Trumetal!!!!!!!!!!!!!!!!
+3
Kāds vispār šajā lapā [trumetal.lv] maina ierakstus, jo sākumlapas ierakstus esmu jau sen redzējusi? Nav neviena 2012. gada pievienotie ieraksti, kas tā pa lietu.

Kurš ir atbildīgs šajā portālā ?????
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
drausmas
+12
mēs visi par to esam sašutuši un nemitīgi atgādinām par to MilzuLempim, bet viņam pajāt ...
+1
ieliec bukmārkos uzreiz forumu un šādas problēmas vairs neliksies aktuālas >:)
+8
Drīksti uzsaukt Bigijam mucu alus - varbūt tas viņu motivēs nomainīt pirmo lapu. Un varbūt pat ATLIKT ATPAKAĻ GALERIJU NOLĀDĒTS AR ĀRĀ!!!!!
0
Kā ta, kā ta. Nesen šis atzinās, ka bez promilēm neko jaunu uzkodēt netaisoties.
+1
Kur problēma, taisi apskatus un tik liec iekšā lapā :)
0
Tas pegijai
+2
sasmējos kā kutināta
0
Tāds dikti neveikls troļļošanas mēģinājums.
0
kad pirmoreiz ienāc truemetal tad ir tāda sajuta ka te nekas nenotiek:D
+4
nekur jau nekas nenotiek, visa pasaule ir viena liela stagnātiska sociālā stigma
0
99% (lietotāju) vienalga sēž forumā...
+2
We're the 99%... Rakstos komentē tikai elite. Occupy /news !!
0
Kā ta ne: nesen tika pacelta augšā viena no vecajām ziņām — par 1. septembra grainda pārtiju, kas notika 2010. gadā. Uzreiz tēma tika aizslēgta ciet! :D
+4
Paldies Tev, Pegija! Tu mani sasmīdināji ar savu tēmu :D :D Mani fascinē Tava profila bilde. ;) Ja tā esi Tu un Tava māja, tad es Tavā vietā vairāk būtu sašutis par to, ka no mājas skursteņa pamazām sāk pazust ķieģeļi ;)
P.s. Neesmu šajā portālā atbildīgais :)
-6
ja tā būtu īstā profila bilde, būtu iemesls uztraukties par to, ka gandrīz pieaudzis cilvēks vazājas apkārt ar plīša lācīti un turklāt dzīvo kapos. mazliet slimi.. bet tādos apstākļos jau rodas sižetiņi, kurus uzņem lētās šausmenēs, kuru budžets ir aptuveni tik liels, cik nu diplomdarbam ir atvēlēts :)
+1
Mincīša teicienu «visa pasaule ir viena liela stagnātiska sociālā stigma» laikam turpmāk citēšu :D
+3
^^ Jau kādu brīdi būt kapietei ir stilīgi. :)
+2
^ Un to saka ļauži, kas — pavasarim iestājoties — pēc katras nedēļas nogales postē purnagrāmatā iekšā bildes ar virināšanu… ;)
+1
Virināt, virināt un vēlreiz virināt! /Vladimirs Iļjičs Ļeņins/
+14
Virimirs Viričs Virins
0
Virineklis
+7
Te jau visiem būs jāmaina niki drīz. Virinwolfs, Blade of Viriness, Virintars, Peteņu Virinātājs, Valdis Bērzvirins, Virin_77… kas vēl sanāk?
+1
Virins Pūks sanāk.
+3
Peteņu Virinātājs WTW !
+2
Peteņu Virinātājs \\m/ \\m/
+3
Nolādētā vizualizācija....
+4
LaurisPovirina
0
Virgonis?
+2
Vironis667, Raitis Savironis, Deathvirinado, Virinduude. Bļeģ, man pašam sanāk Virinators. Varbūt tā nemaz nav tik laba doma, ko? :D :D
+6
Vārdā Virinamais
+2
Laikam vajadzētu kādus kreklus uzčiņīt - "Es /sirds/ virināt", "Virinātājs un lepns par to" un tamlīdzīgi.
+1
Pāri visam būtu Ainārs Virga… diemžēl viņš jamo VirinUggas kūrēto forumu vaļā nevirina.
0
Virga jau vairāk pūdžas vaļā virina.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas