Heaven Grey lūdz palīdzību
+4
Heaven Grey lūdz palīdzību balsošanā uz Horvātijas festu Burning Sea Festival. Ja nav slinkums un atrodas 5 min laika, kā arī reģistrējies facebook, nobalsojiet! :) \m/
jāaiziet uz saiti:
www.facebook.com/BurningSeaFestival/...
tālāk jānospiež ''allow''
tad jānolaiko, jāatrod burts H un jānobalso par Heaven Grey.


Paldies visiem jau iepriekš un cerēsim uz to labāko! Jauku vakaru un nakti visiem! :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ā, nu un tur tikai vienu reizi jābalso, nav katru dienu, kā sweden rock bija.
-1
A kur alus solījumi?
+11
es izdzeršu divas dvuļas stundas laikā.
+3
apsolu.
+2
Murgonis svinīgi apsola izdzer visu viņa rīcībā esošo alu !
+3
Ieraugot tēmu «Heaven Grey lūdz palīdzību», es jau nobijos — kādam suni nozaguši, vai?
0
tātad tēmas nosaukums darbojas!
+1
Man pirmā doma - nosperti mūzikas instrumenti vai kas tamlīzīgs :D
+8
Tie starptautiskie online balsojumi ir visai bezcerīgi - 666 grupu konkurencē vienmēr atradīsies citi spameri, kuru draugu pulks būs kuplāks. Spilgts piemērs in Blizzard un Zviedrija. Foršāk tomēr, ja grupa izaug līdz konkrētam līmenim, un tiek uzaicināta uz festivālu, nevis veģetē uz pogu spiedēju žēlsirdības rēķina.
0
Taisnība gan. Turklāt šajā gadījumā izskatās diezgan bezcerīgi - pirmajām piecām bandām balsojumā jau ir ~300-400 balsu, kamēr HG tikai 66.
+5
par tām 300-400 balsīm - cik sapratu, tad festivāla rīkotāji laiku pa laikam tīra ārā fake votes un tad bilde mēdz mainīties.
nav kauns zaudēt, kauns ir nepacīnīties. :-)
0
Moš arī VIP pass kādam noderēs, tiesa gan, līdz Horvātijai baigi tālu jākratās. Tas tak bij Horvātijā?
0
Spēlēt tiks aicinātas pirmās piecas grupas, patlaban HG ir 13. vietā, tā kā izskatās visai sasniedzams mērķis!
0
Nu liels optimists teiktu, jā, sasniedzams. Pieejot matemātiski tur katrs pakāpiens nav ar lineāru balsu skaitu, bet gan exponentālu :/
+2
… uuuuun lūk iznākums. Pilnīgs marazms.

www.burning-sea.com/
0
ja, festa organizatori konkretu cucibu ir sastradajusi. pamatigi sabojaja savu reputaciju mataino aciis.
+1
Pričom tur organizatori? Tur tak Valdība savas ķatnas uzlikusi. Tāpat kā pie mums - te tāds nodoklis, te tāda nodeva, šodien ir šādi, rīt citādi - sūkā pimpi, proletāriet!

Bizness paliek bizness. Tas taču nav vairs nekāds underground - tas tākā visiem būtu skaidrs?
0
nu par to, ko orgi kopa ar apmekletajiem varetu darit, lai nokoptu to papildus nodokli, ka reiz patreiz iet diskusijas festa Facebooka un foruma. :-)
man jau personigi liekas, ka vareja iztikt ari bez canceleshanas, bet varbut mes nezinam visas detalas.
jebkura gadijuma breka ir sacelta un lielaka dala bilesu ipasnieku (ipasi arzemnieki, kuriem daudziem jau biletes nopirktas, atvalinajumi saplanoti un viesnicas rezervetas) jutas smagi piekasti. nav, protams, nekada dzives tragedija, bet daudzi no viniem nakamreiz izvelesies braukt uz kadu citu orgu rikotu festu.
+1
kaurkā tizli sanāk - vaitad ar atpakaļejošu datumu PVN var piemērot ? Sanāk, ka, par jau pārdotajām biļetēm, orgiem no savas kabatas 1/4 daļu no biļetes vērtības jānomaksā ...
+1
Varetu but ka likumu peinjema un tas ir speka esosh uz visu, kas ir pardots sakot no 1. janvara vai ka ta... tas jau nava pirma reize, kad kautkas tads tiek pienjemts, neatceros precizi, bet bija pirms kautkadiem gadiem ari kautkada lidziga fignja Vacija...
0
Tad jau LV nav nemaz TIK slikta tā likudošana, jo par PVN izmaiņām jau kādu pusgadu iepriekš ir zināms, kā tam pēc idejas jābūt.
0
^ Un pie mums koncertu biļetēm joprojām ir 0% PVN :) Ja vēl izdodas izvairīties no KAKKAS, tad vispār zajebis.
0
Bet ja PVN = 0, tad nafig pieprasīja biļetes caur kasi maukt ?
0
nekad nebija klausīta šī grupa,bet ja jau visi saka,ka super duper grupa,tad nolēmu virspusēji paklausīties to. Manas aizdomas apstiprinājās,kas patīk daudziem,tas nepatīk man. Pilnīgi garlaicīga mūzika ar nekādu vokālu,pat šausmašausmīgais hīts-upe,neizsauca nekādas emocijas. Vai vēl kādam ir tādas domas kā man? Gan jau ne. Bet nu tiešām,saku kā ir.
+7
es domaju ka Delfos tu atradisi sev dauzdzus lidzigi domajoshus..
+1
^^^ ienākuma nodoklis un kas tik vēl ne.
^^ jābeidz tā trollēšana.
0
man jau ar vecie vokalizātori ne visai - tāds Quartrona variants ...
+1
^^ ironiskā kārtā taisni tas koments pārmaiņas pēc neizskatās pēc trollēšanas :D
+2
Tja, kā ta - nesmīdini. Vēl nesen viņam(ai) riebās "entombed,karkassi,benedictioni ,overkili,accepti,un tāda stila krāmi." tad nupat tikai HG noklausījies.
Trollollol.
0
HG ir kaut kāda obligātā literatūra, kas visiem jādzird, štoļi?
0
nukā - mūzikas stundā uzreiz pēc Frailty un Goreslut iet Heaven Grey ...
+1
To priekšmetu sauc par mūzikas literatūru, ja kas.
0
Skaidrs, ka jā. Intars ar' troļļo?
0
Tev tik grūti iedomāties, ka visiem varētu neinteresēt tas pats, kas tev?

Ja kas, man liekas, ka es no HG arī tikai Northwind un pašu pirmo demo esmu klausījies.
+1
Intars troļō = Intro !

Intro of all intros:

www.youtube.com/watch?v=2wnVwbJQr0k...
+2
Nav runa par interesi vai patikšanu, bet šis tas tomēr būtu jāzin.
0
Nu es, piemēram, neesmu redzējis lielāko daļu par klasiku uzskatītu filmu un nepiš ne grama.
+3
Nu bet vai tu dodies filmu fōrumos pļūtīdams savu pļūtāmo?
+1
Ja cilvēks tiešām domā, to ko saka, tad jau tā nav trollēšana, neatkarīgi no tā, vai kādam viņa teiktais interesē, ne?
+1
^ diez vai šis būtu tas gadījums...
+3
Ja cilvēks saka - no probl. Ja trollis - probl.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas