Meklēju darbu (vai haltūras, vai abus)
+10
Tā kā ir iestājies klusais un neizdevīgais mežu griešanas periods (līdz ~ februārim), esmu spiests meklēt variantus kā sevi pabarot un samaksāt visus tekošos un pilošos rēķinus, kāpēc arī vēršos pie jums, trūmetālistiem, cerībā, ka kādam varbūt ir kas piedāvājams, pirms sāku atkal skatīties importa zemju virzienā, kas ir pēdējais variants no visiem variantiem, atskaitot darbu Maksimā, kas ir pēdējāks par pēdējo variantu.

No fiziska darba nebaidos – protu ne tikai kokus gāzt (respektīvi, visa veida motorzāģa un krūmgrieža darbi. Ir arī tam paredzētās tiesības un pieejami darbarīki), ir pieredze arī ēku remontdarbos (iekštelpu remontdarbi, laukakmeņu sienu mūrēšana), tiesa, vienmēr ar kādu pieredzējušāku blakus – vēl nav tik liela tā pieredze, lai pats varētu brīvi ņemties un visu vienmēr zināt un prast.

Ir, kā jau kārtīgam latvietim, sanācis arī pastrādāt pie konveijeriem ārzemēs, piestrādāt par apkopēju vietējā pašvaldībā, gadījies ir arī, protams, pavergot pat Maksimā, kamēr meklēju jēdzīgākus variantus.

Autovadītāja tiesību diemžēl nav, kas lielā mērā ierobežo manas iespējas nokļūt no punkta A uz punktu B, ja starp šiem punktiem nav sabiedriskā transporta vai arī tas ir izcili stulbos laikos salikts. Vai pats darbs atrodas izcili tālu no civilizācijas.

Visi kaitīgie ieradumi nekad nav pārklājušies vai ietekmējuši darba gaitas, respektīvi, paģirains vai pielopojies darbā neesmu nekad bijis, kavēts vai simulēts dēļ tā arī nav. Atbildības sajūta uber alles, kā sacīt jāsaka.

Tātad, ja nu ir kādi piedāvājumi, vai tas būtu kaut kas zāģējams, uzrokams, aprokams, norokams, uzceļams vai nojaucam, vai palīdzams jebkāda veida citos darbos – par adekvātu un nepārspīlēti augstu samaksu esmu tādām lietām pieejams. Ideālā variantā jau būtu forši, ja tas būtu vairāk vai mazāk pastāvīgs darbs, taču neatteikšu arī vienas - divu dienu darbiņiem.

Rakstīt uz profilā norādīto e-pastu vai zvanīt 28359656. Vajadzības gadījumā varu arī nosūtīt CV visu savu darbu vēsturi.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+7
šitādā garā uzsit vēstuli uz info@kordata.lv Ritvaram, darbi parasti pa mežiem, kā krūmgriezis, zāģeris, vai jaunaudžu kopējs šad tad parādās, ja gadienā tev ir ETW sertifikāts darbam uz kokiem augstumā vispār izcili, pašreiz nezinu, kas šim par darbiem, bet par ļaunu nenāks tev painteresēties :)
-2
Kāpēc iet strādāt uz Maksimu, ja visu laiku ir brīvas vakances Rimi?
+2
^^ Paldies, šodien uzrakstīšu!

^ Problēma jau bija tajā, ka Ogrē nebija (un joprojām nav) tādu Rimi - kulties uz Rīgu dēļ minimālās algas nebūtu īsti prāta darbs (izdevumi nokļūšanai vien jau būtu par traku), ņemot vērā arī to, ka toreiz darbs Maksimā bija aptuveni 1min gājienā no mājām .. :)
0
Bet es tā saprotu, ka būs arī Ogrē Rimi, Selvera vietā.
+1
Ko ta, Rimi pie tevis atnāca un palūdza jauno šoseju izprojektēt, lai šiem vieglāka piebraukšana????
+3
man ar vajag darbu.

Tikai nekads maximas, ta jau labak virinat visu laiku...
+5
vai tad jau to tu visulaiku nedari?
-6
Ko tiesi?
+10
Nu ta esmu sanemies - un gatavs uzskat darba gaitas.

Ko es velos:

- vieglu darbu, neilgaku ppar 8 stundam., tikai darba dienas
- kur jastrada 5 stundas, 1 pusdienam, 2 partraukumime/atputam/pipe...
- centra
- lai atmaksa celu uz darbu.
- neko atbildigu.
- neko smagu.
- kolektivs velams tads kam patik party un kur regulari nedelas nogales notiek pjankas/pirtis.
- algu 800 - 1000/men.

Ja zinat kur kas tads ir PM.
+3
es arī gribu tādu.
+11
kapietim varētu ieteikt strādāt eskorta sfērā, apmierināt vecu onkuļu vai tantu vēlmes sakarā ar jaunībā nepiepildītām fantāzijām.
Būs viss, ko gribi- darbs centrā, viegls un bez atbildības, jautrs kolektīvs ar garantētu tusiņu pirtī (iespējams- pamatdarba vieta), laba alga un vēl uz mājām izvadās. Grafiks- brīvais.
Pārbaudi tikai savu veselību, pirms stājies darbā.
+1
bez atbildības? a ja nu neapmierina??
+2
100% garantija nav nekur. Arī vecu ļaužu eskorta sfērā..., lai cik liels meistars būtu kapietis.
-4
Nekaus meslu ekskortus nemekleju, ja nu vienigi miljonaru meitas apmierinat - SMUKAS (18 - 30 gadiem) par 50 Ls/h - bus apmierinats, esmu ta verts
+9
Parunāju ar priekšnieku, viņš izrādīja zināmu interesi. Tikai viena problēma — šis negrib pirkt mēnešbiļeti Kapietim no Maltas uz Rīgu. Saka: «Ja Kapietim būs mēnešbiļete, tad mēs no viņa netiksim vaļā NEKAD!»
+1
^nu tu `zagnul` kapieti, sagribēji ibio. Ar šādiem nosacījumiem te puse trūmetālistu būtu laimīgi strādāt!
+1
Es dzivoju Riga - centra.
No maltas es naku.

Dod info par darbu - ja izpildas 90 % no manis uzraditajam veleme, tad man darbs der.
+3
www.pietiek.com/img/illustr_lg/2991...

Reku šitam bildē redzamajam Stjopam (Oļegs Stepanovs) ir dēls. Tas ir gejs. Toties spēj maksāt divas un trīs reizes vairāk. Pieteiksies?
-6
STULBS - kur tu redzeji ka man vajag kaut kadus pedinus vai sazin kadus meslsu bezdzimumu - der tikai miljonaru meitas varbut ari sievas ar lieliem pupiem, nekadi krokodili vai lisie ar 5 cm matiem, tadas kuras nemot no aizmugures mati ar ieraujas ala, kopa ar rukki...
+1
Kapietis par seksu ņem 50 latus stundā. Tātad viņa reālā izpeļņa ir apmēram Ls 12,55 stundā?
+6
Kapietis savā wishlistā ir izlaidis būtisku punktu - "nav vajadzīgas nekādas specifiskas iemaņas un izglītība"

Vēl jau derētu arī apmaksāts darba telefons un tā rēķini, veselības u.c. apdrošināšana, darba auto ar šoferi un vēl šādi tādi nieki.
+1
Vai tad tas nebij pats par sevi saprotams?
+2
Psc, tāds nonsense, ka pat smieties vairs negribas.
+1
varētu jau it kā kaut ko piedāvāt tik jāsaprot vai esi gatavs arī drusku braukāt. Firmai ir filiāles un vismaz reizi 2 nedēļās uz kādu no tām ir jādodas darbinieku kontrolē/pieredzes apmaiņā un tml. Filiāles ir Hurgādā, Goa, Puketā, Akapulko, Zanzibārā un Palau. Pārvietojamies diemžēl pieticīgi - ar ĒrBolķiku līdz Londonai, pēc tam diemžēl vai nu Qatar vai Korean Air. Diemžēl privātos džetus šefs neļauj algot.
0
^ Starp citu, Fonteina viesnīciņu, kreiso bāru un klubu bizness apmēram tāds arī ir realitātē. Viņa gadījumā gan jāpieraksta, ka darbinieki var bieži vien attapties, ka jāpalīdz novākt gruveši pēc ugunsgrēka.
0
he he, uz PeterisP piedāvājumu es pat parakstītos, ja nebūtu jau darbs līdzīgā tempā, šad tad tikai jāaizbrauc līdz Francijai vai Vācijai ar personīgo auto he he:)
+4
Forši, atnācāt un salauzāt manu izmisuma saucienu pilno tēmu ... :D
+10
šis man atgādināja darba kolēģa stāstu:

- Betonējām Ādažos pamatus un pārsegumus, par palīgstrādnieku viens vietējais opis alkāns pieņemts, netālu poligonā kaujas mācības dzirdam, vecais atspiežas uz lāpstas un šauj savu sāpi ārā:
- Vot man trīs meitas, veči, divas normālas trešā pilnīgi stulba, nu vot čista kā pasakā.
- Nu, nu, kas ta pa kreņķi?
- Vot, bļa, veči, vecākā muļķe, tagad armijā šaujas pa poligonu par kapeikām, abas jaunākās gan labas, Rīgā intīmservisā strādā, veco neaizmirst, naudu iedod, polšu un paiku arī atved.
+8
Vienā vārdā: «Meklēju algu, darbu nepiedāvāt!»
+2
Atļaušos pacilāt alu, nē, bet tēmu - joprojām esmu pieejams uz dažādām haltūrām, tikai šobrīd gan vairāk sestdienu un svētdienu ietvaros. :)
+4
Sestdienu un svētdienu ietvaros ir ar alu un tamlīdzīgi, nevis haltūrām, jānodarbojas.
0
Viedi vārdi ibiem.
0
sumpurn, tu bij tas, kas bij bēdīgs par zināmu rietumeiropas valsti pārstāvošu smagūzikas ansambļa neredzēšanu iekš zināmas valsts netāla metāla festivāla, kas izsenis slavens ar grupu neredzēšanu? (tīri ziņkārība) ;)
0
Intar, man īsti nav skaidrs, par kuru grupu tagad runā, bet ir aizdomas, ka tam ir kāda saistība ar pēdējo KŽ un meiteni vārdā Maša? :D
0
nā, es runāju par par priekšlapā otro aktuālāko tematu no priekšlapā publicētajiem.
0
Tu mani samulsināji - vairs nesaprotu, par ko runā un kas ir kas ..
0
Kilkim Žaibu IX
0
Neko nezinu! ^^
+2
Ne par te par saprast nevar smagmūzikas neko festivāls netālu iraid neatbrauca kaimiņvalsts spēlēja nespēlēja priekšlapā redzams pēdējais neatbrauca Rietumeiropas valsti izsenis neredzēts ar slavenu grupu netālu nepiedalīšanos Maša.
+1
Vēl tik vajadzēja piemetināt: "Jūs tā kā jā vai nē?"
0
Nē nu zin kā, jāievēro neliela konspirācija.
0
Respekt my konspirithā!!
0
Kapieti, reku tev darbs. Rēzeknē, nav tālu no Maltas: cvvp.nva.gov.lv/vakance/60975...
+6
Nez, ja kāds bijis aizturēts un uz iecirkni aizvests, papīrus kādu parakstījis, tā skaitas "pieredze Valsts Policijā"? ;)
0
^jā.
+3
Pienākusi ziema, rēķini lec debesīs, eiro ieviešas un citas nejēdzības, kā rezultātā, esmu gatavs kādam izrakt grāvi (kapu?), padot āmuru (vai skalpeli!) vai kaut kā savādāk būt lietderīgs brīvajā laikā no piektdienu vakariem līdz svētdienu vakariem. Attiecās viss, kas pirmajā postā rakstīts, tikai nemeklēju pastāvīgu darbu, jo tāds jau ir.

Ja ir piedāvājumi - šķūrēt tos uz profila e-pastu vai pirmajā ierakstā minēto telefona numuru!
+7
Piedāvāju darbu vākt un aizstāvēt mani, kad esmu pierijies sabiedriskās vietās. Ne sūda nemaksāšu, bet būs laba pieredze, un varēs drāzt losenes uz kurām man nestāvēs, bet būšu tāpat nokoļījis sporta pēc.
+2
Ekselents darba piedāvājums :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas