Video no kara Afganistānā.
+1
Vakar padzīvojoies pa internetu sanāca uziet, manuprāt, visnotaļ interesantu video, kur no pirmās personas skata punkta tiek filmēta karadarbība Afganistānā. Iztās čalis veido ļoti aizdomīgi stūlbu taktiku, bet nu jā, es jau tik tā paīstam aliņu dzert un CoD kapāt protu. Čalīša kanālā var redzēt vēl ļoti ļoti daudz video no karadarbības, bet šis no tiem, kurus redzēju, šķiet ir pats labākais.
www.youtube.com/watch?v=rLHU-_OhT8g...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ups, netajā sadaļā iebāzu, pavisam nejauši, es vēl ne pa īstam izgulējies :]
+1
Vai nu tas ir prikols vai nu arī viņš ir totāls idiots! ^^
Pats es bf3 kapāju!
+1
Par idiotismu ļoti grūti spriest, nezinot situāciju. Reizēm vienkārši var nebūt citas labākas alternatīvas kādai rīcībai.
+2
Ok, izlasīju aprakstā "I came out into the open to draw fire so my squad could get to safety."

Nav pārāk gudri, jā. Hvz, moš viņu nodaļnieks iztrieca ārā :)

Starp citu, pēc redzētiem dokumentālajiem materiāliem, šādu taktiku dažs labs jeņķu snaiperis esot izmantojis Korejas karā, kas bija brīžiem diezgan tranšejveida stacionāra karadarbība. Pateica ierindnieciņam - atnes man to tur no tās tur vietas. Kamēr ierindnieks skrien pakaļ, pretī galvu ārā pabāž Z-korejietis, lai šo nomušītu. A jeņķim ar optiku tie kā uzlecošie mērķi šautuvē :) Komandējošais sastāvs gan, protams, šādu taktiku ne pārāk atbalstīja saprotamu apsvērumu dēļ.
0
Būtībā jau doma laikam bija tāda, ka attālums ir ļoti liels starp pusēm un precīzi trāpīt tiem arābiem pa amīšiem nepārāk viegli. Jo ja paskatās tad vairāk vai mazāk šķiet tiek šauts tā vienkārši uz pretinieku pusi, tā teikt pretuguns. Domāju bruņojums viņiem ir labs un lode, ja arī trāpītu, nāvējoša nebūtu.( ja vien nesēž kāds snapers) bet redz sanāca negaidīti normāla apbombardēšana čalim, labi ka sveiks un vesels.
0
A tas tiešām nav kaut kāds fake ? Neesmu nekāds armijas eksperts, bet šķiet tas viss pārāk kaut kā nu tā, samāksloti. Tās uzvedības, arī tā pati filmēšana. Vai tad drīkst tā vienkārši filmēt kara darbības, komentēt, tad publicēt internetā ? Izskatās pēc mācībām vairāk.
0
Mācības ar kaujas munīciju? Ap otro minūti viņam stroķi no rokām izšāva ārā.

Pat, ja netrāpa pa roku, šāviens ar 7,62mm pa stroķi varētu būt diezgan nepatīkams un pasāpīgs sitiens pa rokām.
0
Par filmēšanu - nez, kā tur ir. Daudzi jau filmē. Kas tad tur - uzkabini GoPro uz ķiveres un čikiniekā.

Ja tās būtu mācības, vēl sūdīgāk šādu video publicēt - diezgan draņķīga piemēra demonstrēšana sabiedrībai. :)
0
Nu jā , uzkabini un čikiniekā, un rotas kmandierim pohuj ?
Vēl jo vairāk, ja tās nav mācības, bet īsts kariņš, publicēt tādu "dīvainu" taktisko mirkli, liek tikai pasmīnēt, kāpēc ASV katrā karā bijuši tik daudz zaudēju dzīvību. :(
-1
Huiņa, feiks, dirst.
+9
Man patīk - neviens armijā nav bijis un karojis, bet visi baigie taktikas utt speci - kall of djūtī pārspēlējušies.

Man taktiskās spēles sākās un beidzās ar prince of persia un super mario, tāpēc arī nekā no karošanas nesaprotu.
0
mSPW, nez, kāda amīšiem tur tā politika, bet pills jūķūbs ar šitādiem klipiņiem. Gan jau par dažu labu arī filmētāji pēc tam ir atrāvušies.

+3
Deathblow, kā tevi battlelogā atrast? Moš kādreiz sanāk uzkapāt kopā.

0
^^^ Ja ? ZIni, man liekas, ka 99.9% astronomu nav bijuši ārpus Zemes planētas, bet nezinu kāpēc ahuena labi orientējas visa tajā kosmosa lietā, ko tad tagad , neticēt ?!
+1
un kur ir teikts, ka astronomiem būtu jābūt ārpus planētas Zemes? tie gadījumā nebija astronauti, kuriem kaut kur jalido? :)
+5
nē, tie ir gājputni
-3
^^ un kur teikts, ka jābūt karā, lai saprastu, kas tas ir ? :)
+2
TO: daemon_dawn

HFleiss-LV...esmu superīgais artilērists ^^
+2
lai pa īstam saprastu - jābūt
+1
hvz...kkā pēc feika velk. Bet, ja arī ne, tad tas džeks ar galvu stipri uz Jūs . Lodes turpat pie kājām lido, var redzēt putekļu mākonīšus, kas pa laikam uzplaiksnī tur zemē.
Pilnā augumā tur rosās, bļaustās, šauj uz labu laimi. Huiņa karoč.
Studiju laikā, kad ņēmos pa studentu militāro apmācību, mūs mācīja savādāk. Slēpties, būt maksimāli neredzamam pretiniekam. A te džeks- dzīvais merķis. Snaipers sen būtu noņēmis. Neticu tam video rullim.
0
Man liekas ka nav feiks... Čalis palika dzīvs dēļ kevlara un tā ka attālums liels,savādāk duršlaks stabili,pretī šāva lai savējie zina virzienu un bļaustījās tapē lai savējie zina ka nav atmetis kedas un nevajag mediķiem riskēt pakaļ lienot.
0
^ nu ja. Aprakstā jau arī ir minēts, ka 4 lodes saņēmis.
-1
Uzjautrina internetā sēdošo īpašība uzskatīt par feiku to, kam paši netic. Nav tur nekā feika. Tā nav šaušana uz labu laimi, čalis izmanto nospiedošo uguni, lai samazinātu iespēju tiem tur pretējā pusē bāzt galvas laukā no aizsega un šaut pa pārējiem no viņa vienības. Aprakstā taču rakstīts, ka šie gājuši patruļā, tātad viņi tur bija kādi 4-6, attiecīgi pie tik maza skaita šādā situācijā arī nonāca pie tik radikālas taktikas, ka viens iet novērst uzmanību, kamēr pārējie tiek drošībā. Ja viņi visi tupēs vienā vietā, tad turbānie no pretējās puses ātri vien piešaus savu ložmetēju un nopļaus visu to vienību nah.
0
No nospiedošās uguns gan tur visai maz, drīzāk tāds vājš mēģinājums atšaudīties aptuvenā mērķu virzienā. Daļa turbānu no tādiem vientuļiem, neregulāriem ložu splešiem pie kājām visai maz raustās, starp citu. Nospiedošai ugunij, lai tā būtu efektīva, ir jābūt intensīvai un samērā koncentrētai.
0
^man jau liekas ka tā pretuguns vairāk sevis un čomaku uzmundrināšanai.ķip dzīvs esmu,šaut varu...
-2
Ok,kas notiek kad 50cal lode sastop savā ceļā turbānainu ķermeni?
Gaļas fests

www.youtube.com/watch?v=V2kNeNd0Qj8...
-1
daemon_dawn^^^
laikam esi rūdīts kaujinieks (lai gan pēc profila bildes to pateikt nevar, bet nu neskatīsim taču vīru no cepures vai ne?) un acīmredzot, kādreiz dienēji armijā :)
Nu pārskatiet taču vēl to video:
Pārāk daudz tur sviesta. Džeks bļauj: i`m moving down, un tipina lejā pa stāvu nogāzi. Un tajā brīdī laba pauze, kad neviens nešauj (ar domu piesegt viņu). Nu viņš bļe tajā brīdī ir kā uz delnas babajam. Tad raida vairākus šāvienus horizonta virzienā, absolūti nemērķējot,.. Viņš pat necenšas nolīst gar zemi, paslēpties aiz kāda izciļņa u.t.t. Mierīgi apsēžas, maina aptveri. Lodes spindz pie kājām, tas pat netaisās pamukt nost. Biedri kur viņa?
0
^ Ja viņš reiz tai kalna nogāzē ir izlīdis, tad ir pilnīgi viens pīpis, vai viņš stāv kājās, vai lien pa zemi. Tur tak nav kur paslēpties vai pamukt nost. tas, priekš kam viņām tur bija jālien, jau ir cits jautājums.
+1
Varbūt babaji tai galā vienkārši sēdēja un kurīja savu afgāņu mantu un kaifoja, līdz kāds priduraks sācis bļaustīties un šaudīties. :D
+1
Neesmu rūdīts kaujinieks, es tik bf3 kapāju, alu dzeru un military photos forumā sēžu :D Vienkārši izsaku savu viedokli par situāciju. Bet skaidrs ir viens - ne es īsti varu zināt, kas tur patiesība notika, ne tu 100% vari pierādīt, ka tas ir feiks.
+1
^boks - Tu laikam ar babajiem kopā sēdēj ja zin kad viņš babajiem bij uz delnas un kad nē... Šaujot cilvēks sevi vairāk vai mazāk demaskē un ir baigi jāskatās kad var šaut un kad ne.Čalis moš vienk ir fatalists,kā amurikāņu tēvocis Sems un bārdainas tētiņš aiz mākoņa lems ta būs.. Neesmu armijnieks,sencis bija,uz mācībām zemīšiem līdz ņēma un visādus prikolus stāstīja..
0
dzelzgriezējam^
kopā ar babajiem es nebiju un vai viņš bija tiem uz delnas arī nezinu, bet savus secinājumus izsaku, pamatojoties uz savām pieticīgajām militārajām zināšanām, kuras reiz apguvu studentu JIK un rezerves virsnieka kursā. Bez teorētiskās bāzes bija šādas tādas arī praktiskās iemaņas poligonā/ mežā.
Es absolūti nepretendēju (un man tas arī nav vajadzīgs)uz kāda nebūt speca viedokli, bet kkāds priekšstats man par to ir, kautvai cik melns aiz naga:)
Tāpēc, ja saki, ka ar armiju saistības nav/ nav bijis, tad nemuldi.
A par zemīšiem- nezinu, kā tagad, bet 90tajos viņu mācības= kārtīgs plosts. Zvēresta nodošana pirtī :D
p.s. un vispār- te jāprasa objektīvs viedoklis/ koments cilvēkam, kurš pats tur ir piedalījies. Mēs pārējie te varam muldēt cik gribam pie saviem ērtajiem kompjiem :)))
+1
Boks,es jau neapgalvoju ka Tev nekādu zināšanu nav... Meklējam rokā amurikāni un babajus,nosēdinam pie gald un prasam kā tur īsti bija?
+1
Šitas arī ir feiks? Un jā tādus video drīkst publicēt, jo cilvēkiem dzīvojot demokrātiskā pasaulē ir tiesības zināt, kā notiek karš un kur tiek sūtīti ģimenes locekļi un draugi. Nekādi uber slepenie plāni, tehnoloģijas netiek jau atklātas lol. Cita lieta ir ka nedrīkstētu publicēt video, kur kāds sabiedrotais tieši tiek nošauts vai kur ir redzamas asinis un gaļa, bet video ar laimīgu iznākumu ir publicējams. Izbaudiet šo terroru. :]
www.youtube.com/watch?feature=playe...
0
Eu dzelzgriezej, kas tie par zemes gabaliem tev video šķīst, tie jau nav talibi. ;D
0
^Kakla karbonādes n cisku filejas :D Dvieļus neredzi?
0
Nelepojos ar labu redzi, bet turbānus tur nudien nemanīju.
+1
Principā cilvēkam pret šādu helihopteri nav nekādu cerību izdzīvot. Spriežot pēc tā, ka helis dreb 1.5 - 2 sekundes pirms sprādziena varētu būt ap 1km liela distance - tā ka tie allahi naktī pat neredz no kurienes tos apšauj. Jau padomju laikos šie ložmetēji spēja izšaut 25 lodes (nosacīti - ja tā var saukt 20cm garas patronas) sekundē - tad mūsdienās noteikti tehnika ir gājusi uz priekšu.

Principā kādā alā varētu paslēpties tikai, bet nu tur helim noteikti ir napalma krājumi vai kādi citi instrumenti zemītes padrebināšanai, lai no tās alas vairs neviens neizrāpotu.
+1
Dvieļagalvjiem toties ir daudz pārāks ierocis ilgtermiņam: vairākas reizes augstāki dzimstības rādītāji nekā Rietumos…
0
Mūsdienu getliņi šauj 1000-6000 lādiņus minūtē. Pēdējos gan tikai uz ļotenēm liek lai no tankiem duršlakus taisītu.

Šite līdzīgs, tik īsāks un ar mazāku stroķi:
www.youtube.com/watch?v=gfl84zBqtAg...

Military Chanell ir vesela sērija, kur bildes pa taisno no tēmējošās / filmējošās ieroča kameras
www.youtube.com/watch?v=mn8mQzol0Fs...

0
Nebūt ne, ap 5-6k šauj arī salīdzinoši vieglais (cik gan viegls tajā kategorijā var būt) M134, kas spļauj 7,62x51mm (lielais NATO standarta kalibrs strēlnieku ieročiem). Protams, tā nahrenizācija nav salīdzināma ar kaut kādu Vulcan (6k RPM un 20mm kalibrs) vai Avenger (~3-4k RPM un 30mm). Tur tiešām, kā teici, no bruņutehnikas siets vien paliek.
0
Vietējie dvieļagalvas, aptrakuši ar Korānu, sākuši sludināt drauģelī savas gudrības. Rezultāts ir tādas «diskusijas», ka jautājums, vai tādas likt pie smagajām anekdotēm vai kur:

Umar AbuSafija Ojers vakar 01:23
Jēzus Dieva dēls,kurš mājo kristiešu sirdīs, ir parasts Sātans, jo Jēzus (Marijas dēls) ir uzcelts debesīs ar dvēseli un miesu un mājo tur mums nezināma veidā, līdz otrai atnākšanai.

Amara -nesvinu Priedīte vakar 01:30
Umar! ko tas nozīmē?!
Atbildēt

Umar AbuSafija Ojers vakar 01:32
tas nozīme to ,ka nevar nevienam sirdī būt 70 — 90 kg gaļas!
0
kas notiek, ja marazms sastopas ar tādu pašu marazmu ? dubults marazms !
-1
www.draugiem.lv/abusafija/gallery/?... - viņš tak ir smagi galvā izpists. Šariatu bļeģ - tāfelē ar kulaku tādam kroplim.
0
Jā, šito zābaku ar " Islāmu Latvijai" u.c. plakāteļiem esmu jau pāris reizes draugu diskusijās manījis.

Un tad vēl komentāri, kur pretī allaž uzrodas kāds die-hard kristietis, un tad aiziet "mana reliģija - tava reliģija, mana reliģija - tava reliģija, mans krāniņš - tavs krāniņš". Velti viņi to, jo tāpat mans tētis visstiprākais.

Vienīgi žēl, tā Umāra bērnu, kuri tā arī nekad dzīvē nesapratīs, ko nozīmē domāt pašam.
0
kā panākt, lai ''miers virs Zemes, un cilvēkiem labs prāts'' ? Vienkārši, visus fanātiskos kristiešus un musulmaņus apgādāt ar truliem nažiem un ieslēgt vienā telpā (vai izmitināt uz vienas nošķirtas salas), lai izdiskutējas
-1
pizdū viņus visus,katram savu kontinentu n miers. Kristiešiem iesaku Antarktīdu - ātrāk apsals,Musulmaņiem dodu Austrāliju,pieraduši smiltis ēst...Vienīgais,ķenguru... žēl...
0
Nuinah, tik smukas vietas viņiem atvēlēt. Nav pelnījuši.
+2
Labi,sūtīt viņus visus uz Atlantīdu. Atlantijas okeānam līdz vidum un uz leju ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas