13.dec. - Melnā Piektdiena
+9
Piektdien, 13. decembrī MP - Melnā piektdiena!

Uzstāsies:

20.00 Darrva (Death Metal),
www.facebook.com/darrva, www.draugiem.lv/darrva/

20.30 Dehead (Thrash/Speed Metal),
www.facebook.com/DEHEADband,... www.draugiem.lv/dehead/

21.15 Obscurus Orbis (Medieval / Folk),
obscurusorbis.com/

22.15 Eschatos (Progressive Black Metal),
www.facebook.com/eschatos.band,... eschatoslv.bandcamp.com/

23.15 Urskumug (Black Metal).
www.metal-archives.com/bands/Urskumug/1708...


Koncerta sākums 20.00, klubs būs atvērts no pl. 19.00.
Ieeja Ls 2.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Un 14. dec. pa taisno uz Saturnus? Hmmm, nav slikta ideja.
0
un kur tusiņš līdz 4iem rītā kā parasti? :(
+2
...lētāk mājās piedzerties^^
+2
nu, tā jau laikam ir.
+4
Nebēdā. Visnotaļ iespējams, ka tomēr vēl klāt nāks grupas TBA, hvz un citi! :D
+3
e! a kā ta tā, Mūžamežs nebūs?
+4
MŪŽAMEŽS jau neatteiktos!
0
Mūžamežs ir kaut kāds ansamblis, ja?
+3
vispār Mūžamežu vajag ik katrā koncertā,par daudz nebūs:) tā teikt,nekad par skādi nebūs.
+4
^^ acoustic country norsecore
0
Pēc pēdējām ziņām- MŪŽAMEŽS "Melnajā Piektdienā" būs, bet ne šajā reizē...
+2
Mūžamežam vajadzētu kādreiz nospēlēt himnu pirms Dinamo spēles!
+3
Priekš Mūžameža tas taču nebūs true - spēlēt melodiju, kurai ir vārdi par Dievu un svētīšanu. :-)
Ja nu vienīgi Sameša kungam ļaus pašam arī nodziedāt savu himnas lirikas variantu.
+2
KHL vadība varētu nesaprast un atkal pieprasīt scenāriju
-2
Damkuna! Ifraga! Sheb Niegurepur!
0
Vai tad DARRVA tur spēlēs tikai 15 - 20 min,
viņiem tak ir gatavs albūms un koncert programma uz 45 min.,
jeb tas tik provizoriski tur tā sarakstīts,
lai mierinātu tos, kas taisās paspēt uz pēdējo transportu : ))))

Tad jau labāk šos būtu kā pēdējos atstājuši, vai pārceluši aiz šobrīd pēdējiem,
lai vismaz ar pilnu jaudu uzlādējušies varētu doties mājā,
jo lai cik ļoti cienu savus čomus no URSKUMUG,
man DARRVA sniegums šķiet vairāk tuvāks sirdij
tāpat kā izsenis man labāk paticis MORBID ANGEL sniegums
nekā DEICIDE vai tamlīdzīgai detuhai vai blackuhai ...
un dēļ DARRVAS es tik tiešām uzkavētos ilgāk @ mp,
jo man jau nav ar kājām uz maskačku vai Jelgavu jeb Purvciemu jādodas !

nāksies vien cerēt, ka šis pasākums ievilksies
un laicīgi ierodoties, nebūšu aplauzies, ka ar DARRVU būs bijis pa īsu.
Protms, ka visi pārējie ar man tīk, tik vot, ka tik maz šos paredzējuši,
man gan NEPATĪK : (

Un kas tie par Headlaineriem,
kas nevēlas spēlēt tādā nozīmīgā datumā pēc pusnakts ?
Vai tad tas kāds pusaudžu pasākums, kur ieeja līdz 18 ?

KAROČE, Visu cieņu, ja URSKUMUG spēs turēt karogu 00:15
un visi, kas viņus zin un ciena būs tiem līdzās !

Un ja jau rīko priekš bērniem šo pasākumus,
tad jāsāk dzīvo koncertu ir 19:00
un iekšā jālaiž jau no 18:00
kas būtu reālāk, ja tā būtu sestdiena nevis piektdiena !

POFIG, tiekat paši skaidrībā,
man šodien nenāk miegs un esmu dzēris
un par visu ir baigais viedoklis.

Ja tas kādu skar, tad jauki,
ja nē, tad pofig ...

ŠO PASĀKUMU ir jāapmeklē,
jo MP sen kas tik jaudīgs no vietējo smagākā gala grupu snieguma nav bijis,
BET GAN VĒL BŪS !
arī 21.decembrī : )
+10
"man šodien nenāk miegs un esmu dzēris
un par visu ir baigais viedoklis."

Varēj jau ar šo frāzi vien iztikt.
+1
man arī par visu ir baigais viedoklis, kad esmu šmigā ;)
+4
Tas jau ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šmiga vispār top lietāta. Cylvāceņam rodas ilūzija, ka viš visu saprot, un, kas vēl svarīgāk - ka kāds arī klausās.
0
Re cik visi labi saprot,
ka dzērumā kaut ko uzraksta : )
+4
protams lieta, jo skaidrā prātā tu cep vēl lielākus un nesakarīgākus palagus.
+5
Atļaušos veikt labojumu.
Koncertā diemžēl nevarēs uzstāties Urskumug.
Pievienoti Haptic un Diseim. Sākums 19.30.


Piektdien, 13. decembrī MP - Melnā piektdiena!

Uzstāsies:

Haptic (Metal),
www.draugiem.lv/haptic/

Dehead (Thrash/Speed Metal),
www.facebook.com/DEHEADband,... www.draugiem.lv/dehead/

Darrva (Death Metal),
www.facebook.com/darrva, www.draugiem.lv/darrva/

Diseim (Sludge/Death Metal),
www.reverbnation.com/diseim, www.facebook.com/pages/Diseim/160549...

Obscurus Orbis (Medieval / Folk),
obscurusorbis.com/

Eschatos (Progressive Black Metal),
www.facebook.com/eschatos.band,... eschatoslv.bandcamp.com/

Koncerta sākums 19.30, klubs būs atvērts no pl. 19.00.
Ieeja Ls 2.

www.facebook.com/events/690855990933...
0
labs salikums, un cerams, ka arī pa laikiem, katram būs vismaz 30 - 45 min.
0
Hm, šitāda kārtība man pat ļoti der! Varēs mazliet ievērtēt Obskuros un tad doties mājās čučāt un gatavoties nākamās dienas pasākumam. Žēl gan, ka Urskumug nebūs!
0
no urskumug, no party
+5
+3
Čīzas sex!!! 0_o
+3
Melnā Pisdiena?
+3
+2
Kārtējais daiļdirsējs atkal izpaudies:

Piektdiena, 13.datums, nav šausmu diena, tieši otrādi - visbiežāk "melnās piektdienas" bijušas harmoniskas, bez vērā ņemamiem satricinājumiem, aģentūrai LETA atzina sertificēts astrologs un numerologs Kristaps Baņķis.

Viņš "piektdienas un trīspadsmito" cītīgi pētījis kopš 2006.gada, tomēr neko sensacionālu nav atklājis. Baņķis norādīja, ka neviens skaitlis nav ne labs, ne slikts. Skaitļa izpausmes esot atkarīgas no tā, vai cilvēki paši pievienojas pozitīvam vai negatīvam skatījumam. Baņķis norādīja, ka vienu vai otru skaitli izpausmju disharmoniskajā virzienā "pagriež" kolektīvās apziņas sētās šaubas vai bailes. Viņš prognozēja, ka astroloģiski šķiet - šī "melnā piektdiena" pati pierādīs skeptiķiem, ka tai nav izslavētās nozīmes.

Baņķis skaidroja, ka numeroloģiski skaitļa "13" vibrācijas allaž paliek nemainīgas: "1" iemieso Saules simbolismu, jebkuras personas vai notikuma patību, centriskumu, esību, bet "3" saistāms ar Jupiteru, kas simbolizē skološanos, sabiedriskumu, pasaules uztveri. Līdz ar to skaitļu mijiedarbība "1+3" rada "4" jeb Mēness mezglu Rahu - stabilitātes, cēloņsakarību ievērošanas galarezultātu.

Numerologs arī norādīja, ka tie, kuri uztraucas par skaitļu virknējumu "13.12.13.", varot nomierināties, jo numerologu skatījumā tas esot neprecīzs pieraksts. Virknējumam jābūt "13.12.2013.", kas kopsummā arī dod skaiti "13" un saskaitījumā veido pamatskaitli "4". Tas apliecinot, ka diena domāta atbildīgai rīcībai, darbam un sakārtotai pasaules un lietu uztverei.

Baņķa Mēness kalendārā starp pieciem decembra saturīgajiem datumiem, kas būtu veltāmi auglīgam darbam, biznesam un daudzām citām nodarbēm, tieši 13.decembris esot viens no vēlīgākajiem. Šajā dienā esot labvēlīga Mēness - mīlestības vairošanas - diena. Mēness atrodoties arī miermīlīgi saimnieciskajā vērša zīmē, turklāt labvēlīgā kombinācijā ar citām planētām. Arī pilnmēness esot tik tuvu, lai aktivizētu labvēlīgo enerģētiku, bet neiesaistītu tā ēnas puses. Tieši šajā piektdienā divas lielplanētas - debesu augļotājs Jupiters un skarbais Saturns - esot vislabvēlīgākajā savienībā, kas ir gaidīta un pietiekami reta parādība.

Baņķis norādīja, ka bailēm no skaitļa "13" jeb triskaidekafobijai saknes esot meklējamas jau skandināvu mītos. Viens no tiem vēsta par 12 dievu sanāksmi Valhallā, skandināvu mitoloģijas debesu ekvivalentā. Sanāksmē nelūgts ieradies arī 13.viesis - ļaunais dievs Loki. Viņš pierunājis aklo tumsas dievu Hēdu nošaut ar āmuļa sulā saindētu bultu Baldru Skaisto, kurš bijis atbildīgs par prieku un laimi. Baldrs nomiris, un visa pasaule iegrimusi tumsā un sērās.

Arī Bībelē - Jūda, Jēzus nodevējs, bija 13.viesis pie Svētā vakarēdiena galda. Piektdiena ir diena, kad saskaņā ar Bībelē teikto Jēzus Kristus tika sists krustā. Daži Bībeles pētnieki uzskata, ka Ieva kārdinājusi Ādamu ar aizliegto augli tieši piektdienā, valda arī uzskats, ka Kains nogalinājis savu brāli Ābelu piektdienā, 13.datumā.

Publicēta: 13.12.2013 06:08
Zane Neimane, LETA
+6
Tātad, par šovakaru.

Bandu secība: Haptic, Dehead, Darrva, Diseim, Obscurus Orbis, Eschatos.

Koncerta sākums PRECĪZI 19.30, klubs būs atvērts no pl. 19.00.
Ieeja Ls 2.
+3
Haptic - neredzēju

Dehead - kādas 2/3 noskatīju - tā jau smuks Tresītājs, bez īpašām pretenzijām, bet enerģiski, izņemot vienu balādi, kurā miegs nāca. Tāds ugārs kā Rokkafejnīcā nebija, laikam tādēļ, ka cirvja šiem nebija.

Darrva - šie gan varētu par Sludge/Death mierīgi saukties - vietām kārtīgs buldozers aizčukā (ķip Holandieši Zviedru mērcē). Pirmie 2-3 gabali un pēdējais smuki pēra, pa vidam gan likās, ka šito jau divas dziesmas atpakaļ spēlēja, bet šito - vienu.

Diseim - sirsnīgi kā ierasts. Pec pārsteidumiem, bet savā augstajā līmenī. Knapi 25min nospēlēja.

Obscurus Orbis - enerģiski un izklaidējoši - var uz dažādiem štrumentiem palūrēt. Buņģierim nepatika paša bungu skaņa un viņš nocēla MP bungu komplekta basbungu - tā gan tik labi neskanēja, manuprāt. Tautas uz šiem bija visblīvākā slānī. Man galvenā problēma, ka 2/3 no repertuāra jau sen dzirdētas ento grupu entajās versijās (In Extremo un Subway to Sally ieskaitot). Tiešām tiem senajiem laikiem (kāds tūkstots gadu vismaz, ne?) tik ducis meldiņu saglabājies ?

Eschatos - smuki, kvalitatīvi - ir kur ausi papriecēt. Muzons inteliģentajiem metālistiem (kas gan netraucē kādu uz zemes nogrūst un ar kāju iespert) - labi, ka esmu matainais lops un man tādi Ensleiviskie vipendroni ilgstoši nespēj piesaistīt uzmanību.

Laikam jau Darrva iznāk, ka ir labākā vakara banda. Pēc 00:10 gan aiztinos uz pēdējo trolli, bet diez vai kādi ugārīgi gabali bira ārā.
+2
^ domāju gan, ka Obscurus Orbis buņģierim savu bungu skaņa nepatika, jo ar uzrautu plēvi diez kā neskan :D
+8
Mans skatījums:

Haptic neredzēju.

Dehead laikam pirmo reizi tā kārtīgi sanāca noskatīties. Nu tāds normāls Exoments. S pivkom potjaņet, tāpēc seta vidū nācās iet pēc alus. Tai balādē varēja manīt, ka vokālistam ir spēja arī tīrajā padziedāt, bet kopumā tam gabalam pietrūkst kaut kāda kāpinājuma.

Darrva - man likās bišku padaudz čugačuga kapāšanas, bet tā vispār ir labas idejas un liels potenciāls. Visvairāk laikam iepēra "Salna". Gabals ar kokli arī bija interesants, tikai zem ģitārām gan to kokli ne sūda nevarēja dzirdēt. Vispār jau tā kokle arī gandrīz pēc ģitāras izklausījās. Varētu būt interesantākā/perspektīvākā no beidzamā laikā manītām jaunajām bandām.

Diseim - sākumā nu tā, bet pēc tam atvērās riktīgi. Gičas dūciens iznīcinošs.

Obscurus Orbis - būdīgais bundzists ātri vien saplēsa savas bungas, bet vispār to pāris gabalu laikā, kamēr sariktēja rezerves variantu, nemaz sevišķi nelikās, ka pietrūktu, otrs perkusiju meistars normāli tika galā. Tā jau neslikts viduslaicīgais roks, bet šitādi man kaut kā ātri apnīk.

Eschatos noblieza pārliecinoši, ne ko pielikt, ne atņemt. Spēks un daile. Man gan liekas, ka tur Shining ir tuvāk stāvējis nekā Enslaved ;)

Tautas sākumā likās pavisam šķidri, bet beigās pāris simti tomēr novācās. Atejā gobelēns ar bija izklāts, viss gandrīz kā senos laikos :D
+4
Es redzēju un atceros tikai OO un Eschatos.
Melnā piektdiena tika nosvinēta klasiski, līdz blackoutam, tikai vomitorijs izpalika.
+1
Paklājiņš atejā man (tieši pretēji) uz sitiena noņēma vēlmi smalstīties, lai tikai nebūtu jāiet tajā vemtūzī vēl kādu reizi atliet. Un labi vien bija, jo mājupceļā Vērmanīti pa ilgiem laikiem vienreiz gandrīz varēja klope sanākt — no Vecrīgas pretī nākošie bija tādā tumsonī, ka gribēja piesieties. Tā kā nebiju dzēris, izpalika vēlme iesaistīties, a savādāk — kas zina, būtu vēl stulbības sanākušas.
+6
^^ es tevi neredzēju, kur tu gulēji ?

Shining un Enslaved sakarā vari atkārtot pats savu izteicienu ...

Njā, tā kokle skanējā kā soloģitāra, tā ka tāds šova elements vien sanāca. Smukā meitene tāpat varēja uznākt uz skatuves. Bez kokles. Bez nekā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas