BURKA — balsošana par Nighttales
-5
Atkal notiek kārtējais «Tumora» BURKAS pasāciens, kur konkursā/koncertā piedalīšoties 5 jaunās grupas. Tātad jāsavāc balsis gana daudz, lai interesējošā grupa būtu viena no tām piecām. Lielākā daļa no jamajā reizē pieteiktajām neko neizsaka, bet viņu vidū ir arī Nighttales. Lieku priekšā visiem kolektīvi pabalstīt jamos un balsot par šiem! Balsošana no 11. līdz 18. novembrim, balsot drīkst reizi dienā.

www.draugiem.lv/burka/api/burka_pol...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Manuprāt, Nightatales nebūtu īpaši objektīvi uzskatīt par jauno grupu, ir jau gana degunu apsildījuši uz skatuves. Sanāca pirms staļļa tos Bloody Heels dzirdēt, starp citu nav slikti, ņemot vērā vēl pavisam maznodzertos puišu vaigus un sajūtu, ka vajadzēja jau nu vēl drusciņ ilgāk pasēdēt mēģinājumu telpās, jo kaut kā neizklausījās "visi kopā". bet stils man patika, un potencilāu saklausīt izdevās, pat brīnos, ka tik maz sabalsots, jo uz koncertu atbalstītāju viņiem netrūka.
0
...visi savējie+alkāni blakus un tapēc jau liekas ka daudz atbalstītāji :D
0
nu šitrādiem iesācējiem pamatā atbalstītāji ir savējie.
alkāni nē, tos es atšķiru :D
+1
varētu mēģināt visus pieteikušos paklausīties, bet bail. varbūt rīt, pieņemot, ka būs rāma darba diena :)
0
^^ bet es tak ar biju blakus ...
0
^ Tu balso par Nighttales, ka tev saka! Kad tev vajadzēja, tad mēs balsojām arī par tevi bez nekādas klausīšanās! :D

0
(mansn vadošais norādījums bija uz Rolign tēmēts, ne Bleidu, protams.)
+5
tas bija domāts man, ja? uzbrauciens, ja? kad Rotting Christ koncī tevi redzēšu, nopietni parunāsim, ja? pasaukšu džekus, un parunāsim, ja? katrs čoms tev pa zobiem iedos, ja? tā ka zobs ārā, ja? bez zobiem paliksi, ja? saprati, ja? un es zinu, kur tu dzīvo, ja? čaļus no rajona arī pasaukšu, ja? visas lampas tavā podjezdā izšķaidīsim, ja?
+5
huļi tu man te piepisies, nu huļi tu man te brauc virsū! Huļi tu man lampas paģītī izdauzīsi — huļi tu tajā paģītī iekšā ienāksi! Pie mums, redz, mājas ārdurvis ir tik viltīgas, pamanās tā aizkrist, ka pat mājā dzīvojošie reizēm netiek iekšā, ķimerējas ap atslēgām… Tā kā huļi tie mirlas no tava rajona huļi kaut ko sahuļīs!
+3
Jus tur Riga smogu esat saelpojushies vai?!
0
da bļeģ pizģec, vēl kaut kādi jobanajie gansi vēl tagad te jauksies pa vidu! Kas vēl nebūs!!!
+9
^^ ēd savu štrūdeli ar vīnes cīsiņiem, fašistu lops, un nejaucies pacanu razborkās ... a to pasauksim albāņu čomakus, kas tev ērkuli izraustīs tā, ka nekāds švarceniggers nesalīmēs (kur tu dzīvo arī zinu - globusu cērtu, saproties, ja ?)
+4
I necer' ibio!
Uzcirtis bazaru ar chomakiem no kebabu kioska, vinji jus visus uz ausim uzliks!
0
nu protams, ka es nobalsoju par Nighttales, ka tu man tā saki :D a to oprojām interesanti, kas tie visi tādi ir - tikai kamosiņu nācies dzirdēt..
+5
^ bļa ko tu te vispār ar kautkādu kreiso bazaru lien? kur bļa interesē kautkāds naigteila balsojums? te pacaniem normāls bazars bīdās, paņimaješ...
0
Vo-vo, galigi temu nerubi!
+1
Un vispār — huļi bļeģ man te mīnusus salikuši pašā pirmajā tēmas postā! Nu ka atzīstas, kas to bļeģ jobans vobans izdarīja? Fleišu famīlija? Vai tomēr gansi?
+1
gan jau ka sektanti no "Jōdas ānusa purinātājiem"
+3
Eu, kas tev pret Fleisiem? es ar varu rajonu pasaukt ;)
0
Ja sāksim dalīties pa rajoniem, tad mana rajona grupējumā laikam vajadzētu iet iekšā Fatduudam, Daemon_Dawn, Intaram un vēl pārītim. Kurzeme! :D

karoč, bļe, mīnusus varat man likt, ja liekat Nighttales plusus aptaujā!
+2
BTW, Fleišu ģimene = normāli ārieši. Vismaz pēc vārdiem — uzvārdiem spriežot :)
0
^^ kā ta tu tā aizmirsi pašu galveno Trūmetālistu no Kurzemes...
0
tā,kam te kas pret kurzemniekiem?
+1
Genocids? Holocausts?
+2
Bērnība pavadīta Kurzemes rajonā - tas ar skaitās ? :D
+3
Ta ir neizdevusies integracija.
+1
Nu paga, paga- visi kas kaut reizi kurzemē bijuši jau nu neskaitīsies viss, tad jau tik pat labi es ar' no dundžiņ'. bet lai jau jums tiek, pļavnieki ar purčiku par pacanu trūkumu nesūdzas, esam pietiekoši spējīgi:p
+2
Purvciems über alles!
-1
khe khe, pacančiki — gopņiki no tādiem rajoniem kā Pārventa, Purvciems, Pārdaugava un St. Kolomana pie Zalcburgas (ar skatu uz Berhtesgādenu)! Atgādinu, ka tēmas iemesls bija balsošana par Nighttales. Izskatās, ka mīnusus man gan liek, bet arī vienlaikus balso, jo Nighttales ir iekšā patlaban tur, kur vajag — pieciniekā! Bet, ja nebalsosim, tad šie no turienes izkritīs. Balsot var katru dienu vienu reizi.

Saraksts patlaban:

Vieta Grupas nosaukums Balsis
1. Bloody Heels 697
2. Kumosiņš 645
3. Nighttales 354
4. Pieczvaigžņu Šķūnis 241
5. MmD 231
+2
Nu salīdzināji arī, nekādas izpratnes par galvasilsētas mikrorajoniem un to kastām.
p.s. par grupām, kas man nepatīk nebalsoju principā, lai kā nu viņas kāds censtos reklamēt.
+5
^^ Dethecrator, lūdzu nevirziet šo tēmu offtopikā :)
0
Atgādinu, ka balsošana turpinās!
+2
Bļāviens, es šito nesaprotu un nu arī neizturēšu un ierakstīšu - nu kā var ienākt prātā grupai dot nosaukumu "Kumosiņš"?!
+1
Kumosiņš ir pilnīgs pizģecs. Imponē tas uzlocītās maikas čalis.
+3
kad hipsterisma levels zaškaļivajet, tad grupai arī top nosakums deminutīvā.
0
Labākais LV grupas nosaukums ir ''Sūdi'' - ļoti atbilstošs, pietam.
0
Eu! "Sūdi" ir forša grupa. Plus mīnus. Atvainojos par oftopiku.
0
Laikam būs jāuzliek telefonā par zvana signālu šis te gabals — nav metāls, bet vismaz par tēmu!

www.youtube.com/watch?v=_eyFiClAzq8...
+2
Geju muzikas propogandai ir cits topiks :)
0
KILL THEM ALL !!!
0
Iespējams, ka grupa ''Sūdi'', sūdu mūzikas kategorijā, arī ieņemtu kādu godpilnu vietu un varētu gozēties slavas saulītē kopā ar mazākā krāna īpašnieku unn Darvina balvas laureātiem.
0
Nighttales tajā trešajā vietā nemaz tik stabili nav…
0
… uuuuuuun tieši mana balss kļuva par 666. balsi Nighttales kontā!

1. Kumosiņš (The Nibble) 1488
2. Bloody Heels 1211
3. Nighttales 666
4. MmD 595
5. Pieczvaigžņu Šķūnis 536
0
sagaidiji savu laimīgo brīdi? :D
+1
Nighttales arī redzami nelielaa daljaa no šī video:
VEĻU NAKTS karnevāls - Halloween GHOST NIGHT carnival - Video Report
youtu.be/7NaiR5Qn0og...
+5
izklausās ka tas vokālais babuls iz nightales galīgi neprogresē...
0
nu ta saņemamies! Pēdējās 12 stundas iet balsošana! Nighttales saglabā trešo vietu pagaidām, bet līdz izkrišanai no piecinieka tomēr visu laiku paliek apmēram 100 balsis vai pat mazāk. Un iespējams, ka hipsterus no Pieczvaigžņu Šķūņa apdzīs kāda normāla grupa, izstumjot šos no BURKAS.
+1
^^ ķip reiz pa gadu silikona apgreids ?
0
… un tā — stundu pirms balsošanas beigām Nighttales ir nokritušies līdz piektajai vietai. Un sestajā vietā esošajiem vajag mazāk nekā 10 balsis, lai apsteigtu Nighttales.
+2
Nu tad beidzot...
Tāda sajūta, ka Dethecrator pats spēlē šajā grupā. Vai arī tajā spēlē kāds viņa brālis, māsa, bērns vai opis:)
0
^ Es pat nezinu, kāds tur ir sastāvs… Vnk gribas izdarīt kaut ko labu uz valsts svētkiem :) Bet rādās, ka neizdevās. Minūti pirms balsošanas beigām Nighttales bija atkrituši uz 6. vietu, no 5. atpaliekot par 14 balsīm — Pieczvaigžņu šķūnim bija 1018 balsis.
0
hahahahahahaha
0
Un uzvarētājs irrrrrrrrrrrrrrrrrr?.........
0
Pats Kumosiņš!!!!!!!!!!!!!!
0
Aplausus dāmas un kungi!
0
P.S. Nepārprotiet - "hahahahahahaha" nekādā gadījumā nebija par Nighttales netikšanu, bet par Kumosiņa uzvaru, hahahahahaha!
0
Kumosiņš: «Tūlīt jūs visi ar mums aizrīsieties!»
0
Tev Mac tādas gudrās pēdiņas taisa?
+2
Es nemaz nezinu, kas tas Nighttales tāds ir, toties es zinu, kas ir Kumosiņš...

www.youtube.com/watch?v=P9GnCaWwaV8...
-1
^^ Par Linux neatceros laikam gan nemaz, bet Windowsā vajadzēja turēt Alt un tad spiest ciparus 0171 (gan ne reizē, protams), lai dabūtu « zīmi, un Alt + 0187, lai dabūtu ». Varēja arī kkā savādāk, bet šis bija ātrākais veids. Uz MacOS jau vienkārši — jātur Option un jāspiež \ (un attiecīgi caur Shift — Option — \ dabon pēdiņas ciet zīmi). Cits uzliek, ka tas notiek caur Command taustiņu.

Es gan arī pieņemu, ka Neonz šito zina labi, tikai grib te drusku patroļļot :) Bet nu mož vēl kādam/-ai noder.
+2
hahahahaha

Uzvarētāji ir noteikti un tie ir grupa
KUMOSIŅŠ
0
ar kopīpeistu ar var ;)

«»
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas