18.Jūnijā Converge un Rotten Sound iekš MP!!!!!!
-9
...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+7
Grūti bija kādu linku iemest?
www.melnapiektdiena.lv/events/18062013...
0
Rotten Sound woops...

We are very sorry about the cancellation of our show in Warsaw. Keijo went out in Riga after show, ended-up getting drugged, lost his phone and all the cash. The man is now okay, but he got concious too late to make the show. We hope to come back soon. Thanks to Converge and tour manager for understanding this unfortunate event. See you in Berlin tonight and do not leave your drinks unattended out there!
0
nu, kāds bija koncis? vispār kāds bija aizgājis?
0
Biju. Pa brīvdienām centīšos k-ko uzrakstīt.
0
Koncerts bija ļoti labs, ja neskaita pirmo grupu, kura uzstājās (Athena shouts kill her). Diezgan neinteresants un klišejisks metalcore. Viņu basists spēlēja diezgan neritmiski un divereiz paklupa uz skatuves. Pēc viņiem sekoja Rotten Sound uzstāšanās - ļoti patika ! Parāva uz windmilošanu. Somiem bija līdzi savs skaņotājs, bet tas situāciju glāba tikai daļēji, pēc viņiem ausis sāka džinkstēt. Converge sākumā bija tehniskkas problēmas ar miķi. Nospēlēja ļoti labi. Sākumā biju priekšā, bet kad pāris cilvēki man norāva tetovējuma kreveli devos nostāk, pie bāra. Bju pārāk mierīgs priekš pirmās rindas :D
+7
Bledd, tik sirsnīgi, ka ieliku tev plusu! Un tev ir tetovējums! Tu esi super!
-2
Paldies, Tu gan ne.
+5
haha, es visu laiku domāju - vai tiešām Intars bija uz to koncertu, a še tev - pastiesībā tas bijis Ivars... bet nu es trūmetālu skaidrā reti skatos :(
0
youtu.be/FxcwrPxq8V4... reku klips no konča
+2
^^ idejiski es apsvēru domu uzmest aci Converge, kā žanriski ietekmīgam ansambembelim, bet tomēr nospriedu, ka pohuj.
0
Intar — šoreiz tiešām neesi neko daudz zaudējis.
+1
Nedēļa pagāja, kamēr Sametis pamanīja, ka šim ir piesūtīts rakstelis par Konvēdž.

karametals.lv/zinas/kerceju-salid...
+1
labākā recenzija, ko esmu lasījis. :D
+1
jā, un liels "+" par "masīvo" reklāmas kampaņu
0
kā tur bija: ''vārdus saprast nevar, melodijas trūkst ...''
0
Palieku pie viedokļa, ka Converge ir diezgan vienveidīga viduvējība. Bet gabals «Coral Blue» lika padomāt par to, ka jamie acīmredzot spēj izspiest kaut ko interesantu arī. Un, izrādās, vokālistam un ģitāristam ir blakusprojekts Supermachiner, kurā viņi spējuši sacerēt gabalus ar Džastina Broderika eksperimentālumu, Jodis delikātumu, Mamiffer neprognozējamību un Sun Devoured Earth rezignāciju (par laimi, tikai vietām). Tīrais atradums!

www.youtube.com/watch?v=mqDQkjF37z8...
+1
Ooo! Šito klausoties ienāca prātā doma par Old Man Gloom :)
0
Ha, izrādās — Converge basists Nate Newton spēlē ģitāru iekš Old Man Gloom. Bet, kā par spīti, viņš nespēlē šajā Supermachiner projektā… 
0
Vienveidīga viduvējība moš arī Converge ir, bet tomēr vieni no galvenajiem vesela subžanra pamatlicējiem. Vai par to viņus apzeltīt vai nošaut, jau ir cita lieta.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas