Matu griezums
0
Katram metalhedam reiz pienāk laiks, kad šķiras no savas garās pačkas.
Iemesli dažādi- mati kļūst reti, atkāpjas pļeška, zb jau n-tos gadus u.t.t.
Liela daļa ex mataino vnk tupi nodzen uz nulli un tā arī paliek visu laiku.
Vai kāds tomēr izvēlas konkrētu matu griezumu, frizūru? Saprotams, ka palūgt savai džusei, lai ar mašīnīti nodzen visu nost ir visātrākais un lētākais. Vai tomēr ir no svara, kas uz galvas darās?
p.s. tiem, kuriem tie mati sākuši atkāpties un kļūst labi reti, tad ,prātīgāgais, gan laikam uz 0 dzīt. Nevis tās trīs šķipsnas pārklāt pār mušu lidlauku.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
+1
Galvenais, lai ir pašam ērti un pašam patīk. Kopš savu garo pačku nogriezu, jā - izvēlos konkrētu griezumu,
+1
www.youtube.com/watch?v=pjQ321z681A...

"Friends Don't Let Friends Get Friends Haircuts" - This was written on Mike Inez's bass during the band's set on Unplugged. It was in reference to the members of Metallica, who were sitting in the audience. Metallica had recently gotten haircuts.
+1
Uz nullīti nav nemaz sliktākais variants.
+4
^ Bet tupi :D
+1
^ Saki? :D
0
^nu `tupi` nebija domāts pārmetošā nozīmē. Var taču superīsi dzīt nost (ar žileti, vai bārdas mašīnu) un tad vēl ieeļļot, lai spīd saulē. Kā Jubalts no Prāta Vētras :) Un pie tā jau ir jāpiestrādā, lai regulāri būtu gludi spīdīgs olis :) Arī čakars..
Vārdu sakot, īsie mm..1-2cm bobriki, manuprāt, izskatās nevisai (tas, protams, stipri individuāli). Tāpēc, kad griezīšu pačku nost, noteikti izvēlēšos kādu griezumu.
0
Kopš nogriezu īsus un piedienīgus (pēc radu dzimtas domām) matus, ir vienalga, kādi ir. Galvenais, lai nav gluži gaisā un var atķemmēt atpakaļ.
0
unique-hairstyles.net/wp-content/uploads/...

Šitā patīk, pats gan tupi dzenu nost uz 6mm, pirmo nedēļu izskatas stulbi, bet tad kad ataug nedaudz, tad jau ir labi.
+3
^ja patīk, ko tad negriez, kā tam asv soldieram.
24.media.tumblr.com/tumblr_m5cg327rBK1r...
Hitlerjūgenda paveids. Manuprāt labs kompromiss starp to, ka tomēr paliek pačķiņa uz galvas drusku :))
+3
Pirms kāda pusotra gada uzjautāju zināmajai meitenei lai nogriež. Sanāca takā Kobeinam. Patika, bet ātri vien gribējās normāli pakratīt pačku kamēr klausos mūziku, tāpēc šobrīd audzējās atpakaļ :)
+1
^^ gribi pačkiņu uz galvas drusku - tad jau "mullet" būs īstais risnājums :D www.mullet-mania.webs.com/squirrel_hunter_mul...
0
^^^
mājās ar mašīnīti vieglāk/lētāk.
+9
^^ Mullet jeb latviski zināms kā "Priekša sievai, aizmugure metālam!"
0
Taisni vakar kārtējo reizi šķīros no savas pakulas. Starp citu, arī atkāpjas diezgan pamatīgi.
+2
Es ceru, ka man par šo te nāksies prātotpēc iespējas vēlāk, vismaz pagaidām izskatās cerīgi.
0
^tas mulets ir kkas briesmīgs :DD
bet 80tajos ļoti populāra priča, to starp arī rokeriem.
www.creativecostumes.com.au/wp-content/uploads/...
Piemēram Bono jaunībā. mougar2010.files.wordpress.com/2010/07/1207786054_...
+4
Mani arī 5. klases kopbildē rotā mullets :D
+3
reku uzskatāmāks piemērs;)
ecx.images-amazon.com/images/I/C1QyK7OY2v...
0
Katram stilīgam čalim ap 80/90 miju bil mullet. Vai tik tam toreiz nebi cits nosaukums?
0
Neatminos, ka būtu bijis specifisks nosaukums, varbūt frizieru aprindās bija.
0
zirga krēpes jeb zirga frizūra;)
0
Mjā, mani arī piemeklējis nelāgais liktenis, kad matu līnijā sāk veidoties fjordi virs deniņiem. Nu jau kā 4 gadus esmu ar vairāk vai mazāk īsu pačku. Pirms tam ļoti labs pačons bija, gandrīz līdz dirsai un pamatīgi biezs.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas