KLANG 2o13
+2
KLANG 2o13
2013. gada 26. – 27. jūlijā notiks rokfestivāls „KLANG! 2013”.
Bez ambīcijām un spožiem nākotnes plāniem pasākuma rīkotāji šogad uz divām skatuvēm apvienojuši latviešu roka un metāla skatuves lielākos vārdus.

Pirmās grupas tik izziņotas 20. maijā,
biļešu iepriekšpārdošana sāksies 1. jūnijā.

Pirmais gads pieder Latviešiem. Roka un metāla (2) skatuves, ~20 grupas.

www.facebook.com/kfestlv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ieraugot nosaukumu, jau likās — Šturms?
+1
lielšturms Nakts Maiņa notiks augusta beigās - turpat, kur parasti
+1
Šā gada 26. – 27. jūlijā Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā pirmo reizi notiks rokfestivāls „KLANG!”.
„Dzelzs Vilks”, „Sanctimony”, „Inokentijs Mārpls”, „Preternatural”, „The Factor”, „Trendkill Method”, „Huskvarn”, „Relicseed”, „Indygo”, „Art of keeping secrets”, „Omerta”, „GhettoZloba” un citi.

Festivāla biļetes iepriekšpārdošanā par cenu no 7 – 12 Ls. Teritorijā būs pieejama autostāvvieta, vieta atskurbtuvei un teltīm, kā arī tiks nodrošināta ēdināšana un bārs.

biļetēns nonācis pārdošanā:
www.ticketshop.lv/site/events/view/33...
+3
Heh, festa atļurbene. Tādu vēl līdz šim nav gadījies manīt.
+1
Forši, aizvilks atlūzušos jauniešus uz atļurbeni, apsegs ar plediņu, noslaucīs siekalu, piedāvās spainīti un no rīta uzcienās ar skābu gurķīti :D
+1
Drīzāk piedāvās ar spainīti pa spaini.
+4
^^^Bez ambīcijām un spožiem nākotnes plāniem pasākuma rīkotāji šogad uz divām skatuvēm apvienojuši.......
Gan jau, ka, pa kluso zem deķa lolo arī ambīcijas. Bet kapēc gan ne? Blomes metālšovs diemžēl bankrotēja, kaut bija jau ieskrējies tik cerīgi (Lielo krīzi tomēr nepārvarēja) un izskatījās, būs nopietns konkurents igauņu HRL, bet ņihuja- 2008.g. kā ar nazi nogrieza.
Lai vai kā, Blomes orgi jau ar 2005.g. sāka eksperimentālā kārtā ar vietējām grupām. Un tā lieta aizgāja.
Tāpēc neredzu iemeslu nelolot ambīcijas un neauklēt spožas nākotnes plānus šoreiz KLANG rīkotajiem >))
p.s. festa nosaukums taču nav nozagts no slavenā 1980`to leļļu teātra uzveduma KLING KLANG ESAM KLĀT..

+5
Gan jau domāta chilloutava, bet pārfrazēts "pa latviski" un reģionam atbilstošāk.
+1
^^
gan jau ka ir nosperts no Klin Klang, būs pills "Āzīšiem" :D
+6
(chillotava + atļurbene) : 2 = √izgāztuve + Brāļu Kapi.
+3
šajā visā priecē tas, ka tā festivāla norises vieta ir tuvu Rīgai. Es būtu patiešām priecīgs, ja tā būtu kāda alternatīva Blomei...
0
Nu pēc sastāva vairāk izskatās alternatīva Tabūnam :O~
0
vieta tiešām laba, uz dārziņiem var ar kājām aiziet :D
-1
a gacho būs? vajag taču kādam skaldīt repu...
+7
Repu ir jāskalda ar cirvi.
+1
festivāla atskurbtuvei nepieciešams darbinieks vai divi, iepriekšējais nodzēries.
pieredze nav obligāta. pacietību gan derētu.
+1
Piesakos :) Sestdien tikai pēc trijiem varu būt uz strīpas, kādu atskurbināt :D
+4
^tev būs jāelpina apskurbušie pasākuma apmeklētāji no mutes mutē. Ņem vērā, ka tur atļurbenē būs ne tikai piedzēruši seksīgi zaķi stringos, bet arī bārdaini veči vēmekļu masās. Bet palīdzība jāsniedz visiem.
0
Hmmm, un es tikai domāju par seksīgiem gotučiem he he:) Nu laikam Intara jaunskungu un Bleidu es netikai neatļurbināšu, bet vēl iedošu padzert pavirsu :)

Bet ja nopietni, tad varu arī pašancēt, pats esmu no Ķekavas, tā ka pieredzes pēc aiziet jau var :D
0
Šie bārdainie veči ir tik pieredzējuši, ka no šiem vēmekļus vairs nesagaidīsit! Novēmušās visdrīzāk būs tieši mazās seksīgās gotuces, kas nemāk/nevar "turēt".
Vecajiem bārdaiņiem vienīgi varbūt jāpalīdz aizkļūt līdz kādai īslaicīgai atpūtas vietai, ja aliņam pa vidu arī smagāki dzērieni gadās pārāk lielā daudzumā.
+4
jāpalīdz pensionētiem metālistiem šķērsot iela. :D
+2
Jūs pārāk daudz goda atdodiet gotucēm, es saku, ka būs izstīdzējuši vīrieškāŗtas sīkpirži vairākos slāņos
+2
Gotuces (kādreiz populārs termins- pokemoni) vēl ir mūsdienās? Man šķiet tas bija aktuāli 00`to pirmā pusē...līdz kādam 07-08`g. Kkā vairs īpaši nemana. Vai arī es maz apmeklēju pasākumus.
+2
graver, par mani nebēdā - es tur nenonākšu, jo pasākumu neapmeklēšu
+1
ar Klang biļeti tomēr nebūs iespējams apmeklēt arī pasākumu Jautrais Vilnis Jūrmalā, bet jau kādu brīdi zināmi laiki, secības skatuvēm:

26.jūl / smagāks gals
Burned In Blizzard, Huskvarn, Tesa, Sanctimony,

27.jūl / Biomorph, Rebel Riot / Trendkill Method, Preternatural, Relicseed, Sacramental

pārējais, arī par ienesamo alkoholu, ūdeni, pārtiku, bebru vairāk festa lapā, turpat arī info par transportu no galvaspilsētas uz pasākumu reizi stundā.

facebook.com/kfestlv

biļetes iepriekš lētāk, norises vietā, acīmredzot, dārgāk:
www.ticketshop.lv/site/events/view/33...

taupi ūdeni, dzer alu.
0
+ velobraucējiem tiks nodrošināta braucamā droša noparkošana
0
+ festivāļa teritorijas labiekārtošanai noderētu daži palīgorgāni.
rokas, kājas, mazliet smadzeņu, muskuļu un atbildības sajūta.
protams, lielas algas vai alus mucas nebūs, par labu darbu noteikti labi atdarīs.
0
Labi atdarīs - samīļos dupsītī vai arī parādīs pupus :)
+1
ļaus klātienē vērot festu :D
0
no šluras, laikam brengulis un tērvetnieks.
uwaga, pārbaudīt šo info pirms!
+1
KLANG teica šitā:
Mums ir pāris mediju kartītes palikušas, kuras labprāt iedalītu jums, fotogrāfi, apskatnieki, žunrālisti, entuziasti un visi pārējie, kuri uzskata, ka viņiem vajag būt šī gada vienīgajā rokfestivālā mediju statusā. Sūtiet uz klangfestinfo@gmail.com visu informāciju par sevi un organizāciju, kuru pārstāviet, kā arī ko tieši grasāties darīt festivālā. Šito pieņemam, izskatām un paziņojam līdz 23. jūlijam!
KLANG!
www.facebook.com/kfestlv

un te sarunas par dārza svētkiem un pisānu ambonā
www.youtube.com/watch?v=eKgCThCEGpI...
+2
^
cik es sapratu no tās intervijas, tad Dzelzs Vilks raus vaļā veco labo metālu!
+6
Tas jau, protams, būtu ārkārtīgi jauki un vērtīgi, bet nu būsim reāli - šobrīdējā sastāvā tur ne nekāds metāls īsti nesanāk...
0
^moš Kaukulis veco sastāvu salasīs, bet tagadējos emohipsterus patrieks ellē ratā :)
0
a ko, atliek Kaukulim savākt Armandu(ex - Dzelzs Vilks) un bundzinieku no Apēdājiem - lūk arī sastāvs;)
+1
Neizskatās, ka bundzinieks no Apēdājiem ar šādu varbūtību rēķinātos :)
0
nu tad bungu mašīnu
+2
^^ varbūt kāreiz rēķinās un tagad vērpj te intrigas >:)
+1
Juris Kau par šo ir domājis ik pa laikam, bet realizēt vecos nāves metāla hītus nez vai spēs, jo problēmas ar balss saitēm, ja arī būs kas no vecajiem, tad visticamāk, mazliet citādā skanējumā.
Hm, tas gan būtu varen labs skats, kā Kaspars Tobis graulo mikrafonā, pa vidu laužot savu taustiņdēli.
+2
piektdien, 26. jūlijā // ieeja festā no 15.oo
divas skatuves, telšu pilsēta, auto-moto-velo novietne, ēstuve, dzertuve, atlietuve.

26.jū, piektdiena:

Boom fm stage:
19.oo Art Of Keeping Seecrets
21.oo Huskvarn
23.oo Tesa
o1.oo Inokentijs Mārpls
o3.oo Omerta

peavey stage:
18.oo Velna Kalpi
20.oo Burned In Blizzard
22.oo Indygo
oo.oo Sanctimony
o2.oo Ghettozloba
o5.44 akustiskais kodien koncerts telšu pilsētā, bez pūtēju orķestra
o6.17 pievēmu telti, forši, ka ne savu
****

27. jū, sestdiena

boom fm stage:
13:oo Monologs Divatā
15.oo Korozija
17.oo Pūķa Gars
19.oo Cilvēks Ar Putniņu
21.oo Trendkill Method
23.oo The Factor
o1.oo Dzelzs Vilks

peavey stage:
14.00 figure of six (lt)
16.oo Biomorph
18.oo Rebel Riot
2o.oo Mary Jane
22.oo Preternatural
oo.oo Relicseed
o2.oo Sacramental
o4.19 padirsu sestdienu, labi, ka rīt svētdiena, gan jau atradīšu.

biļetēns te: www.ticketshop.lv/

teritorijas noteikumi pasākuma lapā facebook.
0
Šodien bija intervija ar Rakovski arī pa radio 101. Pateica visu to pašu, kas augstāk iepostēts — tikai par dzeršanu nebija ne vārds!
0
Meklēju šoferīti ar vismaz 2 brīvām vietām, kas 5dienas naktī (orientējoši pēc Sanktimoņiem) brauc ar auto atpakaļ uz Rīgu! Kā Despis saka - gribu uzmesties kūkumā :D
0
ja festivālu neapmeklēšu,tad maybe varētu izlīdzēt. citādi - akustiskais kodiens :D
+1
5 iemesli apmeklēt.
www.easyget.lv/muzika/read/55479/...
droši vien, savus 5 neapmeklēt var betonēt tepat
0
To Liega: Ja citu variantu neatradīsies, tad droši varēšu paķert līdz Rīgai pēc šamo konča!!
0
Superīgiņi! ^^ :D
0
Kāds vakara pusē nelaiž ar auto iz Rīgas? Varbūt varētu paķert līdzi? Man tik viena soma un viss - nekādu telšu un miegamaisu.

osh_at_sektabrand_kom
+1
ir doma braukt,kaut kur ap 19:30.
0
Uz shito klangu varetu aizklanginat - visi tiekmaies Brasa 18:00 - ierijam 7 % Kucvali un gazam?
0
Rentabli tos 7-12ls maksāt,ja brauc uz 2 dienām,ja uz vienu vakaru tik,tad nav jēga.
+1
Tie, kas brauc, izballējaties par mani arī, jo es diemžēl netieku — darbs un veselība neļauj!
0
^^Nu, mazāk nekā pa divīti uz bandu, litrs sava dzeramā, nevis kluba alus - nav jau arī tik traki.
+1
Cilvēks ar putniņu.
Hmm,
0
kas tas putiņš ar cilvēku ir? Kas tur spēlē?
0
Kā ar apmeklējumu?
+2
kucvāls tik ieradies esot.
+3
Nu tā - festivāls,tas ir labi. Galvenais nevajag gaidīt nezin ko.
Pēc pirmās dienas šķiet ka ir ok,publikai vieta vēl ir.
+1
Hmm, pēc pirmās dienas Ok, ja rēķina, ka šodien atkal darbs, tad ir visai skaidrs prāts diemžēl. Patīkami, ka Tesa, Huši un pat Inokentijs nokapāja pie ļoti labas skaņas kvalitātes, it sevišķi jau Tesa nelika vilties. Iespējams, ka atrodoties tieši blakus skaņu pultij, tā kvalitāte citur arī varēja pazust :) Kas sevišķi priecēja, bij, Inokentija neierasti kvalitatīvais koncis pašu nstrumentu spēlē, iespējams, ka skaidrā uzrāpjoties spēlēt, tas ir tikai loģiski :)

šmigu ienest varēja, jo uz katru biļeti 1L tika atļauts, protams to dažādi apspekulējot, varēja tikt pie krietni vairāk šmigas teritorijā. Cena par Cēsinieku, ja nemaldos iekš teritorijas 1,50 Ls, par 0,5L, tā ka pārējās cenas adekvāti augstākas:)

Daudz sīču pirmajā dienā, un daži krievu metaļori, kas prasa pie skatuves - a cto, scorpioni ņibuģit....???

Kā jau parasti, apdzeršanās, kas dažiem beidzās pasmagi, bet visumā kulturāli :)
+4
IM ir jauns megahits - "Krievija atpisies". Aizgāja uz urrā.
No dzirdētā (trāpījām galā uz 21:00) viss likās tīri ok un kvalitatīvi.
Huskvarn jaunais sastāvs spēlē tīri labi, bet imho drusku pietrūkst azarta. Neaizķēra.
IndyGo, lai arī izskatās hipsterīgi, bet nospēlēja labi un tiešām klausāmi. Tāds interesants troksnis.
Tesa tika klausīta no pašas augšas - tad bija ok. Tuvāk iet negribējās, kustēties ne tik.
Sanctimony palūdza noārdīt kalnu nafikk - publika to arī ļoti centās izdarīt. Vārdu sakot, pa pirmo zorti.
Inokentijs Mārpls - nu kā jau parasti. Disko pļesko publikā un azartiska aurošana līdzi.
Daudz apdzērušos mazgadīgo, bet visā visumā lidz tiem 2:00 kritušo bija samērā maz. Vai arī visi krūmos bija nolīduši.
Aizbrauks šodien, redzēs kā būs nakts pagājusi.
0
Tu ar autō?
0
Visi normāli matainie vai nu ar auto, moci vai vellapēdu :) BET NE AR SAVĀM KĀJĀM :D
+1
bija labi. diemžēl atbraucu uzreiz pēc darba, tā kā ap 12-iem sestdien tomēr iekšējais kiborgs sāka teikt, ka ir jābeidz. izmantoju nepazīstamos cilvēkus, kuri atveda uz Rīgu atpakaļ [es jamiem auto ručku kāpdams ārā durvīm nolauzu - šausmīgi tizli sanāca].

Iztaisījos pa skatuvi pie IM [vienīgā banda, uz kuru apzināti braucu] un sameistaroju še to galerī cilvjiem un aģentūras arhīviem:
www.facebook.com/olafs.osh/media_set...

ALUS PA DIVĪTI BLJE !!! [bet ir ok, es andrejsalas outletā litru visīša pa ceineri nopirku. savādāk gan...]

man srsly nav ko darīt tagad. pagulēju... nu un ko tālāk? no fun.
0
Iron Maiden arī bija?!?! o_O!!!
+5
bigijam - jā,es ar auto un skaidrā. abas dienas. Un ir labi.
Tātad, tagad fiksais iespaids par otro dienu.
Ieradāmies ap 16:40,kad apkārt bija tukšs un kluss.
Bet nu, Pūķa Gars sāka spēlēt laikā un bija tik tiešām labi un klausāmi. Lai ko arī teiktu citi - man patika.
Rebel Riot - nu kā jau parasti :D nekā jauna, bet arī nekā slikta.
Cilvēks ar Putniņu - drusku dzirdēju, nu kaut kas tāds grūti definējams,bet neteiksim ka baisi slikts.
Mary Jane šoreiz tika palaists garām (žēl)
Trendkill Method - ātri,tehniski,labi. Lai arī mani tā īsti neizkustināja.
Pusi Preternatural uzstāšanās tika nomētāts šķīvītis, kā fons bija baigi labi :D Bet citādi arī normāli.
The Factor nebija dzirdēti līdz šim, bet patīkami pārsteidza. Lai arī man idejiski tāda mūzika ne visai, bet šoreiz kustināja.
Relicseed - nu kā jau saimnieki, izvērsās pa pilnu programmu. Bija smuki, bet beigās tomēr apnika.
Dzelzs Vilks sasauca kopā dzīvas palikušās maziņās, bet nebija jau arī galīgi zemē metams. Nekas daudz no pavisam vecā gan nebija, ja vispār (nezinu diskogrāfiju no galvas).
Sacramental - nu kā jau parasti.
Kopumā otrajā dienā cilvēki jūtami sagurušāki un neaktīvāki. Publikas visnotaļ pamaz, kas gan atļāva bez lielas grūstīšanās klausīties grupas no visnotaļ ērtām vietām. Kaut gan pie lielās skatuves pleķis bija "ardievu potītes".
Vārdu sakot, par savu naudu festivāls ok, galvenais bija negaidīt nez kādus brīnumus.
+7
Nu es ar esmu atminies mājā.
Ierados piektdienas vakarā kaut kad pirms desmitiem, un pirmām kārtām, vēl nemaz neiejot teritorijā, autostāvietā apsveicinājos ar tiem, kas jau bija priekšā, tiku informēts par pastāvošo iekārtu un sacienāts ar soda mēriņiem.
Teritorija bija visai kompakta, lai neteiktu, ka maza, bet šim tautas daudzumam pietika. Grūti teikt, cik tautas bija, jo nekad jau visi vienuviet nebija, bet nu izskatījās, ka varēja būt ap kādiem 7-8 simtiem, vismaz pirmajā vakarā. Otrajā laikam mazāk. Skatuves diva, abas laikam skait'jiās līdzvērtīgas, bet tā, kas bija kalna galā, "Peavey stage" laikam, bija drusku šaurāka, bet ar uz priekšu izvirzītu centrālo daļu. Otra skatuve bija kalna pakājē. Skaņa bija itin laba, visiem, cik nu dzirdēju. Augšas skatuvi varēja labi dzirdēt arī no teltīm, kuru placis ar turpat kalna galā bija.

Pirmajā vakarā apskatījos 3 blices, Tesu tikai dzirdēju.
Sanctimony novālēja jau ierasti enerģiski, publika arī ņēmās visai atsaucīgi.
Inokentijs Mārpls šoreiz tiešām kaut kā labāk izklausījās, nekā ierasts. Tas nozīmē - pamatīgi nocēla jumtu. Nezinu gan, kā ar to skaidrību, jo Dambis savu ģitāru pēc katras dziesmaas skaņoja aizvien greizāk, bet tas īpaši netraucēja, kā nekā pankroks, ibio. Vislielāko atsaucību izpelnījās "America Fuck Off" pārdarinājums par "Krievija, atpisies" ("mums nevajag jūsu bļeģ un nahuj, mums nevajag jūsu Jauno Vilni" :D), kā arī "Brīvību Latvijai", kurām aurēja līdz praktiski visi skatītāji.
Vēlāk vēl apskatījos Omerta instrumentālo priekšnesumu - trijos naktī ar aliņu aizgāja tīri labi.

Tad tika turpināts metināt līdz kādiem pusdeviņiem rītā :)

Otrajā dienā laikam tikai vienu bandu pie skatuves apskatījos, pārējās dzirdēju no lielāka vai mazāka attāluma (kā jau teicu, no teltīm dzirdēt varēja diezgan labi).
Monologs Divatā pēc kaut kāda paliela alternatīvā sūda man izklausījās.
Itāļu Figure of Six samērā kvalitātīvi spēlēja samērā draņķīgu muzonu - kaut kāds pagrūti kategorizējams modernmetāls.
Korozija, kā izrādījās bija Rūsas kaveru banda, kas sastāvēja, šķiet, no Relicseed + Čirkainais un Levča. Bija zajebis, pat uz bis tika izsaukti.
Biomorph bija savam stilam tīri ok.
Pūķa Gars - Dethecrator man te nesen klārēja, ka šie tagad labu stoneri maucot, bet laikam pats būs bijis labā akmenī - man izklausījās pēc tāda paša atstoja, kā agrāk, un Alice in Chains kavers to nespēja mainīt. Pērkona kavers tas skanēja jēdzīgāk. Nu pāris gabali varbūt bija ok.
Rebel Riot bija forši, viņiem tomēr brīvdabas pasākumi kaut kā labāk piestāv. Baigi feini nogasēja Sabbath Bloody Sabbath kaveri, tiešām cepuri nost par šito.
Cilvēks ar putniem kaut kā atmiņā nav palicis, Mary Jane it kā bija ok, bet sevišķi nepavilka. Trendkill Method laikā ierāpos teltī drusku pasnaust, bet tā arī vairs tovakar laukā neizlīdu :D

Kopumā priecē, ka atkal ir kāds smagais fests, un jācer, ka tas attīstīsies. Organizatoriskā ziņā šis tas īsti nebija pārdomāts. Lielākais feils bija ūdens nepieejamība festa teritorijā (protams, ja negribēja pirkt minīti par bāra cenu). Ne zobus iztīrīt, ne mūli apslacīt, ne rokas pēc diršanas nomazgāt. Ja vēl būtu tveice bijusi, vispār būtu dirsā. It kā jau ūdeni varēja savu stiept iekšā, bet pirmkārt, nebija jiepriekš teikts, ka uz to neattiecas maģiskā litra noteikums, otrkārt, nebija zināms, ka jārēķina vairāk, nekā tik ko uz pohām padzerties.
Ēdināšana arī bija švaka, izvēles praktiski nekādas, par cenām īsti pat nezinu, jo vienreiz, kad gribēju ieēst, bija pieejami tikai kartupeļi, un nekas cits, pat ne kečups vai majonēze, savukārt otrajā reizē fritieris bija atņirdzies, un tieši kartupeļi nebija pieejami, varēja dabūt tikai desiņas ar sautētiem kāpostiem - tas divīti maksāja. Alus - sūda Cēsinieks pa 1.50 ls, Bauskas tumšais pa 2.00 Ls... Otrajā dienā uz vakarpusi gan Cēsnieks tika aizvietots ar Piebalgas senci par tiem pašiem 1.50.
Tāpat tā ņemšanās ar to litru šmigas un nelaišana laukā no telšu pilsētiņas ar dzērienu. Tas laikam bija domāts tamdēļ, ka uz telšu pilsētiņu varēja tikt tikai caur skatuvju zonu, un tipa lai ar savu šmigu nesanāktu iet iekšā. vienkāršāk jau gan būtu bijis pēc parastās metodikas iežogot skatuvju zonu, un pa pārējo teritoriju lai ganās, kā tīk. Tāpat jau savu dziru daudzi pamanījās sastiept iekšā tā vai citādi.

Karoč, gaidām nakamo piegājienu :)
+2
Intar, es tev Pūķa Garu klārēju ne kā stouneri tagad esam, bet k-ko uz zaņķa pusi :) (sludge).

Redzu, ka jums viss bijis super, un skaudība, jo fakin darbs, kas neļauj šovasar praktiski nekādus brīvdabas pasācienus apmeklēt. :(

P.S. Vispār varētu sanākt diezgan atbilstošs latviskojums — «being stoned» = «būt kramā»!
0
Varbūt, ka tā bija, kā saki, bet arī pēc tā pārāk neizklausījās.
-3
Esmu back at katakombam.

Pasakus normals norijiens.

Grupas laikam neredzeju.

Latviesu metalini gan tadi drumie, liekas ka kads pienaks klat ta uzreiz tiks sutits nah, tapec vairak tuseju ar rus metaliniem, tie vismaz atsaucigi, draudzigi un cienaja ar visadiem kucvaliem.

+ teritorija nenopirku nevienu alu - rabins
+10
Kapieti! Tas, kur tu esi bijis, nebija KLANG. Tas bija Jaunais Vilnis.
-4
Ja jaunais vilnis notika kekava, tad laikam biju tur jv
+2
0
Tad cik saprotu no ierpiekšminētā - nu nekas dižs, bet arī nekas slikts nav sakāms par šo festu;)
+4
Tā nogurt var tikai no svētkiem...
-1
Nu kas gan dižs tur var būt,parasts fests nu.
0
Slīcināms kucēns nebij.
0
delfos ar raksts,variet nākt pariet uz muļķu komentāriem tur.
+1
sir, kādēļ tāds priekšstats, ka te visi grib uz kādu pariet?!
+2
^^ kā reiz priekš tevis. Soļos, marš!
0
Kipa no serija - laukos ir, bet uz Rigu vest nelauj
+3
Nevajag jau no tā festa sagaidīt kaut kādu mega sejpisi. Jau bija skaidri un gaiši pirms festivāla redzams, kas spēlēs un varēja attiecīgi izspriest, ko var sagaidīt. Divu dienu raslabuha pie dabas, iespējamas arī papildus ekstrēmās izklaides, piemēram, iet solo peldēties pie dambja un tad censties izrāpties no ūdens pa slīdošo betonu, vai arī ar pliku dirsu joņot cauri latvāņu laukam, nu normāli, nav ne vainas, ja gribas paklausīties dažas sev tīkamas vietējās blices, atpūsties ar draugiem, paskatīties uz nākošo neformāļu paaudzi utt. Varētu jau uzskaitīt vairākus mīnusus, bet nu nē, man personīgi fests izdevās, tapēc palikšu pie pozitīvas nots.
+4
^ "Nevajag jau no tā festa sagaidīt kaut kādu mega sejpisi" - cik nu katrs svu mūli piepiš, tik arī ir :D
0
Hā, taisnība, bet šajā gadījumā es to domāju par blicēm.
+1
hihihi: izrādās, ka paralēli bija noticis Zvērā turpinājums/pārdzimums, par kuru NEVIENS nebija dzirdējis. Relicseediem izdevies ar savējo tikt priekšā labi zināmajiem!

www.alternative.lv/koncertu-apskati/di...
+2
paralēli notika arī Cēsu pilsētas svētki ar Fonok atvērto skatuvi, Dirt fest un Ukrainā Karpatu Alianse ar Immortal, uz kuru no LV aizlaida tikai divi cilvēki & Lietuvā tajos pat datumos bija mazfolka fests ar.
Pa mazam, kāds jau zināja un rēķinājās gan.
+3
Vel paralēli bija Iron Maiden Stambulā, uz ko no Latvijas aizlaida vairāki cilvēki. :)
-4
tā teikt,melnās piektdienas ikdienu bandu tuss pie dabas;) nekas sevišķs un nesevišķš.
+4
Blomē sākumā tā pat bija, ja esmu pareizi informēts ?
0
Principā jā, tikai stingrāk pie metāla turējās un bija pāris bandas no pārējām Baltijas valstīm.
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas