18.05 Malduguns @ Jēkabpils
+4
18.05, Jēkabpilī, klubā "KONTRABASS" www.kontrabass.tk

vokāli instrumentālais kolektīvs "Malduguns" spēlēs dejas no debijas ieraksta "Pēddzinis", kas ieturēts kvalitatīva vecās skolas miroņmetāla stilā.
www.draugiem.lv/malduguns/...

+ Vietējie trešeri "Relentless"
+ progresīvie deathcrabcoristi "Retrace My Life"

Pirms pasākuma - pilsētas apmeklējums, kultūras objektu apskate, alus un cita alkohola degustācija.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
Kgan mana dzīve sen jau ir saistīta ar Rīgu, dzimtā puse man ir Līvāni, kas Jēkabpilij tuvākie kaimiņi. Trakajos 90`tajos, kad padsimtnieka gadi bija pavadīti Līvānos, toreiz tur bija samērā labi attīstīta rokenrola tusofka. Bija gan pagrīdes koncerti, grupas, krogs orientēts uz neformālo pusi u.c. patīkamas lietas. Ko, diemžēl nevar tagad teikt par mūsdienu Līvāniem. Komercija, popsa un pusizmirusi zona....,kas varu derēt, skar lielāko daļu Latvijas mazpilsētu.
Un man liels prieks, ka tādā Jēkabpilī uzrodās entuziasti, kas idejas vārdā ņem un noorganizē krogu, kur spēlē roka blices un kroga pamatā attiecīgā koncepcija.
Un dara to sirdsprieka dēļ....nopelnīt ar to nevar, tādā Jēkabpilī jau nu toč. Lai viņiem veicas.
Ja sanāks būt Līvānos reizē ar vecajiem bukiem, tad obligāti aizšausim uz to kontrabasu, ja tur kas notiks>)
0
Thanx boks!
Noteikti notiks,un gaidu Tevi ciemos!Čeko kontrabass.tk/
0
Dizains lapai foršs! Tā kā pēc Jelgavas Balerijas, tā kā ne… ;)
0
Jā.Tagad,kā Tu to piezīmēji,es arī apskatījos.:D
Tur ir tā,ka šīs te mājas lapas wordpresā jau ir gatavas ,kādi četri līdzīgi veidi.Atliek tikai aizpildīt.Djosheva i serdita.
Sevi aizstāvot ,varu teikt,ka esmu pirmais (attiecībā pret baleriju.).Viņi nepaskatījās,ka man jau tas ir,un,kā jau minēju,es arī nebiju viņējos skatījis.Tāpēc nevar teikt,ka tā kā pēc Jelgavas Balerijas,tad jau otrādāk-viņiem tā kā pēc Kontrabasa...
Arī tas nav svarīgi,jo šīs te lapas ir priekš info.
0
"Bāru cīņas"
0
Ne
0
Piektdiena ir tuvu!
+4
No savas pieredzes par "Kontrabasu" varu teikt tikai to labāko. Ja tāds klubs/krogs būtu Rīgā, stabili varētu konkurēt ar MP (atsevišķos aspektos, iespējams, būtu pārāks, piemēram, nekur citur neesmu baudījis gardāku tumšo "Brāli" - nenodzerties!)
0
Nu tad tā!
Alus dzesētājs jau strādā.Ledusskapī dzērieni un ledus arī jau salst.Ārā jauks laiks,un līdz 20:00 (kad openēsies kluba Vārti) vairs tikai 1h un 42m..
Tie,kas nav vietējie,var vēl mierīgi paspēt uz ģīgu.
-MALDUGUNS
-RETRACE MY LIFE
-RELENTLESS
+1
Kontrabasā divas reizes ar blizzardiem spēlējām, abas bijām starā! Uzņemšana super, skaņo cienīgi un padzirda tāpat! + Relentless arī ir labie čaļi, forša attieksme pret mūziku un sevi :) tā kā Jēkabpils ftw!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas