Viktorīnas jautājums :)
0
absolūti pazaudējos un aizmirsu kā sauca power metal grupu, kuru tīri labi varēju panest, atceros, tik ka bija vieni no tolkinisitme un stāstīja pasaciņas. :)

Palīdziet sklerotiķim.

P.S. lai gan jāatzīst, ka esmu labojies un nu jau ar vien vairāk Heavy/power grupas atzīstu par labām esam
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Umm, Blind Guardian? ;)
0
nē :(
0
Uruk-Hai. Gan tas ir black ambient un vietām kaut kas uz military pop šniti, bet Tolkīns tur ir vēl biezākā slānī nekā pašās Tolkīna grāmatās!
+2
Nu hammerfall ir panesams poverītis un izklausās pēc tevis prasītā :), Helloween, Iced Earth - specifisks vokāls, ar parasti var uzreiz atpazīt. Nu Avantasia ir teksti par tolkiinisma teemu arī. Nu Rhapsody, iz arī Manowar, dafiga jau vispār šamo ir, bet bauāmi daļa tik atkārtoti! Iz operas Stratovariusu var ielikt vēl iekš poverīša, tik šamie to latiņu visai augstu pacēluši, kaut kas ar Dream Theater līmeni, tik sen nav šamie ievērtēti. Šamā gala jautrulīši Dream Evil utt.....
0
A nu Iron Fire un Gaia Epicus ar vari ievērtēt, ja nav īstie :D
0
oh, yeah Power metāls.
Pasaciņas ir šeit:

Timeless Miracle-2005-Into the Enchanted Chamber (ļoti labas muzikālās pasaciņas)
Wildpath-2011-Underneath (orķestrētas pasaciņas)

That's all folks (kas ir manā kolekcijā) ;-)

0
+
Drakkar - Quest for Glory - šedevrs
Axenstar-2003-Far from Heaven
Dragonland-2001-The Battle of the Ivory Plains
Dragonland-2002-Holy War
Dreamtale-2003-Oceans Heart
Freternia-2000-Warchants and Fairytales
Freternia-2002-A Nightmare Story
Power Quest-2002-Wings of Forever
Power Quest-2004-NeverWorld
Power Quest-2005-Magic Never Dies
+2
kā es varēju viņus aizmirst, graver alus no manīm, manis meklētie un aizmirstie bija Rhapsody
0
Man poweris tīri labi iet iekšā, bet pret tiem Raspodiņiem gan mērena alerģija nez kāpēc
0
pēdējais no power ko labprāt ieklausīju izlaišanas gadā ir Flotsam & Jetsam "No place for disgrace" 1988

pēdējo gadu powerīšu centieni atgādina kaut kādu wanabe trve ļoliku centienus
0
^ Viens no maniem iecienītākajiem albumiem vispār, bet nekad netika ienācis prātā, ka tas varētu būt powerītis :)
0
^ starp citu es nebiju gadus 10 dzirdējis :D tikko jūķūbe pakalusījos un plett, tas toč nav ne powerīts ne spīds :D nu labi drusku, bet īstenībā par 80% trešiņš labākajos 80 gadu kanonos :D
0
^ nu tad es droši varu teikt, ka šis žanrs man iet tikai uz dzeršanas laikā, kad arī "krokodili" smuki :D
0
F&J ir lielisks Power/Thrash

Es no tolkiēnveidīgajiem, uzreiz pēc BG un Summonong, ieteiktu Freedom Call, kautgan šie tīri Bumbuļu Pavēlnieku nepiesmēja

Pasaciņas arī Seventh Avenue māk pļūtīt ...
0
starp citu, man te tadas baumas ienacas, ka Summoning shogad varetu but jauns albums ara :)
0
Tā. Šitā laikam būs dienas ziņa priekš manis.
Kā arī - kāds nezin, kur dabūt diskus Lugburz un Lost Tales? Tad es verētu lepoties ar gandrīz pilnu diskogrāfiju (full un ep, kompilācijas un demo neskaitās :D )
0
Adrian, tikko iechekoju, origjinalo Lugburz var dabut sakot no 11 lidz 20 eur + shippings
Lost Tales no 4 lidz 10 eur + shippings

es chekoju tikai Mint vai Near Mint stavokli
0
Mjā, svaigus un iepakojumā laikam var mierīgi nemeklēt :D
0
Es šad tad andelējos iekš discogs.com, jo tur parasti atrodami vairāk retumi nekā ībejā. Iemesls — ībejā izsolēm ir limitēts laiks, bet discogs.com kā cilvēks ieliek tirgus placī to ierakstu, tā viņš tur stāv, kamēr kāds pircējs uzrodas. Turklāt nosaukumi, bildes, katalogu numuri un pat svītrkodi ir pareizi, jo dati kolektīviem spēkiem tiek arvien papildināti un pielaboti.

Piemēram, www.discogs.com/buy/Vinyl/Summoning...

te pat ir viens still sealed CD: www.discogs.com/sell/list?master_id...

0
haha, derailments klasiskā trūmetāla garā.

Es ar pabrīnījos par minētā Flotša pieskaitīšanu poweram. Bet ja jau per vecais F&J, tad rekomendējams ir arī Helstar, sevišķi Nosferatu albums.
+1
^ aha un pardevejs ir "eelectroplatana2" no Griekjijas, no vinja pirkt neiesaku...
1 - vai tas ir 1 izdevums, liels jautajums
2 - vinsh suta tikai ka ierakstitus sutijumus, tas nozime, tam 1 diskam par pastu bus jamaksa 7-9 eur

tas viss ir ar niansem, es esmu Discoga jau pilnus 7 gadus un pazistu tur tos azhus-darzniekus ka 5 pirkstus :)
0
Jā, par grieķiem klīst (droši vien ka pamatotas) šausmu runas.

Bet to Summoning jau var arī no paša Napalm pasūtīt, Lugburz 10 eiriki, EP 5 eiriki + 6 eiriki shipping par diviem diskiem. Varētu cerēt ka ir iepakojumā tikai diez vai tieši pirmie izdevumi, drīzāk jau pārizdevumi.
0
Ībejā mani divreiz apjājuši pa daudz gadiem, kamērt iekš Discogs gan ne reizi. Tfu, tfu, tfu :) Varbūt tāpēc, ka šis tirgus placis mazāk zināms, līdz ar to krāpnieki arī mazāk ko spēj nozvejot un nemaz nemēģina.

Par Grieķijas pārdevējiem neko labu neesmu dzirdējis, kamēr pats neko sliktu nevaru teikt. Pāris reizes kaut ko pirku no grieķiem, vienmēr atnāca laikā.
+1
Desper - ja tev tas nav steidzama lieta, es paintereseshos te pie sevis Austrija (mosh no pasha mistera Sileniusa) par iespeju dabut kautkur aizkjerushos iepakotus origjinalos varijantus :)
0
Ja tas ir iespējams - tad es būšu ļoti pateicīgs.
0
Oki, ja kas bus reals - doshu zinju privati.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas