NARVABIKE 2012
0
Narva, Narva Castle, 13-15 July, 2012

Slade
Kypck
Metsatöll
Король И Шут
AveNue
Top Gun
Trelleborg

www.narvabike.com/index.php?lang=russ...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vēl krieviskāku miestu laikam bija grūti atrast. Jātaisa mums kāds fests Zilupē.
0
Narvai nav ne vainas. Narvabike pasākums pamatā apvieno apmeklētājus no Baltijas, Krievijas, Baltkrievijas un vietas izvēle ir loģiska.
+1
Narva.

Kādreiz Narvu dēvēja par «Baltijas Jūras baroka pērli», bet to gandrīz pilnīgi nopostīja 1944. gadā padomju lidmašīnu bombardēšanas uzlidojumi un ugunsgrēki, ko atkāpjoties izraisīja vācu karaspēks. Laika posmā pēc Narvas atjaunošanas padomju vara liedza pilsētā atgriezties pirmskara iedzīvotajiem, kas radikāli mainītu tās etnisko sastāvu. Šobrīd vairāk kā 90% iedzīvotāju ir krieviski runājošie, lielākoties padomju imigranti vai to pēcnācēji.

Info: www.visitestonia.com/lv/br%C4%ABvdienu-g...
0
Jā, Narvā 2dienu laikā latviešu valodu dzirdēju biežāk nekā igauņu (2x pret 1x).
+1
Vai tad tāpēc būtu jārīko pasākums citā vietā?! :) Tēma jau nav par to.
0
Vietējie urļaki varēs sabraukušajiem "ņeforiem" (neformāļiem) telefonus un naudu prasīt. :)
0
@ Intars - ta jau laikam Narvas bodēs (un ne tikai) var mierīgu sirdi visas interesējošās lietas на великом и могучем jautāt, ne?
0
Protams. Vispār, cik atceros, lai arī pilsēta kopumā šķita itin glīta, padomijas elpu varēja labi just - te par to atgādina dūšīgs Voldiņš pils pagalmā, te T-34 uz postamenta...
+1
Pipec, pie mums vismaz šitie sūdi acīs nedurās.
-3
nu ja es nebūtu overkirils, man nebūtu pohuj par jūsu skandalozajām izvirtībām. pežas. es īstenībā esmu TREJASTIS
+4
nesi, Tu vienkarsi esi piedzeries dalbajobs.
+2
Es tomēr lieku uz to, ka pie vainas ir Murgoņa iedotā bībele. Tā tomēr spēj cilvēkus mainīt , nav svarīgi kā ! :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas