NEED MORE PEOPLE!!!
+4
Death metal projekts no Rīgas meklē otru ģitāristu un basistu! Grupā pagaidām esam - ģitāra, bungas un vokāls.
Neaprobežojamies ar metal stiliem un to žanriem, tādējādi mixējam no visa pa mazam, bet pamatā visam ir Death metal!!!! Mēģinam pārsvarā iekš VG Studio Ādmiņu ielā - Ģertrūdes ielas galā!

Sīkākam info rakstiet uz Tommm45@inbox.lv vai zvaniet uz mob. 28304293
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-3
Kam līdzinās? Decapitated, Kataklysm? Spriežot tikai pēc tava nika vien — varbūt šim te?

www.youtube.com/watch?v=KTsvKmylJB8...
+9
ieraugot tēmas nosaukumu liekas, ka tiek meklēti cilvēki orģijām :D
+2
Kā nekā pavasaris tuvojās :D
-6
-1
Es padomāju tieši to pašu, ko mincīts.
+14
^ Un uzreiz klāt kā saukts... :D
+1
Vairāk uz Decapitated, The black dahlia murder, kautkas no vecās skolas Death, īpaši nekopējam neko. Katrā ziņā, tiecamies uz ātru, agresīvu, nedaudz mūsdienīgu Detuhu :)
+1
beigas ganjau sanaks sis www.youtube.com/watch?v=OG-RNq7oRUM...
+2
Nu piedod, bet tu smagi maldies :D
-1
Vajadzēja tač smagi, ne? Nav tač par daudz smagi? >:)
0
Ja man būtu jāuzraksta kriminālziņa kādam medijam par notikumiem, kuri atainoti augšminētajā klipā, tad ziņa sauktos — «Strīds frizētavā par matu griezuma kvalitāti beidzas ar letālu iznākumu».

Veiksmi atrast trūkstošos dalībniekus! Ja būtu iecerētais produkts tāds palēns un pagrūvīgs, tad es labprāt pieteiktos pamēģināt, bet uz ātru un agresīvu detuhu nestāv. Tāpēc — lai veicas!
+1
Vari pieteikties un pēc tam jau saveidot pēc sava prāta >:)
0
^ nu loģiski ! :D
+5
Eu, bet tas decapitated ieliktais gabals ir vienkārši drausmīgs, šitādu noskaties un vairs neliekas dīvaini, ka jaunieši nenāk uz metāla koncertiem.
šausmas...
+2
Tāda sajūta, ka tai klipā džeki paši netiek skaidrībā, ko grib močīt. Beigās tāds sūdu rosols, ka tik turies
+1
^^ Visādi tie innferfeidi utml. pasākumi iet plaukumā, cik sanācis dzirdēt.
0
Jāpiekrīt vien Laurim, tagad pidarkrabji skaitās metāls, yo.
0
Da labi, tas tak nav metāls, tas ir šitkōrs.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas