Mekleeju muzikantus
+4
Sveiks!
Gribu savaakt gruppu Nightwish un Within Temptation stilaa. Vecaa stilaa nevis jaunaa.
Pati esmu vokaliste, pieredze dziedashnaa ir kaa arii uzstashanas uz skatuves.
Neesmu brutaala, bet imidzhu vienmeer var izdomaat savu. :)

Taapeec liels kledziens visiem NW un WT faniem. Let's do it!

Ja jums gribeetos pameeginaat, tad rakstiet man uz e-mail evediamant@gmail.com
Ko juus protaat, cik jums ir gadu un cik labi speleejaat. Nekautreejaaties.

Eva
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
kamōn, šitāds sludeklis bez autores profilbildes?
+3
da viss bumbas - vajag tak ari kautko skaistu un melodisku, a to tie TRVE or emo-koristi visi jau nieres sezh!
+2
reiz bija jaunu čaļu grupa, kuri fanoja par divām bandām- savu blici viņi bija nosaukuši par Sepultalica (tas bija tālajos 90`).
Gan jau Eva komandu savāks, var ierosināt blices nosaukumu jau tagad- Night Temptation... vai Withinwish.
Manuprāt- skanīgi. Veiksmīgi izvēlēts grupas nosaukums ir garantēts pusceļš uz panākumiem :)
0
bet ja nopietni, tad ir speciāls saits, kur meklēt muzikantus (te, jau nu toč nesavāks)
www.focusonmusic.lv
+1
+1
Night Temptation - normāls nosaukums Simfoniski Gōtiskai erōtiskā Powera blicei :)

Bet varbūt stilu tomēr nedaudz brutalizēt uz Triosphere / Crystal Viper pusi ? Jo:
1) mums jau ir savs (un pat ļoti labs) Within Temptation = Burning Red - www.draugiem.lv/burningred... ;
2) neslikts Nightwish = ColdFlame - www.draugiem.lv/2593/ (jāliek dziesma ''Vairs nav nekā" :D );
3) kautkas pa starpai = NightTales - www.draugiem.lv/nighttales/...
4) mīkstāks Nightwish (vai arī ķip smagāks ''Sleeping Sun'') = Oceanpath - www.draugiem.lv/oceanpath/...
+6
Vai man vienīgajam vārds "muzikants" saistās ar džeku tā ap 50, kurš ar savu sintiņu un divām 50w skandām uz statīviem uzstājas zaļumballēs un pensionāru zelta kāzu jubilejās?
0
Grupas nosaukumam noteikti jāsatur pēc iespējas vairāk skanīgi patskaņi, bet jābeidzas ar burtu A. Epica, Hysterica, Tristania, Coheed&Cambria utt. Vēl var piemest burtu X kaut kur sākumā vai beigās.
+3
EpiXXXa
+2
Metallica.

Ā, tfu, tas jau laikam ir aizņemts.
0
Pizdatija :)
+2
Quorthons noskenēja man smadzenes.
+7
PizdaticA — tas varētu būt Pussy Riot LV variants…
+1
tas saits gan foršs. (nu, ko boks ielika)
0
Quorthon, šodien, plkst. 15:01
....Vai man vienīgajam vārds "muzikants" saistās ar džeku tā ap 50......
Bija taču reiz tāds rudens vēju muzikants no Liepājas... tagad jau nu toč virs 50 būtu. Toreiz gan nemočīja viens pats uz sintiņa ar 2 50W tumbām:)

+1
te Normunda Rutuļa viedoklis- ar ko atšķiras muzikants no mūziķa
("Kas Jauns" 31.decembris, 2011)
Jā. Man ir piedēvējuši šā mūzikas žanra karaļa titulu. Ir atšķirība – muzikants vai mūziķis. Muzikanti, manuprāt, ir ballīšu spēlētāji, izklaidētāji. Es sevi pozicionēju kā izpildītāju, korporatīvos sarīkojumos nespēlēju citu mūziķu dziesmas. Protams, neatsaku specpasūtījumu – ja kādam vajag Prāta vētras vai Labvēlīgā tipa dziesmu, ja tas ir kāzās pirmais valsis... Estrāde vienmēr ir pieskaitīta pie zemās mākslas, bet es arī nepretendēju uz izglītota, erudīta cilvēka titulu. Labiem mūziķiem nav obligāti jābūt akadēmijās studējušiem. Latvijā ir ļoti daudz tādu, kam nevajadzēja kļūt par mūziķi. Viņu vecāki iebakstījuši, davaj, mācies vijoli, ar gariem zobiem panāk, un beigās cilvēks labākajā gadījumā strādā par 6. vijoli nacionālajā orķestrī. Bet ir te viens jaunais, Iļja, ģitārists, īsts hipijs savos astoņpadsmit ir brīnišķīgs mūziķis. Talantīgs bez gala! Bet, ja tev nav talanta, ej adīt zeķes! Dari to, kas pa spēkam. Tāpēc Latvijā ir nekārtība, ka daudzi tīko pēc direktora amata, domājot tikai par atalgojumu.
+1
Kur tad ir tā atšķirība? ā, sarp citu, ja tā reāli skatās, tad visi akadēmiskie mūziķi ir karaokes močītāji. :)
+2
nevis karaokes, bet kaveru.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas