Tēma:
Ivis
, 2013. gada 3. maijā, plkst. 22:56
+1
 
2013. gada 3. maijā, Latvijas un Lielbritānijas melodiski progresīvā metāla apvienība “The Mascaron” izdod mazo debijas albumu (EP) ar nosaukumu “Beginnings”.
Mazais albums "The Beginnings" sastāv no piecām kompozīcijām, kura noskaņu veido vienots atmosfērisks un moderns metāla skanējums, gan ar dziedošām, gan smagām skrīma un grovla vokāla partijām. “Beginnings” var klausīties un lejupielādēt digitālā formātā grupas oficiālajā BandCamp lapā: themascaron.bandcamp.com
Albumā ir iekļautas trīs līdz šim nepublicētas kompozīcijas un divi līdz šim izdoti singli jaunā skanējumā – „Out of Time”, kas 2012.gada nogalē pievērsa uzmanību grupas „The Mascaron” debijai, rosinot interesi ne tikai Latvijas un Eiropas, bet arī ASV un Ķīnas medijos, kā arī otrais grupas singls „The Night Before”, kas vērsa ne mazāku uzmanību kā klausītāju, tā arī mediju lokā. Albuma rakstīšanas process noritēja vairāku mēnešu garumā, kura laikā ideju un viedokļu apmaiņa grupas starpā visbiežāk notika internetā. Visas “Beginnings” iekļautās kompozīcijas ir „The Mascaron” pašu komponētas, rakstītas un producētas.
Par „Beginnings” tapšanu pārdomās dalās grupas basģitārists Artūrs Bērziņš: „Tas deva lielisku iespēju apgūt daudz ko jaunu, un saprast, cik daudz var izdarīt pašu spēkiem. Apvienojot domas, sapratām cik ļoti varam paļauties viens uz otru, strādājot kā vienota komanda”.
„Mēs katrs dzīvē darbojamies dažādās sfērās, līdz ar to idejas rodas dažādās dzīves situācijās. Neatkarīgi vai tie būtu iekšējās pasaules pārdzīvojumi vai kontakts ar apkārtējo vidi, to visu mēs cenšamies parādīt mūsu kompozīcijās. Nekad necenšamies sevi likt rāmjos, tāpēc šī kopējā virzība uz dzīves ideālu mūs vieno kā grupu.”, stāsta grupas ģitārists Ivars Kalniņš.
„The Mascaron” šobrīd strādā pie jaunām kompozīcijām, kas veidos nākamo grupas pilnmetrāžas albumu un paralēli norisinās sarunas ar koncertu un festivālu organizatoriem, lai grupa jau šovasar varētu sniegt koncertus dažādos mūzikas festivālos un tikties ar klausītājiem klātienē. „Šobrīd negrasāmies apstāties pie sasniegtā. Šis darbs ir devis jaunas vīzijas un stimulu iet tālāk un strādāt pie jauna repertuāra nākamajam grupas albumam.”, stāsta Artūrs Bērziņš.
„The Mascaron” ir Latvijas un Lielbritānijas mūziķu kopprojekts, kas pārstāv galvenokārt melodiski progresīvā metāla žanru. Kopumā „The Mascaron” sastāvā ir pieci pieredzējuši mūziķi: Phil Owen (vokāls), Artūrs Bērziņš (basģitāra), Gints Grīnbergs (ģitāra), Ivars Kalniņš (ģitāra) un Inga Lavrena (sintezators, elektronika), kuri kopīgi rada un atskaņo mūziku. Visi grupas dalībnieki ir mūziķi ar pieredzi līdzīgos un cita veida vietējos un starptautiskos mūzikas projektos.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!