Pentushki - Black metal pasta
+7
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Jauna tēma - trve metal food?
+7
Ja jau Satyricon var ražot vīnu, Mustaine — laikam kafiju (ja pareizi atceros), Black Label Society — aso mērci, tad makaroni ir nākamais loģiskais solis! Gaidiet drīzumā — Malduguns sērkociņi®, ātri pagatavojamās, uz kalēja laktas klapētās karbonādes vakuumiepakojumā no Skyforger, skābie kāposti «Frailty» un margarīns «Grondh».
0
Degvīns "Urskumug"
0
^^^ nea, dzimtenite "urskumug"!
+3
Runājot par Skyforger karbonādi - nemaz jau tik tālu no patiesības Dethecrator nebija :)

www.draugiem.lv/gerdafoto/gallery/?...

(redzams arī bez reģistrācijas oranžajā portālī).
+4
Starp citu, gatavošanas stadijā ir absolūti nelikumīga Dark Domination «Sātandzira», kam stiprums ir 66,6%. Trīsreiz destilēts pašu brūvēts kalvadoss. Heresy dabūja nogaršot — mēs, divatā izdzerot puslitru, pēc tam varējām cauri parkam iziet tikai tad, ja sadevāmies rokās. Kad būs gatavs lielāks kvantums, tad jau padalīsies klusībā ar citiem.
+3
kalvados nav trve!
DD dzerienam tak jabut no asinim :)
0
Tu labāk būtu iedevis pasmeķēt, nevis te kārdinājis! :)
+1
Te vēl ideja tortītei: ej.uz/w151 , kā arī instrukcija, kā pareizi pica sagriežama: ej.uz/1m79
+1
^^ Atceros, uz 21.dzimeni (laikam) tāda tipa tortīte man tika uzdāvināta dāvanā. >:)
0
Mēs tematisko tortīti pirms divām nedēļām nograuzām ;)

content22-foto.inbox.lv/albums/b/bladeofdar...
+5
man ash skaudiba parava... man te visadas Milkas jagrauzh, a jums tur torites galda :)
+1
Es gribu kotleti ar pentašku, āža galvu un apgrieztu krustu!
0
Ziemassvētkos — trve cvlt cūkas šņukurs.
0
^ ta jau labāk vienkārši āža galvu, piedevas pēc izvēles.
0
Sonne, te drīzāk bija tāds aprēķins — visi dzeramie ir «true», ja tiem klāt ir alkohols un (vēlams) tā procentuālais tilpums pārsniedz 40% :) Un netiek pildīts plastamasas pudelēs, protams.
0
^^^ protams, ja no tada viedoklja pieiet tai lietai!
varu tikai piebilst - viss ir labs alkohols, kas deg! :)
0
Aber kas varētu skaitīties trve matainā lopa barība? Jēla gaļa? Asinsdesa?
0
kā- kotletes, protams :D
0
Kotletes, jā, tā ir ģēla, man ļoti smeķē. :)
+1
"Tatārs", protams.... Jēla maltā gala, jēla ola, sīpols, sāls, pipari.. zaibišče, ku lapps
0
^ Šitā ir ahūnā manta, piekrītu.
0
Āža pauti (der arī buļļa, bet āža šķiet vairāk trve :))
+2
a kur tad paliek vecie labie "stacijas" belashi?!
atceros 90-to gadu sakumu-vidu, kad parasti agra rita stunda tika vilkts no kautkurienes uz majam, tad tie belashi likas pashi garshigakie izstradajumi pasaule!
+1
nu jau jau belaši, tad jau arī neiztikt bez baltmaizes batona ar majonēzi :D tā pa vienkāršo, laužot un spiežot mutē:)
+1
ta jau uzreiz visu "bomžpaket" - baltmaizes kukuli, majonēzi un kefīra paku.
0
kādu kefīru, plastmaseni divlitrīgo :D
+1
^ vai psulitrīgo plastmaseni ar točkas spirtu.
+1
kā tantuks bērēm bija sakrājis 120 litrus :D (lasījāt?)
+1
Jā lasīju. :) Aber tādu vecās skolas stacijas belašu labprāt tagad iekostu. :)
-2
vecās skolas belašs, tas ir kas ? Ar malto kaķa/suņa gaļu?:D
+3
pilnigi vienalga, kada galja tur bija ieksha!
kas nav izbaudijis to kaifu no belasha pirms 15 vai vairak gadiem, tas to nekad nesapratis!

te neiet runa par to, ka tajos laikos nebija uz katra stura visadu Narvesenu ar hotdogiem un lidzigam huinjam, bet pasha belasha ka tada! - uz agrino rita pohu ieest ko karstu un taukainu :)
+1
Ja tā tīri pragmatiski pieiet, kas tad vainas kaķa vai suņa gaļai? Gaļa paliek gaļa.
0
... teica Old Vaverli un iegāj alīķu kambarī...
0
...ieņukāt cilvēka miesu, jo gaļa jau paliek gaļa.
0
Tik tā fīča, ka plēsēju gaļa nav īpaši garšāga / sīksta. Ņammājamos suņus jau īpaši baro.

Cilvēks vai lācis - tas pats ruksis vien ir ;)
0
it īpaši, kad gribas ēst, ta jau viss viens ;)
0
Lācis vai tad tomēr neskaitās pamatā kā plēsējs?
0
īsti ne, šim pamatdiēta tomēr zaļbarība, man liekas
0
Lācis ēd gan zaļbarību: skudras, kāpurus, grauzējus, zivteles un citus dārzeņus!
+1
Ēst ta ēd, bet pamatpaika jau tomēr gaļa. Tipa plēsējs ar noslieci uz visēdāju. Maitu jau ar šis nesmādē.

Kaut gan panda laikam pamatā ēd zaļbarību un citas lietas tik bonusā. Laikam kā kurš no lāčveidīgajiem.
0
Panda tieši ir gaļēdāja. Tikai tā suga tā degradējusies, ka ēd bambusus, jo gaļu vairs nespēj un negrib noķert. Arī nevairojas pandas nevis tāpēc, ka ļaunie cilvēki viņām to traucētu, bet gan tāpēc, ka šī suga ir degradējusies un izmirst dabīgā nāvē. Cilvēki gan mēģina pavairot pandas gan dabā, gan zoodārzos, bet ko tu padarīsi…
+3
Ar varu kniebties nepiespiedīsi... :D
0
Panda un polārlācis ir pretēji izņēmumi. Ja neskaita zivju nārstošanu un kādu stulbu sēņotāju vai citu apdauzītu lopu, lāčuks pie šašlika bieži netiek.
0
^ Bleid, Tu gadījumā nedomāji grizli lāci?

Polārlācis, manuprāt, to tik vien dara, kā meklē roņus, ko kārtējā ēdienreizē notiesāt (cik nu viņiem, nabadziņiem, tās ēdienreizes pa mēnesi sanāk)...
0
Tu domā, ka tikai grižļi lašus ķeksē un sēņotājus ņammā ?!
0
Sorry, par lašiem un sēņotājiem Ziemeļpolā tik tiešām neesmu dzirdējusi :D
+1
ar ''lāčuku'' bija domāti pārējie lāči (tie, kas nav panda / polārlācis)
0
Jāpajautā Gunāram, kā viņam sastāv ar tiem sēņotājiem, lašiem un roņiem. :)
+4
Wervolfam gan labi: grib paēst zaļu gaļu — izlien caur līku sakni mežmalā un kļūst par vilku, pamedī zaķīšus. Sagribas paēst makaronus — izlien atpakaļ un iet uz «Vairāk Saules».
+1
atcerējos, ne tik seno rakstu, par lāču pusdienošanu.
www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/388...
+1
Mazliet neticam gan izklausās, ka šo stundu ēduši un šī vēl spējusi runāt. Tur jau vajadzēja noasiņot/ norubīties no sāpju šoka
0
labāk jau tā nebūtu patiesība, bet gan jau, ka visādi murgi iespējami arī dzīvē
+2
Dethecrator'am + no manis. :D
0
par veco laiku belašiem runājot man uzreiz asociācijas ar autobusā noklausītu puišu sarunu, kas speciāli brauca uz pļavniekiem pēc čeburekiem- jo tie esot labākie rīgā :D ok, slikti jau nav, viņiem ir divi plusi- ja nemaldos no 6 rīta jau vaļā un tiek uz vietas cepti, tātad svaigi. par gaļas kvalitāti neatbildu, neesmu nekāds pārtikas un veterinārais dienests.
+2
www.apollo.lv/portal/life/article...
un vispār mēs ar saviem belašiem varam atslābt- lūk kas ir true :D
0
A ja sīkais jau raustīt iemācījies? Ko tad? Čura der vai nē?
+1
^^ Hehe, rekur kareiz bildes par šito:

bigpicture.ru/?p=275808
0
Te vēl šādas tādas, ne pārāk ierastas ēdamlietas:

bigpicture.ru/?p=116898

bigpicture.ru/?p=101629
0
Normāls zakusons. Kāda vaina uzkraukšķināt pie aliņa smuki ceptu skorpionu? Nezin tik, vai tās spīles ar ir sakožamas. Sienāža kājas bija dezgan nesakošļājamas.
0
Man nekādu pretenziju nav nosmeķēt.
+2
nu es arī laikam doto priekšroku pagaršot kaut kādus kukaiņus (izņemot tārpus, kāpurus), nekā mīzalos vārītu ēdienu, lai cik nevainīgi tie mīzali būtu :D
+3
ienāca prātā firmas ēdiens: klucī sautēti kāposti ...
+1
Cik Tu vakar izdzēri, feinšmeker?
+1
divus alus ;)
+2
Tie jau veseli 4 litri. :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas