Golden Shower - Arēna Rīga 18.11.2012.
+3
Nemaz nezināju, ka ir arī tāda grupa tepat, Latvijā. Nesen koncertējuši Arēnā Rīga.

www.youtube.com/watch?v=PtgD8cMtG78...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nav komentāru :D
+1
vislabākie komentāri ir delfos un tēvēnetā zem šīs "šaušalīgās" ziņas :D
+1
grupas dailrade simtprocentigi atbilst nosaukumam. truka tikai nodemonstret "zelta lietu" uz skatuves. :-)
0
Domāju, šos var nākošgad mierīgi sūtīt uz "Eirovīzijas" dziesmu konkursu.
+1
^^ - kad izpildīja "золотая моча", domāju,ka tā arī būs.
+1
Ko tur daudz - vēlviens iemesls, lai pasmietos par Rīgu, orgi nedaudz (vai daudz) sadirsa savu reputāciju, un tāda patupa attieksme pret Bi-2, tādus klaunus likt kā iesildītājus.
+1
^ Tu laikam neizlasīji aprakstu:

под громкие овации вышел Шура Би-2 и объявил о том, что группа Би-2 начнет свой концерт через 25 минут, а пока, нашему вниманию предстанут их хорошие друзья, группа Golden Shower. И предупредив сказал, что данное шоу вы никогда не видели и навряд ли когда-нибудь увидите (по собственной воли уж точно).
+2
^ Neizlasīju gan. :) Nē, nu manis pēc tas bidva var vispār iet dirst un nekad vairs neatgriezties, es tik tā, ieturot neitrālu pozīciju uzskatu, ka nu nevar šitā traumēt cilvēkus. Ā nu mošk viņi speciāli tā, nogruzīja tautu ar kaut ko khmm tādu un vēlāk - vuaļā bi-2, visiem divreiz lielāks kaifs un tā, salīdzinot ar "iesildītājiem".
0
Golden Shower nebija no industriāļu aprindām?
+1
nu tās tak tās pašas G-shover, ja es kko neputroju. no vienas puses prieks par organizatoru uzdrīkstēšanos, malači meitenes, ka ir tikušas uz tik lielas skatuves. no otras puses, domāju, ka daudzi apmeklētaji īsti līdz galam nesaprata, kas notiek un par ko viņiem tāāāā?! :( vai nu gluži šajā koncertā viņas iederējās?
p.s. tas ka viņas piesaka kā draugus, nenozīmē ka viņas tādas ir. parastiem mirstīgajiem tas šovbiznesa nianses neizprast
+5
tas pats G-Shower vien i. Un par to draugu pieteikšanu, vašeta kā izrādās ir gan, un dažai labai no GS pat diezgan tuvi. Tas ka publons nesaprata un pēc otrā songa jau sāka brēkāt tas taks skaidrs. Iedomājies, ka tu atnāc piem. uz Satyricon konci, a tur, lauris, tas kas reiniks iesilda.
+1
Opā, tātad tās ir meitenes , kas tur uz steidža klaigā. Man likās čaļi. Ā , nu tad skaidrs, kā to draudzību ar Bi-2 varēja dabūt... :D
+2
Orālā draudzība beksteidžā, khe khe khe. Pielūgšana uz ceļiem.
+3
Tāpēc es katru reizi ņirdzu, kad pa radio dzirdēju, ka BI2 iesildīs G-Shower :D
Nākamreiz vajag kādu citu krievu estrādistu ar Pro Pain iesākt :D
+1
Dark Nexus saderētos ar Ģimu Bilanu, un Cyberpunk — ar Allu P*****?
0
^^ Tu diez vai šitos domāji ? - www.youtube.com/watch?v=5JBL6AStd7w...
0
^ gan jau Pain Pro Test domāja.
+3
tos, kas nesen Depo performancēja un pēc tam Delfos tauta šausmās ģība ? :D
+2
Tie jau būs arī MP pēc mēneša — uz pasākumu «Pasaules Gals»!
+2
Tad kad Impalad Nazarene bus? :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas