mūzika brīžiem, kad viss besī
+6
katram ir bijuši brīži, kad visapkārt vieni vienīgi kretīni, āksti un pilnīgi idioti; smadzenes ir izdrāzuši visi, kam nav bijis slinkums. darbā neiet, ar pārpildītu trambambuli atkulies mājās un tur atkal priekšā pārsteigumi, piemēram, nav elektrības vai vispār nekāda ūdens...
tā, kā es esmu visnotaļ pozitīvs cilvēks, man pašai nav īpašas mūzikas mapes beša mūzikai. bet ar Linardu žaibās runājām, ka pilnīgi noteikti ir tāda mūzika, kas vislabāk palīdz tad, kad viss besī.
Lūdzu ieteikumi- ko Jūs tādos brīžos klausieties, kas palīdz atgūt pietiekamu līdzsvaru vai gluži pretēji sakopot dusmas, lai sadotu visiem, kas besī
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+11
Bez elektrības būs grūti atskaņot.
-2
slipknot
+5
Varbūt kādam liksies banāli, bet man personīgi Mötorhead.
+5
Vienmēr var noiet pie kaimiņa stāvu zemāk ar tekstu: "uzliec lūdzu manu kompaktdisku" :D
+2
ā, bolt thrower tak
+1
+2
Es vienkārši klausos to, kas man visvairāk patīk (vispār vai uz to brīdi t.i. kāds no nesen klausītiem labiniekiem). Piem.:

www.youtube.com/watch?v=Vhl45jpDHWM...
+2
Džekiem šis te paceļ hormonu līmeni. Daiļajām būtnēm, diez, arī?

www.youtube.com/watch?v=mFIq6WCmXGE...
0
Niknais thrash un deaththrash man parasti tādam noskaņojumam der. Slayer, Demolition Hammer, Exhorder, Kreator un tamlīdzīgi. Death/grind, kā Terrorizer vai Misery Index utml. arī ģeld. Vvs, kaut kas, kas ir pietiekami smags un agresīvs, un tai pat laikā kačājošs.
+2
paklausies LR3
0
Kristīgo radio tad jau :D
-1
aha radio 2
-2
Vai var uzslēgt televīzorā God Channel
0
Vēl saliec spēlējamo listi no agresīvākām Rosewater dziesmām. Vai Suicide Commando :D
0
^ Pēc ļoti neveiksmīgas darīšanu kārtošanas tieši klausījos pagājušonedēļ Suicide Commando. Vēl par tēmu ir arī Darkthrone — Fuck Off and Die!
+2
Man tā jocīgi - tad, kad gruzis un besis virsū, vislabāk palīdz muzons, kas citiem to gruzi un besi varētu uzdzīt, nevis kaut kāds upbeat hārdroks vai nikna detuha.

Konkrēti man - Crowbar ir Nr.1 klausāmais, kad visus gribu heitot. Un paliek vieglāk.
-1
Don't hate the world. Just legalize and start loving it! :-)

www.youtube.com/watch?v=wK3xjtgqWBw...
0
0
laikam daudz kas ir atkarīgs arī no tā, ko vēlies panākt- uzlabot sev garastāvokli vai gluži pretēji novest sevi līdz baltkvēlei :D otram variantam tāda agresīvāka industrija varētu būt kā kulaks uz acs.
-2
Man gluzi kaa Quorthon. Vislabak iet pie sirds doom/gothic , depressive rock/black .
-1
Hmm , kas man vienmeŗ paceļ garīgo, kad ir kārtīgs zajobs:

www.youtube.com/watch?v=bocYANfH3v4...

Tiešām patīkami tajā brīdī dziedāt līdzi - fuck your lives , I hate everyone. :D

www.youtube.com/watch?v=Y4pOIndfTzI...

www.youtube.com/watch?v=piEUJfCJW_g...
+1
No jaunākajiem garīgā uzlabotājiem ienāca šis te gabals - katreiz nāk rēka klausoties:

Diablo Swing Orchestra - Black Box Messiah

www.youtube.com/watch?v=2QU8QUQGavg...
-1
kādam besis- visiem bez šķirošanas, šķiet, pa mīnusam iešķiebis :D
+1
Kāds Bezbesis noteikti.
+4
Ja šitas nevar, kas tad var? :>

www.youtube.com/watch?v=XT9GUwKXqfk...
0
Led Zeppelin arī labi noskaņai, vismaz man. Tomēr tas ir individuāli...
piem.šis
www.youtube.com/watch?v=v16CxX_2qec...
-2
:D inokentijs. jā, panki un visādi ska noteikti var uzlabot garastāvokli. es parasti, kā dzirdu voiceks voiska reflektīvi sāku smaidīt- nu daudzas dziesmas tāds sūds, bet vienkārši nevar nesmaidīt :D
0
Kad viss besī, tad parasti klausos Pink Floyd vai arī uzlieku kādu meditatīvāku gabalu...
-1
atcerējos, kas vēl man pašai palīdz pret besi- sacepums.lv. pie nosacījuma, ja tas nav tāds agresīvais besis, bet parasts dzīves apnikums
-1
Tas jau katram individuāli un pēc situācijas. Pats parasti ko no heavy/thrash puses paklausos. Bet parasti, lai sakopotu domas tomēr izvēle arī nesmādē, ko meditatīvāku kā Pink Floyd, vai tas pats vecais labais Lake of tears. Starp citu Satriani albūms Black Swans and Wormhole Wizards iz 10 gada ir visai labs savās noskaņās he he. Bet kas nu kuram tuvāks.
-3
Skatos, ka U par sev netīkamām atbildēm liek mīnusiņus, katram ne vairāk kā 2 he he, tātad gan no sava konta, gan Helvja iespamo (iešķieb) negatīvo vērtējumu ......
+1
Manā kolekcijā atrodas easy listening tipa mūzika (dabas skaņas, ūdens, okeāns, cita dzīvība): Peaceful waters un Solitude (Global Journey).
Laikam nejūtos tik sūdīgi, lai katru brīvu brīdi neklausīties metālu!!!
0
Kad vajag sakopot domas, neklausos vispār neko. Bet jautājums jau bija par ko citu.
+1
Vispār šāda tipa jautājumus noteikti nav jēgas uzdot, jo katrs mēs cita kaluma utt.

Bet varu dalīties savās sāpēs.
Klausos mūziku tādu kāds garastāvoklis. Ja reiz viss piegriezies tad ko nomācošāku.
Ja vienkārši dusma sakrājusies uz pasauli, tad vajag ko spraigāku, teiksim šie labi kasa smadzenes: Anaal Nathrakh vai Cattle Decapitation.

Ja vajag jestru prātu, tad vislabāk kāds mūsmāju ražojums, tie paši Inokentiji, tad Oranžās Brīvdienas ar sper gaisā, utt.

0
graver- un tagad tu dabūji mīnusiņu :D jo man patiešām ir labākas lietas ko darīt, kā likt mīnusiņus no visiem pieejamajiem profiliem, par atbildēm, kas man nav pa spalvai :D tas būs kāds cits ļaundaris.
0
Es laikam klausos kaut ko, kas saistās ar kādām stiprām, emocionālām atmiņām, cerot, ka tās būs stiprākas par šībrīža besi. Tāpēc laikam katram cits būs. Man šis noder:
www.youtube.com/watch?v=YsRkgS-1StM...
0
Bet, ja ir pavisam sūdīgi, tad es varu ieteikt tikai veco Bahu.
-1
Būs jau labi U, ja tevi besis māc, tad sto gramm un uz Daugavu copēt prom :D
+1
Piefiksēju tādu dīvainu fenomenu: kad ir Besis Vispārējais, tad labi klausīties tās grupas, kurās nosaukumā vilki pieminēti.

Par piemēru:

Vilki
Vilkači
Dzelzs Vilks
Wolves in the Throne Room
Ulver
Loup Noir

Pēc analoģijas — nākamreiz būs jāpaprovē Wolf, Powerwolf, Volk (pieņemsim, ka šo vārdu izlasām krieviski), un tad jau arī Los Lobos :)
0
O jā , wolves in the throne room arī labi iederas besī.
0
šitas labs
Volk (pieņemsim, ka šo vārdu izlasām krieviski)
saprotu, ka ir jaunatne, kas necērt krieviski ;-)
+4
It kā man nav tādas noteiktas mūzikas, ko klausīties, kad ir besis un kad nav besis, tomēr dažreiz gribās uzlikt ausīm ko tīkamu, un, ņemot vērā to, ka es klausos tieši mūziku, nevis dziesmas vārdus, tad manējie ne gluži favorīti, bet vieni no mīļākajiem gabaliem ir šitie:

Emilie Autun
www.youtube.com/watch?v=4uc7lVGR3Nw...

Epica
www.youtube.com/watch?v=bidIrp1gZoc...
www.youtube.com/watch?v=M9LFP5QkwJ0...

Isabel Bayrakdarian (kaut kas no klasiskās mūzikas arī ir manā disku plauktiņā, šī ir armēņu operas dziedātāja)
www.youtube.com/watch?v=NEDsAbich0w...

Wojciech Kilar (poļu komponists)
www.youtube.com/watch?v=ZN0RFGlS424... (šitais ir no filmas "9. vārti", kur spēlē Džonijs Deps :D)
www.youtube.com/watch?v=nF7_V7x9qOE...

0
Domājiet, ko gribat, bet mani nomierina un izslēgties palīdz Amorphis. Jaunie.
Bet kad ir baigās dusmas uz lietām un cilvēkiem, Carpathian Forest kā zibens novedējs darbojas.
+5
Es te skatos uz paraudziņiem un nogrozu galvu. Tā nav mūzika, kad kāds ir tevi izbesījis.
Šī ir mūzika, kad kāds tevi ir izbesījis. Ar nepārprotamu tekstu pie kam vēl:

www.youtube.com/watch?v=N6GnolqLgkk...
0
bet var arī šādi: www.youtube.com/watch?v=2_sWYG3Yf_U... :D
0
kad esmu nokaitināts, nomākts vai kā citādi negatīvi noskaņots, neklausos mūziku. vai arī pofig, kas skan fonā, tik un tā nepievēršu uzmanību, nedzirdu, kas tur skan.
Kad sakārtoju, sakoncentrēju savas domas un izvedu sevi no sliktā noskaņojuma, tad var pievērsties arī mūzikai. Bet tas jau cits stāsts.
+6
Te nu ir manta, kas uz latvieti iedarbojas tikpat spēcinoši kā burvju dzira uz Asteriku.

www.youtube.com/watch?feature=playe...
+2
Man šīs pašas dziesmas ieraksts no iepriekšējiem dziesmu svētkiem (tur, kur Brauns sarkanā žaketē) kaut kā labāk izklausījās.
0
^ es tieštopašu gribēj teikt...
0
pat man tā liekas - laikam šogad daudz vairāk sīkie pīkstuļi bija, arī salīdzinot video tā izskatās
0
šis moš der
www.youtube.com/watch?v=FBXut_Tb5YU...
vēl Iron maiden sērīgie gabali
+2
Rosewater pēctecību nodrošina Autogen — jauns video no šīgada koncerta Tokijā:

www.youtube.com/watch?v=rixiBBfTeb4...
0
Vēl viens jauns video: Knauzers — «Hipnoze atkal nāk modē!»

www.sturmmandat.com/videos/576-knauzers...
-1
Derek And The Wrecks - Chuck Solids

youtu.be/wO5UwwatrZM...
0
Parasti klausos to pašu ko parastu. Ja tas kas parasti nepalīdz, tad ieslēdzu RHCP labāko dziesmu izlasi un miegs labs.
0
nez varbūt vajag izveidot jaunu topiku. Ir albumi kas ir pilnīgi pē, bet viņos atrodas kaut kas ūberkruts. Man atmiņā Terrorizer 2006. gada atgriešanās albums Darker Days Ahead bija nospiedies ar piezīmi "mēsls". Bet šodien pa rādžiņu dzirdēju kā saprotu tad outro gabalu "Ghost Train". Jau klausos 20 reizi \m/

www.youtube.com/watch?v=1qMyVSjAgvo...

0
^RHCP jau sen kopš 1999.g., kad uzsāka Californication un tā stilā turpmāko albumu ēru, palikušies, kā labas kvalitātes popmūzika. Bet ko tur liegties, pa pēdējiem 14 gadiem uzbliezti virkne lipīgu hītu un daudzi metālisti, to skaitā es, labprāt klausās.
0
Laiks tāds nekāds. U.D.O. Steelhammer - Live From Moscow lieliksi šķaida mākoņus un sper zibeņus!
www.youtube.com/watch?v=NUNa5aMKQWY...
-3
jāatzīst, ka man ģimenē aug čaļi "reperi" un "depešnieki" :D

konstatēju, ka viņu pleilistē ir viens gabals kas man baigi patīk :D

www.youtube.com/watch?v=KrVC5dm5fFc...

+3
Ieslēdzu, paklausījos, un vidējais brālis tikko ienāca apjautāties, vai man neesot meningīts piemeties.

Besījuma brīžiem der arī šis: soundcloud.com/skumjuakmeni...
0
Brīžos, kad švaki strādājas pie sarežģītām lietām, man jau kādu laiku palīdz tāds mierīgās IDM projekts The Enigma TNG, par kuru neko nezinu un negribu zināt, jo vnk superīga fona mūzika, kas produktīvi noskaņo:

www.youtube.com/watch?v=Hq0kgSHsfe8...

Ieraksti ir atrodami dafiga gan Youtubē, gan Bandcampā, visus nemaz neesmu paguvis noklausīties — viņi variē no EBM līdz ambientam, pa vidu arī kāds dabstepa remikss metālam gadās. Līdz šim 16 albumi, kā izskatās. theenigmatng.bandcamp.com/
0
riktīga tucāristu Mechina :D

www.youtube.com/watch?v=9M_8asTJOH0...
0
eu, shamais man ka Mechinas fanam ari labi patik!
0
labrit - izradijas ka man shis albis jau 3 gadus ka ir ... vot vecums ...
+1
Tad, kad man uznāk riktīgs besis un besī ārā pat metālu klausīties, tad parasti talkā nāk 80.-o gadu Kūperonkuls - tas parasti mani atgriež līdzsvarā.

www.youtube.com/watch?v=W5tfURCWlRg...
+2
Šis ir mega labs! Pēdējo kompozīciju gan laikam nekad neesmu spējis līdz galam noklausīties :/
www.youtube.com/watch?v=B4CPKum9M2o...
0
^ Man ar tās beigas šķiet pārāk miegainas, bet albums lielisks.
0
Kā vēl nevienam tas nebija ienācis prātā — pavisam loģiska versija: ģeniāli ļaunais, noziedzīgais zinātnieks, kurš radīja zombiju vīrusu un padarīja tā upurus par staigājošajiem miroņiem, patiesībā bija nekrofīls! Un visu darīja romantikas, mīlas vārdā!

terrortron.bandcamp.com/

NIGHT OF THE LOVING DEAD!
+2
Spriežot pēc tā, ka 5 gadus nav ieteikumi mūzikai, ko klausīties laikā, kad visi apkārtējie besī, tad mēs paši esam sasnieguši vecumu, kad esam kļuvuši par tiem, kuri besī citus!
+1
Vai arī viss un visu laiku besī un tāpēc jau vairs nav īsti jēga postēt kaut ko tiem brīžiem, kad besī.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas