MDB-The Manuscript 2013
+3
Klausamies un vērtējam britu salu nelaimīgos romantiķus, kas atkal ir uzcepuši ko jaunu:

youtu.be/ENzmc3Sla5Y...
youtu.be/ppOwVUrNsxE...
youtu.be/jmpysOl-mJ8...
youtu.be/N4krGManuY8...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ok, paldies par info. izklausās normz, otrais gabals sķietami patika, bet nav arī tā, ka kaut kas baigi lielisks. un kur vispār palikušas MDB pinčharmonikas ģitārām? ;(
0
Nez.... pēdējie albumi, kas viņiem bija, visi izceļas ar vienveidību un nevēlēšanos attīstīties tālāk, manuprāt.
+2
varbūt vairs nav kur attīstīties, viss jau šajā žanrā ir izdarīts, ko paši radījuši. Augstāk jau par dirsu neuzlēkt tik un tā.
Atliek vien eksperimentēt, kā savulaik uz 34.788%...Complete. Bija pat ļoti interesanti, arī ar šodienas skatu skatoties.
...ai, es pat vairs nezinu- ar ko vēl var pārsteigt mūsdienu pārsātinātajā mūzikas laukā.
Atliek klausīties vien vecos diskus, kuri vienmēr būs labi. Vai arī vākt vecās grupas, ko līdz šim nav sagadījies klausīt.
Piemēram- agrīnie Katatonia. Man tā arī nav neviena ieraksta un klausīti ar prakstiski nav.
0
Atliek vien eksperimentēt, kā savulaik uz 34.788%...Complete.

^MDB vairs sen jau nav tā grupa, kas eksperimentē. Evinta gan ar vienu kāju ir eksperiments, bet ar otru - tās ir viņu vecās dziesmas, noaranžētas savādāk, kas šādās versijās koncertos nekad neparādīsies.
0
^^ Katatonia - Dance of December Wolves ir vienkārši izcils albums.
0
Dance of December Souls^ laikam pārrakstījies :)
Iečekoju jūtūbā- nuja, jau ar pirmajiem akordiem paņem. 1993.gads. zelta laikmets žanram.
Ahujeķ labs.
Tā ka man vairāk interesanti ir atklāt vecās sen pārbaudītās vērtības, nevis aizgūtnēm sekot jaunākajiem eposiem.
0
Nu ja, nakts vidū atmiņa pievīla :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas