Lielkoncerti
0
Domaajiet, shogad vispaar buus kaadi hard rock, heavy metal lielkoncerti?
Kaadus Jūs vēlētos?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
Deicide.
+5
Burzum, Darkthrone, Silencer. Var arī pa vienam, katrs savā lielkoncertā atsevišķi.
+3
Silencer beach party?
0
Rush paklausīties dzīvajā būtu tīri jauki, par cik ko pēdējais albūms bija tāds diezgan spridzīgs. :]
+2
Kongresu Namā varētu Dream Theater nobliezt ...
0
Rush principā pa Eiropu šovasar tūrē, bet diezi vai līdz Rīgai kāds viņus atvilks.
0
nu vismaz līdz tallinai?
+5
Iron Maiden....

Bet vispār nebūtu slikti, ja Immortal uz MP atbrauktu.
+1
Whitesnake!
0
Es domaaju, ka Roger Waters neatbrauca, jo mums Baltijaa nav normaalu stadionu.
+2
^ Toties es domāju, ka mums Baltijā ir normāla publika, kas vienu sagrabējušu veci nahuj negrib dzirdēt. Kad viņš pēdējo reizi kādu cienījamu dziesmu uzrakstīja? Septiņdesmitajos?
-1
Bet kaads shovs
+1
"The Pros and Cons of Hitch Hiking" bija astoņdesmitajos.
+1
^^^ It kā varētu padomāt, ka Metallica baigi kaut ko ir sarakstījusi cienījamu pēc 80s beigām. :)
0
Bet arii kursh tad no taadiem vecajiem 70., 80. gadu maaksliniekiem, ir sarakstiijushi taadaa limenii kaa toreiz?
+1
Man arī ''Radio K.A.O.S.'' labi tīk.

^ taisnība vien ir, ar dažiem izņēmumiem: Whitesnake un Uriah Heep pēdējie ripuļi arī ir cienījamas kvalitātes.
+2
njaa, Eltons Džons arī vairs neko neraksta...
+1
Bet kaapeec vinjus radio nespeelee, bet tikai dragaa vecos gabalus?
+1
Whitesnake pēdējais ripulis tiešām labs, reizes 20 esmu noklausījies un uz cietā paliks
+3
Bet Eltons Džons taisa bērnus!:)
+4
eh, butu M. Krugs dzivs... varetu ar asaram acis "Vladimirskij Central" piedziedat lidzi ...
+1
^^^ laikam tāpat kā VH1 - iepirkuši 60-90 hitus un tad tos arī mauc 10.gadus no vietas. Vismaz man tāds iespaids rodas, retu reizi ieslēdzot TV vai radio
-1
Evoken
+3
Mūžamežs!
0


Uriah Heep arī nebūtu slikti redzēt...

Uriah Heep pēdējais "Into the Wild" ir spēcīgs disks. Vismaz man šķiet, ka spēcīgākais kopš "Sweet Freedom" laikiem.
+3
Hmm, nu ja runa ir par vēl dzīviem un aktīviem, un tādiem, kas var vismaz dažas štukas savākt, lai sanāktu lielkoncerts, tad jau laikam Black Sabbath gandrīz-oriģinālais sastāvs nenāktu par skādi. King Diamond arī varētu, te jau kaut kur spriedām, ka viņam starp Kopenhāgenu un St.Pēterburgu aizdomīga vairāku dienu pauze tūrē. Kaut gan vecajam droši vien pēc sirds operācijas nav tā forma ar tāda, lai varētu bliezt nonstopā. Par Rush ar varētu piekrist.

Ja Deivids Bovijs sadomātu patūrēt jaunā albuma atbalstam, un ietrāpītu arī Latvijā, varbūt tas mani arī no cisām izvilktu.
0
Nesaprotu kaa taads Uriah Heep nav bijis liidz shim Latvijaa? Vieniigi Ken Hensley OOgree
-1
Iron Maiden jau arii teoreetiski var nobeigt turi Baltijaa, peedeejie tuures koncerti pashlaik Krievijaa
-1
Un Whitesnake arii shogad tuure, jau 9 gadus nav bijushi Latvijaa.UN VEEL ES GRIBEETU REDZEET TWISTED SISTER.
+3
"Nesaprotu kaa taads Uriah Heep nav bijis liidz shim Latvijaa? Vieniigi Ken Hensley OOgree"

Ir bijis gan URIAH HEEP Latvijā, tiesa, diezgan pasen - kaut kad 90 - to gadu sākumā. Tolaik man URIAH HEEP nebija tik aktuāli, likās kaut kāda veco hipiju mūzika:)
-2
Jums nepatīk taadi Twisted Sister? Teiksiet, ka kaut kaadi klauni, ja.
0
Tik ļoti neinteresē, lai vēlreiz skatītos :P
+1
^^ Tev ir fetišs, likt garumzīmi uz I, bet nelikt to uz A ?
-1
!^Nee nu gan baigais noveerojums
-1
^^^Kur tu redzeeji vinjus?
+1
Uriah Heep ir bijis vismaz divas reizes - Jūrmalā 1993, pat sanāca aprunāties, jo strādāju tai festivālā, un vienreiz kādā klubiņā Rīgā, Pārdaugavā, kur nebiju.
0
Nevar būt, ka kaut kādā Pārdaugavas klubiņā TĀDA grupa uzstājusies.Neticu
0
^^^ Twisted Sister redzēju WOA '03.
0
Lūdzu Sonne, vari padziedāt:
video.yandex.ru/users/kryloshanin/v...
0
Kad tik ne pie IMantas kaut kaadaa 95 vai 96 gadā šamie nebija....hmmm
0
Lūk, lielkoncertu sakarā…

www.tvnet.lv/muzika/intervijas/4...
0
Mūžamežu Mežaparka estrādē! \m/
0
Blind Guardian
0
Tur tachu tajaa festivaalaa nekaa nebija!
0
Par to metāla festivāla trūkumu vinjam taisniiba. Es gribeetu taada veida festivālu kaa Sweden Rock Festival.
0
Sweden Rock jau nav īsti metāla festivāls, drīzāk rokfestivāls, kurā ir arī metāla grupas.
0
^ bet īstenībā tādam jau arī nebūtu nekāda vaina. Kā ta metālšovā vienugad tak bij gan Agnostic Front, gan Exploited, gan Kredļ of Fiļķ. Un ANŽ.
+2
Tas kareiz arī bija pēdējais Blomes fests.
0
^^^^ Ja gribi metāla festu un tāda nav, tad tikai sāc rīkot augšā savu, sāc ar mazumiņu, pirmajā gadā kā reiz sarunā grupas, lai atbrauc kaut kādas vietējās kaktu bandas un uzspēlē par aliņa tiesu, kaut vai to pašu Biguggas bandu sarunā un tad jau kak raz mazas meitenītes tev uz to festu salasīsies he he......
+4
Jā kvetkovska Peķkas bandu ar par pāris bairīsiem sarunā.
-1
Es personiigi aicinaatu tikai vecaas 70., 80. gadu grupas. Taas pashas labaakaas
+3
^...bija 70-tajos, 80-tajos.
-2
Veeljoprojaam vinjas ir. Tos jau arii pamataa visus aicina uz to Sviedriju.
-2
Lielaakaa dalja tur ir vecaas grupas
+1
Baltija vareetu samesties kopaa un uzriikot vienu riktiigu ROKFESTIVAALU.Vienu gadu pie vieniem,otriem utt.Jo uz to ceļojošo Sonisphere festivālu laikam sheit nav ko cereet.
+4
Tu droši vari organizēt parakstu vākšanu manabalss.lv , par to, lai šeit samestos un organizētu veco roka leģendu festiņu. :)
-1
oki doki
+1
Shitajai Saldus Saulei mainiijaas organizators, varbuut shie atkal kaadu aarzemnieku sauks!
+2
ja no lielajiem,tad varētu vēlreiz Paradise Lost pie mums.... nu un mosh Testament :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas