Mūsējie uz Sweden Rock festivālu
+5
Sākusies atkal balsošana par grupu atlasi Sweden Rock festivālam (kur pag gad tika iebalsoti Skyforger). Uzvarēs kopsummā trīs grupas, pirmajā kārtā atlasītas simts pretendentes, katrs var nobalsot uzreiz par vienu līdz piecām. No Latvijas — Burned in Blizzard!

Šajā sakarā ir ienācies priekšlikums: tā kā no Lietuvas sarakstā ir Awakening Sun, tad lietuviešu metālisti, balsojot par savējiem, pie viena balso arī par Burned in Blizzard (jo šajā kārtā var balsot par vairākām). Savukārt mēs, balsojot par Burned in Blizzard, atkal atķeksējam arī Awakening Sun — tā abas grupas dubultos iespējas tikt Sweden Rock festivālā!

www.swedenrock.com/index.cfm?lg=2&pg=8...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Burned in Blizzard vispār ir mans šīgada lielākais atklājums!
+3
oi, paldies! pieliksim leišus arī savā turpmākajā info. pareiza ideja ;) ja tiksim tālāk, uzsaucu Truemetal'istiem kasti alus! vai divas.. te jau ir, kas izdzers :D
+6
te ar kasti būs par knapu :)
0
^ Ja tā būs kaste ar Cēsu vai Aldara gaišo, tad arī viena kaste būs par daudz :))))
+1
^ runa tak ir par alu.
+5
Es pieņemu, ka viņš runā par kasti alu uz vienu trūmetālistu. :}
0
Tad lai tik sāk krāt naudu!!! ^^
0
balsojam vispirms, par uzvaras baļļuku runāsim pēc tam :))
+1
Nu bet visi dirsēji sen jau ir atdevuši balsi par Burned in Blizzard!
Takā sāc krāt naudu ^^
+2
Jābalso katru dienu lidz 20 janvārim (atceramies, ka balsojam ne tikai par Burned in Blizzard, bet arī par leišiem — Awakening Sun!)
0
^^ Deal ;)
0
^ Ūbļa, tu nemaz nezini, kur esi iepēries tagad! Turēsim pie vārda! :D
+4
Davai,lai Bigijs pēc IP skaitļo adresi,Dethcrators organizēs novērotāju patruļas pie rolign mājas lai šams neaizmūk un es palikšu ēēēē sēdēt truemetālā n koardinēt balsošanu,iegūto alu kopistisk nodzers pie eM Pē,kautvai uz to paš Sabaton konc.
+3
Dzelzsgriezēj, atzīmē, lūdzu, savā datu bāzē, ka es jau divas reizes nobalsoju. Ja nu gadījumā tam ir kāda nozīme pie alus dalīšanas. :)
0
Chek ;)
0
Pagaidām ja Burned in Blizzard tiek iebalsoti rolignam jāliek 8 alus kastes :D

Jau laikus precizējam kādu alu kuršno truemetālistiem pļumpēs :)
0
Es arī esmu jau divas reizes nobalsojis gan par leišiem, gan Burnediem! Atzīmēt mani pie alus saņemšanas!
0
haha :D alus kastes nav problēma, problēma ir to saturs :D
+1
^ Rolign, ar šādiem vārdiem labāk mētājies tad, kad balsošana būs beigusies! :P
+1
Piekrītu ;) Paldies par atbalstu, jebkurā gadījumā :))
0
Es godam jau vairākas dienas i no mājas un no darba datoriem balsoju par abējām grupām:) Tā ka cerams, pūles nebūs veltas un varēsim redzēt jūs iekš to finālu un pēcāk jau uz steidža:) Lai veicas.>! Un priecīgu visiem šo pirmo darba dienu :D:D:D
+2
bet vispā parocīgi, ka awakenannā un burnirīrdi rallā ir tai garajā listē tik tuvu.

/kā jau var noprast, es pie alus dalīšanas ar netaisos malā stāvētājs būt
+1
Neaizmirstam nobalsot atkal par šiem!
+1
Top 10 in our band competition right now!

Mia Klose - UK/SWE
Morton - Ukraine
Damn Dice - UK
Litvintroll - Belaru
Dragon's Eye - Poland
Highride - Sweden
Sioux 66 - Brazi
Hollywood Groupies - Italy
Burned In Blizzard - Latvia
Humbucker - Norway

tas no Sweden Rock Facebook lapas! Tā turpināt!! :)
0
Morton reāli rullē !
+4
www.youtube.com/watch?v=Qjb1HdvN9Y4...

Par visiem nobalsoju, ieskaitot Mortonu. Lai viecas aizbrauk!. Truemetālistus varētu padzirīt tikai cisterna. Diez vai tik daudz spēsi nopirkt?
+2
Sveicieni un pateicības vārdi no leišiem: tie arī balso, cik spēj!
0
… un neaizmirstam, BTW, arī šito štelli — turpinam balsot! Vēl tik divas nedēļas palikušas.
+3
Tā lai ir skaidrs, ka es te tukšu nemuldu, BiB jau plāno, kur un ko iesākt panākuma gadījumā! Pāris mucheles sagādāsim un baļļuks būs! Liels paldies par palīdzību jau tiktāl.. kur mēs bez truemetal.. :)
+1
Vēl 10 dienas tikai palikušas, ko spaidīt SUBMIT pogu!
0
7 dienas līdz pirmā raunda beigām! www.swedenrock.com/index.cfm?lg=2&pg=8... jānokar! :D
0
^ rolign, a paši zināt, vai kāda izredze ir?
+3
Pēdējās nedēļas laikā no zviedriem nekāda ziņa nav bijusi, bet es domāju, ka mums ir vislabākās izredzes :)
0
Hopkins var precizēt, bet tur pašu piķis jau ar būs jāliek iekšā.
+5
Pag, šitā jau tik pirmā kārta (tiek atlasītas 25 no >100 grupām). Otrajā balsošanas kārtā jau būs sūrāk, tur beigās paliks 3 no 25. Tak što nav vēl ko to lāča ādu dalīt.
+3
Bet alus tak skaitīsies arī par pirmo kārtu, vai ne? :D
0
Nu ja, citādi jau otrajā kārtā tiks likti mīnusi! ;)
+2
pēdējo reizi truemetālā rakstu vārdu "alus". tāpat kā "pupi", aiziet visam pa priekšu :D
bet Intaram taisnība...būs grūti.
+2
Saskaņā ar Sweden Rock Facebook lapu, šodien esam 12. vietā. Vēl 5 dienas jānoturas... pa to laiku jāizdomā, kā ellē ratā uzvarēt to štelli!
+1
Kaut kāds Šļešš meklē latviešu grupu koncerta iesildīšanai Kauņā:

bobe.me/en/news/1836-slash-...
+1
^^ šai pasaulē nauda dara brīnumus ;)
0
Wagarzs varētu šļēšu iesildīt :D
+7
Es balsotu par Muzamezu ka Slash iesilditaju. Tikai zel pasu Slashu, jo pec Muzameza episka shova nevienu skatitaju vairs neintereses kaut kads tur iedomigais amerikanis.
0
Es arī par Sameti! \\m/
0
Atlikušas 3 dienas... swedenrock.com/index.cfm?pg=82&cob... Sweden Rock nopostoja ziņu, ka vēl 60 grupām ir izredzes uz 25nieku. Bet tas ir štrunts, atstājam savu balsi, un viss būs kārtībā :)
+1
^ Cerams, ka to vidū ir arī leiši! Neaizmirstam pieķeksēt arī Awakening Sun!
0
... uuuun peedeejaa diena ir klaat!
0
^ tip gatavojies rīt sākt strēbt? >:)
+1
Esam soli tuvāk! Saskaņā ar swedenrock.com esam starp 25 grupām uz nākamo kārtu ;) Leišiem gan diemžēl nav izdevies... :/ Pēdējā kārta sākšoties pāris dienu laikā.

Paldies truemetal.lv! \m/
+1
Alu!
-1
Ja finālvoutingā tiksim starp 3 uzvarētājiem, alus neizpaliks ;)
+2
Solīt jau visi māk...
0
Metālisti un alus ir divas svētas lietas, kuras es piekāst nemūžam netaisos, tā kā.. bez satraukumiem :)

Finālraunda balsošana jau sākusies! Links tas pats ;)
0
Šinī raundā ir svarīgi (un pasakiet/uzrakstiet to visiem, kurus aicināt balsot!), lai balsošana notiktu TIKAI un VIENĪGI par Burned in Blizzard. Organizatori ļauj balsot katrā reizē par piecām komandām, bet mēs NEDRĪKSTAM ieķeksēt nevienu citu (pat ne Morton!), jo tad mēs dodam savas balsis arī tām grupām un attiecīgi paaugstinām viņu izredzes vinnēt. Salīdzinot potenciālo balsotāju skaitu Latvijā un, piemēram, Ukrainā vai Zviedrijā, jāsaka — mēs šajā raundā nevaram atļauties tērēt savas balsis, lai pabalstītu viņējos!
+2
Vēl der arī piezīmēt, ka šajā raundā no vienas IP adreses var balsot 2x dienā.
+1
Šodien jau gandrīz aizmirsu — tā kā turam kanti!
+1
Pēc nogurdinošās pirmās kārtas, kaut kā drusku sāk kaltēt, bet vēl saņemos un daru balsošanu!
+1
Tā, vīri, lai mazliet priecīgāks prāts - esam sarunājuši ar A Nice Place, Citadeles 2, ka atzīmēsim 13. februāra vakarā 20:00 visu šito balsošanas trakumu..neatkarīgi no rezultāta. Protams, ja visi turpinās tikpat lieliski balsot, tad ceram uz priecīgu vakaru ;) Lai nu kā, esmu rezervējis jums 50 alus, jo tur gan jau vēl visādu citādu portālu cilvēki būs, bet ar tiem mēs atsevišķi..
Es saprotu, ka ar 50 aliem grūti izteikt to, kāds man prieks par jūsu palīdzību, bet nu es ceru, ka ņemsiet par labu un ieradīsieties kopā atzīmēt! :)
0
P.S. kaut kādā veidā vajadzētu dabūt sarakstu ar tiem, kas ieradīsies. Pierakstīšu uzreiz visus, kas šajā tēmā jau postojuši, varbūt tie, kas vēl ieradīsies, var iepostot "būšu" vai "balsoju" vai kaut kā tā? Dethecrator, idejas?
+4
Kur var redzēt cik punkti ir savākti? Tip jāpastās vai ir jēga te kaut ko tur bik pieprogrammēt >:)
0
nekur īsti neredz.. jācer, ka Sweden Rock kādā brīdī iepostos kkādus starprezultātus.
0
Mans korollārijs būtu šāds.

(A) Balsotāji bija daudzi, jo grupa, protama lieta, reklamējās pa visiem kanāliem, cik tik varēja.
(B) Tomēr šmiga tika solīta vienīgi šinī forumā, un nekur citur. (Es vismaz tā ceru.)
____________________

Slēdziens: šmiga pienākas šejieniešiem, kuri balsoja! Pārējiem — morālais gandarījums, kuru izjūt tautietis katris, kad palīdzējis bāleliņiem kaut kur iekļūt!

BigUgga: Tev ir jēga pieprogrammēt, jo tad tu 100% būsi pelnījis alu ne tikai par savu tiesu, bet arī par visiem tiem botiem, kuri divreiz dienā būs cītīgi balsojuši ;)
0
Skaidris! Truemetal alutiņš tāpat nāk no manas kabatas, tātad jūsu daļu arī garantēju :) Raudzīsim, kā lems menedžments kopienas pilnsapulcē par citforumiešiem ;)
pagaidām sarakstā man ir 15 niki, starp citu, ja pareizi esmu skaitījis.
0
eh, uz doto brīdi es bik pārcentos un vairs neatšķiru kāds katram IP apgabalam i gateways un kāds broadcāsts... un vispābā...
+3
^ un vispābā... nošaujies...
+1
Saliec nikus :D
+1
^^ pisna mož?
0
Neazmirstam šos! Balsojam, balsojam! Pelnam šmigu, pelnam!
0
Pagaidām izskatās, ka ir kādi 15 cilvēki uz 50 aliem! :D Piesakieties, lūdzu, forumā tie, kas nāks 13.02 vakarā, lai varu uztaisīt sarakstiņu - attiecīgi kuponi :) un balsojam, lai ir ko kārtīgi nosvinēt!
+5
Top 5 in our band competition right now with only 6 more days to vote:

Mia Klose - Sweden/UK
Sahg - Norway
KLogR - Italy
Fudo Myo - Sweden
Burned In Blizzard - Latvia

.. no Sweden Rock mājaslapas. Vēl 6 dienas.. daram visu iespējamo! Ir tuvu ;)
+5
Katru dienu ieklikšķinu. :)
+1
Sweden Rock šorīt noanonsēja Devinu Taunsendu.
+1
ar sagurušām acīm izlasījās, ka noonanēja...
0
Ko Tu, Intar, izdarīji??
+1
Tas jādara 2x dienā. Es no vismaz 2 IP adresēm.
+3
^ Onanē?
+1
nepavisam: divas reizes ir Jāieiet Iekšā!
0
nu i perversas tev domas...
+1
Pēdējās divas dienas — saraujam!
0
Balsojam, balsojam!

Trešdienas pasākumā tātad būs sekojošas lietas:
Alus
vēl mazliet alus
DJ Deathperado
Pēteris no Skyforger
neliels akustisks priekšnesums no BiB

Tiekamies A Nice Place, trešdienas vakarā! alus kuponi pienāksies tiem, kas šajā tēmā iepostojuši ;)
+6
A ko tur Pēteris? Atvedīs čaļiem alu? :D
+1
Droši vien kā konsultants par tēmu, kā aizbraukt uz SR :)
0
Nu ko, balsošanas sakarā viss beidzies!

Pasākums ieplānots un gaidu visus ciemos rītvakar A Nice Place! :) Būs pie ieejas sarakstiņš ar visiem nikiem, ko atradīšu šajā postā - pretī saņemsiet kuponus :p

Un Pēterim tomēr izrādās nebūs laika priekš mums.. citreiz :)
0
Un te arī rezultāti:
1. KLogR - Italy
2. Mia Klose - UK/SWE
3. Sahg - Norway

4. Venefica - Czech Republic
5. Bohemian Lifestyle - Sweden
6. Fudo Myo - Sweden
7. Burned In Blizzard - Latvia

Alus pienākas visiem kā vienam. Tikām zvērīgi tālu!!! \m/
0
Tātad, es saprotu, man arī pienākas aliņš, par to, ka par Devinu Taunsendu informēju?
+1
Rezultāti ir kādi ir, tur neko vairs neizmainīsi, bet vismaz jāpriecājas, ka beidzot tā trakā balsošana ir beigusies - piegriezās jau kādu nedēļu pēc sākuma, bet spītīgi klikšķināju līdz beigām. Tagad būs miers kādu laiku vismaz. Attiecībā uz rītdienu, īsti neiebraucu, kas tur plānojas - plāns ir tikai savākties uz 50 aliem vai arī kāds kaut ko vēl plāno spēlēt?
0
Dejo alus, dejo nieks, dejo alus pastalnieks. Dejo māte, dejo meite, jor ir liela alus diena!! :-)
p.s. cīnījamies līdz galam!
0
Koncerta kā tāda nebūs, bet neliela uzstāšanās gan ir iespējama :) Tiekās
+1
WTF? Tagad pasaka — koncerts nebūs, moška rīt pateiks — alus arī nebūs? :D
+3
kudars, vakar, plkst. 23:08

"[..]beidzot tā trakā balsošana ir beigusies - piegriezās jau kādu nedēļu pēc sākuma, bet spītīgi klikšķināju līdz beigām.

Pilnīgi precīzi, haha. Tomēr, objektīvi raugoties, cik lielas izredzes vispār ir - būsim atklāti - no name bandai, ja tāda itin populāra grupa kā Sahg knapi izceļ trešo vietu. Kā redzams, valstiskai izcelsmei nozīme nav neko diža, šajā sacensībā vairāk izšķir spēja lietderīgi izmantot mūslaiku saziņas līdzekļu piedāvātās propAgandas iespējas. Un ja šajā sacīkstē grupa, kas - būsim vēlreiz atklāti - ir sava attīstības ceļa sākuma pusē, spēj tikt pirmajā desmitniekā šādā aptaujā, tad... es nezinu, bet alu iedzert ir iemesls :D
+2
"neliels akustisks priekšnesums" nu labi, sauksim par konci :D
Intaram taisnība, atzīmēt ir par un ar ko, un kur! Ceru satikt jūs šovakar :)
+1
tie pārējie jau ar pilnīgi ''noname''. Sahg tik nosaukums bija dzirdēts un vēl pāris bandām.
+1
Atļauju man paredzētos alus izdalīt vairāk izslāpušajiem - diezgan neērtā laikā iekrīt tā visa lieta, kāpēc varu droši apgalvot, ka nebūšu uz frīvāro alu. Priekā!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Sonnenmensch
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas