Zābji pēc pasūtījuma
+7
Karoč kam interesē: var dabūt zābakus un puszābakus, kurus gatavo pēc pasūtījuma saskaņā ar zemāk rodamo katalogu. Busta Grip ir poļu reperu apavu ražotāji, kuru produkcijai ir arī «smagais» gals (vieglais saucas Lando, tur nekas interesants nav). Labums ir tāds, ka visi apavi tiek ražoti Polijā un nevis Ķīnā vai Vjetnamā. Es pats pusotru gadu staigāju ar Busta Grip — izturība augsta, dilst ļoti lēni, un stils oriģināls. Tagad pasūtīšu vēl vienu pāri drusku savādākā krāsā — mošk vēl kādam interesē.

Katalogs: www.bustagrip.com/bg11/bg2011_steelto...

Pasūtīšana notiek tā: kas grib, tas iedod savu kājas izmēru, nodomāto stila un krāsas kombināciju, un pēc mēneša vai diviem ierodas zābaki «686» veikaliņā Origo. Saņemot par to ziņu, jāiet pakaļ, jāatrod savējie un jāsamaksā. Cenā velk no 30 līdz 50 latiem vidēji, atkarībā no modeļa un parametriem.

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Tjip pasūtīšana caur tevi?
0
ķip, ''man bija kājasplate pasūtīta''. Sarkana.
+1
Jāpiesakās pie manis, es tālāk nosūtīšu info par konkrēti nepieciešamo izmēru — modeli — krāsu, kur vajag. Kad būs atvesti (runā, ka uz septembra beigām), tad paziņošu, kur var iet savākt un samaksāt.
+4
Un ja aizejot pēc gatavā pāra secinu, ka manai pekai tomēr pa mazu/ lielu un ņemt vairs negribu, reperi nesitīs?
0
Kādi reperi? Ka tik silti zābaki. Bet fasons man nepatika. Smagais reps dara savu. Kur ir mani melnie anglijas armijas zābaki? The best :-)
+1
Nu kā "Busta Grip ir poļu reperu apavu ražotāji..." un "686" ir snoveru skeiteru zīmols/veikals. Man pat mājās viena tāda snoveru jaka iraid, ko māte nopirka tā kā priekš manis, bet tagad staigā pati ar to 686 bļembu virsū :D
+3
Baigie oriģinālie reppipeļi. 636 ir datorsaloni pa visu rīgu.
-2
Nejauc — 686 (seši ASTOŅI seši) ir ekstrēmo sportu lupatu brends. Jupķus, siltās bikses, jakas, džinsus utt. ražo, kas domātas ne tikai ikdienas valkāšanai, bet arī uz kalna. 636 (seši TRĪS seši) ir datorsaloni, jā. Savukārt tas Busta Grip ir vēl k-kas cits, par cik 686 apavus laikam neražo. Vēl 686 ražo merchu priekš Suicidal Tendencies, piemēram.
0
Kāpēc Tu uzsver vidējos ciparus? :D
-1
Tu lai atšķirtu 686 no 636 :D
+10
Bet pareizi tak būtu būtu jābūt 666.
+6
^^ Gribi teikt, ka es neatšķiru? Gribi teikt, ka es dauns??
Aunu cirvja kātu!!
+2
Dethecrator's labu gribēja - zābīšus piedāvāja, a tagad te viss pasākums draud par mordoboju izvērsties. :)))
0
Plettt, atkal laikam iepinos kaut kādā štellē! :DDD Ar Helviju viņreiz salīgām abpusēju mieru — šoreiz gan, kā jūtams, tik vienkārši nebūs!
-4
Laikam Tev pēdējais laiks uz KM nākt. :D
+2
atakal tu ar tiem saviem žīdiem :D
+2
Pohuj žīdi, Dethecrators jāglābj. :D
0
Jā, jo kurš tad cits rakstīs paziņojumus medijiem, ka «Melnajā Piektdienā notiks FRAILTY koncerts…»
0
Nu a huļi pirkt tādus, kam katalogā i oderīti nemaz neredz.
+2
A kājas izmēru šamiem cm nomērīt?
+8
^ ģipša atlējums būtu vislabāk.
+1
Tātad atbildes uz visiem jautājumiem.

— Izmēru norādīt var tādu pašu, kā pie mums pieņemts apavu izmēru norādīt, Polijā tāds pats skaitās kā pie mums.
— Oderi katalogā redz gan, vajag aiziet līdz bildei, kur redzama kurpe no augšas. Ir divas iespējas: parastie apavi un ar siltināto oderi — tad pie zābja paveida jāpievieno apzīmējums +WARM.
— Skatoties stulma garumu, jāņem vērā atšķirība starp vidēji garo un pavisam garo.
— Nekas pašlaik nav uz priekšu jāmaksā, bet pasūtītājiem svēti jāapsolās izņemt gatavā manta, kad būs atvesta, jo citiem tādu var nevajadzēt.
0
A mums po par citiem :)
0
Nedaudz vēlos precizēt par to stulma augstumu - katalogā maksimālais caurumu skaits bij 15; vai viņi 20 un vairāk ar taisa?
+2
A kedas nekur nevar uz pasutijuma uztaisit? :)
+5
^ Vēl ebrejādas abažūru lampai sagribēsi…
+3
^ shads iespejamais pasutijums ir nokavejies par gadiem 70 ... :)
+1
Vatta jamos toreiz iznīdēja? o_O
0
Tīri statistiski ņemot — tagad ir stipri mazāk, no kā ādu ņemt. Bet Sonnenmensch, kā redzams, nav vienīgais, kuru šādas vēsmas piemeklē: miljons.com/lv/15107/
0
A kāpēc mazāk?
0
^ Seši miljoni mazāk nekā tajos laikos!
0
Hehehe - Jokdaris! :)
0
^^Nu pat ja šī apšaubāmā versija būtu patiesa, domā, šie pa 60 gadiem nav atkal savairojušies?
+1
Moška ir arī savairojušies. Mums par laimi (un palestīniešiem par nelaimi), viņi to tagad vairāk dara savā valstī.
0
Pēc pašu žīdu datiem, šobrīd pasaulē ir apmēram tikpat daudz žīdu, cik pirms 100 gadiem, bet mazāk, nekā pirms kara. www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/History/wor...
-2
Jesļi v kraņe ņet vodi —
Naverna, vipiļi židi.
Jesļi v kraņe jesķ vodā,
Togda židam eto ņe nužna!

+4
Pēdējā rindiņa gan man bija zināma citāda:

...Značit žid nassal tuda!
+2
Otrajā rindiņā pirmajam vārdam ar jābūt "značit".

Izskatās, ka Dethecrator'am notis rakstot bij aizmirsušās ;)
0
Jā, šito pantiņu knapi atcerējos, apmēram kādam tur bija jābūt iekšā saturam. Labi, tad vēl vienu krievu folkloras pērli:

Kak bi ļebeģ ņe staralsja,
Ščuka rakom ņe davalsja!
+1
+2
Skatos, tīrītājs ir šo tēmu apciemojis...
+1
^Forums kirilicu pretī neņem?
0
пример поста с кирилицей
0
nu normali fludu patirija, viss ta, ka tam isteniba jau sen bija jabut :)
+2
Es tikai 2us pantiņus par puisīti gribeju iemest :(
+3
Besī ārā gari, bezjēdzīgi posti :)
0
50% no pasūtītājiem uzmetīs.
Neisaku šādu biznesu piekopt.
0
A kāpēc #41 pazudis - man nav ne jausmas :D
+2
^^ tēma laikam atgriezusies pie zābakiem.

Marle, tavu pasūtījumu pretī neņemsim.
0
Nu tad Tev paliks tikai 25% :D
0
Vispār,šī iespēja ir vienreizēja,vai tas tā regulāri būs iespējams?
0
Šī iespēja ir reiz pa gadu, kad tiek iepirktas ziemas sezonas preces, un attiecīgi, braucot atpakaļ ar kravu, tiek izmests līkums arī līdz konkrētajai apavu ražotnei.
0
karoče nepalaidiet iespēju, tā šogad ir pēdējā
galvenais Desekratoram par starpniecību procents jāatmet..savādāk iesmērēs dermantīnu.
-1
Jāņem vērā, ka īsie melnie kerzi maksā tuvu pie 50ls ( ja pārkonvertē tos zlotus, kas viņiem veikalā)
+1
Nu davai — kas vēl gŗib, tie lai sataisās uz pasūtīšanu līdz svētdienas vakaram un atsūta man savu sapņu zābaku krāsu, garumu, izmēru, modeli.
-3
^^ ko nozīmē īstie?
0
Dethecrator, mailu apskatījies? ;)
0
Jā! Rītā vēl ir laiks domāt, kas grib ņemt. Pirmdien sarakstu došu prom!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas