Pareizs hh?
+1
Aizraušanās ar NYHC pie laba gala nenovedīs,to es uzreiz zināju... Klausoties visus Agnostic Front,Madball,Sick of it All utt brīnumus uzskrēju Necro dziesmai Push it to the limit,tālāk klausoties jau pašu Necro izrādās ka šams diezgan bieži kooperējas ar veselu čupu labi zināmu matainu onkuļu no grupām Obituary,Suffocation,Shado... Fall,Lamb of god un kotikvēl ne...Pilnai bildei jāpaskaidro ka mūziķa karjeru viņš ir sācis kā ģitārists death/trash grupā Injustice kopā ar savu bračku,arī reperi Ill Bill. pērnā gada beigās izlaista arī kompilācija ''Metal Hiphop'' kurā matainu onkuļu atliku likām :)

Tēma priekš truemetal interesanta ne?

Viedokļi,kašķi par tēmas atbilstību trūmetālam, varbūt arī par mūzik varam parunāt...

www.youtube.com/watch?v=RN5jhsnUryY...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Man pilnīgi nav nekādu aizspriedumu pret repu, bet ja šie abi stili tiek likti kopā, rezultāts parasti ir visai atbaidošs. Vismaz pagaidam neesmu dzirdējis nevienu šādu projektu, kur tas skanētu man kaut cik tīkami.
Kautko esmu dzirdējis par Dying Fetus līderi, ka viņš esot liels hip hopa fans un daudz iespaidojies tieši uz balsi un tekstiem no tā visa.
+2
Tas Necro diez kas nav, tāds wannabijs gan priekš vienas kultūras, gan priekš otras. Vienā klipā pat par žīdu izliekas.

Kad Cypress Hill sāka taisīt visādas interesantas štelles, tās neizklausījās pēc mākslīga mēģinājuma sašūt kopā lietas, kas neiet kopā. Formas ziņā, protams, džampdafakaps, bet satura ziņā — tomēr kas vairāk.

www.youtube.com/watch?v=GqNGoAwYYk8...

Konkrēti — «Stoned Raiders», «Skull&Bones albumi.

www.youtube.com/watch?v=W4VpE-0zitU...

šitas ar bij klausāms, kaut gan tur metāla vietā ska piemaukts:

www.youtube.com/watch?v=NFE7gTvalHw...
+1
Ja nerunā par repu ar zāģi apakšā, reku atradu vienu smieklīgu čalīti boondox. Kaut kāds rotaļīgs southern-horrorcors ar lielu humora piedevu. Vēl smieklīgi ir tas , ka viņš izmanto sev corpsepaintu. Šitāda tāda interesanta drērāj dziesma.
www.youtube.com/watch?v=rByTWAb9k1A...
0
Redneku hiphops — te nu tiešām ir tā, ka «nedzirdēsi — neticēsi»!

Reku no šejienes sākās visa hiphopa un metāla krustošanas štelle, mūsējais tautiets Dimantiņš arī pie vainas:

www.youtube.com/watch?v=Y4x4-z1Gbrs...

Kam neinteresē gabals, iesaku noskatīties video līdz 1:30 un vēl bišk uz priekšu.
+2
Vai tik ne Anthrax nebija tie, kuri pirmie aizsāka eksperimentus ar metāla un hiphopa krustošanu.

www.youtube.com/watch?v=GiHdr4rWG98...
0
Kurš gads? Aerosmith ar Run DMC ātrāk nebija?

www.youtube.com/watch?v=4B_UYYPb-Gk...
+3
nu Aerosmith es gan par metālu nesauktu:)
+1
Starp citu - arī Anthrax nāk no Ņujorkas, tā ka tas NYHC žanrs viņiem nav svešs. Ko vien vērts ir Anthrax dalībnieku blakusprojekts zem nosaukuma S.O.D ! - spārda dirsu visiem šī žanra izpildītājiem tā ka nemetās!
+1
Man vienmēr dikti paticis šis Six Feet Under gabals ar Ice T piedalīšanos - www.youtube.com/watch?v=mOEow23ntWo...

Nu un protams, nedrīkst aizmirst arī par Beastie Boys - www.youtube.com/watch?v=z5rRZdiu1UE...
nav jau nekāds metāls, bet man patīk.
+2
Nu pirmais laikam tomēr ir Aerosmith un Run DMC 1986, jo Anthrax bija 1990. Un 1986.gadā ticiet man, nevienam nebija doma (vismaz šeit LV), Aerosmith nepieskaitīt pie smagā gala. Riktīgi hairmetaļugas :D
+2
^^^Beastie Boys, starpcitu, palikuši tikai divi. Ja kāds vēl nav zinājis.
Man vienmēr viņi ir patikuši un neesmu tos uzskatījis par popsu.
www.tvnet.lv/muzika/jaunumi/4204...
+2
nu vispar, ja ta grib aiz ausim pievilkt, tad manuprat S.O.D. bija tadi HC puspionieri :)

te var ieverted 1985. gada konci:

www.youtube.com/watch?v=3O3XUn44ez0...

www.youtube.com/watch?v=XZoobXaVH1Q...
+1
Pieminētajam Ice-T bija deviņdesmito sākumā arī grupele Body Count, kuru varētu dēvēt par spēlējošu tādu «LAHC», ja tāds žanrs būtu :) Iekš Body Count šis gan mazāk klepo, vairāk dzied.

www.youtube.com/watch?v=mZxPB8xfM6c...

0
Clawfinger un Stuck mojo.
+1
Ozols un F(ei)K :D
+1
te kkāds vidusskolas butlegs 1983!! Vēl totāli frīki. Vokālists kopē Biafru no Dead Kennedys. HC pirmsākumi ar jaušamu Punk piešprici. Vēlākie viņu ieraksti (80`to gadu) jau gan ir kārtīgs un kvalitatīvs HC priekš žanra faniem. Man gan interesē viņu 90`to- mūsdienas daiļrade.
www.youtube.com/watch?v=0z1COX7d3M8...
+6
BODY COUNT is back, muthafuckaz - ar dziesmu "Daudz dirsīsi - nošaus"!

youtu.be/sokdL-0iV9s...

0
Bieži negadās redzēt krievu repistu Samael tkreklā. :D

www.youtube.com/watch?v=qEiTu_z1Hl0...
0
Kamēr šajā tēmā - būs laikam vienreiz jāsaņemas noklausīties pēdējo Body Count.

Jaunākais video Here I Go Again - diezgan slimīgs gabals, gan video, gan teksts.

www.youtube.com/watch?v=sbWmx3IGCJA...
0
^^ vatta tas skaitās repps?
0
^ reperi ? post-atmospheric-electro-doom-metal
0
...-experimental-nekro-troll-roll-ro...
0
Bļett...
0
Nu nez, man tādā sajūtu līmenī uzreiz likās reps. Ne jau tāds, kā kādreiz, bet tomēr.
0
PeterisP, vakar, plkst. 22:14

^ reperi ? post-atmospheric-electro-doom-metal = Emo Huiņa
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
skru
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas