Zombify Yourself
+10
The Walking Dead ir uztaisījuši mazi izklaidi faniem, kas gaida 10.februāri.

www.deadyourself.com/walkers

Izķēmo sevi un draugus. :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Pie reizes, var uzmest aci seriāla aizkulišu galerijai, kā piem. šī jaunkundze: img-fotki.yandex.ru/get/6515/14124454.3...

tiek pārvērsta par šadu mīļumu: img-fotki.yandex.ru/get/6618/14124454.3...

postomania.ru/post249700964/...
-1
Šitas man patīk, reku uz ātro uztaisīju arī sevi, manā truemetal profila bildē var redzēt :]
0
Izsludinām nākamo konkursu ģitāristiem – foto konkursu “Es un mana ģitāra”. Noteikumi ir tikpat vienkārši, kā izklausās – nofotogrāfējies vai atsūti jau esošu fotogrāfiju, kurā esi redzams Tu un Tava ģitāra. Vērtēta tiks jūsu abu saskaņa un fotogrāfijas oriģinalitāte. Uzvarētājus noteiks gan Ģitārspēle.lv žūrija, gan lasītāju balsojums – jūs noteiksiet trīs ģitāristus, kas saņems dāvanu karti 10 latu vērtībā Ģitārspēles Nodarbībām savukārt Ģitārspēle.lv izvēlēsies trīs ģitāristus, kuriem piešķirt dāvanu kartes 5 latu vērtībā pirkumiem Ģitārspēles Veikalā. Lai piedalītos konkursā, fotogrāfijas līdz 3. martam jāsūta jāietvīto ar atsauci uz @gitarspele_lv vai jāsūta uz Ģitārspēle.lv Facebook vaiDraugiem lapām (obligāti arījāseko)! Fotogrāfijas tiks publicētas sociālajos tīklos un pēc iesūtīšanas termiņa beigām arī Ģitārspēle.lv mājaslapā, kur norisināsies balsošana. Lai uzvar labākais!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas