Frizieri/frizētavas
0
Sagribējās man matus no (galvas) sāniem dabūt nost, kā daži dara, bet visi man pazīstamie frizieri atteicās, jo nekad nebija to darījuši.

Varat kādu rekomendēt?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
visupirms pamēģini pats, ja kautkas noies greizi, nodzīs pliku plesi, kā daži dara.
+5
Kā reiz mācos frizieru skolā un vienmēr meklēju upurus.
+1
es piesakos,Razor. sāni atauguši.
0
kas tad tur sarežģīts ? tad tie jau nav īsti frizieri, kas tik pēc grāmatiņas vadoties var ko uztaisīt
+1
P.S. es tik pazīstu frizierus Vāgnera ielā un uz Robežu / Vienības stūra (tur gan tik vienreiz griezts)
0
Esmu gatava upurēties mākslas vārdā :D
0
Kopš astotās klases esmu bijis pie frizieri vienu reizi. Moška paprovēt un aiziet vēl? Ko, ko tu saki — «Danunah, priekš kam!?» Ļoti vienkārši — jāpamēģina, kā ir, kad profesionālis… bārdu tev dzen!
+2
Džeisona Ņūtsteda jaunības pričene :)Nekā jau sarežģīta tur nav, galvenais, lai simetriski deniņi izdzīti abās pusēs, un attiecīgi mugurpuse nav šķība. Vēlāk jau tik ik pa laikam jāatjauno `iebrauktā` taka.
Vēl nesen draudzene ar matu mašīnu dzina nost, bet tad kkā pats pamēģināju un nav nekādu problēmu pašam atjaunināt deniņus. Lielos spoguļus tik jāiestutē.
p.s. ja frizieris nav spējīgs sānos matus nofrizēt, kas tad tas par frizieri?
-2
Nav jau obligāti jābūt abās pusēs, var arī kā, piemēram, Blacky no Voivod, tikai vienā pusē izdzīt :)
+5
Un tad visi teiks, ka izskaties pēc Skrillex. trolololololo
0
Kāds godīgāks spēj apgriezt galus?
+2
Godīgāks par mani? :D Nogrieztos matus apsolu kabatās nebāzt un vairāk kā latu neprasīt. Viss notiek pasniedzējas uzraudzībā, tāpēc neviens ar šķērēm vēl nav ticis sadurts un šķīries no neparedzēti liela daudzuma matu arī nav. Upurēties gribētāji, varat rakstīt uz epastu, man tiešām vajag atzīmes.
0
Cik esmu ļaudīm matus griezusi/ krāsojusi, neviens nav sūdzējies :)
+16
^tas ka neviens nesūdzās nenozīmē ka izpletņi ir labi ;)
+1
^ Visi mani "klienti" vēl līdz šim ir dzīvi un veseli ;)
+3
Varbūt tev vajg sākt ražot izpletņus? ;)
+1
:D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas