pērku radiotehniku
0
labprāt nopirkšu radiotehnikas s 90 tumbas. vēlamā cena 15 - 20 par katru. rakstīet uz hendelis2@inbox.lv vai 20249393
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu, divas man vajag, ja kas.
+11
Ā, es ta padomāju ka 90...
0
Man divas ir pārdodamas par simbolisku cenu - abas ir diezgan izjātā (nezinu tik - cik ļoti) stāvoklī un šobrīd vienkārši krāj putekļus. Problēmas ar pīkstuļiem, vienai vidējais īsti neskan un vienai kontakti zūd basiniekam vai kā viņu tur. Bet tā visādi citādi strādā. Pieslēgt pārbaudīšanai arī nav īsti iespējams - nāksies ticēt uz vārda. :)

Vienvārdsakot, savācamas Ogrē par simboliskiem 15-20 latiem (summa runājama, protams) abas (bez vadiem, jo tie man arī ir tikpat simboliski).
+1
Nu gan žīds blla. Pa 15-20Ls no tavas puses, es viņas savāktu, izņemtu varu un izmestu.
+1
Es vispār pats iedomājos, ka diezgan žīdiski prasīt tik daudz, bet nu kādu late gribēte gan dabūte par viņām! :D
0
nu man vajadzetu normāli strādājošas.
+3
vecajām s90 (20 gadus un vecākām) jauns pīkstulis maksā 9 ls/gab. no radiotehnikas veiča.
Bet nu principā- to veco kasti var sabāzt ar jauniem dinamiķiem (ko joprojām var nopirkt radiotehnikā), ja nepieciešams- parādīt meistaram iekšas tb vadus, kondensatorus u.c. fiškas, kas nu tur ir hvz.. un klausīties vēl 20-30 gadus samērā nevainojamu, mīkstu un sulīgu skaņu savos pieticīgajos daudzdzīvokļu mājas apartamentos:))
... a ko vēl pieticīgam metālistam vajag.
0
a man ir skanošas Simfonijas :p - www.radiopagajiba.lv/RRR/simfonia/AS/sim...
0
He he bt ir viena problēma, tā kā man pašam ir Radiotehnikas akustiskā sistēma 35 AC-1, un maz;as plauktinieces piedevām, tad nesen mainot basiniekus uzzināju no Radiotehnikas, ka šamie vairs priekš vecajām tumbām basiniekus neražo, tagad nāk tikai jaunie apaļie, bet vecie rombveidīgie ir izgājuši no ražošanas, tā ka, ar tumbu klausīšanos prātīgi he he...!
0
To murgonis667

Man ir 2 tādas un šķiet ļoti labā kondīcijā :)
0
Reku var nopirkt Radiotehniku: ib.swedbank.lv/private/investor/st...

Akcijas kods — RRR1R. Tirgus kapitalizācija būs uz pārsimt štukām, tā kā ar kādiem 150 000 vajadzētu tikt pie Radiotehnikas kontrolpaketes.
+1
Labi, izmantošu iespēju - tā kā šonedēļ pārvācos uz citu mitrekli, manas nosacīti salauztās S-90 tumbas var savākt par vienu Piebalgas bamsli jebkurš un jebkādiem nolūkiem. Mazums, kādam noder. :)
+4
^ no viena mitrekļa otrā?
+5
Silts mitreklis... Mhm \m/
0
es tev aizsūtīju vēstuli uz to pastu, kas pie profila rakstīts. (to sumpurnis)
0
^^ nu, ja tāds, kurā ieiet nosacīti salauztas 90-nieces, tad paliek pofig - silts vai auksts..
0
Pļe, nevis mitrekli, bet mitekli!

Murgoni, čeko pastus!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas