Zvērā 2012
+2
26-28 Jūlijs. Info - www.zverafest.lv
Biļetes - 15ls, 27jūl - 10ls.
Iesaku.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tu i zvērs! :)
0
Meh. Izskatās ka vienam jābrauc :D
+4
Pimpī 2012
+6
bļin, sajaucu Pimpi ar Pipeli ... kam negadās
0
+4
Varēs vērot Rīgas Noena seksu :)
+2
Wtf ir Rīgas Noena sekss?
+7
Danunah , par tādu line-up 15ls ?! KŽ biļetens bija par 16ls, bet nu tur arī bija ko redzēt...
+2
Ar varu nespiež. Pienākums liek informēt.
+2
Kur būs interesanti — industriālajā teltī droši vien būs šis tas negaidīts. Bet es vienalga nebraukšu. Ņehuj lopā nodzerties pa dubļiem vīkendā — nekad nekas cits tajā Zvērā nav noticis. (Tā visnotaļ nav organizatoru problēma, bet gan apmeklētāju.)
0
parādi piemēru - nodzeries pa sauso, bez šmekučiem un dubļiem
+3
^^ domā, apmeklētājiem tā ir problēma? Vai tomēr mērķis?
0
Nezinu. Pa visu šito laiku tikai 2x esmu izlaidis. Man patīk.
0
^^^ Nodzerties pa sauso bez dubļiem nebūtu ne tuvu tik jocīgi (un slimi?) kā pa dubļiem un šmekučiem, bet nenodzēries O_o
0
"Zvērā" - sinonīms dubļiem un nodzertiem purniem!
+8
kas tas par sviestu? tipa parasti festos ir šausmīgi tīrs, visi atnāk baltos uzvalkos un atbrauc ar mersedesiem un tad pie 100gadīga vīna glāzes izbauda mūzku restorānā, mārtiņa rītiņa uzraudzībā?
0
^Izklausās pēc Skaņu Meža vai kkā tikpat baisa.
0
Šogad pats pirmo reizi uz turieni braukšu, un kā viens no iemesliem tieši arī ir iespēja iztrakoties (gan jau arī visa dubļu būšana ieskaitīsies), neiespringstot uz to, kas grab uz skatuves.
0
^^^ Tas drīzāk izklausās pēc Nōvaja Valnā.
-3
nu Skyforger es labāk skatītu pozitīvusā nevis zvērā
+8
^ hipsters, bļa.
+2
^micni, popularizē un aģitē hipsteru vidū Latvijas metālu. Lai papildinās rokeru armija.
0
minci tb
+5
a nafig vajadzētu rokeru armiju papildināt ar hipsteriem?
+3
lai ir ko nobraukt ?
-1
Kucē 2012
+1
(assprātību uzplūds sākās)
+3
Bleid, tu ar savu ciskudrillu diez vai daudz hipsterus nobrauksi. Tur vajag ko štengrāku! :D
0
Sturmfahhrad.
+6
Ai, īstenībā laikam tomēr jābrauc. Neesmu tur vēl nekad bijis, un grafika dēļ citi šīs vasaras festivāli iet secen. Jācer, ka izdosies satikt kādu pazīstamo. Ja nē - jāmēģina piedzerties un iepazīties.
0
^
nu mēģini piedzerties no pirmās reizes.., savādāk neiepazīsies. :->
0
Kudar,Mani takš Tu pazīsti :D Skaji arī būs,varēsiet ar Hopkinsu abi divi mest pa lampu..

Btw,brauktdomātājiem - pagaidām izskatās ka šmigas ienešanai šogad ir bans un lētākais alus festā būs Apinītis :D
0
Apinītis jau nemz nav sliktāks par citiem čurūdeņiem. Vēl aizvakar vienu pa 39 s izdzēru.
+3
70s par puslitru.. festam nav sūdīgi.
+2
Dzelzi, es tevi neesmu saticis kādus divus gadus. Tur jau būs gandrīz vai pa jaunu jāiepazīstās. :)
+2
Cik izmaksā tāds fests kā Metalshow, kas bija pēdējoreiz Blomē?
Un cik mīnusos apmēram iebrauc?
Ar normālām grupām, nepārspīlējot.

Cik vispār izmaksā uzdabūt kādu grupu uz MP uzspēlēt, puslīdz normālu?

Gan jau ir apspriests, tādēļ neveidoju jaunu tēmu, tik vēlējos uzzināt.

+/-
+4
^ Baigi atkarīgs no tā, kurš tās grupas sarunā. Ja aicina nepazīstami rīkotāji, tad grupu menedžeri var uzprasīt baigo ceņņiku — tīri tāpēc vien, ka rīkotājs nezināms, un līdz ar to ir baigais risks, ka tas ir iesācējs vai (vēl ļaunāk) uzmetējs. Tā kā es vairāk pa bleķa pagrīdi, tad varu teikt — vispār joprojām ir baigi svarīga lieta personiskā pazīšanās. Viena lieta ir runāt ar svešiem cilvēkiem citā valstī, bet pavisam cita — ja kopīgi pazīstamie ir rekomendējuši sadarboties.

Par cenām, cik gadījies uzzināt, kura grupa cik prasa, tad ir tā — vidēji sākot no vairākiem simtiem un beidzot ar vairākiem tūkstošiem. Līdz ar to fests ir trakoti apjomīga štelle.
+1
Runājot par nokļūšanu uz Zvērā - ir varbūt kāds, kuram savā transportā ir aizķērušās divas vietas (turp un atpakaļ tikšanai)? Degvielai varēsim kādu latiņu piemest, zaļās pieturas pārāk bieži neprasīsim un tā .. Savācami no Rīgas un Ogres.
0
Kas vainas autobusam, sumpurni?
+2
Sumpurni tak nelaiž iekšā! «Atvainojiet, bet sumpurņiem, vilkačiem un kombuļiem pie mums iekāpšana autobusā nebūs iespējama. Citi pasažieri baidās!»
+2
Ar autobusiem vaina varētu būt tā, ka tajos dēļ šī pasākuma var gadīties palikt aiz durvīm, pieņemot, ka būs vesela jūra ar Zvērā apmeklētājiem, kuri brauks ar sabiedriskajiem. Vismaz tā stāsta daži, kuri pirms tam ir tādā veidā braukuši. Respektīvi, silti iesaka labāk atrast kādu ar savu auto, nevis riskēt un cerēt, ka nebūs līdz pasākumam jāstāv kājās, piesmakušā autobusā.
+1
Uz festu jau vēl nekas, ja salīdizna, ko pohainam tādā veidā nāktos pārdzīvot atpakaļceļā...
0
Var taču iepriekš nopirkt sabiedriskā biļetes bezrindas.lv, brīvi izvēloties pat sēdvietas numuru.
0
Hmm, par to bezrindas.lv lietiņu biju kaut kā pavisam piemirsis. Paldies par atgādinājumu - būs jāiečeko!
+3
Reku jums normlas Zvers in rus:

trinixy.ru/35448-pustye-xolmy-...
+4
Hitlers uzzina, ka "Zvērā" nevarēs ienest savu alkoholu. Vells, tagad šie parādās pirms katra festivāla?

www.youtube.com/watch?feature=playe...
-1
^^ Baigi netīras vienīgi.
+3
^^^ Ja Baldones Dūņu Kosmētiku reklamētu tādā veidā, tad tas draņķis ātri vien kļūtu par Gada Pārdotāko Preci® (beidzot šajā topā apsteigtu Ceļu Policiju).
+2
8. bildē tas i Ībajs? :D
+1
Bla, Ījabs.
Zb, ebay :D
0
Saukts arī par Ivaru Ībli. Tāpēc, ka sorosīts — ar to pietiek, lai tādiem izsniegtu tādu kā morālu «Nansena pasi».
+1
Sumpurni, tevi vēl braukšana ar mašīnu interesē vai esi jau nopircis biļetes uz sabiedrisko?
0
Kudar, vairs nav aktuāli - jau ir atrasts transports uz pasākumu .. :)
0
Varbūt ir vēl kāds braukt gribētājs?
+4
2010 gada Rus-zvers - vel labaks:

shpengler.livejournal.com/186650.html...
+1
Forši. :) Dažām gan tur prasās pēc kājstarpes epilācijas.
0
Varbūt kāds plāno braukt ar automašīnu? Naudu benzīnam, protams, piemetīšu.
+12
Mani novērojumi par festivālu:

1) Pasākums. Sestdienas rītā gāju makšķerēt un tālumā varēja dzirdēt "Zvērā" tucinieku līdz ~6:15. Viss.
2) Zelta jaunatne. Svētdien ap 17:00 braucu uz Rīgu un pie pagrieziena uz festivāla norises vietu redzēju 2 čalīšus stopētājus. Nodomāju- gan jau, ka pēdējie palikuši, poha un karstums moka utt., gandrīz jau sāku bremzēt un tad ieraudzīju lielo uzrakstu uz kurieni viņiem vajag----> Saldus!!!
Nu, joptvajmaķbled, sīkie perdeļi, mammas naudu notērējuši, nodzērušies smerdeļi nevar kājas padsmit km izlocīt līdz mājām? Pats cik reizes pēc zaļumballēm pa pālim/uz pohām/pa lietu/karstumu biju vilcies uz laukiem, bet mūsdienās tas laikam nav populāri :/
+7
Neva neva... Tu KOA?!? Bērns lai apsaldējas??
+2
^^^
:D savulaik nācās nokātot 14 km līdz mājām no vienas zaļumballes puspāļa pohmelī no rīta puses. I neko, zjbs :))
+3
Kā mums gāja. mazliet.

www.youtube.com/watch?v=8g7NHGrIL60...
+5
Meh.. es reiz puspāļa pohmelī nopēdoju no Šauļiem līdz Jonišķiem (>40 km)
+3
Es šī gada Līgo ar 2 kompanjoniem un pāri pa 15kg alu tūristu mugursomā no Cēsīm aizvilku līdz Uplandiem uz ballīti, tur iedzēru kādu stundiņu, tad pa šoseju no Uplandiem gandrīz līdz Priekuļiem uz otru pasākumu, tad atpakaļ uz Cēsīm. Pāri pa 20km droši.

Grūtības pakāpe visu laiku turējās viena - cik pa ceļam no somas tika izdzerts alus un nešļava vieglāka, tik kompensēja aizvien slinkākās domas un progresējoši ļodzīgā gaita. :) Bet bija forši. Mājās nogāzos beigts momentā.
+2
Garlaicīgākais slājiens: vienreiz, pirms kādiem 10 gadiem, pēc pusnakts slāju kājām no Rīgas — Liepājas šosejas krustojuma ar Jelgavas — Tukuma ceļu (tur mani izlaida no mašīnas) uz Tukums II staciju. Mēģināju kādu nostopēt, bet nekā. Pie Slampes bija kārdinājums griezt iekšā un sagaidīt rītu pie vienas pazīstamas skolotājas, bet nolēmu nomocīties līdz galam. Beigās, kad līdz Tukumam bija kādi 5 km atlikuši, beidzot vienu nostopēju. Arī kādi 20 kilometri kopā bija. Nav jau fiziski grūti, bet garlaicīgi.

Ā, un pirms pāris gadiem mēs ar Heresy vilkāmies naktī no Marseļas nomales lidostas uz staciju ar visām pekelēm. Nogājām labu gabalu kājām, kādus kilometrus desmit, jo Vidusjūras nakts tik fantastiski smaržoja, ka nemaz negribējās kaut kur tikt! :) Beigās viens vietējais valodu nepratējs aizrāva līdz Eksanprovansai, kur mēs drebinājāmies līdz rītam stacijā un tālāk pa zaķi braucām uz Ventimiļju.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas