr ieraugu kādu atveri, uzšpļauju un aiziet zuzīt! True! īsti vīri sejā neskatās un vārdu neprasa. \m/

+11
^^
paviļāju miltos, paskatos, kur slapjš, tātad tur jābāž.
+2
^ ak Dievs, Boks... labais, superrespekt >:)
0
"atceros- vēl 90to beigās Valmierā sāka parādīties hc grupas, kas nedzēra, nepīpēja, veģetārieši, vārdu sakot veselīga dzīvesveida piekritēji (moš ar seksu ar nenodarbojās? DD)"

sekss vai ta neveselīgi?
0
glāzīte sarkanvīna diena arī ir veselīgi- asinsritei.. bet redzi cilvēki no dzeršanas atsakās

varam vilkt paralēles :)
0
Nu redz, intervējamais jau no glāzītes sarkanvīna neatsakās.
0
Vaļa peņa pieminēšana lika atcerēties skarbos jaunumu, kurus no Neona sestdien uzzināju - Squirting Squade izrādās ir izrefomēts ... (buņģierim par to jau pēdējam pasaka, scukibļa). Bet tiek domāts par jaunu projektu. Un šķiet, ka blicei ar nosaukumu piem. MASTERS OF PENIS lieti noderātu bundziņas no vaļa peņādiņas, bungvālītes no kaltētiem ēzeļu diņķiem kā arī cits tematiskais stafs.
0
mincītim^
skaidrs, ka sekss ir veselīgi. es tur ironizēju.
-4
es domāju, ka viss latviešu metāls ir pilnīga pīzda
+1
^
nu jau pec delīrija sāk izskatīties
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas